Νέα

ζητειται να μου χαρισουν παλια παιχνιδια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hardoul1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
H

hardoul1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
140
Like
3
Πόντοι
1
ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΡΩΤΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΝΕ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΕΝΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΑΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΥΓ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΗΛΗ ΠΜ.
 
OP
OP
H

hardoul1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
140
Like
3
Πόντοι
1
ζητειται να μου χαρισουν παλια παιχνιδια επισης νομισματα χαρτονομισματα τηλεκαρτες γραμματοσημα και παλια αντικειμενα ευχαριστο
 
OP
OP
H

hardoul1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
140
Like
3
Πόντοι
1
ζητειται να μου χαρισουν παλια παιχνιδια επισης νομισματα χαρτονομισματα τηλεκαρτες γραμματοσημα και παλια αντικειμενα ευχαριστο
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
Παντως στο fb ανθιζει η αγοραπωλησια vintage toys απο ελληνικα γκρουπακιαα..
σε εξωφρενικες τιμες μαλιστα..
καμια σχεση με τις τιμες που βρισκεις στο ebay
 
OP
OP
H

hardoul1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
140
Like
3
Πόντοι
1
ζητειται να μου χαρισουν παλια παιχνιδια επισης νομισματα χαρτονομισματα τηλεκαρτες γραμματοσημα και παλια αντικειμενα ευχαριστο
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
ζητειται να μου χαρισουν παλια παιχνιδια επισης νομισματα χαρτονομισματα τηλεκαρτες γραμματοσημα και παλια αντικειμενα ευχαριστο
τυπε τι ακριβως ζητειται να σου χαρισουν;

 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΡΩΤΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΝΕ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΕΝΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΑΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΥΓ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΗΛΗ ΠΜ.
ζητας να σου χαρισουμε συλεκτικα αντικειμενα πουχουν καποια φραγκα......
μαλλον τζαμπατζή σε κόβω και φραγκοφονια.....
για χαρισε μας κανενα διπλο η θα μας πεις τωρα οτι δεν έχεις......
 
OP
OP
H

hardoul1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
140
Like
3
Πόντοι
1
ΔΕΝ ΕΙΜΙ ΟΥΤΕ ΠΑΛΙΑΤΖΗΣ ΟΥΤΕ ΤΖΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΟ ΕΝΑ ΜΟΥΣΕΙΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΑΛΛΑ ΔΙΣΤΙΧΟΣ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΚΑ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΤΑΝΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΡΟΪΔΕΥΟΥΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟΣ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΖΗΤΩ ΕΛΕΗΜΟΣΥΝΗ ΕΙΠΑ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΣΕ ΠΑΛΑΙΟΠΩΛΕΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΡΙΣΕΙ . ΥΓ. ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΕΡΓΕΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΔΟΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΣ ΠΡΟΘΗΚΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
εγω εχω το καστρο της fiser prise πολυ καλο παιχνιδι ! επεισης παλια επαιζα με κατι μινιατουρες ποδοσφαιριστων (μαλιστα ειχε βγαλει και ο ολυμπιακος και ο πανα8ηναικος τετοια απο το επισημο περιοδικο τους). καναμε φφοβερα πρωτα8ληματα με παιδια απο την γειτονια !αυτες τις μινιατουρες τις εχω ακομα . τα τερματα και τα μπαλακια τα βρησκαμε απο τα subuteo!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Κατι πολυ σπανιο που οποιος μαγκας μπορεσει εστω να δειξει φωτο, του βγαζω το καπελο!

Παλια , δεκαετια 80 κατι παιχνιδια μεταλλικα - μοντελακια σε μικρο μεγεθος 747 της ολυμπιακης. Βαμμενα μπλε.
 
OP
OP
H

hardoul1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
140
Like
3
Πόντοι
1
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΟΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ ΣΕ ΠΜ
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
ΔΕΝ ΕΙΜΙ ΟΥΤΕ ΠΑΛΙΑΤΖΗΣ ΟΥΤΕ ΤΖΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΟ ΕΝΑ ΜΟΥΣΕΙΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΑΛΛΑ ΔΙΣΤΙΧΟΣ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΚΑ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΤΑΝΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΡΟΪΔΕΥΟΥΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟΣ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΖΗΤΩ ΕΛΕΗΜΟΣΥΝΗ ΕΙΠΑ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΣΕ ΠΑΛΑΙΟΠΩΛΕΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΡΙΣΕΙ . ΥΓ. ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΕΡΓΕΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΔΟΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΣ ΠΡΟΘΗΚΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
ελα ρε φίλε άσε τα ψεύτικα΄...
τσάμπα ντεκόρ θέλεις γιά να κονομήσεις και μπας και τσιμπίσεις κανενα κοροίδο.....
αντε τραβα μοναστηρακι να αγοράσεις κανενα κουτάκι απο κανενα ρακοσυλέκτη...
αλλά το δεκαρικάκι που θα σου ζητησει ειναι πολλά...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
έχω διπλά αυτοκόλλητα αναστόπουλο,σαραβάκο, κωλομητρούση, ενδιαφέρεσαι?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
Ο Σκαρτάδος ηταν το σπάνιο, πας να μας πιασεις κορόιδα  :2funny:
πλάκα του κάνω, εννοείται κάτι τέτοιοι πάνε να πιάσουν κορόιδα, κάλεσα προ καιρού κάποιον και τον ρώτησα τιμή για playstation2 slim+grand theft, GPS, και ένα ζευγάρι ηχεία Logitech με woofer και το αρχίδι τα εκτίμησε, τηλεφωνικώς αρχικά, στα 30 ευρώ. Του ειπα ότι η τιμή που τα αγοράζει ειναι εξευτελιστικά χαμηλή και τόνισε πως ''δεν μπορώ να τα πουλήσω, δυσκολεύομαι'', πολλοί τέτοιοι παπατζήδες ποντάρουν στην ευαισθησία μας.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
ΔΕΝ ΕΙΜΙ ΟΥΤΕ ΠΑΛΙΑΤΖΗΣ ΟΥΤΕ ΤΖΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΟ ΕΝΑ ΜΟΥΣΕΙΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΑΛΛΑ ΔΙΣΤΙΧΟΣ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΚΑ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΤΑΝΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΡΟΪΔΕΥΟΥΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟΣ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΖΗΤΩ ΕΛΕΗΜΟΣΥΝΗ ΕΙΠΑ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΣΕ ΠΑΛΑΙΟΠΩΛΕΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΡΙΣΕΙ . ΥΓ. ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΕΡΓΕΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΔΟΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΣ ΠΡΟΘΗΚΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
δηλαδή θα χωθείς με ΙΚΑ, σύκα, νοίκια και κολλάς να πληρώσεις, αυτά που άλλοι τα έχουν, ίσως χρυσοπληρώσει...

Άσε τα μούσια καλοκαιριάτικα μαν, ξυρισέ τα. Άντε γιατί το παράχεσες...διάβασε το μήνυμα μου, μήπως εσύ είσαι ένας μπάρμπας που μου είπες ότι είσαι Κερατσίνι αλλά γυρνάς από Αμπελόκηπους κ πέριξ?
ΥΓ Ξέχασα να ρωτήσω, αν δωρίσω κάτι θα μπει το nickname  σαν τιμής ένεκεν κι`ετς:2funny: Θα είναι επικό  :orchestra:
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
:2funny:
δηλαδή θα χωθείς με ΙΚΑ, σύκα, νοίκια και κολλάς να πληρώσεις, αυτά που άλλοι τα έχουν, ίσως χρυσοπληρώσει...

Άσε τα μούσια καλοκαιριάτικα μαν, ξυρισέ τα. Άντε γιατί το παράχεσες...διάβασε το μήνυμα μου, μήπως εσύ είσαι ένας μπάρμπας που μου είπες ότι είσαι Κερατσίνι αλλά γυρνάς από Αμπελόκηπους κ πέριξ?
ΥΓ Ξέχασα να ρωτήσω, αν δωρίσω κάτι θα μπει το nickname  σαν τιμής ένεκεν κι`ετς:2funny: Θα είναι επικό  :orchestra:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
H

hardoul1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
140
Like
3
Πόντοι
1
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΠΑΛΙΑΤΖΗΣ ΟΥΤΕ ΤΖΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΚΟΡΟΪΔΕΥΩ ΑΣ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ Η ΚΟΝΣΟΛΕΣ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom