Νέα

ζητειται να μου χαρισουν παλια παιχνιδια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hardoul1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
ζητειται να μου χαρισουν παλια παιχνιδια επισης νομισματα χαρτονομισματα τηλεκαρτες γραμματοσημα και παλια αντικειμενα ευχαριστο
ΣΕ λαθος σελιδα εισαι τυπε
εδω χαριζουμε δονητες , και μπαλακια που  μπαινουν σε μουνια και τα τραβας με σχοινακι για να βγουν
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6
Ναι θα στα χαρίσουν, ρε δες εδώ κάτι τύπους νομίζουν ότι ο κόσμος είναι μαλάκας, στο amazon και στο ebay παλιά παιχνίδια, κονσόλες και gameboys πουλιούνται χρυσάφι σε collectors εσένα θα στα δώσουν τσάμπα γιατί είσαι όμορφος.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ναι θα στα χαρίσουν, ρε δες εδώ κάτι τύπους νομίζουν ότι ο κόσμος είναι μαλάκας, στο amazon και στο ebay παλιά παιχνίδια, κονσόλες και gameboys πουλιούνται χρυσάφι σε collectors εσένα θα στα δώσουν τσάμπα γιατί είσαι όμορφος.
Σοβαρα τυπε? Καπου πηρε το ματι μου ενα gameboy με κασετα darkwingdack. Αλλα δεν νομιζω να δουλευει ακομα. Πω πω τι μου θυμισες τωρα. Καπου τα εχω φυλαγμενα
 

Επισκέπτης
πάλι καλά... τουλάχιστον εσύ ζητάς παλιά παιχνίδια για συλλογή...

ο leftins απαιτεί να τον ταίζουμε δωρεάν και να του δίνουμε και δωρεάν ρεύμα...

παίκτη μου δυστυχώς έχει περάσει τόσος καιρός που είχα παιχνίδια που έχουν πλέον διαλυθεί...

ποσο  γραφικος ποσο στενομυαλος και ποσο φασιστας
ναι ρε δικαιουμαι και δωρεαν κουπονια σιτισης και δωρεαν ρευμα 600 κιλοβατορες το τετραμηνο
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
ποσο  γραφικος ποσο στενομυαλος και ποσο φασιστας
ναι ρε δικαιουμαι και δωρεαν κουπονια σιτισης και δωρεαν ρευμα 600 κιλοβατορες το τετραμηνο
Και δωρεάν ίντερνετ και κάρτα για free of charge στα μμμ
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Ναι θα στα χαρίσουν, ρε δες εδώ κάτι τύπους νομίζουν ότι ο κόσμος είναι μαλάκας, στο amazon και στο ebay παλιά παιχνίδια, κονσόλες και gameboys πουλιούνται χρυσάφι σε collectors εσένα θα στα δώσουν τσάμπα γιατί είσαι όμορφος.

:thumbsup: :thumbsup:
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Μάλλον καμία ταβέρνα/καφέ/τσιπουράδικο θα θέλει ν' ανοίξει και τα θέλει για διακόσμηση, δεν είπε ότι θέλει να παίζουν κιόλας.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
ΣΕ λαθος σελιδα εισαι τυπε
εδω χαριζουμε δονητες , και μπαλακια που  μπαινουν σε μουνια και τα τραβας με σχοινακι για να βγουν


και δωρεαν κουτσουρα και πελετ για τον κωλο του λιλα τυπε  :grin: :grin: :grin:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Μάλλον καμία ταβέρνα/καφέ/τσιπουράδικο θα θέλει ν' ανοίξει και τα θέλει για διακόσμηση, δεν είπε ότι θέλει να παίζουν κιόλας.


θα κανει διακοσμηση με τηλεκαρτες τυπε;  :S
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
και δωρεαν κουτσουρα και πελετ για τον κωλο του λιλα τυπε   :grin: :grin: :grin:

Ρε μαν, έχεις κολλήσει πολύ άσχημα με Λίλα και Ιππότη. Άσε που το 95% των απαντήσεων ξεκινάει με "Τύπε" και μετά αναφορά σε Λίλα ή Ιππότη. Φιλικά σου το λέω.
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
θα κανει διακοσμηση με τηλεκαρτες τυπε;   :S

Παλιά αντικείμενα ζητάει, παιχνίδια, τηλεκάρτες, νομίσματα. Σκέψου σε πόσα μαγαζιά έχεις πάει και είχαν παλιά αντικείμενα για διακόσμηση  ;)
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Ρε μαν, έχεις κολλήσει πολύ άσχημα με Λίλα και Ιππότη. Άσε που το 95% των απαντήσεων ξεκινάει με "Τύπε" και μετά αναφορά σε Λίλα ή Ιππότη. Φιλικά σου το λέω.


τυπε πρεπει παντα να επικαλουμαστε τις μεγαλες μορφες του σαϊτ οπως νωντα λιλα και ιπποτη  :priest:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
Ρε μαν, έχεις κολλήσει πολύ άσχημα με Λίλα και Ιππότη. Άσε που το 95% των απαντήσεων ξεκινάει με "Τύπε" και μετά αναφορά σε Λίλα ή Ιππότη. Φιλικά σου το λέω.
τυπε τα αστεια με τις ποθσταρδελλες δεν παλιωνουν ποτε
 
OP
OP
H

hardoul1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
140
Like
3
Πόντοι
1
ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ Η ΚΟΝΣΟΛΕΣ ΠΡΩΤΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΝΕ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΕΝΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΑΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΥΓ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΗΛΗ ΠΜ.
 
OP
OP
H

hardoul1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
140
Like
3
Πόντοι
1
ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΝΕ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΕΝΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΑΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΥΓ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΗΛΗ ΠΜ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom