Νέα

ζευγαρι πληττει θελει συμβουλη..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 322
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
χαχα..σκοπος ειναι ναμαι μεσα να απολαμβανω..και φυσικα αλλο shemale κι αλλο ενας μαντραχαλος..θελει να παει με  shemale  για ναχει λεει την εμπειρια  :s&m_1:
να απολαμβανεις την γκομενα η κατι αλλο? :rolleyes: τι shemale και μλκιες παρε μια λεσβια να γιαννεις
 

Επισκέπτης
να απολαμβανεις την γκομενα η κατι αλλο? :rolleyes: τι shemale και μλκιες παρε μια λεσβια να γιαννεις
λεσβιακο εχει κανει μπροστα μου με φιλη της παλιοτερα..δεν την βρηκα ιδιαιτερα(γουστα ειν αυτα) αλλο να βλεπεις να την σκιζει καποιος..εχει μεγαλη διαφορα..
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
λεσβιακο εχει κανει μπροστα μου με φιλη της παλιοτερα..δεν την βρηκα ιδιαιτερα(γουστα ειν αυτα) αλλο να βλεπεις να την σκιζει καποιος..εχει μεγαλη διαφορα..
Της κανεις δωράκια τύπε?
:think:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.698
Κριτικές
6
Like
8.842
Πόντοι
1.686
δεν πηγαμε και ουτε φυσικα ανοιξα το θρεντ για πλακα..κανεις απο δω δεν μας ειπε σε ποιο τελικα τσοντοσινεμα μπορουν να πανε και ζευγαρια και αν εχουμε την δυνατοτητα να επιλεξουμε ποιος θα μας κανει παρεα εκει η αν θα χυμηξουν ολοι σαν ζομπι να μας φανε και τελικα αναγκαστω να παιξω κικ-μποξινγκ αντι να διασκεδασω..παντως σκεφτομαστε πολυ σοβαρα την περιπτωση να παμε σε ενεργητικο shemale αν και ζητανε απο 400 εως 600ευρω!!(για να πηδηξουν την γκομενα)

:2funny: :2funny: :2funny:

Μάλλον το βρίσκουν αγγαρεία !  :2funny: :2funny:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
λεσβιακο εχει κανει μπροστα μου με φιλη της παλιοτερα..δεν την βρηκα ιδιαιτερα(γουστα ειν αυτα) αλλο να βλεπεις να την σκιζει καποιος..εχει μεγαλη διαφορα..
γιαυτο ρε τυπε σου λεω οτι στην σκιζω και γω ,και επειδη ειμαι και καλος με τα ιδια λεφτα την γαμαω και απο κωλο. αλλα εσυ θα καθεσαι μακρια τυπε
 

Επισκέπτης
γιαυτο ρε τυπε σου λεω οτι στην σκιζω και γω ,και επειδη ειμαι και καλος με τα ιδια λεφτα την γαμαω και απο κωλο. αλλα εσυ θα καθεσαι μακρια τυπε
αντρα κανονικο βρισκουμε και τσαμπα ρε μεγαλε..εκτος κι αν εισαι ιδιαιτερα προικισμενος (πανω απο 20εκ)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
αντρα κανονικο βρισκουμε και τσαμπα ρε μεγαλε..εκτος κι αν εισαι ιδιαιτερα προικισμενος (πανω απο 20εκ)
Τι να τα κανειs τα εκατοστα , οταν τελειωνουν στο διλεπτο!!!!
Το παν ειναι για ενα διωρο  να μην βγαινει σταγονα......αλλα ποιοs μπλεκει
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
οχι ακριβως..απλα οταν βγαινουμε εξω ολα τα εξοδα ειναι δικα μου..ακομα και στις διακοπες μας..εξαιρεση ενα μεταχειρισμενο αυτοκινητακι 2000 ευρω που της ειχα παρει παλιοτερα..
Ωραιος τυπε! ;)
 

BIASTIS.XXX

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
212
Like
16
Πόντοι
1
αν υπολογισεις ποσα γαμησια ομως της εριξα το κοστος ειναι πολυ μικρο..για να τα ειχα κανει ολα αυτα με επαγγελματια θα ειχα ξοδεψει μια περιουσια!!  ;)
τυπε θα την παντρευτεις κιολας δεν νομιζω να θες να κανεις και οικογενεια μαζι της
 

Επισκέπτης
μαγκες τελικα αποφασισαμε αφου αντλησαμε καλες πληροφοριες να παμε αυριο στο ΑΤ γυρω στις 5 θαμαστε κει θα σας γραψουμε εντυπωσεις...
 

Fallen1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
μαγκες τελικα αποφασισαμε αφου αντλησαμε καλες πληροφοριες να παμε αυριο στο ΑΤ γυρω στις 5 θαμαστε κει θα σας γραψουμε εντυπωσεις...

Αύριο εννοείς Τρίτη γιατί το μήνυμά είναι 0:12.
 

Θεόκλητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2013
Μηνύματα
91
Κριτικές
5
Like
177
Πόντοι
280
χαχαχχχ, ναι, 0:12 αλλά του 2013 ....

όμως, πήγαινε,  δεν χάνεις τίποτε ... μπορεί να τους άρεσε τόσο πολύ που να κατασκηνώσανε ισοβίως εκεί μέσα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom