Νέα

ζευγαρι πληττει θελει συμβουλη..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 322
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
πάρε και τον καλλίτερο λατινικό ποπό ever
η miss λουθιουθ λοπεθ  :grin: :grin:

http://[URL unfurl="true"]www.etcetera.com.mx/userfiles/images/ne%20110/Luscious-Lopez-350.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.wildpictures.net/media/images/1/luscious-lopez/luscious-lopez-144910.jpg[/img[/URL]]
[/quote]τι χοντροκωλα ειναι αυτη ρε . θελω πετιτ κωλαρακια εγω ,σαν την απο πανω  :headbang3:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Παιδια πληττουμε λιγο και θελουμε λιγο ανανεωση στην σχεση μας..λεμε αυριο το μεσημερακι να παμε τσοντοσινεμα..ποιο ειναι πιο καλο για ζευγαρια και ποσο ασφαλεις θαμαστε εκει? παρακαλω να απαντησουν μονο οσοι ξερουν η εχουν αναλογη εμπειρια...

Γουσταρεις πουστικια ψωλη τυπε???

Εχεις πολλες επιλογες!

Οπου κι αν πατε θα περασετε καλα!

;)
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
τι χοντροκωλα ειναι αυτη ρε . θελω πετιτ κωλαρακια εγω ,σαν την απο πανω  :rockon:

δεν είσαι μερακλής ...  :grin:

εβαλε ο μαλακας ο πειναλας τα προσιουτα  :jerking:

έλα ?  :jerking:
από τους ποιο ακριβοπληρωμένους κόλους της βιομηχανίας είναι άσχετε   :uglystupid:
 

Επισκέπτης
...''βαλε τσοντα στο πανι ηρθαμ'απ'το Κορωπι''...
 

ugarit82

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2013
Μηνύματα
108
Κριτικές
7
Like
299
Πόντοι
281
μυρωνα στειλε πμ να κανονισουμε, εχς κ εγω μια φιλη με τις ιδιες ορέξεις που έχει η φίλη σου :grouphug:
 

aaa+

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
να τα μας!!!!το πεταξε το υπονοουμενο ο τυπος!!
επιλεκτη ομαδα του μπου-κατασπαραξτε τον   :grin:

Γιατί να τον κατασπαράξουν?  Ίσα- ίσα που ο άνθρωπος μας λέει τι γουστάρει να κάνει και τι έχει ακούσει ή διαβάσει για τσοντάδικα. Ποια είναι η επίλεκτη ομάδα του Βου που κατασπαράζει? :huh:
 

aaa+

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
 Σε όλα τα τσοντοσινεμά πάνε ανώμαλοι για να βρούν κανέναν θεατή να του πάρουνε πίπα.

 Τα καθίσματα είναι γεμάτα από ξεραμένα χύσια.

 Θα σας κοιτάνε όλοι σαν ΟΥΦΟ.

 ΦΙΛΙΚΆ


 Κάτσε στα αυγά σου

Ένας ποδολάγνος λέει τους άλλους ανώμαλους.... (με όλο το σεβασμό προς το φετίχ σου που είναι και δικό μου). Και φυσικά πως να σεβαστούμε το φετίχ του άλλου όταν δεν σεβόμαστε το δικό μας. Αλλά φίλε θέλω να σε ρωτήσω κάτι εάν έσκαγε μέσα σε ένα τσοντάδικο και δεν την πηδ..με αλλά μας έκανε ένα foot job εσένα θα σε χάλαγε? Δεν είναι κακό να αποκαρδιώνεις κάποιον που δεν λέω "μπορεί" να το έγραψε για πλάκα το θρεντ και παράλληλα να επιτίθεσαι σε όλους του άλλους λέγοντάς τους ανώμαλους χωρίς καμία διάκριση?
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
 Σε όλα τα τσοντοσινεμά πάνε ανώμαλοι για να βρούν κανέναν θεατή να του πάρουνε πίπα.

 Τα καθίσματα είναι γεμάτα από ξεραμένα χύσια.

 Θα σας κοιτάνε όλοι σαν ΟΥΦΟ.

 ΦΙΛΙΚΆ


 Κάτσε στα αυγά σου

Πολυ σωστος... εγω ειμαι μαγειρας. Θες ανανεωση? Να σου στειλω μια συνταγη που ταιριαζει με λευκο κρασι, να φατε να πιειτε, να κανετε μετα μπανιο μαζι να την ξυρισεις να ναι φρεσκο και απαλο το μωρο, να ξαπλωσετε στο κρεββατι, να της κανεις ενα στοματικο κανα μισαωρο να τελειωσει καμια 10αρια φορες και μετα να της κανεις ενα αχαλινωτο σεξ για αρκετη ωρα? και μετα σου λεω αν θελετε ανανεωση  :2funny: :2funny: :2funny: κατσε στα αυγα σου οπως λεει ο ποδολαγνος, και ψαξτε την..ανανεωση μεσα σας, στα θελω σας και αφηστε τις μαλακιες...
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Ένας ποδολάγνος λέει τους άλλους ανώμαλους.... (με όλο το σεβασμό προς το φετίχ σου που είναι και δικό μου). Και φυσικά πως να σεβαστούμε το φετίχ του άλλου όταν δεν σεβόμαστε το δικό μας. Αλλά φίλε θέλω να σε ρωτήσω κάτι εάν έσκαγε μέσα σε ένα τσοντάδικο και δεν την πηδ..με αλλά μας έκανε ένα foot job εσένα θα σε χάλαγε? Δεν είναι κακό να αποκαρδιώνεις κάποιον που δεν λέω "μπορεί" να το έγραψε για πλάκα το θρεντ και παράλληλα να επιτίθεσαι σε όλους του άλλους λέγοντάς τους ανώμαλους χωρίς καμία διάκριση?


  Διάβασε καλά τι έγραψα. Μάλλον έχεις πρόβλημα κατανόησης της ελληνικής γλωσσας.
 

Fallen1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Παιδια πληττουμε λιγο και θελουμε λιγο ανανεωση στην σχεση μας..λεμε αυριο το μεσημερακι να παμε τσοντοσινεμα..ποιο ειναι πιο καλο για ζευγαρια και ποσο ασφαλεις θαμαστε εκει? παρακαλω να απαντησουν μονο οσοι ξερουν η εχουν αναλογη εμπειρια...

Τι έγινε ρε myrwna? Πήγατε τελικά? Δεν μας είπες τι έγινε?
 

Επισκέπτης
δεν πηγαμε και ουτε φυσικα ανοιξα το θρεντ για πλακα..κανεις απο δω δεν μας ειπε σε ποιο τελικα τσοντοσινεμα μπορουν να πανε και ζευγαρια και αν εχουμε την δυνατοτητα να επιλεξουμε ποιος θα μας κανει παρεα εκει η αν θα χυμηξουν ολοι σαν ζομπι να μας φανε και τελικα αναγκαστω να παιξω κικ-μποξινγκ αντι να διασκεδασω..παντως σκεφτομαστε πολυ σοβαρα την περιπτωση να παμε σε ενεργητικο shemale αν και ζητανε απο 400 εως 600ευρω!!(για να πηδηξουν την γκομενα)
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
δεν πηγαμε και ουτε φυσικα ανοιξα το θρεντ για πλακα..κανεις απο δω δεν μας ειπε σε ποιο τελικα τσοντοσινεμα μπορουν να πανε και ζευγαρια και αν εχουμε την δυνατοτητα να επιλεξουμε ποιος θα μας κανει παρεα εκει η αν θα χυμηξουν ολοι σαν ζομπι να μας φανε και τελικα αναγκαστω να παιξω κικ-μποξινγκ αντι να διασκεδασω..παντως σκεφτομαστε πολυ σοβαρα την περιπτωση να παμε σε ενεργητικο shemale αν και ζητανε απο 400 εως 600ευρω!!(για να πηδηξουν την γκομενα)
ποιος ο λογος ρε τυπε να δωσεις τοσα. δωσε σε μενα τα μισα και την ξεκανω στο γαμησι .εσυ ομως θα κοιτας εξω απο  το παραθυρο ετσι
 

Επισκέπτης
ποιος ο λογος ρε τυπε να δωσεις τοσα. δωσε σε μενα τα μισα και την ξεκανω στο γαμησι .εσυ ομως θα κοιτας εξω απο  το παραθυρο ετσι
χαχα..σκοπος ειναι ναμαι μεσα να απολαμβανω..και φυσικα αλλο shemale κι αλλο ενας μαντραχαλος..θελει να παει με  shemale  για ναχει λεει την εμπειρια  :s&m_1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom