Νέα

ζευγαρι αναζητα....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palikaros taetien
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
:2funny: Παρά την αγγελία που είχες βάλει για κοπέλα, δυσκολεύομαι να σε φανταστώ να παίρνεις μάτι, αραχτη έτσι απλά, χωρίς ένα bondage έστω.....

εννοειται..ειμαι διαδραστικη εγω!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.138
Like
21.124
Πόντοι
5.506
Sorry φίλε δεν μπαίνω πολύ και δεν έχω παρακολουθήσει ποια ει αι η πενταγιω που λες. Δεν την έχει δει κανείς δλδ?


Για να σε γλιτώσω από το χάσιμο χρόνου, βασική προυπόθεση ο άντρας σου να είναι Πακιστανός.  :S
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
Για να σε γλιτώσω από το χάσιμο χρόνου, βασική προυπόθεση ο άντρας σου να είναι Πακιστανός.  :S
υπερβολες μπορει να ειναι και αλβανος,τουρκος,νιγηριανος... ακομη καλυτερα μπιχλας,πρεζακιας,αριστεροαναρχας
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
εννοειται..ειμαι διαδραστικη εγω!
Μια μικρή επισήμανση. Δεν φαίνεται και τόσο καλά το ύφασμα στη φωτό, αλλά νομίζω ότι αν θέλεις να δείξεις κάτι, τραβάς τη φούστα προς τα πάνω δεν τη γυρίζεις ανάποδα.
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Μια μικρή επισήμανση. Δεν φαίνεται και τόσο καλά το ύφασμα στη φωτό, αλλά νομίζω ότι αν θέλεις να δείξεις κάτι, τραβάς τη φούστα προς τα πάνω δεν τη γυρίζεις ανάποδα.

ηταν ενα μακρυ φορεμα με σκισιματα αριστερα και δεξια οποτε απλα τη σηκωσα και αναδιπλωθηκε
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Ούτε κι αυτό. Η 5ΙΩ έτσι όπως μας τα γράφει, μπορεί να είναι Γαργαντούας αλλά με σκέτο φαΐ και μάτι δε φτιάχνεται. Θέλει πιο δυνατές συγκινήσεις. Κανένα La grande bouffe, καμία sweet movie, κανά Salo στο πιο soft ίσως, 120 μέρες είναι αυτές.... Δεν είναι απλή παίκτρια τύποι.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom