Νέα

ζευγαρι αναζητα....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palikaros taetien
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

astraxan8

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2015
Μηνύματα
72
Like
50
Πόντοι
0
"ζευγάρι" απλώς φίλοι με την κοπέλα πολύ απαιτητική ψάχνει κάτι σήμερα πλ.αττικής στο γνωστό hotel για παθητικό άνδρα με όρεξη για όλα απαραίτητη φώτο και κινητό στο pm
 

Lufc

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2019
Μηνύματα
74
Like
31
Πόντοι
0
Λυπαμαι που στο λεω αλλα πρεπει να εισαι πολυ προσεκτικος εδω μεσα (και ...αλλου)
Επιπλεον ετοιμασου να σου τα σπασουν οι διαφοροι ενδιαφερομενοι (τα νευρα, τα αρχιδια, δεν ξερω...)
σωστή απάντηση!
 

ancouple

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
αν θελετε στειλτε σε μας pm
 

Nikolant

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2018
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
Κι εμείς ψάχνουμε κοπέλα να έρθει να μας δει να κάνουμε σεξ και μόνο αν κάτσει καλά η φάση και δέσουμε να συμμετέχει. Η φαντασίωση είναι να μας βλέπει κάποια που να ψάξω ρε παιδιά γιατί απ ότι κατάλαβα εδώ όλο άντρες θα μου την πέσουν.
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
Κι εμείς ψάχνουμε κοπέλα να έρθει να μας δει να κάνουμε σεξ και μόνο αν κάτσει καλά η φάση και δέσουμε να συμμετέχει. Η φαντασίωση είναι να μας βλέπει κάποια που να ψάξω ρε παιδιά γιατί απ ότι κατάλαβα εδώ όλο άντρες θα μου την πέσουν.
παρε την πενταγιω
 

Nikolant

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2018
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
Sorry φίλε δεν μπαίνω πολύ και δεν έχω παρακολουθήσει ποια ει αι η πενταγιω που λες. Δεν την έχει δει κανείς δλδ?
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Κι εμείς ψάχνουμε κοπέλα να έρθει να μας δει να κάνουμε σεξ και μόνο αν κάτσει καλά η φάση και δέσουμε να συμμετέχει. Η φαντασίωση είναι να μας βλέπει κάποια που να ψάξω ρε παιδιά γιατί απ ότι κατάλαβα εδώ όλο άντρες θα μου την πέσουν.
Πρακτικά απίθανο να βρεις, ειδικά στα σοσιαλ. Τα 99% των γυναικείων προφίλ είναι ψεύτικα και το 1% που μένει δεν ψάχνει ζευγάρι. Είτε θα στραφείς σε κοπέλα επαγγελματία είτε θα προσπαθήσεις μέσω κάποιου site που δέχεται και γυναίκες μόνες.
Η 5ΙΩ είναι δύσκολος στόχος. Βγαλτην από το κάδρο. Πρέπει να ξενιτευτεις και να σου αρέσουν οι έξτρα μπαμπατσικες.
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
Η 5ΙΩ είναι δύσκολος στόχος. Βγαλτην από το κάδρο. Πρέπει να ξενιτευτεις και να σου αρέσουν οι έξτρα μπαμπατσικες.
αφου ερχεται κατα καιρους και ελλαδα,τωρα για το μπαμπατσικη ειναι μια λεπτομερια
μεγαλου βαρους

περα απο την πλακα με οσες γκομενες εκανα τριο ειχαν φερει αυτες φιλες τους
 

Nikolant

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2018
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
Ψάχνουμε πολύ καιρό όχι εντατικά βέβαια αλλά με αγγελίες και τίποτα. Εντωμεταξύ δε με νοιάζει να είναι καμιά ωραία γιατί πραγματικά δεν είναι ο σκοπός να τη γαμησουμε... Οκ στα λογικά πλαίσια η εμφάνιση.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Αν είναι κοπέλα που βρίσκεται στο χώρο, έχει ένα σωρό ζευγάρια να παίξει μαζί τους όσο γουστάρει. Γιατί πιστεύεις ότι θα την ενδιέφερε να σας πάρει μάτι;
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Πρακτικά απίθανο να βρεις, ειδικά στα σοσιαλ. Τα 99% των γυναικείων προφίλ είναι ψεύτικα και το 1% που μένει δεν ψάχνει ζευγάρι. Είτε θα στραφείς σε κοπέλα επαγγελματία είτε θα προσπαθήσεις μέσω κάποιου site που δέχεται και γυναίκες μόνες.
Η 5ΙΩ είναι δύσκολος στόχος. Βγαλτην από το κάδρο. Πρέπει να ξενιτευτεις και να σου αρέσουν οι έξτρα μπαμπατσικες.

εβαλα φωτο τη μπουταρα μου στο αλλο νημα εχε χαρη π δε μαρεσει να σπαμαρω  :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
εβαλα φωτο τη μπουταρα μου στο αλλο νημα εχε χαρη π δε μαρεσει να σπαμαρω  :2funny: :2funny:
:2funny: Παρά την αγγελία που είχες βάλει για κοπέλα, δυσκολεύομαι να σε φανταστώ να παίρνεις μάτι, αραχτη έτσι απλά, χωρίς ένα bondage έστω.....
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
:2funny: Παρά την αγγελία που είχες βάλει για κοπέλα, δυσκολεύομαι να σε φανταστώ να παίρνεις μάτι, αραχτη έτσι απλά, χωρίς ένα bondage έστω.....
θα της δωσουν μερικα σουβλακια θα καθεται ησυχα ησυχα και θα τρωει οσο βλεπει
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.075
Like
11.530
Πόντοι
2.606
Κι εμείς ψάχνουμε κοπέλα να έρθει να μας δει να κάνουμε σεξ και μόνο αν κάτσει καλά η φάση και δέσουμε να συμμετέχει. Η φαντασίωση είναι να μας βλέπει κάποια που να ψάξω ρε παιδιά γιατί απ ότι κατάλαβα εδώ όλο άντρες θα μου την πέσουν.
ανωμαλοι τυπε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom