Νέα

Ζει ο διδάσκαλος Ιωσήφ;;;;;;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trikardos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ζει ο Ιωσηφ;;;;;;

  • Πεθανε στο μέτοπο

    Ψήφοι: 12 29,3%
  • Ειναι στο σπιτι του στο Ελλαντα

    Ψήφοι: 6 14,6%
  • Ζει και βασιλευει στην Ουκρανια

    Ψήφοι: 11 26,8%
  • Μας εκανε πλακα τοσο καιρό

    Ψήφοι: 12 29,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    41

Επισκέπτης
Παει ο δασκαλος Ιωσηφ, παει και ο πλεζουρας, παει κι ο Βοθρος.....αντε ζωη σε λογου μας.
 

Επισκέπτης
γειτονα τι γινετε ρε?
χαθηκαμε εντελως

Zεις ρε σκουλικι ? Κι οτι ημουν ετοιμος να ανοιξω θεμα, αν ζει ο δασκαλος arcans. Τη σχολη την εχεις παρατησει εντελως. Για κανονονισε να μεταναστευσουμε Κολομβια γιατι εδω βλεπω να τη βγαζουμε.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Zεις ρε σκουλικι ? Κι οτι ημουν ετοιμος να ανοιξω θεμα, αν ζει ο δασκαλος arcans. Τη σχολη την εχεις παρατησει εντελως. Για κανονονισε να μεταναστευσουμε Κολομβια γιατι εδω βλεπω να τη βγαζουμε.
ζω ρε μαλακα γειτονα ολα καλα.
εμπλεξα με κατι δουλειες γιαυτο χαθηκα.
τι λεει εσυ? η παραγωγες πανε καλα?
εχουμε πωλησεις?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Σοβαρές και μυστικές πληροφορίες απο αξιόπιστες πορνοπηγές λένε ότι ο Διδάσκαλος Ουκρανιδο-Ρωσιδολόγος είναι σφόδρα απασχολημένος τον τελευταίο καιρό, και θα συνεχίσει ώς τα τέλη του καλοκαιριου.
Ένεκα οικονομικής κρίσης τον εχει προσλάβει η Ελληνική κυβέρνηση να εκπαιδευσει όσες περισσότερες Ελεινίδες , για γνωριμία με πλούσιους Ρώσους και Ουκρανούς και για εργασία στα Ρωσοουκρανικά στούντιο.
Σε λίγο καιρό το ρούβλι και το γρίβνα θα ρεεί αφθονο στο Σύνταγμα.
Τώρα τρέχει απο χωρίου εις χωρίον προς αναζήτηση βλαχο-ελεϊνίδο καλονών....  :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
εγω εμαθα οτι μετα απο χρονια κοπων και βασανων καταφερε να κανει σχεση με ελληνιδα και σας εγραψε ολους.
 

bliet

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
147
Like
0
Πόντοι
1
O δασκαλος ζει βασιλευει και ποσταρει ξανα!Το παρον θρεντ μηπως πρεπει να εξαφανιστει? :rockon:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Τώρα που το νήμα του έφτασε τις 1000 σελίδες και με την Ουκρανία να φλέγεται θα ήταν ωραία έκπληξη να παρουσιαστεί και να μας πει για την κατάσταση και το τι μέλη γενέσθαι!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Τώρα που το νήμα του έφτασε τις 1000 σελίδες και με την Ουκρανία να φλέγεται θα ήταν ωραία έκπληξη να παρουσιαστεί και να μας πει για την κατάσταση και το τι μέλη γενέσθαι!!!
Εχει χαθεί εχω να μιλησω μαζι του πανω απο τεσσερις μηνες και ο Αρκάνς το ιδιο.Έιχε ενδιαφερον οτι εγραφε.Παντος η ειδηκοτητα του δεν ηταν τοσο στην Πολιτολογία αλλα στα κοινωνικα θεματα πιο πολυ κοινωνιολογος ηταν παρα πολιτολογος.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
διμητρακη οταν τελειωσουν ολα στην ουκρανια παμε να συναντησουμε τον δασκαλο κιεβο,εμειναν 2000 ευρο σε γριβνα χαχαχα,οδησσο μαλλον για κολοχαρτα θα τα χρησειμοπειουμε.δασκαλε ιωσηφ αρχισε να γραφεις,μας ελειψε το χιουμορ σου.εκτσρατεια ολοι στηριξης για επιστροφη του δασκαλου.θα ηθελα και απο σενα διμητρακη να αρχισεις τα αστεια βιντακια σου οπως παλλια.διαβαζω απο την αρχη παλι τα οσα εγραφε ο ιωσηφ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
διμητρακη οταν τελειωσουν ολα στην ουκρανια παμε να συναντησουμε τον δασκαλο κιεβο,εμειναν 2000 ευρο σε γριβνα χαχαχα,οδησσο μαλλον για κολοχαρτα θα τα χρησειμοπειουμε.δασκαλε ιωσηφ αρχισε να γραφεις,μας ελειψε το χιουμορ σου.εκτσρατεια ολοι στηριξης για επιστροφη του δασκαλου.θα ηθελα και απο σενα διμητρακη να αρχισεις τα αστεια βιντακια σου οπως παλλια.διαβαζω απο την αρχη παλι τα οσα εγραφε ο ιωσηφ.
Εμεις θα παμε αυτος ομως δεν θα ερθει  :2funny:Και εμενα μου ειχε πει να συναντιθουμε πηγα στο Μοναστηρακι τον περιμενα με πηρε τηλεφωνο οτι αργει λιγο,μετα απο λιγο με ξαναπηρε τηλεφωνο και μου ειπε οτι δεν μπορει να ερθει γιατι εχει κατι διαδηλωσεις και δεν μπορει να περασει με τ'αμαξι.Οταν μετα μιλησαμε μου ειπε τι ρουχα φορουσα και οτι με ειδε  :2funny: Του ειπα γιατι δεν ηρθες να μου μιλησεις?Μου απαντησε δεν μου ειπες να σου μιλησω  :2funny:.και του Arcans το ιδιο του εκανε  :2funny:.Και μια φορα πηγε σε κατι αγωνες Μποξ να δει τον Πιτσιλιστη αλλα και σ'αυτον δεν πηγε να μιλησει  :2funny:.
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Οντως πρεπει να ξαναγυρισει στα φόρα ο δασκαλος..
+1 για την επιστροφη του.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Εμεις θα παμε αυτος ομως δεν θα ερθει  :2funny:Και εμενα μου ειχε πει να συναντιθουμε πηγα στο Μοναστηρακι τον περιμενα με πηρε τηλεφωνο οτι αργει λιγο,μετα απο λιγο με ξαναπηρε τηλεφωνο και μου ειπε οτι δεν μπορει να ερθει γιατι εχει κατι διαδηλωσεις και δεν μπορει να περασει με τ'αμαξι.Οταν μετα μιλησαμε μου ειπε τι ρουχα φορουσα και οτι με ειδε  :2funny: Του ειπα γιατι δεν ηρθες να μου μιλησεις?Μου απαντησε δεν μου ειπες να σου μιλησω  :2funny:.και του Arcans το ιδιο του εκανε  :2funny:.Και μια φορα πηγε σε κατι αγωνες Μποξ να δει τον Πιτσιλιστη αλλα και σ'αυτον δεν πηγε να μιλησει  :2funny:.
Νομίζω πως το ζητούμενο με τον Δάσκαλο δεν είναι η συνάντηση... Και να τον δούμε δεν γινόμαστε σοφότεροι...
Το ζητούμενο είναι τα γραπτά του.. Και όσοι συνομίλησαν μαζί του σίγουρα κάτι κέρδισαν...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.577
Κριτικές
61
Like
39.359
Πόντοι
21.555

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
λενε οτι ο δασκαλος ζει στην βοστωνη και διδασκει ουκρανολογια στο χαρβαντ.εχω πληροφοριες απο φιλο που δουλευει στην μοσαντ οτι τον παρεδωσαν οι φασιστες του κιεβου στην c.i.a οπου τον εκαναν αμερικανο πολιτη.ειχαν πληροφοριες  α ξοδευουν πολλα λεφτα πουτανες και στα πρακτορεια γαμου οι αμερικανοι πολιτες.οι εβραιοι τραπεζιτες εκαναν παραπονο για τα εκατομυρια ντολαρς που εφευγαν απο αμερικη στην ουκρανια για να εχουν αρμανι και πορσε οι καραπουταναρες.με το μαθημα τις ουκρανολογιας ισως μπορεσουν να βαλουν μυαλο ολοι οι μπαρπες απο αμερικα και σταματησουν την χρηματοδοτηση μπας και δουμε και μεις ασπρη μερα.ατιμη πατριδα που διωχνεις τα παιδεια σου,ολα τα μεγαλα μυαλα μεταναστευουν.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
λενε οτι ο δασκαλος ζει στην βοστωνη και διδασκει ουκρανολογια στο χαρβαντ.εχω πληροφοριες απο φιλο που δουλευει στην μοσαντ οτι τον παρεδωσαν οι φασιστες του κιεβου στην c.i.a οπου τον εκαναν αμερικανο πολιτη.ειχαν πληροφοριες  α ξοδευουν πολλα λεφτα πουτανες και στα πρακτορεια γαμου οι αμερικανοι πολιτες.οι εβραιοι τραπεζιτες εκαναν παραπονο για τα εκατομυρια ντολαρς που εφευγαν απο αμερικη στην ουκρανια για να εχουν αρμανι και πορσε οι καραπουταναρες.με το μαθημα τις ουκρανολογιας ισως μπορεσουν να βαλουν μυαλο ολοι οι μπαρπες απο αμερικα και σταματησουν την χρηματοδοτηση μπας και δουμε και μεις ασπρη μερα.ατιμη πατριδα που διωχνεις τα παιδεια σου,ολα τα μεγαλα μυαλα μεταναστευουν.
Στο Σκάιπ εμενα μου ειπε οτι είναι Ουκρανία  :2funny:
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
ο δασκαλος νιωθει κοπλεξ με τους τοσους γνωστες ουκρανολογιας.αλλοι εχουν πτηχιο ροντολφο βαλεντινο και τους σπονσαρουν οι γκομενες για να της γαμανε!δασκαλε που διδασκες
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
ο δασκαλος νιωθει κοπλεξ με τους τοσους γνωστες ουκρανολογιας.αλλοι εχουν πτηχιο ροντολφο βαλεντινο και τους σπονσαρουν οι γκομενες για να της γαμανε!δασκαλε που διδασκες
Παντος διαβάζει το σά'ι'τ και  :2funny: συμφώνησε μαζι μου για την κατάντια του σά'ι'τ  :2funny:.Εριξε γέλιο με τον ψεύτη  :2funny: και με τους αλλους φουκαράδες  :2funny:.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom