Νέα

Υψηλή τιμή CRP - γενικός έλεγχος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
Μηπως εχει τον ιο του Νειλου?Ιδια συμπτώματα ακριβως.(σοβαρα τωρα) :boobies:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596
Και τομογράφοι. Κάνουν απογευματινά και οι μαγνήτες και οι αξονικές.

2 η 3 απογεύματα την εβδομάδα βάζουν ραντεβού.
ναι τυπε,απλα παλι θα σε βαλουν λιγο πριν ληξει το παραπεμπτικο :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
ναι τυπε,ο γιατρος ομως.θες να πεις αν στην γραψει απογευμα θα την κανεις πιο γρηγορα; :S :S :S
Εάν ζητήσεις να στην κάνουν απόγευμα, θα τους δώσεις χαρα διότι θα πληρωθούν με ποσοστό επί της αξίας του παραπεμπτικού.

Συν τον ωριαίο μισθό που παίρνουν κανονικά. Και ο γιατρός και ο χειριστής.

Ενώ το πρωί παίρνουν μόνο τον ωριαίο μισθό είτε κάνουν 1 είτε 100.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Γίνεται μάχη με τα απογευματινά των νοσοκομείων. Τα κυνηγάνε οι ιδιώτες διότι τους έχουν κόψει πολύ πελατεία.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Λετε αν παω σε απογευματινο ορθοπεδικο να μου γραψει 3 μαγνητικες;
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596
Εάν ζητήσεις να στην κάνουν απόγευμα, θα τους δώσεις χαρα διότι θα πληρωθούν με ποσοστό επί της αξίας του παραπεμπτικού.

Συν τον ωριαίο μισθό που παίρνουν κανονικά. Και ο γιατρός και ο χειριστής.

Ενώ το πρωί παίρνουν μόνο τον ωριαίο μισθό είτε κάνουν 1 είτε 100.
ρε τυπε αν κανεις mri απογευμα θα στην κανει ο χειριστης,πες οτι στην εχει γραψει το πρωι ο γιατρος.αρα ο χειριστης πληρωνεται την απογευματινη  βαρδια του κανονικα,ετσι δεν ειναι;γιατι να παρει ποσοστο; :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
ρε τυπε αν κανεις mri απογευμα θα στην κανει ο χειριστης,πες οτι στην εχει γραψει το πρωι ο γιατρος.αρα ο χειριστης πληρωνεται την απογευματινη  βαρδια του κανονικα,ετσι δεν ειναι;γιατι να παρει ποσοστο; :S :S :S
Όχι παίρνει ποσοστό επί της τιμής του παραπεμπτικού + τον ωριαίο μισθό.

Εάν το παραπεμπτικό γράφει συνολική τιμή 200€ ο γιατρός θα πάρει τα 50€ ξέρω γω και ο χειριστής τα 10 ξέρω γω.

Φαντάσου να κάνουν 10 ασθενείς το απόγευμα.

Γκουγκλαρε απογευματινά ιατρεία να δεις. Απο το 2014 ισχύει, είναι πρόσφατο δηλ.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596
Όχι παίρνει ποσοστό επί της τιμής του παραπεμπτικού + τον ωριαίο μισθό.

Εάν το παραπεμπτικό γράφει συνολική τιμή 200€ ο γιατρός θα πάρει τα 50€ ξέρω γω και ο χειριστής τα 10 ξέρω γω.

Φαντάσου να κάνουν 10 ασθενείς το απόγευμα.

Γκουγκλαρε απογευματινά ιατρεία να δεις. Απο το 2014 ισχύει, είναι πρόσφατο δηλ.
ρε τυπε πως γινεται αυτο;ο γιατρος στην γραφει,δεν ξερει που θα την κανεις.αφου το ποσοστο συμμετοχης σε κρατικους φορεις ειναι μηδεν,δεν γινεται να παιρνουν τοσα ο χειριστης και ο γιατρος.και ποιος γιατρος;θες να πεις οτι βλεπουν το αμκα του απο το παραπεμπτικο και του πιστωνουν 50 ευρω; :S :S :S
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
ρε τυπε πως γινεται αυτο;ο γιατρος στην γραφει,δεν ξερει που θα την κανεις.αφου το ποσοστο συμμετοχης σε κρατικους φορεις ειναι μηδεν,δεν γινεται να παιρνουν τοσα ο χειριστης και ο γιατρος.και ποιος γιατρος;θες να πεις οτι βλεπουν το αμκα του απο το παραπεμπτικο και του πιστωνουν 50 ευρω; :S :S :S
Δεν ξέρω πως το κάνουν, αλλά το κάνουν.

Τους πληρώνουν καλά για να έχουν κίνητρο να συμμετάσχουν.

Αυτά ξέρω εγώ. Τώρα αν κάνω λάθος, παίζει και αυτό, τι να πω.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596
Δεν ξέρω πως το κάνουν, αλλά το κάνουν.

Τους πληρώνουν καλά για να έχουν κίνητρο να συμμετάσχουν.

Αυτά ξέρω εγώ. Τώρα αν κάνω λάθος, παίζει και αυτό, τι να πω.
τυπε σιγουρα γινεται σαν αμοιβη για τα απογευματινα ιατρεια.αλλα για τις μαγνητικες δεν νομιζω να παιρνουν ποσοστο. :S :S :S
 

Επισκέπτης
Η αγροτια μισει τους γκευ.
Φίλε, μην δίνεις άλλο αφορμή για να συνεχίζει.


Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να ξέρουμε ή διαβάσουμε ότι ποστ έχεις γραψει εδωμέσα.
Με συγχωρείς πάρα πολύ, υπονόησα εγώ κάτι τέτοιο;
Ένας χρήστης που κάτι πόσταρε περί γυμναστηρίων κλπ κλπ, του είπα ότι επειδή δε με ξέρει (υπό την έννοια ότι δε με παρακολουθεί - και λογικό είναι) κλπ κλπ

Το πιο πιθανό να είναι άσχετο με την τροφική και ψάξτο με γιατρους.
Νομίζω ότι απάντησα επ' αυτού και δε χρειάζεται να επαναλαμβάνομαι.


Λετε αν παω σε απογευματινο ορθοπεδικο να μου γραψει 3 μαγνητικες;
Προσωπικά πιστεύω πώς όχι ακόμη κι αν τον γνωρίζεις. Γιατί όπως ξέρουμε ο ΕΟΠΥ βάζει χέρι και πρέπει να σε x-ray και ο ιδιωτικός τομέας. Στην τελική κρίνε ποια είναι η περισσότερο απαραίτητη για να βγάλεις τζαμπέ (με τη βοήθεια του γιατρού σου).
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
Ntountaras
TSOGOS, XRHMA, μ**νί & AΡΕΙΑ Ψ*ΛΗ (~170 κυβικά την έχω)
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Offline

Φύλο:
Μηνύματα: 2732



 
Μερικά λογάκια........
« Εστάλη στον/στην: Λιλα στις: σήμερα στις 01:15 »
Παράθεση Απάντηση Διαγραφή  

Σιχαμένο αντικείμενο, γιατί αντικείμενο είσαι, με ενόχλησε όντως γιατί πετάχτηκες σε δικό μου θέμα.
Ούτε σε ξέρω, ούτε σε ενόχλησα ουδέποτε, όμως με ενοχλεί η πλάκα από κάτι που απεχθάνομαι.
Όντως εκνευρίστηκα όταν το συνέχισες γιαυτό κι έγραψα ότι θα σου έκοβα το γαμημένο σου κεφάλι αλλά με πιάνουν τα γέλια όταν εσύ απειλείς.......
Ένα γέρικο πράγμα.....
Ποιον LOL......
Έναν με μια ντούντα (παίζει να τη ζήλεψες) που πετάει τσουβάλια στον αέρα για την πλάκα......
Δε χρειάζεται να σου δώσω θανατηφόρο χτύπημα για να σε στείλω στους σκατόψυχους που σε έβγαλαν....
Γιατί σκατόψυχοι είναι......
Αντί να σου έδειχναν το σωστό δρόμο, δες τα χάλια σου πώς κατάντησες......
Εγώ γαμάω μόνο γυναίκες, και η Νανά είναι θεά απέναντί σου........
Και θα ξαναπάω σύντομα, περιμένω να βγάλω λίγα φράγκα ακόμη γιατί ξοδεύτηκα από τις αναποδιές....
Τα βγάζω με την αξία μου, με το τζόγο, είμαι μάγκας, δεν έχω ανάγκη να γλύψω κανέναν....
Κι όσο περισσότερα θα βγάζω τόσα θα χαλάω στα κορίτσια.....
Σάλτα και βάλε ό,τι θες από πίσω σου μπας κι ηρεμήσεις....
Αμφιβάλλω αν κι οι πάκηδες θα πήγαιναν ακόμη και να τους πλήρωνε κάποιος......
Αυτά είχα να σου γράψω, ούτε πρόκειται να σου απαντήσω κι αν στείλεις μήνυμα πάει κάδο αυτόματα.


ΑΠΑΝΤΗΣΗ  ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΚΑΘΙ
Χαιρομαι  που βγαζεις με την αξια στον τζογο τα προς το ζειν.Εισαι ένα αξιο παρασιτο ανταξιο αυτων που ρημαξαν
αυτή  την χωρα.Εισαι τοσο αντρακλας που στην ηλικια σου δεν ξερεις τι σημαινει δουλεια,Εισαι τοσο αντρακλας
που απειλείς τους αλλους με μηνυματακια πισω από την ασφαλεια (νομιζεις) του υπολογιστη.
ΑΚΟΥ λοιπον κοινωνικο κατακαθι.
Το βιβλιαριο υγειας μου είναι λευκο.Τι σημαινει?Οτι δεν δεν πινω ξυδια και δεν σνιφαρω σαν και εσενα.
Το ασφαλιστικο μου βιβλιαριο είναι πληρες.Τι σημαινει?Οτι προσφερω στο κοινωνικο συνολο ενώ εσυ τρεφεσαι από εμενα
ένα πουστη (αληθεια πως το καταδέχεσαι αντρακλα?)γιατι δεν παραγεις τιποτα μονο  καταναλώνεις.
Ο τελευταίος Πακιστανος μετανάστης εχει μεγαλλιτερη αξια από εσενα μπινε γιατι εργαζεται.
Οσο για το αντριλικι που πουλας εισαι  η κλασικη κοτα που όταν φαει την πρωτη βαζει τα κλαματα.
Και να προσεχεις κοινωνικο σκουπιδι γιατι από τοτε που ανακαλυφθηκε η πυριτιδα χασανε  την αξια τους τα μαχαιρια.
Αντε στα τσακιδια λοιπον και πουλα μαγκια  εκει που σε παιρνει γιατι εισαι μαγκια κλανια και κωλος  φινιστρινι

:gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :thebigfinger: :thebigfinger: :thebigfinger: :boobies:














 

Συνημμένα

  • Lila (15).jpg
    Lila (15).jpg
    134,7 KB · Εμφανίσεις: 83

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Ερώτηση: η Νανά που αναφέρει ο Ντούντα είναι τρανς;  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom