Νέα

Ύποπτη υπνηλία - στιγμιαία απώλεια του παρόντος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Αρραχίων
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Α

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
331
Κριτικές
2
Like
562
Πόντοι
21

rsotos7

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.035
Κριτικές
19
Like
5.296
Πόντοι
1.446
εγω γενικα δεν κοιμαμαι πολλες ωρες κ ποτε πριν απο τις 5 το πρωι,
αυτο που μου συμβαινει καμια φορα ειναι για καμια ωρα γυρω στα μεσανυχτα να μην μπορω να παρω τα ποδια μου κ να με παιρνει κ ο υπνος για κανα πενταλεπτο στην καρεκλα,μετα ομως συνερχομαι κ συνεχιζω κανονικα σαν να μη συμβαινει τιποτα για 3-4 ωρες ...
Μπορεις να γινεις νυχτοφυλακας για να εχεις ενα εξτρα εισοδημα
 

Δοκιμος εραστης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2023
Μηνύματα
17
Κριτικές
19
Like
934
Πόντοι
990
Καλησπέρα , θα μαθουμε τι είναι , σύντομα θα παω στους ειδικούς [ γιατρούς δηλαδή ] , θα ενημερώσω με λεπτομέρειες και τα σχετικά με την πρώτη ευκαιρία .
Τελικα εμαθες τι εχεις;
 
OP
OP
Α

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
331
Κριτικές
2
Like
562
Πόντοι
21
OP
OP
Α

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
331
Κριτικές
2
Like
562
Πόντοι
21
Λοιπόν , επανέρχομαι με τα νέα απο την περίπτωση καθώς είναι άδικο να μην ενημερώσω απο την στιγμή που αρκετοί έδειξαν ενδιαφέρον . Εξετάσεις αίματος - ούρων καθώς και πιο αναλυτικά ( βιταμίνες κλπ ) εξαιρετικά , απ'ότι μου είπαν και μάλλον τίνω να συμφωνήσω πρέπει να φταίει το υπερβολικό άγχος και ίσως ( πρέπει να το κοιτάξω πιο αναλυτικά ) να υποβόσκει και κάποιο ψυχικό νόσημα .
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Λοιπόν , επανέρχομαι με τα νέα απο την περίπτωση καθώς είναι άδικο να μην ενημερώσω απο την στιγμή που αρκετοί έδειξαν ενδιαφέρον . Εξετάσεις αίματος - ούρων καθώς και πιο αναλυτικά ( βιταμίνες κλπ ) εξαιρετικά , απ'ότι μου είπαν και μάλλον τίνω να συμφωνήσω πρέπει να φταίει το υπερβολικό άγχος και ίσως ( πρέπει να το κοιτάξω πιο αναλυτικά ) να υποβόσκει και κάποιο ψυχικό νόσημα .
Περαστικά ρε φίλε!Να το καταπολεμήσεις σύντομα.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.702
Κριτικές
6
Like
8.848
Πόντοι
1.686
Λοιπόν , επανέρχομαι με τα νέα απο την περίπτωση καθώς είναι άδικο να μην ενημερώσω απο την στιγμή που αρκετοί έδειξαν ενδιαφέρον . Εξετάσεις αίματος - ούρων καθώς και πιο αναλυτικά ( βιταμίνες κλπ ) εξαιρετικά , απ'ότι μου είπαν και μάλλον τίνω να συμφωνήσω πρέπει να φταίει το υπερβολικό άγχος και ίσως ( πρέπει να το κοιτάξω πιο αναλυτικά ) να υποβόσκει και κάποιο ψυχικό νόσημα .

Περαστικά !

Αλλά σου είπαν να κα΄νεις τεστ για υπνική άπνοια
και εγκεφαλογράφημα μήπως έχεις επιληψία
και χόλτερ στην καρδιά μήπως έχεις αρρυθμίες

Μήπως τσιγγουνεύτηκες και έκανες μόνο μικροβιολογικές εξετάσεις ;

Μήπως έβλεπες κανένα καλό τεμάχιο και θόλωσες ; :2funny:

girl-5974565_1280.jpg


:2funny::2funny: :rockon:
:rockon:
 

stolenheart

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
321
Like
377
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη , πρόσφατα έχω παρατηρήσει οτι εμφανίζω ανα τακτά χρονικά διαστήματα ενα αίσθημα σαν υπνηλία ,σαν να μην είμαι στο παρον για μερικα κλάσματα του δευτερολέπτου αντε μέχρι 2-3 δευτερόλεπτα το πολύ σε κάποιες περιπτώσεις , δεν θα το είχα καταλάβει οτι είναι τοσο έντονο αλλά ενα βράδυ που οδηγούσα στην καθοδο στην κηφισίας μου συνέβη για μερικά δευτερολεπτα [2-3 ] και υπήρξε κίνδυνος να πέσω στους μπροστινούς , διατηρούσα απ'οτι θυμάμαι την όρασή μου [ εβλεπα , τώρα πως δεν είδα οτι οι αλλοι ηταν σταματημένοι μπροστά μην με ρωτάτε δεν ξέρω ήταν σαν να μην έβλεπα άλλο αυτοκίνητο μπροστά μου] και σταθερή ταχύτητα , μόνο οταν μου φώναξε ο συνοδηγός [ πατέρας μου ] να κόψω γιατί οι αλλοι είναι μπροστά σταματημένοι τοτε ξαφνικά σαν να μην συνέβη τίποτα ' ξύπνησα' και σταμάτησα ομαλά- κανονικά αφού με είχε προειδοποίηση εγκαίρως . Το παραπάνω περιστατικό ηταν ίσως το πιο μεγάλο σε διάρκεια απο αυτά που μπορώ να θυμηθώ , τα αλλα ειναι ως επι τω πλείστων στιγμιαία και σε πολλές περιπτώσεις αντιλαμβάνομαι ενα αίσθημα σαν να χάνω το high definition στην όραση μπορώ να πώ . Ισορροπίες και τα σχετικά τα διατηρώ κανονικά απο οτι μπορώ να καταλάβω . Με έχει παραξενέψει πολύ αυτό το αίσθημα , αν μπορεί κάποιος να εκφέρει κάποια άποψη θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως .
Πόσες δόσεις;
 
OP
OP
Α

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
331
Κριτικές
2
Like
562
Πόντοι
21
Περαστικά !

Αλλά σου είπαν να κα΄νεις τεστ για υπνική άπνοια
και εγκεφαλογράφημα μήπως έχεις επιληψία
και χόλτερ στην καρδιά μήπως έχεις αρρυθμίες

Μήπως τσιγγουνεύτηκες και έκανες μόνο μικροβιολογικές εξετάσεις ;

Μήπως έβλεπες κανένα καλό τεμάχιο και θόλωσες ; :2funny:

girl-5974565_1280.jpg


:2funny::2funny: :rockon:
:rockon:
Ο γιατρός μου είπε οτι αποκλείεται να έχω κατι παθολογικό , οι εξετάσεις ηταν απο τις καλύτερες που έχει δεί μέχρι σήμερα στην καριέρα του οπότε το αποκλείει να υπάρχει κάποιο πρόβλημα οργανικό ας το πούμε . Το άγχος φίλε μου ......
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι δόσεις :think::think::think::think: .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom