Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Yπέρβαση", Βικτωρίας 11 (πρώην Ανδρου 13-Κυψέλη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kebaaap
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 230
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
      γλυκο προσωπο , 3 αρι , και γατουλα.  αλλα μελαχροινη ομωs.  δεν κανουμε μια εξαιρεση ?  τι λεs ? 

με ξέρεις τόσο καλά...

αλλά αν έχει γλυκό προσωπάκι, τότε ναι θα την κάνουμε την εξαίρεση ;)
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.058
Πόντοι
1.585
Ενημερώνω τους φίλους συναγωνιστές οτι το ίδρυμα της Έλενας στην Άνδρου μεταφέρθηκε σήμερα στην Πλατεία Βικτωρίας.

Επικοινωνήστε με την Έλενα στο γνωστό τηλέφωνο πριν το επισκεφθήτε για αποφυγή ταλαιπωρίας.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.770
Πόντοι
45.465
Ενημερώνω τους φίλους συναγωνιστές οτι το μαγαζί της Έλενας στην Άνδρου μεταφέρθηκε σήμερα στην Πλατεία Βικτωρίας.

Επικοινωνήστε στο γνωστό τηλέφωνο πριν επισκεφθήτε το ίδρυμα για αποφυγή ταλαιπωρίας.
;) :thumbsup:
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ενημερώνω τους φίλους συναγωνιστές οτι το ίδρυμα της Έλενας στην Άνδρου μεταφέρθηκε σήμερα στην Πλατεία Βικτωρίας.

Επικοινωνήστε με την Έλενα στο γνωστό τηλέφωνο πριν το επισκεφθήτε για αποφυγή ταλαιπωρίας.
Μπορουμε να εχουμε το τηλ?
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.058
Πόντοι
1.585
Η Νέα διεύθυνση του ιδρύματος :

Πλατεία Βικτωρίας 11, 1ος όροφος, κουδούνι Υπέρβαση (5ο από κάτω προς τα πάνω)

Οπωσδήποτε τηλέφωνο 20΄ πριν την επίσκεψη σας.

- Διάρκεια προγράμματος 90΄ (μιάμιση ώρα)

- Κόστος 70 €


Ας αλλάξουν οι moderators τον τίτλο του θέματος !
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.770
Πόντοι
45.465
Η Νέα διεύθυνση του ιδρύματος :

Πλατεία Βικτωρίας 11, 1ος όροφος, κουδούνι Υπέρβαση (5ο από κάτω προς τα πάνω)

Οπωσδήποτε τηλέφωνο 20΄ πριν την επίσκεψη σας.

- Διάρκεια προγράμματος 90΄ (μιάμιση ώρα)

- Κόστος 70 €


Ας αλλάξουν οι moderators τον τίτλο του θέματος !
το όνομα στο κουδούνι ίδιο με του παλιού.....
 

rdeliaris

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
29
Like
1.215
Πόντοι
3.910
Μπορεί όποιος γνωρίζει το τηλέφωνο να το στείλει με pm;
Ευχαριστώ
 

Mitspan

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2009
Μηνύματα
30
Κριτικές
6
Like
16
Πόντοι
0
Κασπέρα. Ενα τελεφωνο με πουμου ρε παιδια πλιιιζ.  :helpplea:
Ευχαριστώ πολύ.
 

leon30

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
206
Like
80
Πόντοι
1
περιμενω να φερει κανα κινεζακι για να το επισκεφτω.....πηρα τηλ.
και ρωτησα
ακομα  τιποτα
 

EASTmasage

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2012
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια χαρά σε όλους.

Είμαι νέος στο site και εδώ και αρκετό καιρό ενώ βλέπω τις κριτικές στην αρχική σελίδα δεν έτηχε να κάνω κλίκ και στα forum του bourdela.com. Επηδή είδα τις ενημερόσεις από τους μαγκήτες τα παλιότερα μέλη, είπα και γω να γράψω κάτι για πρόσφατη επίσκεψη μου στο  Βικτωρίας 11.  Μετά από δύο αποτηχημένες πρσσπάθειες να επισκευτώ το Ανδρου 13-Κυψέλη, επηδή μετακομίζανε στο νέο διαμέρισμα, τελικά πήρα στο τηλ. που μου είχε δόσει η ιδιοκτητρια για να κάνω σεφτέ στο νεό, όπου με υποδέχτηκε πολύ εγκάρδια , μου ζήτησε και συγνώμη που δεν με δέχτηκε να περάσω στο  Ανδρου 13 και μου είπε οτι ακόμα έχει λίγες κοπέλες διότι είναι αρχή ακόμα και οτι προσεχώς θα έπθουν περισότερες αρκεί να έχω υπομονή και μου πρότινε την Σοφία. Εχω δεί περιγραφή της εδώ στο thread μελαχρινή με τροφαντό γεμάτο φυσικό στήθος, ΕλληνοΣέρβα ευχάριστη με ευγενικό χαρακήρα.  Πραγματικά είχε δίκιο και το μασάζ ήταν καλό και χορταστικό.  Μου έκανε σχολαστικά μασάζ παντού και έφυγε όλη μου η κούραση για  50 ολόκληρα λεπτά και μετά στο αισθησιακό μέρος ήταν πολύ  gfe  με χαδάκια, χαλαρά και τρυφερά μέχρι να το ευχαριστιθούμε και οι δύο αρκετά. Δεν είμαι πολύ της άγριας φάσης γιαυτό μου άρεσε πολύ. Iδιέτερα όταν ανέβηκε από πάνω και κουνιότανε σαν το  girl next door . Συνολο μιαμισι ώρα και το κόστας 70 €. Στο τέλος μου είπε όταν ξαναπάω θα με μασαζάρει η ίδια διότι είχα ένα τράβηγμα στο χέρι από απότομο σήκομα βάρους και με πόναγε και θα μου κάνει θεραπία με ζεστό λάδι , άμμο και άλλα που δεν θυμάμε. Δεν έχω πολύ εμπιρία όπως άλλα μέλη εδώ διότι ήμουν μόνιμος πελάτης στα 3ης Σεπτεμβρίου και Σολομού και είχα βολεφτεί εκεί και δεν άλαζα εύκολα,  αλλά  ένας κολητός μου είπε να δοκιμάσω κάτι νέο και είχε δίκιο.  Ελπίζω να μην σας κούρασα για πρότη φορά και όταν θα ξαναπάω θα έχω report για οτι το καινούριο.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ελπίζω να μην σας κούρασα για πρότη φορά και όταν θα ξαναπάω θα έχω report για οτι το καινούριο.

Κάθε προσπάθεια για εμπλουτισμό της ενημέρωσης όλων μας, είναι ευπρόσδεκτη! Καλώς ήλθες παίκτη.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
αν ο συγγραφεας ειναι Ελληνας,εγκω τωται ιμε απο Γκουαντελουπη... :huh: :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom