Νέα

Υπάρχει ξενοδοχείο για swingers;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ulikante
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kyrios Hou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2021
Μηνύματα
126
Κριτικές
11
Like
492
Πόντοι
291
Δώστε μας τα φώτα σας..έχω ψήσει ένα μωρακι να πάμε μαζί..
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106

greek1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2022
Μηνύματα
139
Like
127
Πόντοι
1
Εάν κάποιος είναι από Κρήτη και ενδιαφέρεται υπάρχει στα Χανιά ένα ξενοδοχείο για swingers
 

greek1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2022
Μηνύματα
139
Like
127
Πόντοι
1
Καλησπέρα αν θυμάμαι καλά πρέπει να λέγετε βριτομαρτης γκουγκλαρε το όνομα και θα σου βγάλει στοιχεία και τηλέφωνο.. Είχα πάει πριν δύο τρία χρόνια... Αν θυμάμαι καλά οι τιμές που γράφει στο site είναι ανά άτομο
 

Daredevil9

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
493
Like
985
Πόντοι
86
Καλησπέρα αν θυμάμαι καλά πρέπει να λέγετε βριτομαρτης γκουγκλαρε το όνομα και θα σου βγάλει στοιχεία και τηλέφωνο.. Είχα πάει πριν δύο τρία χρόνια... Αν θυμάμαι καλά οι τιμές που γράφει στο site είναι ανά άτομο
Στη Χώρα Σφακίων;
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Καλησπέρα αν θυμάμαι καλά πρέπει να λέγετε βριτομαρτης γκουγκλαρε το όνομα και θα σου βγάλει στοιχεία και τηλέφωνο.. Είχα πάει πριν δύο τρία χρόνια... Αν θυμάμαι καλά οι τιμές που γράφει στο site είναι ανά άτομο
Μη γράφετε παλαβομάρες. Ο Βριτόμαρτις είναι καθιερωμένο ξενοδοχείο γυμνιστών, με άδεια του κράτους και η παραλία που είναι κοντά του, η Φυλακή, είναι επίσης επίσημη παραλία γυμνιστών. Είναι γνωστό πανευρωπαϊκώς και μαζεύει φυσιολάτρες από όλο τον κόσμο. Καμία σχέση με swinging.
 

olotaxos

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2018
Μηνύματα
15
Like
7
Πόντοι
0
Γράφει ότι κάνει πάρτι με swingers
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.973
Κριτικές
4
Like
7.360
Πόντοι
2.306
Μη γράφετε παλαβομάρες. Ο Βριτόμαρτις είναι καθιερωμένο ξενοδοχείο γυμνιστών, με άδεια του κράτους και η παραλία που είναι κοντά του, η Φυλακή, είναι επίσης επίσημη παραλία γυμνιστών. Είναι γνωστό πανευρωπαϊκώς και μαζεύει φυσιολάτρες από όλο τον κόσμο. Καμία σχέση με swinging.
Συμφωνώ.
Οι όροι εναι ότι δεν παίζει swinging.
Τώρα αν τα βρει κανένα ζευγάρι και το κάνουν στο δωμάτιο μεταξύ τους, σαφώς και έχει πιθανότητες.
Και στην Κεφαλλονιά έχω πάει σε ένα αντίστοιχο (πολύ πιο μικρό), στο οποίο επίσης είναι γυμνιστών αλλά σου λενε εξαρχής δεν είναι swing club.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.392
Κριτικές
14
Like
3.357
Πόντοι
4.895
Συνήθως έχει κοντά στα swing bars. Για παράδειγμα απέναντι από Νιρβάνα είναι το Ξενοφώντας. Αν κάτσει ζευγαράκι από το μπαρ πάτε και στο ξενοδοχείο για περαιτέρω.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Συμφωνώ.
Οι όροι εναι ότι δεν παίζει swinging.
Τώρα αν τα βρει κανένα ζευγάρι και το κάνουν στο δωμάτιο μεταξύ τους, σαφώς και έχει πιθανότητες.
Και στην Κεφαλλονιά έχω πάει σε ένα αντίστοιχο (πολύ πιο μικρό), στο οποίο επίσης είναι γυμνιστών αλλά σου λενε εξαρχής δεν είναι swing club.
Eννοείται. Στο δωμάτιο και διακριτικά μπορούν να κάνουν κάτι. Αλλά αυτό μπορούν να το κάνουν σε οποιοδήποτε ξενοδοχείο. Το Βριτόμαρτις είναι ελεγχόμενο από Διεθνείς Οργανώσεις Φυσιολατρών. Αν παραβεί τους ορους του παίρνουν την αδειοδότηση. Δεν παίζει με αυτά. Και είναι γνωστό. Είναι ένα πολύ σοβαρό ξενοδοχείο φυσιολατρών-γυμνιστών.
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.973
Κριτικές
4
Like
7.360
Πόντοι
2.306
Το Βριτόμαρτις; Που; Για βάλε το λινκ γιατί εντύπωση μου κάνει αυτό που λες.
Ίσα ίσα που το βριτομαρτις λέει στους κανόνες ότι ο γυμνισμός επιτρέπεται μέχρι τη Δύση του ήλιου.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Ίσα ίσα που το βριτομαρτις λέει στους κανόνες ότι ο γυμνισμός επιτρέπεται μέχρι τη Δύση του ήλιου.
Και ότι στους εσωτερικούς χώρους απαγορεύεται να κυκλοφορείς γυμνός. Είναι οικογενειακό ξενοδοχείο και πάνε πάρα πολλές οικογένειες γυμνιστών. Έχω δει 3 γενιες μαζί. Παππού-γιαγια, γονείς, παιδιά. Πολλές φορές.
 

olotaxos

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2018
Μηνύματα
15
Like
7
Πόντοι
0
Δεν ξέρω παίδες αλλά δεν έχει ακουστεί πολύ μου φαίνεται..
 

Melnoname(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2020
Μηνύματα
9
Like
1
Πόντοι
0
Και ότι στους εσωτερικούς χώρους απαγορεύεται να κυκλοφορείς γυμνός. Είναι οικογενειακό ξενοδοχείο και πάνε πάρα πολλές οικογένειες γυμνιστών. Έχω δει 3 γενιες μαζί. Παππού-γιαγια, γονείς, παιδιά. Πολλές φορές.
Ακριβώς. Οικογενειακό ξενοδοχείο και γενικά δεν παιζει κάτι τέτοιο κατά κανόνα. Τώρα, ιδιωτικά και όταν υπάρχει αμοιβαίο ενδιαφέρον αλλάζει. Αλλά και παλι πολυ διακριτικα.
 

newera365

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
28
Like
293
Πόντοι
20
υπαρχει καποιο ζευγαρι μεχρι 45 που να ενδιαφερετε για συναντηση; ειμαστε απο αθηνα στα 30..
 
  • Like
Αντιδράσεις: xperia

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom