Νέα

Υπάρχει ξενοδοχείο για swingers;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ulikante
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
για να μην εχουμε θεμα παλι, ειναι μHνYμα :tooth:
 

evalin

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
αχα.. για λέγε για λέγε...

Ξεκίνησε πρτόσφατα και θα λειτουργεί καθε πεμπτη παρασκευη σάββατο βράδυ!!! ειναι μονο με κρατήσεις. το τηλ. είναι 6978998871.
Εμένα μου άρεσε πολύ το περιαβάλλον.........
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Ξεκίνησε πρτόσφατα και θα λειτουργεί καθε πεμπτη παρασκευη σάββατο βράδυ!!! ειναι μονο με κρατήσεις. το τηλ. είναι 6978998871.
Εμένα μου άρεσε πολύ το περιαβάλλον.........
Κουρτινες σεμεδακια σκρινιο κλπ εννοεις?
 

evalin

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
για απαντηστε γιατι μεχρι τωρα δεν εχω φτιαξει κλωνο αλλα οπως το πατε θ αρχισω & εγω..

Ξεκινησε πριν δυο εβδομάδες!!!! αλήθεια είναι ρε παιδια γιατι σας φαινεται τοσο περίεργο??!! μπορείτε να το τσεκάρετε. αυτο για το αχεν ισχυει και απο οτι ξερω ο ιδιοκτητης ήταν ο ιδιος με τον πριαμο...
Ξεκίνησε πρτόσφατα και θα λειτουργεί καθε πεμπτη παρασκευη σάββατο βράδυ!!! ειναι μονο με κρατήσεις. το τηλ. είναι 6978998871.
Εμένα μου άρεσε πολύ το περιαβάλλον.........
Ξεκίνησε πρτόσφατα και θα λειτουργεί καθε πεμπτη παρασκευη σάββατο βράδυ!!! ειναι μονο με κρατήσεις. το τηλ. είναι 6978998871.
Εμένα μου άρεσε πολύ το περιαβάλλον.........
Ξεκίνησε πρτόσφατα και θα λειτουργεί καθε πεμπτη παρασκευη σάββατο βράδυ!!! ειναι μονο με κρατήσεις. το τηλ. είναι 6978998871.
Εμένα μου άρεσε πολύ το περιαβάλλον.........

χαχαχα.... οχι ρε τι σεμεδακια!!!! δεν εβλεπες βέβαια και πολύ γιατι είναι αρκετά σκοτεινα (επίτηδες φαντάζομαι)αλλα ο χώρος σε κόκκινο χρώμα περισσότερο ήταν αρκετά καλός...
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
ελα τωρα, περισσοτερα δε μπορεις? ποσα ατομα, αν γινεται εκει η δουλεια ή ανεβαινεις επανω κλπ.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Ξεκίνησε πρτόσφατα και θα λειτουργεί καθε πεμπτη παρασκευη σάββατο βράδυ!!! ειναι μονο με κρατήσεις. το τηλ. είναι 6978998871.
Εμένα μου άρεσε πολύ το περιαβάλλον.........

Έχει προφυλακτικά, εύκολα προσβάσιμα?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.982
Κριτικές
90
Like
32.042
Πόντοι
24.700
ελα τωρα, περισσοτερα δε μπορεις? ποσα ατομα, αν γινεται εκει η δουλεια ή ανεβαινεις επανω κλπ.

Αναλόγως τι θές. Για να θεωρείται αίσθημα θα πρέπει να είναι από 11 και κάτω. Για παρτούζα τώρα... όσα χωράνε. :grin:
 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Παπαριες. Μην πιστευετε τιποτα. Μονο διαφημηση ειναι τιποτα αλλο. Υπαρχει ενα κλαμπ το Νιρβανα στην αχαρνων οπου πανε υποτιθεται ζευγαρια για γνωριμια και αν προκυψει κατι μετα απο φασιζουν τι θα κανουν και που θα πανε. Ξενοδοχεια στην ευρωπη και κλαμπ υπαρχουν πολα. Ελλαδα τιποτα. Και οι ξενοι περνανε καλα στην Ελλαδα αλλα βαζοντας αγγελιες σε σιτε γνωριμιων και ραντεβου οταν ερχοντε διακοπες.
 

evalin

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Παπαριες. Μην πιστευετε τιποτα. Μονο διαφημηση ειναι τιποτα αλλο. Υπαρχει ενα κλαμπ το Νιρβανα στην αχαρνων οπου πανε υποτιθεται ζευγαρια για γνωριμια και αν προκυψει κατι μετα απο φασιζουν τι θα κανουν και που θα πανε. Ξενοδοχεια στην ευρωπη και κλαμπ υπαρχουν πολα. Ελλαδα τιποτα. Και οι ξενοι περνανε καλα στην Ελλαδα αλλα βαζοντας αγγελιες σε σιτε γνωριμιων και ραντεβου οταν ερχοντε διακοπες.
paparies les esy file!!!! YPARXOYN  TETOIA CLUB 3 MAZI ME TON PRIAMO!!!
 
OP
OP
U

ulikante

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
πραγματικα ρε φιλε τι επιμενεις , αφου υπαρχουν τωρα. λες να το βγαλαμε απο το μυαλο μας?
απλα εχεις μεινει λιγο πισω ( καποια χρονια)
 

tass-eli

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2011
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Το ειδαμε [/i] [/i] στην EROTIC 2011 και γνωρισαμε αυτους που το ετοιμαζουν. παιδια ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ!!!!!το ονομα αυτου. SENSUAL HOTEL THEATER.Δεν κανουμε promo, απλα ενθουσιαστηκαμε πραγματικα!!!!!! :dancing:
 

tass-eli

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2011
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
paparies les esy file!!!! YPARXOYN  TETOIA CLUB 3 MAZI ME TON PRIAMO!!!
εμεις το ειδαμε στα χαρτι μονο, για να πουμε την αληθεια. παντως στην Ελλαδα, δεν υπαρχει τιποτα σοβαρο. ξερουμε καλα τον χωρο. ασε μην μιλαμε για εξωτερικο
 

tass-eli

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2011
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
στο πριαμο δεν παιζει. μονο αν πας με την παρεα σου
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
τασο ολυμπιακος εισαι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom