Νέα

Υπάρχει τελικά αξιόπιστο dating app στην Ελλάδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos neapolitis38
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 177
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikos neapolitis38

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
5
Like
49
Πόντοι
1
Υπάρχει τελικα αξιοπιστο datting app στην Ελλάδα που να λειτουργεί χωρις fake λογαριασμούς???
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.020
Κριτικές
94
Like
46.323
Πόντοι
17.311
face2face πεσιμο.
αχαστο και χωρις να χανεις χρονο σε μαλακιες, μηνυματα και ασκοπα διαδικτυακα αγαπουλοκαρδουλιστικα σαλιαρισματα και ξεφτιλικια.
βλεπεις και σε τι μιλας (καπως) επισης.
πισω απο την οθονη, μπορει να σου βγει κανας τριχωτος κοιλαρας λιγναδης απο το πουθενα και να'χουν παει τζαμπα οι τοσες μαλακιες που θα εχεις βαρεσει, σκεπτομενος τη "μουναρα" που εχεις σχηματισει οτι εχεις απεναντι :wink:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Ούτε εφαρμογή κινητού ούτε ιστοσελίδα , ειδικά για Ελλάδα .Έξω δουλεύουν μια χαρά.:(
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Τα έχουμε ξαναπεί όπως όλα στην Ελλάδα έτσι και αυτά τα χαλάσαμε.Φυσικά φταίει και η νοοτροπία των Ελλεϊνίδων που μπαίνουν για αυτεπιβεβαίωση και όχι γιατί θέλουν γνωριμία , αλλά και γιατί μια εμφανίσημη μπορεί να δεχτεί και 500 μηνύματα την ημέρα οπότε μπουκώνει , παίρνουν τα μυαλά της αέρα κτλπ.Μετά έχουμε ψεύτικα προφίλ , κρυφοπουτάνες , απατεώνισσες που θέλουν να φάνε λεφτά από κάρτες , υπαλλήλους των ιστοσελίδων για να τραβούν θύματα να πληρώσουν κ.α.:(
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.836
Πόντοι
456
γιατι αυτες βλεπονται ? :tooth:
Οh yes, υπάρχουν κάποιες οι οποίες βλέπονται (ένα 20%) και κάποιες oi οποίες παρα-βλέπονται!!! (ένα 5%).
Το υπόλοιπο 75% είναι σαπάκια, δε λέω :grin:


Καναν γαμια που να σε πληρωνει βρηκες?
Χρωστας λεφτα τσουλακι:piss:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.020
Κριτικές
94
Like
46.323
Πόντοι
17.311
γιατι αυτες βλεπονται ? :tooth:
Οh yes, υπάρχουν κάποιες οι οποίες βλέπονται (ένα 20%) και κάποιες oi οποίες παρα-βλέπονται!!! (ένα 5%).
Το υπόλοιπο 75% είναι σαπάκια, δε λέω :grin:

αρα συμφωνεις με μενα στο περισσοτερο ποσοστο, κατα βαση.
απο αυτο το ποσοστο που μενει λοιπον (15-20%), δε νομιζω να αξιζει να κανεις ολα αυτα που εγραψα στο 1ο post.
εξαλλου πρεπει να πληρωσεις πλεον, για να στελνεις μηνυματα και να παιξεις τη μπαλιτσα σου (αυτη που ειναι και οποια και να ειναι).
σε αυτο το ποσοστο, εχει πεσει επισης ΟΛΟ το αναλογο site καβλαντηδων και βομβαρδιζει με καθε λογης μαλακια.
αρα δε νομιζω να αξιζει ο χρονος. εκτος αν εχεις και θες να τον ξοδεψεις καπου.
εκει θελω να καταληξω.

επισης δε βαζω μεσα τα διαφημιστικα και τα promotions, που συνηθως ειναι στο 5% που ειπες και κανουν μπαμ.

πιο παλια, πριν καπου 10 χρονια, που ηταν στις αρχες τετοιες εφαρμογες και ηταν και free και in επισης, μπορουσες να βρεις αρκετα αξιολογα.
εχω επαφες απο τοτε μεχρι σημερα και ειναι αρκετα αξιολογες.
πλεον με τα φραγκα και με τον αναλογο κορεσμο, μονο τα μπαζα υπαρχουν-μενουν και τα υπολοιπα ειναι για αλλα κολπα :wink:

τελος τα μπαζα και μη ειναι θεμα γουστου, μεσω του οποιου εχουν ανατραπει οι περισσοτερες κουβεντες.
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.559
Πόντοι
456
εγω παλιοτερα ειχα γνωρισει αρκετες απο το zoo.gr
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
γιατι αυτες βλεπονται ? :tooth:
Οh yes, υπάρχουν κάποιες οι οποίες βλέπονται (ένα 20%) και κάποιες oi οποίες παρα-βλέπονται!!! (ένα 5%).
Το υπόλοιπο 75% είναι σαπάκια, δε λέω :grin:

αρα συμφωνεις με μενα στο περισσοτερο ποσοστο, κατα βαση.
απο αυτο το ποσοστο που μενει λοιπον (15-20%), δε νομιζω να αξιζει να κανεις ολα αυτα που εγραψα στο 1ο post.
εξαλλου πρεπει να πληρωσεις πλεον, για να στελνεις μηνυματα και να παιξεις τη μπαλιτσα σου (αυτη που ειναι και οποια και να ειναι).
σε αυτο το ποσοστο, εχει πεσει επισης ΟΛΟ το αναλογο site καβλαντηδων και βομβαρδιζει με καθε λογης μαλακια.
αρα δε νομιζω να αξιζει ο χρονος. εκτος αν εχεις και θες να τον ξοδεψεις καπου.
εκει θελω να καταληξω.

επισης δε βαζω μεσα τα διαφημιστικα και τα promotions, που συνηθως ειναι στο 5% που ειπες και κανουν μπαμ.

πιο παλια, πριν καπου 10 χρονια, που ηταν στις αρχες τετοιες εφαρμογες και ηταν και free και in επισης, μπορουσες να βρεις αρκετα αξιολογα.
εχω επαφες απο τοτε μεχρι σημερα και ειναι αρκετα αξιολογες.
πλεον με τα φραγκα και με τον αναλογο κορεσμο, μονο τα μπαζα υπαρχουν-μενουν και τα υπολοιπα ειναι για αλλα κολπα :wink:

τελος τα μπαζα και μη ειναι θεμα γουστου, μεσω του οποιου εχουν ανατραπει οι περισσοτερες κουβεντες.
Kοίτα σχετικά είναι όλα...

Εγώ με το 1 super like την ημέρα είμαι, δεν έχω πληρώσει για likes. Κάνω ένα super και όλα τα υπόλοιπα κανονικά. Έχω αρκετά matches και παίζω μπάλα. Αλλά επαναλαμβάνω: το 15%-20% αξίζει. Μέσα σε αυτό το ποσοστό υπάρχουν και κάτι ΠΟΛΥ καλά τεμάχια.

Το θέμα κυρίως είναι ότι τελικό συμέρασμα βγάζεις μόνο από κοντά! Που και πάλι παίζει γιατί μου έχει τύχει σούπερ μουνάκι αλλά... τσουβάλι εντελώς, ούτε πίπες δεν ήξερε να παίρνει...!

Απλά να βρισκόμαστε σε κίνηση. Είναι ακόμα ένα εργαλείο για να ρίξεις κάνα πούτσο! Κατά τα άλλα συμφωνώ μαζί σου, face 2 face παιχνίδι είναι το καλύτερο.
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.559
Πόντοι
456
εγω παλιοτερα ειχα γνωρισει αρκετες απο το zoo.gr
Me too! Υπάρχει ακόμα αυτό???

Ούτε που θυμάμαι username και passwords.
δεν το εχω δοκιμασει να πω την αληθεια να δω εαν συνεχιζει να υφισταται
ουτε εγω θυμαμαι ονοματα και κωδικους γιατι εχω να το χρησιμοποιησω πανω απο 6 χρονια
ηταν ομως τοτε καλη φαση και εβγαλα αρκετα περιστατικα απο εκει μεσα
 

ledocteur

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
91
Κριτικές
4
Like
354
Πόντοι
280
Δοκίμασε και το Bumble :sunglasses:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
γιατι αυτες βλεπονται ? :tooth:
Οh yes, υπάρχουν κάποιες οι οποίες βλέπονται (ένα 20%) και κάποιες oi οποίες παρα-βλέπονται!!! (ένα 5%).
Το υπόλοιπο 75% είναι σαπάκια, δε λέω :grin:

αρα συμφωνεις με μενα στο περισσοτερο ποσοστο, κατα βαση.
απο αυτο το ποσοστο που μενει λοιπον (15-20%), δε νομιζω να αξιζει να κανεις ολα αυτα που εγραψα στο 1ο post.
εξαλλου πρεπει να πληρωσεις πλεον, για να στελνεις μηνυματα και να παιξεις τη μπαλιτσα σου (αυτη που ειναι και οποια και να ειναι).
σε αυτο το ποσοστο, εχει πεσει επισης ΟΛΟ το αναλογο site καβλαντηδων και βομβαρδιζει με καθε λογης μαλακια.
αρα δε νομιζω να αξιζει ο χρονος. εκτος αν εχεις και θες να τον ξοδεψεις καπου.
εκει θελω να καταληξω.

επισης δε βαζω μεσα τα διαφημιστικα και τα promotions, που συνηθως ειναι στο 5% που ειπες και κανουν μπαμ.

πιο παλια, πριν καπου 10 χρονια, που ηταν στις αρχες τετοιες εφαρμογες και ηταν και free και in επισης, μπορουσες να βρεις αρκετα αξιολογα.
εχω επαφες απο τοτε μεχρι σημερα και ειναι αρκετα αξιολογες.
πλεον με τα φραγκα και με τον αναλογο κορεσμο, μονο τα μπαζα υπαρχουν-μενουν και τα υπολοιπα ειναι για αλλα κολπα :wink:

τελος τα μπαζα και μη ειναι θεμα γουστου, μεσω του οποιου εχουν ανατραπει οι περισσοτερες κουβεντες.
Kοίτα σχετικά είναι όλα...

Εγώ με το 1 super like την ημέρα είμαι, δεν έχω πληρώσει για likes. Κάνω ένα super και όλα τα υπόλοιπα κανονικά. Έχω αρκετά matches και παίζω μπάλα. Αλλά επαναλαμβάνω: το 15%-20% αξίζει. Μέσα σε αυτό το ποσοστό υπάρχουν και κάτι ΠΟΛΥ καλά τεμάχια.

Το θέμα κυρίως είναι ότι τελικό συμέρασμα βγάζεις μόνο από κοντά! Που και πάλι παίζει γιατί μου έχει τύχει σούπερ μουνάκι αλλά... τσουβάλι εντελώς, ούτε πίπες δεν ήξερε να παίρνει...!

Απλά να βρισκόμαστε σε κίνηση. Είναι ακόμα ένα εργαλείο για να ρίξεις κάνα πούτσο! Κατά τα άλλα συμφωνώ μαζί σου, face 2 face παιχνίδι είναι το καλύτερο.
Έχεις μπερδευτεί μπάρμπα.
Το θρεντ είναι για ανεύρεση γυναικών για σεξ.
Οι διάφοροι κωλομπαράδες που σε γαμάνε δε μας αφορούν.
 

ledocteur

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
91
Κριτικές
4
Like
354
Πόντοι
280
[quote author=Stratocaster]Αυτό που το είδα κάποια στιγμή μοιάζει αρκετά με το Badoo στο οποίο έκανα δουλίτσα αρκετή μπορώ να πω. Εχει κόσμο ή όχι; [/quote]

Ίδια κατηγορία με το Tinder αλλα σου ζητά να επιβεβαιώσεις το προφίλ σου κλπ. Στην Ελλάδα δεν το ίδιο διαδεδομένο με το Tinder αλλα ναί έχει κόσμο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom