Νέα

Ξυλοκαΐνη και αν κάνει καλό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kroif
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Ειναι της ηλικίας γνωρισμα το πρόωρο,ολοι σχεδόν περασαμε απο κει.
Λιγο οι καυλες λίγο πολύ η απειρία ολα γινονται τσακ μπαμ.
Οπότε χαλαρά και με το περασμα του χρόνου μπορεις να χυνεις οποτε θα αποφασισεις εσύ.
Για την ώρα να χαιρεσαι το σεξ όσο κι αν κρατάει.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Μην ντρεπεσαι, θα σου ελεγα οτι οι πιο πολλοι πιτσιρικαδες (17-19) εδω μεσα το ιδιο προβλημα εχουν. Σηκωνεται αμεσως και μολις μπεις ........τελειωσες!!  :2funny: :2funny:

Η γκομενα ουτε που το παιρνει χαμπαρι  :grin:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Να χαλαρώσει,άντε καμιά μαλακία πριν κι ολα θα πάρουν το δρόμο τους.
 

agios69

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
6
Like
123
Πόντοι
16
Εκτός της ηλικία,,παίζει ρόλο αν η γκόμενα είναι καινούρια,,την έχεις κατακτήσει μετά από πολύ κυνήγι,,την γουστάρεις τρελά και  την γαμάς ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ(πολύ βασικό)..Σε αυτή την περίπτωση θα το χύσεις το γάλα αμέσως..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.742
Κριτικές
1
Like
29.420
Πόντοι
8.006
Εκτός της ηλικία,,παίζει ρόλο αν η γκόμενα είναι καινούρια,,την έχεις κατακτήσει μετά από πολύ κυνήγι,,την γουστάρεις τρελά και  την γαμάς ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ(πολύ βασικό)..Σε αυτή την περίπτωση θα το χύσεις το γάλα αμέσως..
Αδιάφορο. Αν την γουσταρεις τοσο πολυ θα σου ξανασηκωθει.
Εξαλλου και σε μενα οι κοπελες το ιδιο ελεγαν παντα. Τι σε νοιαζει αν χυσεις γρηγορα? Το θεμα ειναι να σου ξανασηκωθει να συνεχισουμε.
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Αδιάφορο. Αν την γουσταρεις τοσο πολυ θα σου ξανασηκωθει.
Εξαλλου και σε μενα οι κοπελες το ιδιο ελεγαν παντα. Τι σε νοιαζει αν χυσεις γρηγορα? Το θεμα ειναι να σου ξανασηκωθει να συνεχισουμε.
ο καθενας με τα προβληματα της ζωης του !!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Πρωορο χυσιμο, εχει συμβει σε κανεναν? Χρησοιμοποιειτε ποτε επιβραδυντικα, ξυλοκαινες και τετοια?
καλησπερα φιλε.να σου πω και εγω την γνωμη μου.καταρχας σου συνιστω να αποφυγεις τις κρεμες και ολες αυτες τις μαλακιες.
χαπακια.εχουμε και λεμε:
1)το μοναδικο φαρμακο που εχει βγει στην αγορα ειναι το priligy(dapoxetine).δεν ξερω εαν εχει βγει ακομα στην ελλαδα,ισως καποιος φαρμακοποιος μπορει να σου πει απο εδω μεσα
2)υπαρχουν και αλλα φαρμακα(ειναι κυριως καταθληπτικα) που βοηθανε να κρατησεις περισσοτερο (LADOSE, ZOLOFT, SEROXAT)
δεν εχω δοκιμασει ουτε το 1) ουτε το 2) για να σου πω προσωπικη εμπειρια, απλα σου μεταφερω οτι ξερω. σιγουρα θα δοκιμαζα καποιο απο τα παραπανω ομως μονο για κανενα οργιο
εαν δοκιμασεις τιποτα μας λες εμπειριες
θυμαμαι στο εξωτερικο μια γκομενα μου εδινε ενα φαρμακο-ναρκωτικο. το ειχα δοκιμασει 3-4 φορες και ειχα παθει πλακα. γινοσουν μεσα σε 10 λεπτα ταυρος,σουπερ δυναμη,σουπερ αντοχη,την πουτσα σου την εκανε πραγματικα πετρα και γαμαγες 2 συνεχομενες ωρες !!!!!
με την γκομενα μετα χαθηκα και δεν εμαθα πως λεγοταν αυτο το φαρμακο-ναρκωτικο !!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.742
Κριτικές
1
Like
29.420
Πόντοι
8.006
καλησπερα φιλε.να σου πω και εγω την γνωμη μου.καταρχας σου συνιστω να αποφυγεις τις κρεμες και ολες αυτες τις μαλακιες.
χαπακια.εχουμε και λεμε:
1)το μοναδικο φαρμακο που εχει βγει στην αγορα ειναι το priligy(dapoxetine).δεν ξερω εαν εχει βγει ακομα στην ελλαδα,ισως καποιος φαρμακοποιος μπορει να σου πει απο εδω μεσα
2)υπαρχουν και αλλα φαρμακα(ειναι κυριως καταθληπτικα) που βοηθανε να κρατησεις περισσοτερο (LADOSE, ZOLOFT, SEROXAT)
δεν εχω δοκιμασει ουτε το 1) ουτε το 2) για να σου πω προσωπικη εμπειρια, απλα σου μεταφερω οτι ξερω. σιγουρα θα δοκιμαζα καποιο απο τα παραπανω ομως μονο για κανενα οργιο
εαν δοκιμασεις τιποτα μας λες εμπειριες
θυμαμαι στο εξωτερικο μια γκομενα μου εδινε ενα φαρμακο-ναρκωτικο. το ειχα δοκιμασει 3-4 φορες και ειχα παθει πλακα. γινοσουν μεσα σε 10 λεπτα ταυρος,σουπερ δυναμη,σουπερ αντοχη,την πουτσα σου την εκανε πραγματικα πετρα και γαμαγες 2 συνεχομενες ωρες !!!!!
με την γκομενα μετα χαθηκα και δεν εμαθα πως λεγοταν αυτο το φαρμακο-ναρκωτικο !!!
Αφου μπορεις να μιλησεις και λογικα, γιατι στα πολιτικα το αποφευγεις? :think:
 

Μιχάλης19

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2014
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
σιαλις σου δινε? Οκ ρε φιλε φχαριστω για τα μηνυματα αλλα δεν εχω θεμα..απλα κουβεντα ανοιξα¨ :priest:
 

agios69

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
6
Like
123
Πόντοι
16
Αδιάφορο. Αν την γουσταρεις τοσο πολυ θα σου ξανασηκωθει.
Εξαλλου και σε μενα οι κοπελες το ιδιο ελεγαν παντα. Τι σε νοιαζει αν χυσεις γρηγορα? Το θεμα ειναι να σου ξανασηκωθει να συνεχισουμε.


Συμφωνώ..Άλλα Μπορεί να αγχωθείς πολύ,,να νιώσεις Μαλάκας και μην μπορείς να λειτουργήσεις μετά (πολύ εξεζητημένο αλλά το έχω πάθει και αυτό,,με πηρε απο κάτω,,με δυο μέτρα μουνί  :'( )
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Αφου μπορεις να μιλησεις και λογικα, γιατι στα πολιτικα το αποφευγεις? :think:
στο φορουμ με τα πολιτικα μαζευεστε 5 παπαρες και λετε μαλακιες και ετσι δεν μπορουμε να κανουμε σοβαρη κουβεντα. τελος παντων τα πολιτικα μην τα πουμε και σε αυτο το thread. το παλικαρι ρωταει κατι πολυ σοβαρο δεν ειναι αναγκη να τον πριξουμε με τις πολιτικες διαφορες μας !! :rolleyes:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.742
Κριτικές
1
Like
29.420
Πόντοι
8.006
Συμφωνώ..Άλλα Μπορεί να αγχωθείς πολύ,,να νιώσεις Μαλάκας και μην μπορείς να λειτουργήσεις μετά (πολύ εξεζητημένο αλλά το έχω πάθει και αυτό,,με πηρε απο κάτω,,με δυο μέτρα μουνί  :'( )
Κοιτα.
Εγω καμια φορα λεω στην κοπελα "δεν θα τα καταφερω παλι μωρε, ας μην ξεκινησουμε".
Αλλά εχω καταληξει οτι ειναι θεμα της κοπελας να το καταφερει. Ασε που οταν ακουνε κατι τετοιο, το βλεπουν σαν στοιχημα και τα δινουν ολα να στον ξανασηκωσουν.
:grin:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
σιαλις σου δινε? Οκ ρε φιλε φχαριστω για τα μηνυματα αλλα δεν εχω θεμα..απλα κουβεντα ανοιξα¨ :priest:
απλα κουβεντα ανοιξες αλλα εδω μεσα δεν αργει τωρα να σου βγαλουνε εσενα το παρατσουκλι του ''γρηγορου''
επισης εχω παρατηρησει οτι με βιαγκρα των 100 διαρκεις περισσοτερο. αλλα δεν σου συνιστω σε καμοια περιπτωση να παρεις αφου εισαι 19 χρονων, θα σου πεσει πολυ βαρυ.
επισης και το σιαλις των 20 εχω παρατηρησει οτι μερικες φορες διαρκεις περισσοτερο και πιο σπανιες φορες διαρκεις πανω απο 40 λεπτα...
 

Μιχάλης19

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2014
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Εγω καμια φορα λεω στην κοπελα "δεν θα τα καταφερω παλι μωρε, ας μην ξεκινησουμε".
Αλλά εχω καταληξει οτι ειναι θεμα της κοπελας να το καταφερει. Ασε που οταν ακουνε κατι τετοιο, το βλεπουν σαν στοιχημα και τα δινουν ολα να στον ξανασηκωσουν.

δηλαδη αμα ξεκινησεις και πεις "μωρο μου σημερα δε νομιζω να καταφερω να το κανουμε ουτε 5 φορες. εισαι κομπλε!!"
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
το συγκεκριμενο thread νομιζω υπαρχει ηδη 1-2 φορες .......................................
το thread πως να χινεις περισσοτερο υπαρχει 2-3 φορες .....................................
:rolleyes: :rolleyes:
 

agios69

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
6
Like
123
Πόντοι
16
Κοιτα.
Εγω καμια φορα λεω στην κοπελα "δεν θα τα καταφερω παλι μωρε, ας μην ξεκινησουμε".
Αλλά εχω καταληξει οτι ειναι θεμα της κοπελας να το καταφερει. Ασε που οταν ακουνε κατι τετοιο, το βλεπουν σαν στοιχημα και τα δινουν ολα να στον ξανασηκωσουν.
:grin:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.742
Κριτικές
1
Like
29.420
Πόντοι
8.006
δηλαδη αμα ξεκινησεις και πεις "μωρο μου σημερα δε νομιζω να καταφερω να το κανουμε ουτε 5 φορες. εισαι κομπλε!!"
Εγω δυο φορες μπορω να τις καταφερω, εχω περασει και τα 40 πλεον.
Το προβλημα ειναι οταν το κοριτσι θελει και τριτη φορα.
Μπορω να τα καταφερω αλλά οχι παντα.
Με την καψουρα με τα οκτω γραμματα βεβαια ποτέ δεν υπηρχε προβλημα. Παντα ειναι και θεμα εγκεφαλικο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.742
Κριτικές
1
Like
29.420
Πόντοι
8.006
δηλαδη αμα ξεκινησεις και πεις "μωρο μου σημερα δε νομιζω να καταφερω να το κανουμε ουτε 5 φορες. εισαι κομπλε!!"
Πέντε φορες καπακι, από τις 12 το βραδυ ως τις 5 το πρωι ειναι το ρεκορ μου απο το 2007. Δεν ξεπεραστηκε ποτέ και δεν νομιζω να ξεπεραστει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom