Νέα

Ξυλοκαΐνη και αν κάνει καλό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kroif
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Gamolas

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
102
Like
6
Πόντοι
1
Κοίτα δεν γουστάρω να υποφέρουν τα κορίτσια. Το πολύ πολύ να συνοφριωθούν λίγο, να βογκήξουν λίγο παραπάνω, να δείξουν ένα ζόρι βρε αδερφέ!
 

astrofisikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
155
Like
26
Πόντοι
1
Εχεις κάνει μεταπτυχιακά βλέπω στην επιστήμη gamola e? Σωστά?

Κοίτα δεν γουστάρω να υποφέρουν τα κορίτσια. Το πολύ πολύ να συνοφριωθούν λίγο, να βογκήξουν λίγο παραπάνω, να δείξουν ένα ζόρι βρε αδερφέ!
 

Gamolas

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
102
Like
6
Πόντοι
1
Κοίτα σε τσόντες ομολογουμένως ένα μαστεράκι το έχω! Τσόντα χωρίς κωλογαμήσι για μένα δεν είναι τσόντα. Αλλά δυστυχώς οι εμπειρίες μου πάνω στο θέμα δεν είναι πάρα πολλές (ακόμα είμαι σε προπτυχιακό επίπεδο!).
 

Επισκέπτης
Πολύ χρήσιμα όλα αυτά, ρε παιδιά! Έριξα μια ματικά στο τόπικ κ ξαφνικά βρήκα λύση σε ένα πρόβλημα που με απασχολούσε επί καιρό!

Αλλά έχω μια απορία. Είπαμε ότι αγοράζεται ελεύθερα από τα φαρμακεία, αλλά σε τι μορφή την ζητάς? Σε σωληνάριο είναι? Και τι λες? "θα ήθελα ένα σωληνάριο ξυλοκαΐνη"?
Την ζητάει ο κόσμος για κανέναν άλλο λόγο? Ή είναι σίγουρο ότι ο φαρμακοποιός στην καλύτερη περίπτωση θα καταλάβει γιατί την θέλεις και στην χειρότερη θα υποθέσει ότι είσαι πουστάρα του κερατά και θέλεις να την δοκιμάσεις επάνω σου?
 

Butman

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ χρήσιμα όλα αυτά, ρε παιδιά! Έριξα μια ματικά στο τόπικ κ ξαφνικά βρήκα λύση σε ένα πρόβλημα που με απασχολούσε επί καιρό!

Αλλά έχω μια απορία. Είπαμε ότι αγοράζεται ελεύθερα από τα φαρμακεία, αλλά σε τι μορφή την ζητάς? Σε σωληνάριο είναι? Και τι λες? "θα ήθελα ένα σωληνάριο ξυλοκαΐνη"?
Την ζητάει ο κόσμος για κανέναν άλλο λόγο? Ή είναι σίγουρο ότι ο φαρμακοποιός στην καλύτερη περίπτωση θα καταλάβει γιατί την θέλεις και στην χειρότερη θα υποθέσει ότι είσαι πουστάρα του κερατά και θέλεις να την δοκιμάσεις επάνω σου?

Εσυ κανε αιτηση στον φαρμακοποιο και δωσε και 2 σελιδες αναλυση για τον σκοπο που τη θες.  :grin: :grin: :grin: :grin:

Οταν λες ξυλοκαινη να λες οτι τη θελεις σε τζελ για εξωτερικη χρηση
 

Επισκέπτης
Ευχαριστώ! Δεν τις γουστάρω αυτές τις αμήχανες φάσεις που δημιουργούνται σε τέτοιες περιπτώσεις, γι' αυτό ρωτάω! Δεν θα μου άρεζε να με κοιτάει περίεργα ο φαρμακοποιός...
 

GeorgeNorth

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Kανενας φαρμακοποιος δεν θα σε κοιταξει περιεργα.... ενα σωληναριο ξυλοκαινη ζητας παει και τελειωσε. Ασε που δεν ειναι μονο για σεξ αυτο το προιον! Εχει πολλες αλλες χρησεις... Δεν υπαρχει κανενα αλλο προβλημα
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Για να μην πας στο φαρμακείο και καρφωθείς  ;), πες ότι η κοπέλα σου είτε έχει τριχοφυία στο άνω χείλος είτε έχει μεγάλα φρύδια και θέλει την ξυλοκαϊνη για να μην πονάει όταν τραβάει τις τρίχες με το τσιμπιδάκι. ;) Άσε που μπορείς να'χεις και τα τυχερά σου: εγώ είχα διακοπές Πάρο με παρέα, και με είχε στείλει στο φαρμακείο ξημερώματα η κοπέλα ενός φίλου μου να πάρω ξυλοκαϊνη για αυτό ακριβώς το λόγο (να βγάλει τα φρύδια). Η φαρμακοποιός (φοιτήτρια που έκανε την πρακτική της) μου έδειξε, επ' ευκαιρία, και την 'άλλη' χρήση...  8)
 

anomalos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
θα ηθελα την γνωμη σας.





edit AssFiller :Διόρθωση τίτλου


edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Για που? για καθυστερηση εκσπερματωσης ή για ανωδυνη εισοδο στη πισω πορτα?
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Υπαρχουν ειδικα προφυλακτικα για καθυστερηση. Προσεξε ομως μη τον δωσεις πιπα γιατι η κοπελα θα ειναι ετοιμη για απονευρωση μετα.
Ειχα χρησιμοποιησει μια τετοια παλια, και τα παρατησα στη μεση. Εσπρωχνα εσπρωχνα και δεν εχυνα με τιποτα. Δε γαμιετε λεω, και τα παρατησα.
Ασε που δε καταλαβαινεις και πολλα. Ειναι σα να φυγεις απο τον οδοντιατρο μετα απο ενεση ξυλοκαινης και να φας σαντουιτς. Νομιζεις οτι το ενα σαγονι σου παει να φυγει και απλα μασας χωρις να ξερεις τι.
Το καλυτερο απο ολα ειναι αφου αρχισες το σπορ να κανεις προπονηση συνεχως και η διαρκεια θα ερθει με την πειρα.
Μη στενοχωριεσαι. Κοκορια ολοι ξεκινησαμε και μεχρι να φτασουμε στο ενα και καλο γερασαμε επανω στο μουνι.
 

anomalos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Απλα η μαμακια ειναι οτι πανω στην παυλα δεν γουσταρω να καταπιεζομαι αλλα βλεπω οτι χανω το μαμιση.Γι αυτο λεω να κανω κανα συνδιασμο μπας και φτασω στο επιθυμητο αποτελεσμα.τα προφυλακτικα δεν ειδα να καωουν και τιποτα(αυτα τα επιβραδυντικα).
 

nikos276

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2013
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σκεφτομαι να χρησιμοποιήσω  xylocaine με την κοπελα μου και θα ήθελα να ρωτήσω αν κάνει πρόβλημα σε γυναικεία και αντρικά όργανα ?
 

angelea_pvc

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Καλησπέρα σκεφτομαι να χρησιμοποιήσω  xylocaine με την κοπελα μου και θα ήθελα να ρωτήσω αν κάνει πρόβλημα σε γυναικεία και αντρικά όργανα ?

gia poio logo na tin xrisimopoiseis?? tha moudiasete k den tha noiothete kati...den yparxei provlima i kapoios kyndinos  gia ligi ora krataei....


* Θα σε παρακαλέσω να χρησιμοποιείς ελληνικούς χαρακτήρες, όπως αναγράφεται και στους κανόνες του forum
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Καλησπέρα σκεφτομαι να χρησιμοποιήσω  xylocaine με την κοπελα μου και θα ήθελα να ρωτήσω αν κάνει πρόβλημα σε γυναικεία και αντρικά όργανα ?
τι προβλημα εχεις και θες να βαλεις αυτην την μαλακια;
 

nikos276

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2013
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Το μούδιασμα θα μου άρεσε  :knockinb: αλλά όχι πολύ να νιώθουμε και τίποτα αλλά πιο πολύ με ενδιαφέρει αν κάνει πρόβλημα και άκουσα ότι ωραία χρήση είναι και για κωλο  :fuck1: :fuck1:
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
1) Αν το χρησιμοποιησετε σε κολπικο σεξ θα πρεπει να φορας προφυλακτικο αλλιως θα χαθει γρηγορα μεσα στον κολπο
2) Αν το χρησιμοποιησετε μεχρι να πλυθεις δεν μπορει να σου κανει στοματικο σεξ, αφου ειναι πικρο κ πιθανον να μουδιασει το στομα της
3) Χρησιμοποιειται συχνα σε πρωκτικο σεξ ως τοπικο αναισθητικο αλλα και λιπαντικο για το παθητικο ατομο.
4) Ειναι ασφαλες. (εφοσον ειναι αγορασμενο απο φαρμακειο)
 

angelea_pvc

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Το μούδιασμα θα μου άρεσε  :knockinb: αλλά όχι πολύ να νιώθουμε και τίποτα αλλά πιο πολύ με ενδιαφέρει αν κάνει πρόβλημα και άκουσα ότι ωραία χρήση είναι και για κωλο  :fuck1: :fuck1:

χρησημοποιησε ελαχιστον αν κ παλι απ οσο ξερω προκαλει μουδιασμα οποτε δεν θα νοιωσετε τιποτα ( χαζομαρα αυτο) οσο για το πρωκτικο οκ η γκομενα σου δεν θα νοιωθει κατι οποτε δεν θα σου ζαλισει τα αρχιδια αχ ποναω αχ βαλε λιγο ο κεφαλακι κ αλλα τετοια...οοοποτε θα βρεις την ησυχια σου αλλα απο την αλλη αν δεν βαλεις προφυλακτικο κ μπεις bare μεσα της τοτε πιθανων να μουδιασεις κ εσυ!
 

wtfgtp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Κριτικές
11
Like
237
Πόντοι
291
εντελώς μαλακία να χρησιμοποιείς ξυλοκαίνη στο sex. σκοπός είναι να νιώθεις, όχι το αντίθετο. βέβαια μην περιμενεις και τίποτα αναισθησία, δεν θα σου κάνει πολλά, και ναι είναι ασφαλής.

καλύτερα ενα καλό λίπαντικό πάντως... ειδικά για κώλο πολύ λιπαντικό και προθέρμανση με δάχτυλα/buttplug και μετα βουρ... αν πονάει, απλά το κάνετε λάθος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom