Νέα

Xρυσαυγήτισες στον έρωτα και στο σεξ !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gunnar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246

Επισκέπτης
Αδερφέ το θέμα που άνοιξες είναι τουλάχιστον άκυρο! Γιατί δεν ανοίγεις και για τις γκόμενες των άλλων από-κομμάτων;
Π.χ.: Οι νεοδημοκράτησες λόγω φιλελευθερισμού είναι open minded γενικώς (παρτούζες, gangbang κτλ); Οι Αν.Ελίτισες προτιμούν τους φαντάρους; Οι Πασοκοποταμίσιες αληθεύει ότι και γκόμενες να τις έχεις πληρώνονται για να το κάνουν μαζί σου; Οι Συριζαίες δεν μασάνε αν είσαι και bi, και δεν επικαλούνται ποτέ τα Θεία στον οργασμό τους ("Ωχ Παναγία μου τι μου κάνεις..." και τέτοια)επειδή είναι άθεες; Οι Ανταρσιογκόμενες πάνε μόνο με Πακιστανούς; Τέλος, οι Κνίτισες τελικά ξυρίζονται πλέον;

Σου εθιξε το κομμα τυπε ?


Οταν εξαντλησουμε τα θεματα που εχεις, να ανοιξουμε και θεμα για τις Ολυμπιακες Παναθηναικες και λοιπες.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Μια ΚΝΙΤΙΣΣΑ που είχα πηδήξει πάντως είχε το μουνί της αξύριστο ωρε παιδια.
 

danos65

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Αξυριστο λιγο...η ..θαμνο?
 

Επισκέπτης
Ναι μωρέ γιατί ξέρουν κιόλας τι πάνε και ψηφίζουν...
Απλά μπουχτίσαμε στους πάκι .. Οι ανύπλητες πάντως που ψηφίζουν Σύριζα είναι πολλοί χειρότερες γιατί πηγαίνουν και με τον κάθε βρωμιάρη..
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Θαμνο..............!
 
OP
OP
Gunnar

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Ανοιξα αυτό το θεμα γιατί όπως και να το κάνουμε η χρυσή Αυγή είναι το πιο extreme και cult κόμμα της Βουλής. Μάλιστα προέκυψε από την αρχική μου απορία αν είναι θρησκόληπτες και αν έχουν ταμπου στον έρωτα. Δεν έχω αντίρρηση βέβαια να κάνουμε και για άλλα κόμματα.
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Εχουν και καλα μουνακια που γαμιουνται οπως ολες η αλλες κοπελες! Απλα η πιτσιρικες ειναι (μιλαω για 18-25) οπου ειναι και ο γκομενος  ;) θυμαμαι μια 20αρα που γουσταρα παλιοτερα και ψιλοεπαιξε φαση,ανεβαζα εγω στο φβ για το μελιγαλα, εαμ- ελλας και τετοια μεσα  και αυτη  :grin: πριν λιγο καιρο ειδα να εχει ελληνικες σημαιαες να γραφει για πατριδα και τετοια...ειναι με εναν χρυσαυγιτη τωρα  :grin:
 

eleino redikolo

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Δεκ 2014
Μηνύματα
1.156
Like
5.573
Πόντοι
1.056
εγω παιδια εχω γαμισει και κνιτησα και χρυσαβγητισα .η κνιτισα ειχε πολυ σφιχτη κωλοτριπιδα αλλα την εδωσε για ξεπαρθενιασμα χωρις πολλα πολλα το μουνακι ηταν ξυρισμενο(!!!!!!) και γαμιωταν σα σκυλι.στα αρνητικα η φλυαρια και κομματικες υποχρεωσεις.η χρυσαυγητισα ειχε ωραιο στητο βυζακι η κωλοτρυπιδα δουλεμενη  και γαμιωταν σα σκυλι το μουνακι ξυρισμενο και πιο ομορφουλη αλλα οταν κατεβηκα να το γλυψω που ηρθε μια μποχιτσα .(ισως ηταν τυχαιο) στα αρνητικα η παντελης ελληψη IQ Συμπερασμα΄ολες οι γυναικες γαμιουνται σα σκυλια και κανουν τα παντα
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
2
Like
721
Πόντοι
96
εγω παιδια εχω γαμισει και κνιτησα και χρυσαβγητισα .η κνιτισα ειχε πολυ σφιχτη κωλοτριπιδα αλλα την εδωσε για ξεπαρθενιασμα χωρις πολλα πολλα το μουνακι ηταν ξυρισμενο(!!!!!!) και γαμιωταν σα σκυλι.στα αρνητικα η φλυαρια και κομματικες υποχρεωσεις.η χρυσαυγητισα ειχε ωραιο στητο βυζακι η κωλοτρυπιδα δουλεμενη  και γαμιωταν σα σκυλι το μουνακι ξυρισμενο και πιο ομορφουλη αλλα οταν κατεβηκα να το γλυψω που ηρθε μια μποχιτσα .(ισως ηταν τυχαιο) στα αρνητικα η παντελης ελληψη IQ Συμπερασμα΄ολες οι γυναικες γαμιουνται σα σκυλια και κανουν τα παντα
να ανοιξουμε και ενα τοπικ για τις κνιτισες που δε πλενονται ποτε δε πανε στον γυναικολογο και δε κανουν εξετασεις για σμν
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Οπου ακουτε <<πολιτικη>> μακρια........... :vomit:

 
OP
OP
Gunnar

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Εχουν και καλα μουνακια που γαμιουνται οπως ολες η αλλες κοπελες! Απλα η πιτσιρικες ειναι (μιλαω για 18-25) οπου ειναι και ο γκομενος  ;) θυμαμαι μια 20αρα που γουσταρα παλιοτερα και ψιλοεπαιξε φαση,ανεβαζα εγω στο φβ για το μελιγαλα, εαμ- ελλας και τετοια μεσα  και αυτη  :grin: πριν λιγο καιρο ειδα να εχει ελληνικες σημαιαες να γραφει για πατριδα και τετοια...ειναι με εναν χρυσαυγιτη τωρα  :grin:

Kάποτε ήμουν με το κόμμα της Ντόρας και γύρναγα προεκλογικά την πόλη μου ώσπου εμφανίστηκε μια παρέα από χρυσαυγήτες. Ήταν εκεί μια γκόμενα ευγενέστατη (σίγουρα γκόμενα κάποιου από εκεί) και μας ρώταγε από ποιό κόμμα είμαστε και άλλα.  Ωραίο μουνί και υποθέτω καμία σχέση με φασισμούς, Χίτλερ και τέτοια...είναι αυτό που λες ότι συνήθως πάνε όπου πάει και ο γκόμενος !
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
βρε μαλακες,πατε καλα?
ειδικα στην επαρχια,ΠΟΛΛΑ ΦΟΒΕΡΑ ΜΟΥΝΙΑ (αλλα αγράμματα)υποστηριζουν ανοιχτα τη Χ.Α.
και μαλιστα το λενε και με..καμαρι!!  :vomit: :vomit:
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Δύο χρησαυγίτισες πήρα και οι δύο άπλυτες του κερατά, την μια της μπούκωσα το στόμα και την πέταξα έξω από το σπίτι γιατί βρομούσε σαν κουνάβι η βρώμα αν και πολύ ωραίο ξέκωλο....

Το δεύτερο αν και φατσούλα, άπλυτο μέχρι αηδίας, το έστειλα με την μια για ντουζάκι και της έδωσα το κωλοτρυπίδη στο χέρι απο το πρώτο βράδυ.
Μετά από πολλά μαθήματα υγιεινής την έβαλα στον καθαρό καλό δρόμο και κάναμε σχέση για αρκετό καιρό... 

Τώρα για το ζώο με γυαλιά που ανεβάσατε και φωτό, ντροπιάζει το γυναικείο φύλο δεν έχω άποψη αλλά ποιο κοντά στην κοπρολαγνεία και την κτηνοβασία την κόβω.. 
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Μια ΚΝΙΤΙΣΣΑ που είχα πηδήξει πάντως είχε το μουνί της αξύριστο ωρε παιδια.
παντως ειχα δει καποιες κνιτισες που μοιραζαν κουπονακια στην ερμου πριν τις γιορτες και ηταν μουναρες!εχουν αλλαξει οι καιροι παιδια
 

vatomouro

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
Ομολογώ ότι ξέρω ελάχιστες νέες κοπέλες που να ψηφίζουν χρυσή αυγή (ή τουλάχιστον να το παραδέχονται) παρά μόνο ηλικιωμένες και μικροαστές. Θα ήθελα λοιπόν να ακούσω εμπειρίες από χρυσαυγήτισες γκόμενες στον έρωτα και στο σεξ !
Το σίγουρο είναι ότι είναι ανεγκέφαλες αλλά θα ήθελα να μάθω περισσότερα όπως αν είναι θρησκόληπτες με ταμπού στο σεξ (παίζει να μην το κάνουν και πριν το γάμο ?), αν είναι αυταρχικές και κακές, αν είναι χαζές και αγράμματες κλπ. Η ακόμα αν περιποιούνται ή αν είναι λετσέδες...

Εδώ είσαι...



 

Συνημμένα

  • 1910_538512476193243_1447579551_n.jpg
    1910_538512476193243_1447579551_n.jpg
    79,8 KB · Εμφανίσεις: 24

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom