Νέα

Xρυσαυγήτισες στον έρωτα και στο σεξ !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gunnar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Ομολογώ ότι ξέρω ελάχιστες νέες κοπέλες που να ψηφίζουν χρυσή αυγή (ή τουλάχιστον να το παραδέχονται) παρά μόνο ηλικιωμένες και μικροαστές. Θα ήθελα λοιπόν να ακούσω εμπειρίες από χρυσαυγήτισες γκόμενες στον έρωτα και στο σεξ !
Το σίγουρο είναι ότι είναι ανεγκέφαλες αλλά θα ήθελα να μάθω περισσότερα όπως αν είναι θρησκόληπτες με ταμπού στο σεξ (παίζει να μην το κάνουν και πριν το γάμο ?), αν είναι αυταρχικές και κακές, αν είναι χαζές και αγράμματες κλπ. Η ακόμα αν περιποιούνται ή αν είναι λετσέδες...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.427
Κριτικές
16
Like
13.603
Πόντοι
6.515
:2funny: :humpleg:  τι θεμα είναι κι αυτό ρε συ τυπε...  :orchestra:
 

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
οι περισσότερες ειναι αγοράκια.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:birdman:
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Ομολογώ ότι ξέρω ελάχιστες νέες κοπέλες που να ψηφίζουν χρυσή αυγή (ή τουλάχιστον να το παραδέχονται) παρά μόνο ηλικιωμένες και μικροαστές. Θα ήθελα λοιπόν να ακούσω εμπειρίες από χρυσαυγήτισες γκόμενες στον έρωτα και στο σεξ !
Το σίγουρο είναι ότι είναι ανεγκέφαλες αλλά θα ήθελα να μάθω περισσότερα όπως αν είναι θρησκόληπτες με ταμπού στο σεξ (παίζει να μην το κάνουν και πριν το γάμο ?), αν είναι αυταρχικές και κακές, αν είναι χαζές και αγράμματες κλπ. Η ακόμα αν περιποιούνται ή αν είναι λετσέδες...

Το πες και το κανες ρε θηρίο τελικά ε;  :2funny:
Εγώ για να μην μακρηγορώ πάντως πιστεύω ότι ξεκωλιάζονται σε πολύ κλειστό κύκλο και ΜΟΝΟ με Έλληνες φυσικά

:orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.391
Κριτικές
2
Like
5.569
Πόντοι
2.356
Συνήθως οι γυναίκες που υποστηρίζουν τη Χρυσή Αυγή δεν το παραδέχονται δημοσίως σε κύκλους για τους γνωστούς λόγους. Το ίδιο ισχύει και για τους άνδρες αλλά για τις γυναίκες ακόμα περισσότερο. Τώρα κατα καιρούς έχουμε δει πλάι σε διάφορους πολιτευτές της Χρυσής Αυγής κάτι γκόμενες αλλά δεν κρατάνε πολύ. Λακίζουν. Πλέον δεν νομίζω να παίρνει στα σοβαρά ένα τέτοιο πολιτικό χώρο. Μιλάω μόνο πολιτικά δεν αναφέρομαι σε άλλα.
 
OP
OP
Gunnar

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Το πες και το κανες ρε θηρίο τελικά ε;  :2funny:
Εγώ για να μην μακρηγορώ πάντως πιστεύω ότι ξεκωλιάζονται σε πολύ κλειστό κύκλο και ΜΟΝΟ με Έλληνες φυσικά

:orchestra: :orchestra: :orchestra:

Mε Σύριους και λαθρομετανάστες γενικώς ?  :grin:
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Mε Σύριους και λαθρομετανάστες γενικώς ?  :grin:

Επειδή δεν εκδηλώνονται ανοιχτά όπως πολύ σωστά προαναφέρθηκε δεν αποκλείεται τύπε. Σε λίγο καιρό θα είναι must έτσι κ αλλιώς.  :S

 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Ομολογώ ότι ξέρω ελάχιστες νέες κοπέλες που να ψηφίζουν χρυσή αυγή (ή τουλάχιστον να το παραδέχονται) παρά μόνο ηλικιωμένες και μικροαστές. Θα ήθελα λοιπόν να ακούσω εμπειρίες από χρυσαυγήτισες γκόμενες στον έρωτα και στο σεξ !
Το σίγουρο είναι ότι είναι ανεγκέφαλες αλλά θα ήθελα να μάθω περισσότερα όπως αν είναι θρησκόληπτες με ταμπού στο σεξ (παίζει να μην το κάνουν και πριν το γάμο ?), αν είναι αυταρχικές και κακές, αν είναι χαζές και αγράμματες κλπ. Η ακόμα αν περιποιούνται ή αν είναι λετσέδες...

Γιατί δεν ρωτάς εδώ;
 

Συνημμένα

  • Ουρανία-Μιχαλολιάκου.jpg
    Ουρανία-Μιχαλολιάκου.jpg
    137 KB · Εμφανίσεις: 33

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
χρυσαγύτισες καλισικες σκυλογκόμενες είναι που γουστάρουν το άντρα άντρα (και καλά)
εγώ σκινχεντούδες γουστάρω  :kneel: αλλά είναι πολύ δύσκολες αν δεν είσαι εντώς ιδεολογίας τους   :zfuck:
 

kostas1976gre

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2015
Μηνύματα
462
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
1
Ομολογώ ότι ξέρω ελάχιστες νέες κοπέλες που να ψηφίζουν χρυσή αυγή (ή τουλάχιστον να το παραδέχονται) παρά μόνο ηλικιωμένες και μικροαστές. Θα ήθελα λοιπόν να ακούσω εμπειρίες από χρυσαυγήτισες γκόμενες στον έρωτα και στο σεξ !
Το σίγουρο είναι ότι είναι ανεγκέφαλες αλλά θα ήθελα να μάθω περισσότερα όπως αν είναι θρησκόληπτες με ταμπού στο σεξ (παίζει να μην το κάνουν και πριν το γάμο ?), αν είναι αυταρχικές και κακές, αν είναι χαζές και αγράμματες κλπ. Η ακόμα αν περιποιούνται ή αν είναι λετσέδες...

ητανε μια χρυσαυγιτισσα απο πετρουπολη καλο γκομενακι 20 χρονων αλλα επαιζε ηλεκτρονικα απο το πρωι ως το βραδυ. τωρα εχω χασει τα ιχνη της
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.427
Κριτικές
16
Like
13.603
Πόντοι
6.515
εχω δει σε συγκεντρωση της ΧΑ 2-3 μουναρες αλλα είναι αναμεσα σε 50-100 μπρατσαραδες και δεν με παιρνει για προσπαθεια προσέγγισης  :S
 

danos65

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Πασοκα κοψοχερα MILF ψαξε να βρεις φιλε μου.Τιμια και ψιλομπερδεμενη που να μην εχει που να στεγαστει πολιτικα.θα με θυμηθεις!!
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
637
Like
1.272
Πόντοι
206
Εγώ μία που ξέρω, που το δηλώνει ανοικτά οτι είναι λόγω πεποιθήσεως κιόλας, δεν κωλώνει πουθενά, ούτε σε παρτούζες ούτε σε τίποτα, με Έλληνες, δεν πολυ-πάει τους ξένους!
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Αδερφέ το θέμα που άνοιξες είναι τουλάχιστον άκυρο! Γιατί δεν ανοίγεις και για τις γκόμενες των άλλων από-κομμάτων;
Π.χ.: Οι νεοδημοκράτησες λόγω φιλελευθερισμού είναι open minded γενικώς (παρτούζες, gangbang κτλ); Οι Αν.Ελίτισες προτιμούν τους φαντάρους; Οι Πασοκοποταμίσιες αληθεύει ότι και γκόμενες να τις έχεις πληρώνονται για να το κάνουν μαζί σου; Οι Συριζαίες δεν μασάνε αν είσαι και bi, και δεν επικαλούνται ποτέ τα Θεία στον οργασμό τους ("Ωχ Παναγία μου τι μου κάνεις..." και τέτοια)επειδή είναι άθεες; Οι Ανταρσιογκόμενες πάνε μόνο με Πακιστανούς; Τέλος, οι Κνίτισες τελικά ξυρίζονται πλέον;
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Αδερφέ το θέμα που άνοιξες είναι τουλάχιστον άκυρο! Γιατί δεν ανοίγεις και για τις γκόμενες των άλλων από-κομμάτων;
Π.χ.: Οι νεοδημοκράτησες λόγω φιλελευθερισμού είναι open minded γενικώς (παρτούζες, gangbang κτλ); Οι Αν.Ελίτισες προτιμούν τους φαντάρους; Οι Πασοκοποταμίσιες αληθεύει ότι και γκόμενες να τις έχεις πληρώνονται για να το κάνουν μαζί σου; Οι Συριζαίες δεν μασάνε αν είσαι και bi, και δεν επικαλούνται ποτέ τα Θεία στον οργασμό τους ("Ωχ Παναγία μου τι μου κάνεις..." και τέτοια)επειδή είναι άθεες; Οι Ανταρσιογκόμενες πάνε μόνο με Πακιστανούς; Τέλος, οι Κνίτισες τελικά ξυρίζονται πλέον;

Τύπε θα ανοιχτούν threads για όλα τα κόμματα , λίγη υπομονή κάνε.
Ειδικά για τις ΚΝΙΤΙΣΣΕΣ νομίζω θα έχει εξαιρετικό ενδιαφέρον η ανάλυση και οι προσωπικές εμπειρίες των χρισμένων χυστών του μπου.

:orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom