Νέα

Ξεπέτες τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα batraxomouris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 627
  • Εμφανίσεις 174K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.002
Πόντοι
3.936
Iwanna Mandreli Βρίσκεται στην Αθήνα για λίγες μέρες οπότε μην κάνετε κανένα λάθος,προτιμήστε να πετάξετε τα λεφτά σας στον υπόνομο!


Κάπου διάβασα ότι είναι φοβερή.

Τελικά τι ισχύει;
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.002
Πόντοι
3.936
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Moυτρο δεν  είναι πολλά όλες τόσα περνούν για παθητικό και είναι κ μουναρα τ πες κ συ
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.002
Πόντοι
3.936
Moυτρο δεν  είναι πολλά όλες τόσα περνούν για παθητικό και είναι κ μουναρα τ πες κ συ

Σωστά αλλά εδώ ο τύπος είπε ότι δεν γάμησε.

Να τα δώσω φίλε αλλά αν είναι να πάμε στο κουβά παίζω και στοίχημα.
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Μούτρο αν έχεις πρόβλημα Μ τ πίπες ν σου πάρει ..είναι απλά τ πράγματα ..τώρα αν ο άλλος εχισε με την πίπα στ φτερό κ γω τ χω πάθει και πολύ άλλοι θα πρέπει ν πω ότι δεν ήταν καλή η οποία διποτε κοπέλα
 

Xxlboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2017
Μηνύματα
20
Κριτικές
8
Like
152
Πόντοι
280
Είναι αρχιψωνάρα με εριστική συμπεριφορά και εντελώς ανισοροπη,όποιος πήγε ξέρει!
 

Xxlboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2017
Μηνύματα
20
Κριτικές
8
Like
152
Πόντοι
280
τι κανεις μουτρο ?????βλεπω κοζαρεις απ τη φαση αλλα μεστεναχωρεις μ αυτα που λες!!!!
Παληκάρι μου την αλήθεια και μόνο την αλήθεια πάντα και θα το ξαναπώ δεν έχω δώσει ευρώ τσακιστο σε καμία και ούτε πρόκειται.
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Παληκάρι μου την αλήθεια και μόνο την αλήθεια πάντα και θα το ξαναπώ δεν έχω δώσει ευρώ τσακιστο σε καμία και ούτε πρόκειται.
και καλα κανεισ μουτρο αλλα εδω αναφερωμαστε σ επαγγελματιες οποτε εγω που εχω δωσει αρκετα απο επιλογη μου γιατι μαρεσει να γαμαω κ καθεμερα αν μπορω 12 μηνες τ χρονο πουτανες τραβελια τρανς κ ολα τ σχετικα χωρις ν μου ζαλιζει τ αρχιδια καμια γκομενα σου λεω οτι εισαι λαθος....τ βλεπω αλλιος πως να στ πω !!!!παντως εγω τ ιωαννα την εχω παρει πολλες φωρες θα ναι πανω απο 20 συγουρα και η κοπελα ηταν παντα τυμια μαζι μου
 

Xxlboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2017
Μηνύματα
20
Κριτικές
8
Like
152
Πόντοι
280
και καλα κανεισ μουτρο αλλα εδω αναφερωμαστε σ επαγγελματιες οποτε εγω που εχω δωσει αρκετα απο επιλογη μου γιατι μαρεσει να γαμαω κ καθεμερα αν μπορω 12 μηνες τ χρονο πουτανες τραβελια τρανς κ ολα τ σχετικα χωρις ν μου ζαλιζει τ αρχιδια καμια γκομενα σου λεω οτι εισαι λαθος....τ βλεπω αλλιος πως να στ πω !!!!παντως εγω τ ιωαννα την εχω παρει πολλες φωρες θα ναι πανω απο 20 συγουρα και η κοπελα ηταν παντα τυμια μαζι μου
Δεν αντιλέγω για να το λες έχει βάση αλλα φίλε θυμήσου οπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά...Δεν είναι δυνατόν να ένε όλοι τα ίδια τυχαία.
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
δεν ξερω τ μ λες μουτρο αλλα σορυ εχω τ δυκι μου αποψει και δεν αλλαζει να φανταστεις την γνωρισα σαν κρος τοτε πριν καν ακομα γυνει μουναρα  οπως λεν κ στην τελικη για ενα πουτσο πας δεν πας για ν την πιασεις γκομενα αυτο δεν καταλαβενουν πολυ .....τ με τελιωσε στην πιπα και τα σχετικα δεν τ πιανω και δεν τ καταλαβενω
 

Xxlboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2017
Μηνύματα
20
Κριτικές
8
Like
152
Πόντοι
280
Και είναι και απόλυτα σεβαστή η άποψη σου.Εδώ απλά σχολιάζουμε πως όταν πληρώνεσαι για μια δουλειά πρέπει να την κάνεις όπως την περιγράφεις αλλιώς μένεις άνεργος και αυτό ισχύει για όλους μας.Το οτι έχει αλλάξει όνομα τόσες φορές άλλωστε λέει πολλα απο μόνο του.
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Και είναι και απόλυτα σεβαστή η άποψη σου.Εδώ απλά σχολιάζουμε πως όταν πληρώνεσαι για μια δουλειά πρέπει να την κάνεις όπως την περιγράφεις αλλιώς μένεις άνεργος και αυτό ισχύει για όλους μας.Το οτι έχει αλλάξει όνομα τόσες φορές άλλωστε λέει πολλα απο μόνο του.
μπορει μουτρο αλλα δεν αντιλαμβανωμαι ουτε έδινα υδιετερη σημασια σ αυτα αν μ αρεσει κατυ παω και βγαζω επιτοπου συμπερασματα απλα δεν περημενω ενημερωση απο πουθενα κ απο κανεναν η κουβεντα ειναι για ν περνα η ωρα
 

Xxlboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2017
Μηνύματα
20
Κριτικές
8
Like
152
Πόντοι
280
μπορει μουτρο αλλα δεν αντιλαμβανωμαι ουτε έδινα υδιετερη σημασια σ αυτα αν μ αρεσει κατυ παω και βγαζω επιτοπου συμπερασματα απλα δεν περημενω ενημερωση απο πουθενα κ απο κανεναν η κουβεντα ειναι για ν περνα η ωρα
Βεβαιότατα αλλα τα παλτά πρέπει να σταμπάρονται μπάς και σωθεί κανένας συναγωνιστής.Ξέρω καλά και την άλλη πλευρά και τις δυσκολίες που περνάνε κι αυτές αλλα κάποιες φίλε έχουν απερίγραπτες συμπεριφορές.
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
μακρια απο μας μουτρο
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606

δεν ειχα σκοπο αλλα αφου δυκεοθηκα μετα απο καιρο..η κοπελα για οσους δεν την γνωριζουν λεγεται βαλεριανα και μετα απο κρητική συναγωνιστή και εμπειριας μετριασ δυκιας μου αξιζει ν μπει στη λιστα ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom