Νέα

Ξεπέτες τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα batraxomouris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 627
  • Εμφανίσεις 175K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Αναφορά ξανά σε αυτό τ βρομοπουτανο που ξέρει ν δουλεύει καλά τ σελίδα κ ν σβινει τις αναφορές μου για τ πρόσωπο της .. συνάντηση πολύ παλιά αλλά καλά χαραγμένη στ μιαλο μου ..δεν δέχτηκε ν βγάλει τ εσορουχα της Μ αποτέλεσμα  μετά από λίγες ώρες τ πρόβλημα ν αρχησει ν γυνεται έντονο Μ αποτέλεσμα ν χρειαστώ τ βωηθια γιατρού .....ήταν ιρωνικη την ώρα τ αγώνα σπαστική και απαράδεκτη συμπεριφορά όσο δεν περνάει ...Αν θυμάμαι καλά έκανα περίπου 2βδομαδες για ν έχω ξανά σεξουαλική επαφή ...τσάμπα τ φράγκα ....
Τι σε κόλλησε ?
 

ΝΙΚΟΣ 1970

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
33
Like
24
Πόντοι
0
καλημέρα από λάρισα, εκλεισα αυριο με δαύτην, τωρα ευτυχως τα διαβασα &  την κανω με ελαφρα πηδηματάκια να ναι καλα ο βατραχομουρης με γλιτωσε από μπελάδες
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
επειδή δεν έβγαλε τα εσώρουχα, είχε αποτέλεσμα να σου μεταδώσει  πρόβλημα ?


..δεν δέχτηκε ν βγάλει τ εσορουχα της Μ αποτέλεσμα  μετά από λίγες ώρες τ πρόβλημα ν αρχησει ν γυνεται έντονο
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
4
Like
350
Πόντοι
21
Αναφορά ξανά σε αυτό τ βρομοπουτανο που ξέρει ν δουλεύει καλά τ σελίδα κ ν σβινει τις αναφορές μου για τ πρόσωπο της .. συνάντηση πολύ παλιά αλλά καλά χαραγμένη στ μιαλο μου ..δεν δέχτηκε ν βγάλει τ εσορουχα της Μ αποτέλεσμα  μετά από λίγες ώρες τ πρόβλημα ν αρχησει ν γυνεται έντονο Μ αποτέλεσμα ν χρειαστώ τ βωηθια γιατρού .....ήταν ιρωνικη την ώρα τ αγώνα σπαστική και απαράδεκτη συμπεριφορά όσο δεν περνάει ...Αν θυμάμαι καλά έκανα περίπου 2βδομαδες για ν έχω ξανά σεξουαλική επαφή ...τσάμπα τ φράγκα ....
μυστες όταν μια έχει αλλαξει όνομα 1000 φορές και 1000 φορές εθνικοτητα κάτι βρωμαει. Μακριά.
Αυτό που με παραξενεψαι ήταν που η Αντα άλλαξε όνομα σε μιχαελα γτ άραγε? Δεν είναι κακη
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
Αναφορά ξανά σε αυτό τ βρομοπουτανο που ξέρει ν δουλεύει καλά τ σελίδα κ ν σβινει τις αναφορές μου για τ πρόσωπο της .. συνάντηση πολύ παλιά αλλά καλά χαραγμένη στ μιαλο μου ..δεν δέχτηκε ν βγάλει τ εσορουχα της Μ αποτέλεσμα  μετά από λίγες ώρες τ πρόβλημα ν αρχησει ν γυνεται έντονο Μ αποτέλεσμα ν χρειαστώ τ βωηθια γιατρού .....ήταν ιρωνικη την ώρα τ αγώνα σπαστική και απαράδεκτη συμπεριφορά όσο δεν περνάει ...Αν θυμάμαι καλά έκανα περίπου 2βδομαδες για ν έχω ξανά σεξουαλική επαφή ...τσάμπα τ φράγκα ....
Ακριβως μια απο τα ιδια εκανε και σε μενα. Παλιοχαρακτηρας και ασχετη στο σεξ.
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
μυστες όταν μια έχει αλλαξει όνομα 1000 φορές και 1000 φορές εθνικοτητα κάτι βρωμαει. Μακριά.
Αυτό που με παραξενεψαι ήταν που η Αντα άλλαξε όνομα σε μιχαελα γτ άραγε? Δεν είναι κακη
τυπε την ναταλυ τελικα την πηρες?
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
:s&m_3: γηΑπό τ τριβή ναι μούτρο
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
Βατραχομουρι εισαι μπαι γκαι η στρειτ; Γενικα εισαι λοατκι η κανονικος αθρωπος;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom