Νέα

Ξεπέτες τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα batraxomouris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 627
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
θυμαμαι οτι ειχε τα νύχια των ποδιών της πορτοκαλί ! Τυπε απλως γουστάρω πολυ ποδολαγνεια ! :grin:
Καλά ξηγιεσαι συναγωνιστή ..ο καθένας με τα βίτσια του. ..Εγώ γουστάρω Συλβι αυτό το διάστημα και σκέφτομαι αν αξίζει η όχι η επίσκεψη. ..Νομίζω όμως ότι θα πάω αυτές τις μέρες. ..
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Καλά ξηγιεσαι συναγωνιστή ..ο καθένας με τα βίτσια του. ..Εγώ γουστάρω Συλβι αυτό το διάστημα και σκέφτομαι αν αξίζει η όχι η επίσκεψη. ..Νομίζω όμως ότι θα πάω αυτές τις μέρες. ..

στο μυαλο μου εισαι
ενημερωσε αν πας
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
Καλά ξηγιεσαι συναγωνιστή ..ο καθένας με τα βίτσια του. ..Εγώ γουστάρω Συλβι αυτό το διάστημα και σκέφτομαι αν αξίζει η όχι η επίσκεψη. ..Νομίζω όμως ότι θα πάω αυτές τις μέρες. ..

εγω παλυ δεν γουστάρω καθολου αλλα αυτό είναι άλλο θεμα... Αμα τ κοριτσι τ αξιζει πραγματηκα τοτε ναι να πατε :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606


Την ειχα παρει πριν καιρο στις αρχες τ χειμονα εκανε σχετηκα πολύ κρυο και η οδος ειχαι πολύ λιγο κοσμο περιπου στις 1 30 που τ περησοτερα μωρα είναι στην γυρα ......τ συγκεκρημρνο βραδυ ηταν πολη σπασμένα κμ λιγες επιλογες που τις ειχα δοκίμασει οποτε ηταν η μερα της.....γνωρίζοντας από δω μεσα ότι πολύ που την ειχαν παρει δεν ειχαν περασει καλα ...καυλομενος  μ τ μιαλο ν μου γαμα τ νευρα από την καυλα ν γαμησω όπως κ ν χει,σταματαω την περνω 50 τ μαλι...
τ εργο τ εφαγα από την ωρα που μπήκαμε στο ανσασερ εφαγα το πρωτο ξενερομα  η τυπησα  ηταν ψυχρη κ με γυρισμενη την πλατη κοιτωντας την πορτα του ανσασερ κ σχεδων αμίλητη...φτανουμε μπενουμε στο δοματιο,γδυσου μ λεει!!!!!δευτερο σοκ αυτή ξαπλομενη στο κρεβατη χωρις ν βγαλει τυποτα.καταλαβα λεω από μεσα μου
περι τ αγονα ξαπλονω ερχετε μου περνει μια πιπα η οποια δεν μου αρεσε βγιαστηκη μ πολύ δυναμη στην παλαμη σαν ν σου λεει καυλονε μαλακα ν τελειονουμαι ξενερα ξανα κ ξανα κ ξανα που την ειχα παρει ..... 
καυλωνω στηνετεστα 4 χωρις να βγαλει τιποτα απολυτος την καρφωνω που ν χισω κουτσουρο η γκομενα ουτε αχ ουτε βαχ ουτε τ μου κανεις τι-πο-τα ...
καποια στιγμη αντε μ λεει ακομα ?????
γιατι βγιαζεσαι της λεω εγω!!!!! οτε που ειχαν περασει 15 λεπτα
εισαι κ δυσκολοσ μου κανει!!!!!!
της λεω κ γω βγαλε κ τυποτα να ερθουμε ποιοκοντα ρε μωρο!!!!!!
και ετσι μια χαρα είμαι μου λεει....
επεσα κατευθειαν
αστο της λεω παν να φυγω...ελα μου λεει ξαπλωσε ν σε γλυψω ,παλυ τα ιδια κ χειροτερα ...Μπαρουτιασμένος από την μαλακια που ειχα κανει πεταγομε απότομα  της λεω αστο κοπελια δεν τ χω σημερα και ντύνομαι.....ανυγω την πορτα αυτή αποτ ανσασερ εγω από τη σκαλα..ουτε για δεν μου ειπαι,αυτά τ λιγα
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
σορυ για τα λαθοι αλλα ηθελα πολύ ν αναφερω πως περασα ουτε 15 λεπτα με μια απο την πενταδα μου ....δεν περιμενω ν συμφωνήσουν ολοι αλλα αυτό που εγραψα κ συνηθως δεν τ κανω για κοπελες πραγματηκα της αξιζει ένα φτυσιμο... :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
σορυ για τα λαθοι αλλα ηθελα πολύ ν αναφερω πως περασα ουτε 15 λεπτα με μια απο την πενταδα μου ....δεν περιμενω ν συμφωνήσουν ολοι αλλα αυτό που εγραψα κ συνηθως δεν τ κανω για κοπελες πραγματηκα της αξιζει ένα φτυσιμο... :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:
αυτή μου φαίνεται έχει ψιλοεξαφανιστεί απο τις αγγελίες.. ή κάνω λάθος;;
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
ναι δεν βλεπω κατι κ γω
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16


Την ειχα παρει πριν καιρο στις αρχες τ χειμονα εκανε σχετηκα πολύ κρυο και η οδος ειχαι πολύ λιγο κοσμο περιπου στις 1 30 που τ περησοτερα μωρα είναι στην γυρα ......τ συγκεκρημρνο βραδυ ηταν πολη σπασμένα κμ λιγες επιλογες που τις ειχα δοκίμασει οποτε ηταν η μερα της.....γνωρίζοντας από δω μεσα ότι πολύ που την ειχαν παρει δεν ειχαν περασει καλα ...καυλομενος  μ τ μιαλο ν μου γαμα τ νευρα από την καυλα ν γαμησω όπως κ ν χει,σταματαω την περνω 50 τ μαλι...
τ εργο τ εφαγα από την ωρα που μπήκαμε στο ανσασερ εφαγα το πρωτο ξενερομα  η τυπησα  ηταν ψυχρη κ με γυρισμενη την πλατη κοιτωντας την πορτα του ανσασερ κ σχεδων αμίλητη...φτανουμε μπενουμε στο δοματιο,γδυσου μ λεει!!!!!δευτερο σοκ αυτή ξαπλομενη στο κρεβατη χωρις ν βγαλει τυποτα.καταλαβα λεω από μεσα μου
περι τ αγονα ξαπλονω ερχετε μου περνει μια πιπα η οποια δεν μου αρεσε βγιαστηκη μ πολύ δυναμη στην παλαμη σαν ν σου λεει καυλονε μαλακα ν τελειονουμαι ξενερα ξανα κ ξανα κ ξανα που την ειχα παρει ..... 
καυλωνω στηνετεστα 4 χωρις να βγαλει τιποτα απολυτος την καρφωνω που ν χισω κουτσουρο η γκομενα ουτε αχ ουτε βαχ ουτε τ μου κανεις τι-πο-τα ...
καποια στιγμη αντε μ λεει ακομα ?????
γιατι βγιαζεσαι της λεω εγω!!!!! οτε που ειχαν περασει 15 λεπτα
εισαι κ δυσκολοσ μου κανει!!!!!!
της λεω κ γω βγαλε κ τυποτα να ερθουμε ποιοκοντα ρε μωρο!!!!!!
και ετσι μια χαρα είμαι μου λεει....
επεσα κατευθειαν
αστο της λεω παν να φυγω...ελα μου λεει ξαπλωσε ν σε γλυψω ,παλυ τα ιδια κ χειροτερα ...Μπαρουτιασμένος από την μαλακια που ειχα κανει πεταγομε απότομα  της λεω αστο κοπελια δεν τ χω σημερα και ντύνομαι.....ανυγω την πορτα αυτή αποτ ανσασερ εγω από τη σκαλα..ουτε για δεν μου ειπαι,αυτά τ λιγα
ρε βατραχε αυτην την περνεις στα ορ8ια για 5 λεπτα και της δινεις 30 ! και πολυ ειναι!
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
ουτε ευρο
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
δεν υπαρχει cent για πεταμα...ο κυβος εριφθει μακρυα απ τις ξεπετες...ας ξαναγινουν οικοδομοι στην τελικη... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
ρε βατραχε αυτην την περνεις στα ορ8ια για 5 λεπτα και της δινεις 30 ! και πολυ ειναι!

με 30 ευρα γαμησα χθες ενα κροσακι πανω από μια κ μιση και να σας πω την μαλακια μου στ τελος τ μωρο μ πηρε ένα 20 γιατ γουστραρε τη φαση βεβαια δεν την περνω μια φορα τ μηνα ...εχω αναφερθεί κ εδώ αλλα δεν μπορω να πω κατι παραπανω γιατι τ μωρο δεν εχει αγγελεια ......βλέπεται είναι ωραια ν εχεις κορασιδες
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
με 30 ευρα γαμησα χθες ενα κροσακι πανω από μια κ μιση και να σας πω την μαλακια μου στ τελος τ μωρο μ πηρε ένα 20 γιατ γουστραρε τη φαση βεβαια δεν την περνω μια φορα τ μηνα ...εχω αναφερθεί κ εδώ αλλα δεν μπορω να πω κατι παραπανω γιατι τ μωρο δεν εχει αγγελεια ......βλέπεται είναι ωραια ν εχεις κορασιδες
με τοσα νυχτοπερπατηματα που εχεις αξιζεις να  :zfuck: και δωρεαν εσυ...καλα κανεις και την επομενη δωσε 10ρικακι...θα σ εχει καψουρα το κροσακι μαλλον εισαι γλυκοτσουτσουνος...
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606


κριμα τ παιδι ....αδιαφορο κ χωρις ν βγαζει τιποτα πανω στο εργο
βεβαια είναι ένα μωρο σε εμφανιση καλο αλλα δεν μ κανε καθολου...ελπιζω ν παρει βελτιωση προς τ παρων black list
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
με 30 ευρα γαμησα χθες ενα κροσακι πανω από μια κ μιση και να σας πω την μαλακια μου στ τελος τ μωρο μ πηρε ένα 20 γιατ γουστραρε τη φαση βεβαια δεν την περνω μια φορα τ μηνα ...εχω αναφερθεί κ εδώ αλλα δεν μπορω να πω κατι παραπανω γιατι τ μωρο δεν εχει αγγελεια ......βλέπεται είναι ωραια ν εχεις κορασιδες
μας  αφησες με την καυλα ρε βατραχε
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236


κριμα τ παιδι ....αδιαφορο κ χωρις ν βγαζει τιποτα πανω στο εργο
βεβαια είναι ένα μωρο σε εμφανιση καλο αλλα δεν μ κανε καθολου...ελπιζω ν παρει βελτιωση προς τ παρων black list
ωραιο αργαλειο βατραχε..ποτε το δοκιμασες αυτο?εχει καιρο???
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
ωραιο αργαλειο βατραχε..ποτε το δοκιμασες αυτο?εχει καιρο???

παει κανα 3 μηνες μουτρο ....Ωρεο δεν λες τιποτα ....μετριοτητα που σπαει κοκαλα με την αδιαφορια της στο κρεβατι...για μενα τωρα αλλοι επιδη είναι κ ωραιο μωρο μπορει ν γουσταρουν πραγματηκα
 

kosnits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
221
Κριτικές
4
Like
115
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom