Νέα

Ξεπέτες τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα batraxomouris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 627
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
www.adoos.gr/post/69534731/trans_agapi]http://www.adoos.gr/post/69534731/trans_agapi[/url]

νομίζω είναι μέσα στην πεντάδα...
πρέπει να είχα χώσει 70αρι πριν 4-5 χρόνια :headbang:
δεν την εχω παρει κ από τη ξερω θα κανουμεν την ξαναδουμε καιρο
για την Συλβι οι αποψεις ειναι προς το θετικο με μια η δυο κριτικες θετικες...τι να πω ,νομιζω μενει περιστερι μπουρναζι καπου εκει δυτικα απορω πως ξεφυγε απο την περιοχη της καλλιθεας..περιστεριωτης ηταν παλια ξερει κανεις.? :2funny: :2funny:

ναι ρε μουτρο στο μπυρναζι μενει αλλα ποτε δεν μου εκανε τ κλικ αν και την εχω δει από κοντα .....μακαρι να είναι καλη φαση  .....στην πορια μπωρει κ γω..εχει ακομα ψωμια
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
δεν την εχω παρει κ από τη ξερω θα κανουμεν την ξαναδουμε καιρο
ναι ρε μουτρο στο μπυρναζι μενει αλλα ποτε δεν μου εκανε τ κλικ αν και την εχω δει από κοντα .....μακαρι να είναι καλη φαση  .....στην πορια μπωρει κ γω..εχει ακομα ψωμια
καμία σχέση με Μπουρνάζι.. ειναι κοντα Θηβών και Καβάλας
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
εν τελει εχω αρχισει ν ξεχνω τις ξεπετες π χω παρει μαλακια ....
ν αναφερω ότι την Αγαπη την εχω παρει μια φωρα παν χρονια ουτε καν θημαμαι ποσα
αλλα ηταν ένα πολύ πεταμενο 50 αρι ουτε καν σ αμαξι ......στην φυση....καυλες που χ ο ανθρωπος τοτε γαμουσα οπου εβρισκα τρυπα....
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
Ούστ με την βρωμιάρα...μακρυά !!

μουτρο τοτε θημαμαι σαν τωρα όταν την ειδα εμεινα μαλακας ξανθο μακρι μαλι αδηνατο σοματακι ειχα ακουσει κ διαφορα κ καλα κ κακα ...Λεω δεν γαμιεμαι βουρρρ..
θημαμαι κ ολας ότι μας επερνε κ ματι μια φιλη της πατσαβουρα που ηθελε ν μ πιποσει τσαμπα ......
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
μουτρο τοτε θημαμαι σαν τωρα όταν την ειδα εμεινα μαλακας ξανθο μακρι μαλι αδηνατο σοματακι ειχα ακουσει κ διαφορα κ καλα κ κακα ...Λεω δεν γαμιεμαι βουρρρ..
θημαμαι κ ολας ότι μας επερνε κ ματι μια φιλη της πατσαβουρα που ηθελε ν μ πιποσει τσαμπα ......

Δεν αντιλέγω για την εμφάνιση,για την βρωμιά,τον χαρακτήρα και την ξεπέτα πάνε τα αρνητικά σχόλια..
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
η αληθεια είναι ότι ετση λεγεται
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
εν τελει εχω αρχισει ν ξεχνω τις ξεπετες π χω παρει μαλακια ....
ν αναφερω ότι την Αγαπη την εχω παρει μια φωρα παν χρονια ουτε καν θημαμαι ποσα
αλλα ηταν ένα πολύ πεταμενο 50 αρι ουτε καν σ αμαξι ......στην φυση....καυλες που χ ο ανθρωπος τοτε γαμουσα οπου εβρισκα τρυπα....
την αγαπη την ειχα πάρει μια φορα που ειχε στραμπουλιξει το πόδι της και ειχε γαζα . Αυτο με καυλωσε και ζήτησα ποδολαγνεια μέσα στο αμάξι . Κατα τ αλλα ομως ξεπέτα αφου όλη την ώρα μου έλεγε άντε αγορι χυσε ! :S
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
την αγαπη την ειχα πάρει μια φορα που ειχε στραμπουλιξει το πόδι της και ειχε γαζα . Αυτο με καυλωσε και ζήτησα ποδολαγνεια μέσα στο αμάξι . Κατα τ αλλα ομως ξεπέτα αφου όλη την ώρα μου έλεγε άντε αγορι χυσε ! :S
τι βίτσια είναι αυτά ρε μεγάλε;; τη βρίσκεις με τις γάζες και τους επιδέσμους;;
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Τα άσχημα βίτσια είναι για τα κορίτσια. ..
Ιακυνθε έχω την εντύπωση ότι γουστάρεις πολύ ανωμαλία. .Πες μας κάτι πολύ extreme που έχεις βιώσει στο σκοτεινό δρόμο των βιτσιων σου...
 

alekhine

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
23
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Να φανταστώ ότι η ταινία "Η μούμια" θεωρείς ότι είναι η πιο σέξυ ταινία των τελευταίων 20 ετών;!

Άσχετο: Και εμένα μου άρεσε ως χαρακτήρας ο Μάμ-ρα αλλά δεν άναβα κιόλας!!!

 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Τα άσχημα βίτσια είναι για τα κορίτσια. ..
Ιακυνθε έχω την εντύπωση ότι γουστάρεις πολύ ανωμαλία. .Πες μας κάτι πολύ extreme που έχεις βιώσει στο σκοτεινό δρόμο των βιτσιων σου...
θυμαμαι οτι ειχε τα νύχια των ποδιών της πορτοκαλί ! Τυπε απλως γουστάρω πολυ ποδολαγνεια ! :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom