Νέα

Ξενοδοχείο - Σουίτες για μπάτσελορ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Arrwstos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thita

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ξέρω αυτό που ξέρω από τότε, που ζητήσαμε junior suite και ήθελε κοντά μισό μηνιάτικο

δεν επικαιροποιώ τη γνώση, σόρρυ κιόλας

φτήνηνε λες τώρα ε...

επειδή το είπα εγώ δηλαδή απετράπη ο σύντροφος από το να πάει?

πες εσύ που ξέρεις λοιπόν την φτηνή τιμή, να τον σώσεις από την πλάνη

κουβέντα κάνουμε εδώ, δεν είμαστε πωλητές (εγώ τουλάχιστον)

αν σου έθιξα κάτι, μπίζνα, κλπ., σόρρυ, δεν ήξερα, αν είσαι ο ιδιοκτήτης πες, δεν θα επιμείνω χαχαχα



 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
ξέρω αυτό που ξέρω από τότε, που ζητήσαμε junior suite και ήθελε κοντά μισό μηνιάτικο

δεν επικαιροποιώ τη γνώση, σόρρυ κιόλας

φτήνηνε λες τώρα ε...

επειδή το είπα εγώ δηλαδή απετράπη ο σύντροφος από το να πάει?

πες εσύ που ξέρεις λοιπόν την φτηνή τιμή, να τον σώσεις από την πλάνη

κουβέντα κάνουμε εδώ, δεν είμαστε πωλητές (εγώ τουλάχιστον)

αν σου έθιξα κάτι, μπίζνα, κλπ., σόρρυ, δεν ήξερα, αν είσαι ο ιδιοκτήτης πες, δεν θα επιμείνω χαχαχα

δεν ειμαι ιδιοκτητης του μπλεηζερ τυπε. δηλαδη δε θεωρεις μαλακια το να απαντας σε σημερινη ερωτηση τυπου και να κανεις προτασεις συμφωνα με οσα ηξερες 12 χρονια πριν?
νταξει αμα ρωτησει καποιος σε ποιο κλαμπ να παει μπες εσυ να προτεινεις την αυτοκινηση. τι να πω πια εδω μεσα η μαλακια εχει βαρεσει κοκκινα και αμα την καταδειξουμε ειμαστε και κακοι  :2funny:
 

thita

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
δεν σε πιάνω ρε μεγάλε, ψάχνεις να μου την πεις, ή να πεις στον σύντροφο πόσο κάνει το blazer?

κι ότι ο αστέρας π.χ. δεν βάζει παρτουζιάρηδες που είπα, το ξέρω από πρόπερσι, τι να κάνουμε, δεν ξαναπάω το βράδυ να τσεκάρω πριν απαντήσω

τα της μαλακίας τα επιστρέφω έντοκα

διορισμένοι θεματοφύλακες και κήνσορες της λογικής όλοι, για το κοινό καλό

υποψηφιότητα στις επόμενες βουλευτικές, βουρ

με σεβασμό (αντίστοιχο του δικού σου) πάντα
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
δεν σε πιάνω ρε μεγάλε, ψάχνεις να μου την πεις, ή να πεις στον σύντροφο πόσο κάνει το blazer?

κι ότι ο αστέρας π.χ. δεν βάζει παρτουζιάρηδες που είπα, το ξέρω από πρόπερσι, τι να κάνουμε, δεν ξαναπάω το βράδυ να τσεκάρω πριν απαντήσω

τα της μαλακίας τα επιστρέφω έντοκα

διορισμένοι θεματοφύλακες και κήνσορες της λογικής όλοι, για το κοινό καλό

υποψηφιότητα στις επόμενες βουλευτικές, βουρ

με σεβασμό (αντίστοιχο του δικού σου) πάντα

δεν εχω παει τελευταια στο μπλεηζερ, πριν 2-3 χρονια ειχε κανα 50αρικο η ημιδιαμονη.
αμα επιμενεις και δεν καταλαβαινεις οτι ειπες μαλακια τι να σου πω ρε τυπε, περιμενε να ρωτησει για αυτοκινητο κανενας να πεις για το οπελ καντετ. μαλλον στη λεω γιατι εχουμε προηγουμενα ή εχω ξενοδοχειο  :2funny:
 

thita

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εντάξει μεγάλε, με έπιασες, περιμένω να πει κάποιος για αμάξια να πουλήσω το autobianchi

αν ήθελα να πω μαλακία, απλα δεν θα σου απαντούσα στην ερώτηση για πότε λέω

ότι απάντησα και συνεχίζω, δείχνει κατ' εμέ καλή πρόθεση, όποιος και ό,τι καταλαβαίνει από εκεί και πέρα, τι να κάνουμε

στο τρίτο μήνυμα είπες για το 50άρι στην ημιπαραμονή, μπράβο

τα της μαλακίας, τα ξαναεπιστρέφω
 
OP
OP
A

Arrwstos

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0


Επιστρέφω με λεπτομέρειες προκειμένου να διατηρηθεί μια ιστορικότητα για κάποιον που θα ψάξει κάτι αντίστοιχο μελλοντικά .

Είμασταν 6 νοματέοι και 4 κοπέλες.
Πήγαμε στο Μίδα στον παράδρομο της Εθνικής και κλείσαμε τη Σουίτα Σπηλιά. Δέκα άτομα μέσα αράζαμε με μια σχετική άνεση αλλά το μυστικό ήταν ότι παράλληλα είχαμε κλείσει δύο απέναντι δωμάτια (το ένα δώρο το άλλο πληρώσαμε) και μπορούσαμε να κάνουμε ροτέισιον. Βέβαια στο τέλος της βραδιάς είχαν φύγει και οι ντροπές και όλα και γινόταν στη Σπηλιά του νεάτερνταλ!
Επειδή η Σουτίτα είναι στο υπόγειο, είχαμε ανεξαρτησία από το υπόλοιπο ξενοδοχείο διότι κάτω έχει δύο σουίτες (τη Σπηλιά και άλλη μια) και δύο δωμάτια, αυτά που κλείσαμε. Συνεπώς, από τη στιγμή που δεν είχε κλείσει άλλος τη δεύτερη σουίτα, σουλατσάραμε κάτω άνετοι από δωμάτιο σε δωμάτιο...

για λεπτομέρειες και το τελικό deal με τις κοπέλες και άλλα σχετικά όποιος ενδιαφέρεται στέλνει προσωπικό μήνυμα..
Κλείνω λέγοντας πως όλοι περάσαμε καταπληκτικά και το μόνο που σκεφτόμαστε είναι να γυρίσουμε το χρόνο πίσω και να το ξαναζήσουμε!!!
 

sonap79

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
0
Ειμαι και εγω στο ψαξίμο για κατι παρόμοιο αλλα με 2-3 κοπέλες.
Εχετε να μου προτείνετε κανα γραφείο ή ακομα καλυτερα κάποιες κοπελες.
Ευχαριστω
 

maori

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα  θέλω να κάνω prive μπατσελορ σε μια φιλη σε μια σουίτα που να έχει και άλλο ζευγάρι, που μπορώ να το βρω αυτό το ξενοδοχείο..
 

maori

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Κάντε κάτι ρε παιδιά αυτό είναι να το κάνω το πολύ μέχρι μεθαύριο.
 

giwrgos198513

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2015
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα...ψάχνω ξενοδοχείο με ιδιωτική πισίνα στο δωμάτιο για ενα μπάρτσελορ για 4 άτομα (2Γ+2Α)...ή καμία βίλα απομονομένη με πλήρη διακριτικότητα...αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος..ευχαριστώ
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.483
Πόντοι
2.756
Καλησπέρα...ψάχνω ξενοδοχείο με ιδιωτική πισίνα στο δωμάτιο για ενα μπάρτσελορ για 4 άτομα (2Γ+2Α)...ή καμία βίλα απομονομένη με πλήρη διακριτικότητα...αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος..ευχαριστώ
Βιλιτσα στο Λουτρακι σου κανει η πεφτει μακρια?
 

giwrgos198513

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2015
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Αν υπήρχε κατι πιο κοντινό η αλήθεια είναι θα το προτιμούσα..αλλά αν δεν βρεθεί μπορούμε να το δουμε κ αυτο...
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
εχει κι ο αστερας καμπανα με πισινα και το λαγονησι
 

giwrgos198513

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2015
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Σε ευχαριστώ πολύ...αν έχει και κάποιος άλλος κάτι στα υπόψιν ας μου στείλει!
 

Επισκέπτης
κατι τετοιο ενδιαφερει και εμενα αν ξερει κανεις
warnmute.gif
 [/color[/URL]]
 

qyadro

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2012
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
0
Airbnb αδερφέ δαγκωτό!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom