Νέα

Ξενοδοχείο πολυτελείας και cg

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutsokriaro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Don Frantcesco

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
1
Καλησπέρα, θέλω να επαναφέρω λίγο το θέμα αυτό χαμένο στο χρόνο... Σκέφτομαι με τη κοπελιά μου να περάσουμε ΣΚ ακολασίας σε κυριλέ ξενοδοχείο και να καλέσουμε και call girl για Σάββατο βράδυ. Τα ερωτήματα είναι τα εξής:
- Ποιό κυριλέ ξενοδοχείο προτείνετε για ζευγάρι για ξέσκιμα σε κέντρο ή νότια προάστια; Θα μου πείτε για ξέσκισμα πας φίλε όχι για ρομαντσάδα, οκ δεκτόν αλλά και το πακετάρισμα έχει μερικές φορές σημασία συν του ότι έχουμε βάλει στόχο μαραθώνιο οπότε θέλουμε να έχει ένα ωραία lounge/εστιατόριο/spa/περιοχή για βόλτα για τα διαλείματα...
- Αν φωνάξουμε call girl φαντάζομαι μπορεί να έρθει σαν φίλη μας που μας επισκέπτεται στο δωμάτιο δε θα μας κάνει ρόμπα η reception να μας φέρει τη βίζιτα στο δωμάτιο με ύφος Καλυβάτση "Ορίστε! Η βίζιτά που ζητήσατε! Πςςς πρώτο πράγμα, τεφαρίκι!";; Δηλαδή δεν μπορώ να φανταστώ πως θα καταλάβει η reception ότι είναι βίζιτα και όχι φίλη μας, εκτός αν είναι μόνιμος θαμώνας του ξενοδοχείου οπότε και πάλι θέλω να υποθέσω ότι η reception θα δείξει την κατάλληλη διακριτικίοτητα, σωστά;
Αυτά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom