Νέα

Ξενοδοχείο κοντά στο Ελευθέριος Βενιζέλος! SOS!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα supernikos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

COLOTRYPEUR

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
φίλε οι τουαλέτες του Βενιζέλος είναι πεντακάθαρες

έχω χέσει πολλές φορές άνετα,χωρίς χαρτί γύρω γύρω κλπ

δώστην εκεί μια πίπα την Κύπρια,που προφανώς θα είναι τσιμπουκόσκυλο για να έρθει από κει να γαμηθεί και τέρμα....πάρτης  και ένα τοστ από τον Γρηγόρη και στείλτην πίσω!

  Οπότε το νόημα το κατάλαβες.... Περιμένεις τον ΠΑΛΕΡΜΟ να ρίξει ένα καλό χέσιμο, να σου φτιάξει ειδυλλιακό περιβάλλον μυρωδιάς στην τουαλέτα και μετά μπαίνεις εσύ και γαμάς ...κύριος!!

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Σόφιτελ φίλε

μόλις βγαίνεις στα πόδια σου
ακριβούτσικο όμως αλλά καλή φάση

ο πιο ακριβος χλιδατος και διακριτικος γαμιστρωνας της αθηνας...
ολος ο "δηθεν"καλος κοσμος εκει ξενοπηδαει απο την χαρά του
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
λοιπον για τον φιλο υπαρχει ενα ξενοδοχειο στην λουτσα που στελνει και οχημα εχω ακουσει να σε παρει και να σε φερει αλλα και παλι ειναι κοντα με ταξι.φυσικα μην πατε με λεοφωρειο και ξεφτυλιστεις τυπε μου. :( λεγεται perris.δεν νομιζω να ειναι ημιδιαμονης και θα χρειαστει να πληρωσει ολη την ημερα αλλα φαινετια να ειναι καλη περιπτωση.ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΣ ΚΑΙ ΔΩΣΕΙ 150 ΕΥΡΩ ΣΕ ΣΟΦΙΤΕΛ ΚΑΙ ΧΟΛΙΝΤΑΙΗ ΙΝΝ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟΣΑ ΓΑΜΑΣ MIA ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΒΙΖΙΤΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΜΟΝΤΕΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΠΟΥ ΧΟΥΜΕ.αν λοιπον τυχει και γαμησεις την κυπρια στο ξενοδοχειο που σου προτεινω στειλε κριτικη για το ξενοδοχειο η μηνυμα(κριτικη ακομα καλυτερα εκει που λεει πανω σχετικα με ξενοδοχεια) γιατι θελω συντομα να τρυπησω ενα μιλφιδιο απο τα γυρω μερη εκει και το σταμπαρα ως την καλυτερη και οικονομικοτερη λυση.οριστε το λινκ με τηλεφωνα και αλλα στοιχεια και αν πας στειλε πληροφοριες καβλιαρη.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Καλησπέρα σε όλους!
Επειδή δεν ειμαι απο Αθήνα και δεν γνωρίζω καλά τις περιοχές, πιστεύω θα βρεθεί κάποιος να μου δωσει πληροφορίες!
Έχω γνωρίσει ένα καλο μωρό απο Κύπρο και θα ανέβει για πρωτη φορά αυθημερόν να βρεθούμε  :knockinb: και λόγω χρόνου θέλαμε κάτι κοντά στο αεροδρόμιο και άν εξυπηρετεί προαστιακός ή bus και να μας βγάζει απ'ευθείας στο ξενοδοχείο ακόμη καλύτερα.
Παίδες SOS!

Μεσα στην Αττικη οδο, στο υψος της Κατζας. Το holyday Inn, ή ακομα καλυτερα στο ξενοδοχειο του αεροδρομιου!
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.314
Πόντοι
6.955
Ψάξε στο google για ξενοδοχεία στο Μαρκόπουλο
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095

klein...προχθές έμεινα με 50 ημιδιαμονή στο sofitel, με παζάρι όμως.

Εάν σου ζητήσουν 200άρια και τέτοια, δώσε μούτζα και τράβα αλλού.

Με 110 μένεις στο hilton στο fumicino ή στο sheraton στην Fra, θέλουν και 200 οι μαλάκες για τα δωμάτια κελιά στην χρεοκοπημένη πρωτεύσουσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom