Νέα

Ξενοδοχείο κοντά στο Ελευθέριος Βενιζέλος! SOS!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα supernikos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
supernikos

supernikos

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
89
Like
28
Πόντοι
0
έλα σοβαρέψου...θα πας να γαμήσεις με το τρένο?
ναι το ξέρω τραβηγμένο...αλλα ρε γμτ...με το αυτοκινητο θα τα μπλέξω πρωτη φορά απο εκείνη την πλευρα! εμ χάθηκε ο κόσμος να γινει ενα XXX έξω απο το αεροδρόμιο να εξυπηρετούνται και όσες έρχονται Ελλάδα για ένα γρήγορο  :fuck2:
 

Bamboletta

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
το arethusa εχει 50 και το αλλο νομιζω γυρω στα 60 εαν θες ακουσε εαν οχι παλι πηγαινε τη σε ημιδιαμονης να τρομαξει!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
φίλε οι τουαλέτες του Βενιζέλος είναι πεντακάθαρες

έχω χέσει πολλές φορές άνετα,χωρίς χαρτί γύρω γύρω κλπ

δώστην εκεί μια πίπα την Κύπρια,που προφανώς θα είναι τσιμπουκόσκυλο για να έρθει από κει να γαμηθεί και τέρμα....πάρτης  και ένα τοστ από τον Γρηγόρη και στείλτην πίσω!
 

Bamboletta

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
φίλε οι τουαλέτες του Βενιζέλος είναι πεντακάθαρες

έχω χέσει πολλές φορές άνετα,χωρίς χαρτί γύρω γύρω κλπ

δώστην εκεί μια πίπα την Κύπρια,που προφανώς θα είναι τσιμπουκόσκυλο για να έρθει από κει να γαμηθεί και τέρμα....πάρτης  και ένα τοστ από τον Γρηγόρη και στείλτην πίσω!
δηλαδη ερχεται η κοπελα απο τη κυπρο και θα τη παει στη τουαλεττα; >:(
 
OP
OP
supernikos

supernikos

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
89
Like
28
Πόντοι
0
θα πας η σε αυτο που σου ειπα κοντα στη πλακα ,η στο ariston hotel 3 αστερων που βρισκεται κοντα στο σταθμο λαρισης αξιοπρεπη ξενοδοχεια και πολυ καλα με πρωινο τιποτε αλλο δε προτεινω στα σιγουρα.αυτα τα δυο τα προτεινω σιγουρα.
να σου πω την αληθεια αυτο το ariston το ειχα σκεφτει και εγω! και ειναι διπλα στο σταθμο και δεν πρεπει να ειναι XXX hotel.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
φίλε οι τουαλέτες του Βενιζέλος είναι πεντακάθαρες

έχω χέσει πολλές φορές άνετα,χωρίς χαρτί γύρω γύρω κλπ

δώστην εκεί μια πίπα την Κύπρια,που προφανώς θα είναι τσιμπουκόσκυλο για να έρθει από κει να γαμηθεί και τέρμα....πάρτης  και ένα τοστ από τον Γρηγόρη και στείλτην πίσω!

να ριξει και ενα χεσιμο μετα και να τον καθαρισει η κυπρια
 

Bamboletta

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
να σου πω την αληθεια αυτο το ariston το ειχα σκεφτει και εγω! και ειναι διπλα στο σταθμο και δεν πρεπει να ειναι XXX hotel.
μολις εφτασα στην αθηνα τις δυο προηγουμενες φορες εμεινα σε αυτο το χοτελ και ηταν εξαιρετικο.υποδειγμα ξενοδοχειου
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Μ' αρέσει ρε Palermo που έχεις λύσεις για όλα τα γούστα. Από το sofitel, στις τουαλέτες του αεροδρομίου  :2funny: :2funny:
 
OP
OP
supernikos

supernikos

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
89
Like
28
Πόντοι
0
το arethusa εχει 50 και το αλλο νομιζω γυρω στα 60 εαν θες ακουσε εαν οχι παλι πηγαινε τη σε ημιδιαμονης να τρομαξει!
μια χαζή ερώτηση και ελπίζω να μην με πάρει κανείς στο ψιλό...
επειδή ουσιαστικά τουλάχιστον αυτή την φορά πρόκειται για ημιδιαμονή, υπάρχει περίπτωση να φάω ακύρο απο αυτά τα 2; ΄λογικά αυτοί δεν θα εχουν θεμα να πληρώσω την διανυκτέρευση και να φυγουμε νωριτερα...
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595

Bamboletta

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
μια χαζή ερώτηση και ελπίζω να μην με πάρει κανείς στο ψιλό...
επειδή ουσιαστικά τουλάχιστον αυτή την φορά πρόκειται για ημιδιαμονή, υπάρχει περίπτωση να φάω ακύρο απο αυτά τα 2; ΄λογικά αυτοί δεν θα εχουν θεμα να πληρώσω την διανυκτέρευση και να φυγουμε νωριτερα...
να μην αναφερεις ημιδιαμονη ,απλα μπορεις να το κρατησεις και να φυγετε νωριτερα αν και θα προτεινα να μεινεις για το πρωινο
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
μια χαζή ερώτηση και ελπίζω να μην με πάρει κανείς στο ψιλό...
επειδή ουσιαστικά τουλάχιστον αυτή την φορά πρόκειται για ημιδιαμονή, υπάρχει περίπτωση να φάω ακύρο απο αυτά τα 2; ΄λογικά αυτοί δεν θα εχουν θεμα να πληρώσω την διανυκτέρευση και να φυγουμε νωριτερα...

φίλε η γκόμενα σε ξέρει φατσικά ή μέσω μειλ κλπ?

αν δεν σε ξέρει,να έρθω στη θέση σου να την πάω εκεί που ξέρω στο Κρεόλη?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
φίλε η γκόμενα σε ξέρει φατσικά ή μέσω μειλ κλπ?

αν δεν σε ξέρει,να έρθω στη θέση σου να την πάω εκεί που ξέρω στο Κρεόλη?

εχει κοσμο αυτες τις μερες. πηγαινε την απεναντι στο glyfada
 

sakhs_go

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
432
Like
4
Πόντοι
1
μια χαζή ερώτηση και ελπίζω να μην με πάρει κανείς στο ψιλό...
επειδή ουσιαστικά τουλάχιστον αυτή την φορά πρόκειται για ημιδιαμονή, υπάρχει περίπτωση να φάω ακύρο απο αυτά τα 2; ΄λογικά αυτοί δεν θα εχουν θεμα να πληρώσω την διανυκτέρευση και να φυγουμε νωριτερα...

αδερφε κατεβαινει απο το αεροπλανο, την παιρνεις αγκαζε και την πας σοφιτελ, εντελως τυχαια εχεις ξεχασει την ταυτοτητα σου, δινει την δικη της. αν σου ζητησουν να πληρωσεις εκεινη τη στιγμη τους λες εχεις τα χρηματα στη βαλιτσα (ενω δεν εχεις βαλιτσα) ανεβαινεις πανω κανεις ντουζ ριχνεις τον πουτσο στη γαμοκυπρια και πας στην ευχη.
 

Bamboletta

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
αδερφε κατεβαινει απο το αεροπλανο, την παιρνεις αγκαζε και την πας σοφιτελ, εντελως τυχαια εχεις ξεχασει την ταυτοτητα σου, δινει την δικη της. αν σου ζητησουν να πληρωσεις εκεινη τη στιγμη τους λες εχεις τα χρηματα στη βαλιτσα (ενω δεν εχεις βαλιτσα) ανεβαινεις πανω κανεις ντουζ ριχνεις τον πουτσο στη γαμοκυπρια και πας στην ευχη.
και αυτο δηλαδη το βρισκεις σωστο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom