Νέα

Ξένια - Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Georgexxxxx

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2021
Μηνύματα
44
Like
92
Πόντοι
0

Νομίζω αυτό είναι. Βλέπω μια μπαζόλα έχει τώρα... Φέρνει και όμορφες μικρές, αλλά η συμπεριφορά της Ξενιας ειναι γτπ... Πληρωνεις μισαωρο και φωναζει στο 20λεπτο... Μια φορα εκατσα 40 λεπτα και μου ειπε οτι εκατσα 1 ωρα και 20 λεπτα και θα πληρώσω για Μιάμιση ώρα... Εγω της εδειξα το τηλεφωνημα που της εκανα πριν να μπω στο μπουρδελο της, το οποιο ηταν λιγοτερο απο 1 ωρα πριν και ηδη ειχαμε τελειωσει 10-20 λεπτα πριν απο αυτή την 1 ωρα...
Ευχαριστω πολυ για την ενημέρωση! Φίλε είναι από τα πιο σπαστηκα σκηνικά αυτό δε το μπορώ. Όποτε συμπεριφορά ξενιάς φουλ άκυρη, μάλιστα. Αν είναι να απολογείσαι ενώ πληρωνεις αστα να πανε . Δε λεω να γίνεται ότι να ναι απλά ότι έχει συμφωνηθεί χωρίς πολυ γκρίνια έλεος. Ευχαριστώ πολυ φίλε.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
Ευχαριστω πολυ για την ενημέρωση! Φίλε είναι από τα πιο σπαστηκα σκηνικά αυτό δε το μπορώ. Όποτε συμπεριφορά ξενιάς φουλ άκυρη, μάλιστα. Αν είναι να απολογείσαι ενώ πληρωνεις αστα να πανε . Δε λεω να γίνεται ότι να ναι απλά ότι έχει συμφωνηθεί χωρίς πολυ γκρίνια έλεος. Ευχαριστώ πολυ φίλε.
Φέρνει ωραίες γκόμενες συνήθως και καλές στο κρεβάτι. Μια Ελληνίδα και καλό εργαλείο ήταν πολύ αγχωμενη, επειδη η Ξενια τος Πίεζε να ξεπεταξουν γρήγορα. Για αυτο μου ειπε να μου δωσει τηλεφωνο για οταν παει Αθηνα και μπορω να παω και εγω... Μη ρωτησετε τηλ το έχω πετάξει. Έχουν γράψει που είναι ο παππούς, επισκεψου εκει καλυτερα... Εγω και να παω ηρακλειο εδω ριξει μαυρο στην Ξενια, δεν παταω...
Ο Παππους φερνει και μπάζα οπότε πρεπει να τσεκαρειε καθε βδομαδα αν εφερε κατο όμορφο.
Αν εχει τπτ καλό ο παππους τωρα και καποιος θελει να το μοιραστει... Θα με βοηθουσε και εμενα ωστε να εκδράμω για ηρακλειο μεσα στην εβδομαδα.
 

Χόρχε barales

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2020
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Το πρόγραμμα στα 50 ευρώ είναι απλό.ολα τα υπόλοιπα είναι έξτρα +10,+20 ανάλογα τι θες.
Τα κορίτσια συνήθως αξίζουν.
 

markos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
538
Κριτικές
1
Like
592
Πόντοι
86
Πριν τον ιο ηταν 50 ευρω με ελευθερο στοματικο. Μετα το εκμεταλευτηκε και ζητα συν εικοσι δηλαδη 70 ευρω το μισαωρο με ελυθερο στοματικο. Επισης οι κοπελες που φερνει τωρα ειναι κατω του μετριου. Και το κυριοτερο στα 20 λεπτα αρχιζει και φωναζει στη κοπελα οτι τελειωσε ο χρονος και σου τρωει το 10λεπτο. Αρα πληρωνεις μιση ωρα και γαμας 20 λεπτα.

ΥΓ. Ριξτε στην Ξενια μεγα ακυρο μεχρι να συνελθει.
 

papakos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
225
Like
277
Πόντοι
21
Μαύρο και πάλι μαύρο. Ακόμα θυμάμαι που ενώ πλήρωνα διαφορετική τιμή κάποια στιγμή μου είπε πως ποτέ δεν έγινε κάτι τέτοιο. Ακόμα θυμάμαι πως φώναζε πως πέρασε ο χρόνος και ακόμα και η ίδια η κοπέλα την έγραφε και μου έκανε νεύμα. Και όταν τη ρώτησα τι έπαθε μου είπε όντως πέρασε η ώρα και μ έδειξε την ώρα της κλήσης(έλεος ). Ενώ είχε προηγηθεί μία απόσταση, ένα δεκάλεπτο που ήθελε να μάθει τα νέα μου, ένα 5λεπτο να έρθει η άλλη κοπέλα(τι και αν αυτή π ήθελα ήταν ήδη εκεί και είχαμε μιλήσει εκ των προτέρων στο viber) κ.α. Μαύρο της έχουν ρίξει και πολλές κοπέλες που είχαν περάσει και ας πηδιούνται για πολύ λιγότερα στις χώρες τους.
 

markos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
538
Κριτικές
1
Like
592
Πόντοι
86
Το εχει πλεον συστημα και φωναζει στα 20 με 22 λεπτα. Και οι πορνες φευγουν απο το δωματιο αποτομα ακομα και χωρις να εχεις τελειωσει. Για αυτο το λογο παιρνουν απο την αρχη τα λεφτα ενω μεχρι περυσι τα επαιρναν στο τελος. Μαυρο και παλι ΜΑΥΡΟ ΣΤΗ ΞΕΝΙΑ!!!!
 

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
779
Κριτικές
9
Like
19.882
Πόντοι
2.256
Το εχει πλεον συστημα και φωναζει στα 20 με 22 λεπτα. Και οι πορνες φευγουν απο το δωματιο αποτομα ακομα και χωρις να εχεις τελειωσει. Για αυτο το λογο παιρνουν απο την αρχη τα λεφτα ενω μεχρι περυσι τα επαιρναν στο τελος. Μαυρο και παλι ΜΑΥΡΟ ΣΤΗ ΞΕΝΙΑ!!!!
Επιβεβαιώνω και εγώ ότι είχε την ίδια συμπεριφορά και σε μένα ..
Στο 15 λεπτό άρχισε τα δικά της και μου την έσπασε !
Θα κάνω καιρό να πάω
 

K21com

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
18
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα από ρεθυμνο τον παππού πως θα τον βρω αν μπωρη κάποιος να με βοηθιση
 

K21com

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
18
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα μαρκο13 πως θα πάω εκεί που μου είπες
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
326
Like
1.584
Πόντοι
201
Καλημέρα. Πάντως το σημείο που είναι η Ξένια άκυρο. Σε βλέπουν όλοι και όλες. Κίνδυνος θάνατος λες και περνάς ναρκοπέδιο!!!:ak:
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
326
Like
1.584
Πόντοι
201
Πες μας διεύθυνση για Ξένια βρε φίλε …?!

Δεν θυμάμαι ακριβώς την διεύθυνση πάρε τηλέφωνο εδώ βάλε στο Google και δες ακριβώς
 

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
779
Κριτικές
9
Like
19.882
Πόντοι
2.256

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
326
Like
1.584
Πόντοι
201
Στην 62 Μαρτυρων είναι
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου ότι είναι στην 62 Μαρτύρων. Αλλά ο συναγωνιστής ποιο πάνω θα ήθελε έτσι τουλάχιστον καταλαβαίνω εγώ την ακριβή διεύθυνση δηλαδή το νούμερο μιας και δεν έχει κάτι έξω από την πόρτα να λέει εδώ πηδάτε!!
Οπότε παίρνει τηλέφωνο και του λέει που ακριβώς να πάει
Χωρίς παρεξήγηση!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom