Νέα

Ξένια - Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Makakoscrete

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2018
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Μόλις πήρα τηλ και θα πάω στις 6 να δοκιμάσω... Θα σας ενημερώσω! Αν έχει πάει κάποιος ας ενημερώσει να ξέρω τι θα περιμένω...

Για δώσε ρε παίχτη τα φώτα σου να δούμε καμιά άσπρη μέρα κι εμείς στην "επαρχία".....
 

maragak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
59
Κριτικές
6
Like
240
Πόντοι
280
Πριν λίγο γύρισα... Ένα θα πω, που δεν το συνηθίζω... Η κοπέλα φοβερή. Από την καλή σχολή του ανατολικού block. Τέλειο κορμί! Στραβό δοντάκι για να αποδείξει ότι είναι αληθινή και όχι πλαστική κούκλα. Ζήτησα ώρα μόλις την είδα, αλλά δε γινόταν γιατί δεν το είχα πει από το τηλ. Στο δωμάτιο αλληλοκάναμε μασάζ, και αφιερωθήκαμε στο γλύψιμο. Συνολικά γάμησα 5 λεπτά! Δεν ξέρω αν θα ξαναπάω.... Σήμερα πάντως σίγουρα όχι.... Αύριο, μπορεί... Από μεθαύριο αυξάνουν πολύ οι πιθανότητες...
 

maragak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
59
Κριτικές
6
Like
240
Πόντοι
280
Για τα 10 μηνύματα που έλαβα σχετικά με το που είναι... Είναι στο κέντρο... Για περισσότερες πληροφορίες πάρτε τη τηλέφωνο!
 

Makakoscrete

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2018
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Ωραίος ο πάιχτης!!!!
Πόσο πάει το μαλλι???
Είναι αυτή στη φωτογραφία που δείχνει στην αγγελία?
 

maragak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
59
Κριτικές
6
Like
240
Πόντοι
280
50 μου πήρε! Νόμιζα ότι μου είχε πει 40, αλλά δεν έδωσα σημασία στο 10άρικο γιατί το άξιζε και γιατί έμεινα αρκετή ώρα... Δεν ξέρω αν είναι ατή στις φώτο, αλλά και να μην είναι, είναι ισάξια!
 

Guru43

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2018
Μηνύματα
14
Like
4
Πόντοι
0
Ωραίο κωλί έχει αν είναι αυτή στη φωτό
 

anonymous80

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
325
Like
389
Πόντοι
21
Αυτή ήταν μόνο ή υπήρχε και δεύτερη κοπέλα στο σπίτι;
 

Makakoscrete

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2018
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
50 μου πήρε! Νόμιζα ότι μου είχε πει 40, αλλά δεν έδωσα σημασία στο 10άρικο γιατί το άξιζε και γιατί έμεινα αρκετή ώρα... Δεν ξέρω αν είναι ατή στις φώτο, αλλά και να μην είναι, είναι ισάξια!

Έχει τέτοιο ωραίο σώμα???
 

maragak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
59
Κριτικές
6
Like
240
Πόντοι
280
Καλησπέρα και πάλι... Δεύτερη συνάντηση με τη φίλη της Ξένιας. Δεν έγινε σήμερα, αλλά το Σάββατο που πέρασε. Πρώτα πήρα σε μια αγγελία για δύο δίδυμες, που δε μου βγήκε. Κεντρικό ξενοδοχείο (το κεντρικότερο), 1ος όροφος, περίμενα με ένα συναγωνιστή μαζί, λες και ήμουν σε μπουρδέλο! Είχα ξενερώσει πριν δω τη μία από τις δύο μαυρούλες. Οπότε μετά πήγα καπάκι στην Ξένια... Θα είναι ακόμα εδώ για 2-3 μέρες απ'ότι μου είπε, και έτσι όπως πάει βλέπω να πηγαίνω για ένα αποχαιρετιστήριο αύριο μεθαύριο... είδα έβαλε και άλλες φωτο αν και την αδικούν!
 

Freddo Espresso

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2015
Μηνύματα
522
Like
781
Πόντοι
86
Καλησπέρα και πάλι... Δεύτερη συνάντηση με τη φίλη της Ξένιας. Δεν έγινε σήμερα, αλλά το Σάββατο που πέρασε. Πρώτα πήρα σε μια αγγελία για δύο δίδυμες, που δε μου βγήκε. Κεντρικό ξενοδοχείο (το κεντρικότερο), 1ος όροφος, περίμενα με ένα συναγωνιστή μαζί, λες και ήμουν σε μπουρδέλο! Είχα ξενερώσει πριν δω τη μία από τις δύο μαυρούλες. Οπότε μετά πήγα καπάκι στην Ξένια... Θα είναι ακόμα εδώ για 2-3 μέρες απ'ότι μου είπε, και έτσι όπως πάει βλέπω να πηγαίνω για ένα αποχαιρετιστήριο αύριο μεθαύριο... είδα έβαλε και άλλες φωτο αν και την αδικούν!
Φίλε πόσο χρονών την κάνεις; Έχει δύο κοπέλες ή μια;
 

maragak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
59
Κριτικές
6
Like
240
Πόντοι
280
Την κάνω γύρω στα 25... Μία κοπέλα είναι. Έχω πάρει απόφαση την Παρασκευή να κάνω μια τσάρκα και αν δεν βρω κάτι σημαντικά καλύτερο να την τιμήσω πάλι ;) Έχω υπόψη μου να περιπλανηθώ σε Τζένη, Σοφία και Ρόζα... Έχει κανένας άποψη?
 

Freddo Espresso

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2015
Μηνύματα
522
Like
781
Πόντοι
86
Αυτή που έχει τώρα η Ξένια λέει τίποτα;
 

maragak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
59
Κριτικές
6
Like
240
Πόντοι
280
Καλησπέρα και από εμένα! Πέρασε καιρός που είχα να μπω, αλλά δεν είχα εγκαταλείψει το άθλημα. Θα γράψω τις ανάλογες εμπειρίες μου στις αντίστοιχες σελίδες. Εδώ ας αναφερθώ στο θέμα της σελίδας... Πήγα από την Ξένια της προηγούμενη εβδομάδα, παραμονή του lock down. Καλό ήταν αυτό που έχει, αλλά θα μπω σε λεπτομέρειες πιο μετά. Πήγα και με κέρασε και καφέ Tongue ! Η τιμή είναι πάλι 50€ και η ώρα 100€. Η συζήτηση ήρθε στην αύξηση της τιμής και στο καβάλημα καλαμιού που είχε κάνει το προηγούμενο διάστημα και μου είπε πως ήταν απαίτηση της κοπελιάς... Μάλλον κατάλαβε τη μαλακία της και ρίχνει αλλού το φταίξιμο... anyway... Θα μπω στην ουσία σε επόμενο post... Έτσι κι αλλιώς λόγω των ημερών δε νομίζω να βιάζεται και κανένας....
 

gyrologos77777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
403
Κριτικές
3
Like
3.167
Πόντοι
441
Τα ίδια θα κάνει με πριν σε λίγες μέρες. Να είσαι σίγουρος.... Από περιέργεια, στοματικό με προφύλαξη ή χωρίς;
 

gyrologos77777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
403
Κριτικές
3
Like
3.167
Πόντοι
441
Τα ίδια θα κάνει με πριν σε λίγες μέρες. Να είσαι σίγουρος.... Από περιέργεια, στοματικό με προφύλαξη ή χωρίς;
 

papakos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
225
Like
277
Πόντοι
21
Και χρόνο θα συνεχίσει να σου τρώει με τον έναν ή τον άλλον τρόπο.
 

Akaola

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2020
Μηνύματα
195
Κριτικές
22
Like
952
Πόντοι
371
50€ η μισή ώρα, όλα με προφυλακτικό.. ούτε φιλιά, ούτε πίσω πόρτα, πίπα με προφυλακτικό.. ένα 69 με το ζόρι.. μπαζάκια κάτω του μετρίου αυτή τη περίοδο.. Δεν ήταν καθαρά! Ούτε καλαθάκι για να πετάξεις ένα χαρτομάντιλο..! Έλεος..
 

trelokomio81

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Από τα λίγα που κατάλαβα, η Ξένια είναι ωραίο μωρό αλλά δεν προσφέρει υπηρεσίες τώρα;. Φέρνει δηλαδή κοπέλες που "μας κάνουν παρέα";
Έχει περάσει κάποιος από Ξένια αυτήν την περίοδο;.
 

Georgexxxxx

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2021
Μηνύματα
44
Like
92
Πόντοι
0
Από τα λίγα που κατάλαβα, η Ξένια είναι ωραίο μωρό αλλά δεν προσφέρει υπηρεσίες τώρα;. Φέρνει δηλαδή κοπέλες που "μας κάνουν παρέα";
Έχει περάσει κάποιος από Ξένια αυτήν την περίοδο;.
Που είναι βρε παιδιά η Ξένια ; Μπορεί κάποιος να μου απαντήσει εδώ ή σε προσωπικο μυνημα ; Ευχαριστώ
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
Που είναι βρε παιδιά η Ξένια ; Μπορεί κάποιος να μου απαντήσει εδώ ή σε προσωπικο μυνημα ; Ευχαριστώ

Νομίζω αυτό είναι. Βλέπω μια μπαζόλα έχει τώρα... Φέρνει και όμορφες μικρές, αλλά η συμπεριφορά της Ξενιας ειναι γτπ... Πληρωνεις μισαωρο και φωναζει στο 20λεπτο... Μια φορα εκατσα 40 λεπτα και μου ειπε οτι εκατσα 1 ωρα και 20 λεπτα και θα πληρώσω για Μιάμιση ώρα... Εγω της εδειξα το τηλεφωνημα που της εκανα πριν να μπω στο μπουρδελο της, το οποιο ηταν λιγοτερο απο 1 ωρα πριν και ηδη ειχαμε τελειωσει 10-20 λεπτα πριν απο αυτή την 1 ωρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom