Νέα

Ξάνθη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 398
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Ευχαριστώ. Απλά δεν είμαι από Ξάνθη και δεν το κατέχω πολύ. Θα βρεθώ εκεί για επίσκεψη σε έναν φίλο και απλά ήθελα κάποιες κατευθύνσεις. Τώρα με τη φωτό θα το βρω σίγουρα. Ευχαριστώ και πάλι.

Τα μπουρδέλα δεν λένε και πολλά πάντως...

Θα σου πρότεινα να ψαχτείς με κωλόμπαρα, έχει πάρα πολλα!

 

gigikakos

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα και από εμένα!
Μετά την επιστροφή μου από τις θάλασσες, και τα εξωτικά γκομενάκια είπα και εγώ να δω τι κάνουν τα κορίτσια στην ντόπια αγορά!
(Αφού πέρασα και από Καβάλα, στο στούντιο ROSE όπου δούλευε μία αδύνατη κοπέλα η Καμέλια και δεν μου έκανε το κλικ είπα να περάσω και από Ξάνθη να δω τι κάνουν και εκεί τα κορίτσια).
Λοιπόν, στο Μασούτη, μια κοντούλα και στρουμπουλή ξανθή κοπέλα. Έντονα Βαλκάνια χαρακτηριστικά (μεγάλος τσουπωτός και χαμηλός κώλος, στρουμπουλά-μικρά βυζιά και μπρατσάκια). Ήταν πρόσχαρη και χαμογελαστή. Δεν πέρασα.
Στα δύο σπίτια τώρα.
Στο πρώτο πηγαίνοντας αριστερά. "Εγχειρισμένο" κορίτσι με σιλικονάτο 2αρι στήθος, αδύνατο. Δεν πέρασα.
Στο σπίτι πηγαίνοντας δεξιά. Ελληνίδα Κωνσταντίνα!! Χυμώδεις Γυναίκα με 3αρι φυσικό στήθος και έντονες μεσογειακές καμπύλες. Μου άρεσε ιδιαίτερα ο πάτος της ο οποίος είναι μεγάλος και πεσμένος! Στις υπηρεσίες της πάρα πολύ καλή και παραπάνω από επαγγελματίας!! Βυζοτρίψιμο, πιπέτο καλό και Cowgirl έτσι ώστε να βλέπω τον πάτο της στους καθρέφτες του ιδρύματος (το οποίο είναι ανακαινισμένο) και να τον χουφτώνω μετά μανίας! Ρούφηγμα στους Βύζους και ότι άλλο θες. Η κοπέλα μοσχομυρίζει και είναι πολύ περιποιημένη σαν θηλυκό. Καιρό έχει να περάσει τέτοια κοπέλα από Ξάνθη από όσο το θυμάμαι (εποχές Ζωής), ειδικά για το συγκεκριμένο σπίτι. κόστος 30 Ευρώ. Θα ξαναπάω όσο είμαι κοντά στην περιοχή. Η κοπέλα μου θυμίζει πορνοστάρ από ελληνική βιντεοταινία δεκαετίας 80, αλλά τις καλές πορνοσταρ!! 
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Εχει προγραμματα η Ελληνιδα ?? ηλικιακα που την κατατασεις ??
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Εκδρομη στους οικους εκτονωσεις χθες το βραδι.Στο Μασουτη το κοριτσι ειναι απο Βουλγαρια ονοματι Μαρινα κανει ακαποτο τσιμπουκι , κοντουλα με τα κιλακια της οσο για τις επιδοσεις της μετρια προς το χαλια , μπηκε στο δωματιο χωρις να πει κουβεντα εβγαλε τα ρουχα εκατσε διπλα μου και  ξεκινησε  πιπα με τον τσιου , περασμα καποτας ξαπλωνει ανοιγει τα ποδια και περιμενει. Εμεινα καγκελο οχι ρε γαμωτο επεσα σε μουγγι, την ρωταω απο που εισαι μου λεει απο μπουλγκαρια ,παλι καλα ειπα μιλαει το κοριτσι.Ξεκιναω  συμμετοχη μηδεν ουτε αχ ουτε βαχ, γυρνα τις λεω μηπως και γινει κατι .....τιποτα , τα πηρα κρανιο και εφυγα απραγος επρεπε να τα χωσω στην τσατσα αλλα δεν γαμεις.
Παω μετα στο "Εγχειρισμένο" περασα καλα , καλη σε ολα, αριστη πιπα , δεκτικη σε ολα σχεδον .Λιγο το προσωπο χαλαει ολη την εικονα  αλλα στις υπηρεσιες ειναι καλη  δεκα μερες εχει στην Ξανθη (ειπε ο τσατσος). Την επομενη φορα θα τιμησω  την Ελληνίδα Κωνσταντίνα!! ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΙ
 

gigikakos

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα και από εμένα.
Πριν από περίπου μία εβδομάδα έκανα μια τσάρκα να δω τι παίζει. (Έψαχνα και για Κωνσταντίνα). Στο μοναχικό στο μασούτη ήταν πάλι η Βαλκάνια η Μαριάννα, δεν πέρασα.
Στα δύο τώρα... στο πρώτο φτάνοντας αριστερά, ήταν μία ψηλή κανονική ξανθή κοπέλα. Δεν πέρασα λόγω μικρού στήθους αλλά και επειδή ήθελα να τσεκάρω και το άλλο μαγαζί όπου δούλευε η Κωνσταντίνα.
Στο δεξιά μαγαζί λοιπόν... είχε κόσμο στο σαλόνι...!!!! πρωτόγνωρο για τα δεδομένα της Ξάνθης...!!! ρωτάω την "υπηρεσία" :2funny: εάν δουλεύει η Κωνσταντίνα και μου λέει όχι έφυγε πριν 2 μέρες αλλά θα ξανάρθει... οπότε λέω να περιμένω να δω την κοπέλα για να αναφέρω στο site.
Περιμένω και βγαίνει μια μικρή κοπελίτσα, πρόσχαρη, χαμογελαστή. Μελαχρινή, κανονική με πιασιματάκια. Πέρασα  μόνο και μόνο για την διάθεσή της. Πάρα πολύ καλή στο δωμάτιο, ωραίο vacuum, το κάναμε σε όλες τις στάσεις ακόμα και καρεκλάτο και όρθια!!!
όταν τελείωσα με κράτησε μέσα στο μουνάκι της να με στραγγίξει τελείως...!!!! :dancing:
Το μόνο μείον για εμένα είναι πως δεν έχει Υπερ-στήθος που είναι το φετίχ μου. Αλλά αυτά μόνο Αθήνα και Γερμανία τα έχω βρει...
Μπράβο στο μαγαζί που έχει κάνει την υπέρβαση στην πόλη αυτή, από τα ανακαινισμένα δωμάτια μέχρι και το νέο ρόστερ που έχει φέρει. Παλιά μόνο κάτι εγχειρισμένα "κορίτσια" είχε.
Α ρε πόρνη κρίση τι κάνεις!!!!
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα απο Ξαvθη τπτ καιvoυριο ?
 

Mixalis1985

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα γνωρίζει κανείς τι κοπέλες παίζονται στα μπουρδέλα στην Ξάνθη...
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
H Κωνσταντινα  επετρεψε......... στο διπλο αριστερα . Το εχει το κοριτσι με πολυ τρελα και δεν χαλαει χατιρια.
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Ναι την τιμησα εχθες και θα την ξανατιμησω σιγουρα την Κων/να...αξιζει καθε σεντ....
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
περασα προχτες απο Ξάνθη και πηγα καρφί για Κωνσταντίνα...Με το που βγαίνω απο το αμάξι βλέπω τον τσατσο να κλεινει την πόρτα της αυλής έξω.
Ρωτάω απο μακριά "είναι ανοιχτά?" Οχι κλεισαμε μου λέει. Τον ξαναρωτάω..."ποια κοπέλα ειναι-ήταν" μου λέει τι σε νοιάζει!!! ξαναλέω "Για να έρθω αύριο", και απαντά Δεν θα έιναι η ίδια κοπέλα αύριο!!! και κλειδώνει την εξώπορτα!!! Να σας πώ ότι όλα τα φώτα και λαμπιόνια ήταν ανοικτα και ήταν περιπου 10.30-11.00 βράδυ.
Πηγα στο δίπλα, και περασα μέσα με την Ρωξάνη. Μου ειπε οτι είναι ρουμάνα 24 χρονών και έμοιαζε ιδιαίτερα στο σώμα την Μαγια στα πρώτα της βήματα (που ήταν στο Σαπφους 8 Σαλόνικα και είχε φωτό της το άλλο σάιτ). Ακόμα μου ειπε οτι είναι στη Ξανθη αρκετούς μήνες (?) και αλλο τόσο πριν σε αλλη πόλη της Ελλάδας.  
Ομορφη φατσούλα (με πιπσινγκ στο άνω χείλος) και ωραίο κορμάκι, πολύ σφιχτό και περιποιημένο δέρμα, σχετικά καλά προκαταρτικά, αλλά δεν έιχε συμμετοχή και ιδιαίτερα στο τέλος φανηκε που έκανε αγγαρεία.
Χωρίς να λέω πολλά λόγια ήταν σχετικά καλά, αλλά δεν θα ξαναπάρω οχι γιατι ήταν στις αποτυχημένες βόλτες μου αλλά γιατί δεν είδα ότι έχει κάτι παραπάνω να μου δείξει.

Σημ.
Τι θα γίνει με αυτή τη Κωνσταντίνα; πάω Ξάνθη την κάνει για Κομοτηνη, πάω Κομοτηνη την κάνει για Ξάνθη, αυτή τη φορά στην Ξάνθη, που ήταν δεν ξέρω!!! ποτε θα την πετύχω τελος πάντων;
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Εμενα οταν ειχα παει στα τελευταια της Κωνσταντινας με ειπε ο τσατσ οτι θα ειναι μια ΣΙσσυ παραπανω πληροφοριες δν πηρα το μυαλο μου παει σε μια Σισσυ ελληνιδα ηταν πρινμ πολλα χρονια στο ιδιο σπιτακι με απιστευτη πισω κινηση ...πολυ καλη εκεινη απο οσο θυμαμαι Σισσυ την λεγανε με Ξανθο μαλλι μακρυ ενιοτε ανταυγειες...
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Επισκεψη χθες στην Ξανθη το απογευματακι.Ο τσατσος ειχε δικιο ηρθε ενα δυνατο κορμι ονοματι Σισσυ αλλα ενχειρισμενο στο διπλο αριστερα και στο δεξι η Ρωξανη (βαριεμε αλλα γαμιεμε).Στο αλλο που ειναι μονο του δεν πηγα ξερει κανεις τι παιζει? ακουσα για ενα μικρη ελληνιδα  μετριο στο υψος με αγορε μαλλια.
 

sakispower777

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε μάγκες γνωρίζεται καμια callgirl από ξανθη η κομοτηνή ??? μπορώ να σας βοηθήσω k γω

edit: Από Greeklish σε Ελληνικά!
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπεροι συντροφοι κανενα νεο παο Ξανθη ???
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα απο Ξανθη μερια κανενα νεο ???
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.883
Κριτικές
178
Like
39.464
Πόντοι
21.896
Καλησπερα απο Ξανθη μερια κανενα νεο ???
γαγωθηκες να μαθεις για την ξανθη :grin:
στο μοναχικο  ειναι η ροσι η βουλγαρα
στα δυο τωρα στο αριστερο ειναι η κωνσταντινα και στο δεξι η ρωξανη
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
:dancing: Καλημερα , χθες απογευμα καθως εφευγα απο Ξανθη για Φαναρι- Πορτο Λαγος ειδα λιγο πριν το κτεο  ( απο αριστερα) σε ενα βενζιναδικο να ετοιμαζεται νεο στουντιο με ροζ χρωμα εξωτερικα.Αν ειδα καλα εγραφε ΕROS δηλ. αλυσιδα στουντιο (υπαρχει και στην ορεστιαδα).Ξερει κανεις κατι παραπανω , ποτε ανοιγουν κτλ??
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.883
Κριτικές
178
Like
39.464
Πόντοι
21.896
:dancing: Καλημερα , χθες απογευμα καθως εφευγα απο Ξανθη για Φαναρι- Πορτο Λαγος ειδα λιγο πριν το κτεο  ( απο αριστερα) σε ενα βενζιναδικο να ετοιμαζεται νεο στουντιο με ροζ χρωμα εξωτερικα.Αν ειδα καλα εγραφε ΕROS δηλ. αλυσιδα στουντιο (υπαρχει και στην ορεστιαδα).Ξερει κανεις κατι παραπανω , ποτε ανοιγουν κτλ??
να ειναι οι ιδιοι οι ιδιοκττες που εχουν στην αλεξανδρουπολη-ορεστιαδα σαλονικη και σερρες αντε να δουμε κανενα καλο τεμαχιο
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
657
Like
255
Πόντοι
26
Μάθαμε τίποτα γιαυτό που λέει ο φίλος Apos74?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom