Νέα

Ξάνθη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 398
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

palikaros

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
66
Like
34
Πόντοι
0
Ας ανοίξει με το καλό και θα δούμε πόσες κοπέλες θα έχει. Οπότε μην προτρέχετε και γράψτε κανένα review απο τα μαγαζιά και μη γράφετε απλά για να γράφετε. Αρα αυτό στο Πετροχώρι κάποια στιγμή θα ανοίξει μέχρι το Μάρτιο πείτε λοιπόν τι παίζει στα υπόλοιπα στου Μασούτη στην Ξάνθη ή σε γειτονικές πόλεις.
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Βολτα στη παγωμενη Ξανθη για τουρισμο
Στα 2πλα στο φεξι ενα ρουμανακι κοκκινο βαμμενο μαλι ψηλο με καλο σωματακι προλο το κρυο περασα μια χαρα τα χοντρα φυγαν τουλαχιστον.....
 

lover_boy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
62
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
0
Πέρασα σήμερα από το Πετροχώρι και είδα κι εγώ την ταμπέλα που γράφει ''Studio'' στο μεγάλο διόροφο κτίριο που είναι βαμμένο ροζ. Από την πλευρά του δρόμου είναι το πάρκινγκ αλλά η είσοδος του σπιτιού είναι στον κάθετο δρόμο που βγαίνει στο Αχίλλειον Παλλάς. Ξέρει/πήγε κανείς για να ξέρουμε αν άνοιξε? Πάντως εμένα μου φάνηκε σαν κλειστό απ' έξω, ήταν και μέρα δεν είχε κανένα φως αναμμένο.
 

thrax

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Βόλτα στα σπιτάκια.
Μοναχικό: περιβάλλον +1  κοπέλα 0
αλάνα δεξιά: περιβάλλον 0 κοπέλα +1
 

thrax

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Αλάνα δεξιά η κοπέλα είναι μια Ρουμάνα που ήταν και πριν καιρό.
Είναι αρκετά καλή σε service, καθόλου GFE με καλό σωματάκι αλλά φάτσα -1
 

hardoul1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
141
Like
3
Πόντοι
1
ΝΕΑ ΓΙΑ ΞΑΝΘΗ ΑΝΟΙΓΗ ΑΠΕΝΑΝΤΗ ΑΠΟ ΤΟ FRESH-CO ΝΕΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΡΩΤΙΚΟ ΣΠΙΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ 4 ΧΛΜ ΞΑΝΘΗΣ - ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΕΡΙ
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
περασα προχθες και ηταν κλειστο,αντε να δουμε ποτε θα ανοιξει.........
 

thrax

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Στο μοναχικό απέναντι από το Μασούτη αν και το πειβάλλον σε σχέση με τα άλλα είναι λίγο καλύτερο, το γκομενάκι και η εξυπηρέτηση της απαράδεκτα!
Αν δεν επιλέξουν σωστά κορίτσια (που έχει να γίνει πολύ καιρό) τους βλέπω για φούντο
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Στο μοναχικό απέναντι από το Μασούτη αν και το πειβάλλον σε σχέση με τα άλλα είναι λίγο καλύτερο, το γκομενάκι και η εξυπηρέτηση της απαράδεκτα!
Αν δεν επιλέξουν σωστά κορίτσια (που έχει να γίνει πολύ καιρό) τους βλέπω για φούντο

Τα ίδια γίνονται και στη Κομοτηνή φίλε.
 

thrax

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Κατάθεση στην αλάνα δεξιά.
Ονόματι Αλεξία Ελληνίδα μικροκαμωμένο χωρίς πολλά γούστα αλλά με κάποιον τρόπο γρήγορα!

Άντε αρχίζουν να αλλάζουν σιγά σιγά κοπέλες και στην Ξάνθη

Παράκληση: όποιος έχει νέα να ενημερώνει όλους εμάς
 

motion

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ΝΕΑ ΓΙΑ ΞΑΝΘΗ ΑΝΟΙΓΗ ΑΠΕΝΑΝΤΗ ΑΠΟ ΤΟ FRESH-CO ΝΕΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΡΩΤΙΚΟ ΣΠΙΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ 4 ΧΛΜ ΞΑΝΘΗΣ - ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΕΡΙ

Ρε παιδιά που υποτίθεται ότι είναι αυτό το μαγαζί που θα ανοίξει;
Αφού απέναντι από το fresco είναι το παλιό αεροδρόμιο 6 φορές πήγα και δεν είδα τίποτα
 

daniss

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
χθες κατα τις 1 τα ξημερωματα πηγα στην αλανα. ηταν ανοιχτο μονο το σπιτι στα αριστερα.
ειχε μια ξανθια 20 αρα πρεπει να ηταν .
στο δωματιο μου ειπε οτι ειναι βουλγαρα και ηρθε χθες .
στοματικο χαλια , παραλιγο να με τραυματισει με τα δοντια της , ηθελε να με φιλησει στο στομα χωρις να της το ζητησω και τελος και το καλυτερο δεν εβγαζε το κυλοτακι της για να κανει σεξ και ηθελε να τελειωσω με το χερι της.
εφυγα δεν ειπα τιποτα στην τσατσα αν και θα επρεπε να ζητησω και να παρω πισω τα 30 ευρω που εδωσα.
μην παει κανενας σας σε αυτο το σπιτι πρωτη φορα εδω και 20 χρονια ειδα τετοια αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα .
και ισως να μην εχει περασει και απο γιατρο αυτη η κοπελλα.
σε γενικες γραμμες δεν υπαρχουν αυτη τη στιγμη ομορφες και εξυπηρετικες κοπελλες στην ξανθη.
 

hardoul1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
141
Like
3
Πόντοι
1
ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ FRESH-CO ΗΡΘΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΠΙΟΥ ΜΗΝ ΠΑΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΚΕΙ ΘΑ ΧΑΣΕΤΕ ΤΖΑΜΠΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ Η ΚΟΠΕΛΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΚΟΥΝΙΘΙΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΤΗΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΓΙΑ ΝΕΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΓΩ ΕΦΥΓΑ ...
 

thrax

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
H aderfh tou piou kalostiki einai an kai tha eprepe na allaksei
 

daniss

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εχει μια μαυρη κοπελλα αυτη τις μερες στο ερωτικο σπιτι.
γνωριζει καποιος απο το φορουμ ποια κοπελλα ειναι στο σπιτι στην αλανα στα αριστερα ?
το σπιτι λιγο πριν το πετροχωρι απο ξανθη προς καβαλα στα αριστερα εχει λειτουργησει ποτε η μονο την ταμπελα εχουν βαλει ?
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ FRESH-CO ΗΡΘΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΠΙΟΥ ΜΗΝ ΠΑΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΚΕΙ ΘΑ ΧΑΣΕΤΕ ΤΖΑΜΠΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ Η ΚΟΠΕΛΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΚΟΥΝΙΘΙΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΤΗΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΓΙΑ ΝΕΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΓΩ ΕΦΥΓΑ ...

Λουκέτο σε οίκο ανοχής στην Ξάνθη - Λειτουργεί χωρίς άδεια!
[URL unfurl="true"]http://tro-ma-ktiko.blogspot.gr/2012/08/blog-post_7566.html[/url]

το ματιάξατε το μαγαζί
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καμια ελληνιδα ηρθε τπτ στα σπιτια της Ξανθης ??/ κανενα νεο τι παιζει γενικως ??
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καμια εξελιξη απο Ξανθη κανεις συντροφοι εκανε καμια επισκεψη τωρα  τελευταια...
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Περαστικός από Ξάνθη, πριν 2-3 μέρες, επισκεύτηκα τα ανακουφιστήρια.
Στο μοναχικό απέναντι απο Μασούτη είχε μια Ρουμάνα Φλώρα-Λολα-Λάουρα δεν θυμάμαι αλλά η κοπέλα ήταν μπάστυ μεν αλλά ξεκαβλέ δε.
Δεν ήταν μεγάλη αλλά απο εμφάνιση έμοιαζε θεία με πλούσια ελέη! Τιποτα το ιδιαίτερο, έως αδιάφορο...
Στα 2 της αλάνας τώρα, στο δεξιά (της Εύας) ήταν η Αλέξια και στο άλλο μια ξανθιά ξεκωλιάρα βουλγάρα. Καλό κορμί μου φάνηκε αλλά το σαλονάρισμα χάλια και ειχε πελατεία και στα δύο δωμάτια και στα ψηλά τακούνια με το ζόρι περπατούσε και όλα αυτά με κάνανε να στρίψω μεταβολή. Καθώς έφευγα έιδα και το αμάξι της με πινακίδες Βουλγαρίας. Παρεπιμπτόντως συνάντησα πολλούς Βούλγαρους στην Ξάνθη και τουρίστες και ρεμάλια και εργαζόμενους... τελικά ο δρόμος που άνοιξε ... φάνηκε.
Κατέθεσα στην Αλέξια ένα νεαρό κορίτσι μικροκαμωμένο που μου ειπε η τσατσα απο Ευβοια ετών 23. Πιπινοκαβλώφατσα με ποοοοολύ μαυρισμα στο κορμί αφού την πέρασα για μαύρη αλλά μετά μεσα που την είδα χωρις τα ρούχα,  στήθος και κώλος ήταν κάτασπρος και πολύ σφυγκιλός και λαχταριστός. Τα καλά ήταν το νεανικό κορμί της με ωραίο βυζάκι και σφικτό κωλαράκι, ακόμη το μικρό μέγεθός της σε βοηθά να την χειρίζεσαι εύκολα και να κάνεις ότι στάση θές. Τα αρνητικά είναι ότι δεν αφήνει να πιάνεις τις ρώγες της, να φιλάς τα βυζιά της και γενικά έχει θέμα με την επαφή του στόματος με το κορμί της. Χαραστηριστικά μου είπε ότι δεν αντέχει τα σάλια.... :uglystupid: Δεν αφήνει να χύσεις πάνω στο κορμί της και δεν ξαναβάζει τον διαμαντή στο στόμα της αν βουτήξει κατω στα βαθια.
Εγώ αυτό που ήθελα το πήρα αλλά όχι με τον καλύτερο τρόπο. Δεν θα ξαναπάω γιατί με 30 ευρω στην Αθήνα (που είπε ότι δούλεψε η λεγάμενη) παίρνεις γυμνό και κώλο και άλλα γούστα. Τα 30 είναι πολλά σήμερα για να λες μη μου πιάνεις τη ρώγα και δεν κάνω αυτό ούτε και το άλλο κλπ

υγ. η κοπέλα δεν μου φάνηκε Ελληνίδα, κάτι σε αλβανίδα ή ρωσσοπόντια μου φάνηκε που ισως έχει πάει σχολείο Ελλάδα!?!? Ξέρει κανείς?
 
 

Επισκέπτης
ρε παιδια τι αηδιαστην ξανθη περασα χτες στα δυο σπιτι διπλα στο μασουτη στο αριστερο και ηταν ενα τραβελη σκετη αηδια ξυνη και με τουπε!!!!!!!!!1για μπατσες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom