Νέα

Ξαδέρφη φαντασίωση μονο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Thessgeorge
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
τυπε γιατι δεν χωνεσαι στο σκιαχτρο την ξαδελφη σου ,ετσι για την καλτιλα; :S :S :S
Tυπε στο θεμα που υπαρχει εδω μεσα για της ποιο skinny Πουτανες πιστευω ολες αυτες δεν ποιανουν μια μπροστα στην ξαδερφη μου θα ειχε τρελο σουξε σε αυτους που γουσταρουν σκελετους :S :S :S :S :S :S :S :S :S
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.561
Κριτικές
12
Like
6.397
Πόντοι
2.646
Tυπε στο θεμα που υπαρχει εδω μεσα για της ποιο skinny Πουτανες πιστευω ολες αυτες δεν ποιανουν μια μπροστα στην ξαδερφη μου θα ειχε τρελο σουξε σε αυτους που γουσταρουν σκελετους :S :S :S :S :S :S :S :S :S
τυπε,πιστευω ότι πρέπει να χωθείς στην καλή ξαδέρφη.Δε νομιζω κανένα πουτανακι να πει στους συγγενείς ότι μου την έπεσε ο ξάδερφος,ακόμα και να μην κάτσει.Απλα θα απομακρυνθεί.Οποτε αν έχει δώσει έστω και το παραμικρό δικαίωμα ότι μπορεί να γουστάρει,πιστευω ότι αξίζει το ρίσκο του πεσιματος.Και όταν κάτσει,θα λες τι μαλακας ήμουν που δεν έκανα κίνηση τόσο καιρο.
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
τυπε,πιστευω ότι πρέπει να χωθείς στην καλή ξαδέρφη.Δε νομιζω κανένα πουτανακι να πει στους συγγενείς ότι μου την έπεσε ο ξάδερφος,ακόμα και να μην κάτσει.Απλα θα απομακρυνθεί.Οποτε αν έχει δώσει έστω και το παραμικρό δικαίωμα ότι μπορεί να γουστάρει,πιστευω ότι αξίζει το ρίσκο του πεσιματος.Και όταν κάτσει,θα λες τι μαλακας ήμουν που δεν έκανα κίνηση τόσο καιρο.
Tυπε να εισαι σιγουρος πως την φραση ''τι μαλακας ειμαι που δεν εχω κανει κινηση ακομα'' την λεω στον εαυτο μου εδω και παρα πολυ καιρο :S :S :S :S :S
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Πιστεύεις και στον Αγιο Βασίλη;

Πίστευα τύπε, μέχρι που του ζήτησα να μου φέρει δώρο την Αντριάνα Σκλεναρίκοβα, με έγραψε στ'αρχίδια του και από τότε ξενέρωσα και δεν πιστεύω τίποτα.

:S :S :S :S
 
OP
OP
T

Thessgeorge

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
32
Like
20
Πόντοι
0
Αύριο εξοδος με ξαδέρφη θα μου έρθει με κάνα κοντό φόρεματακι και θα βλέπω τα μπούτια της
 
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
426
Κριτικές
13
Like
705
Πόντοι
311
να μας δειξεις τη μουναρα της ξαδερφης σου ....γιατι μας εχει γινει καγκελο...τοσο καιρο
 

greekloversss

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2020
Μηνύματα
79
Like
42
Πόντοι
0
Πάντα ήθελα να γαμησω την ξαδέρφη μου από τα εφηβικά μου χρόνια είναι 27 χρόνων μουναρα τώρα ποια πολλές φορές επερνα το κινητό της και έστελνα τις φωτογραφίες της στο δικό μου για καλή μου τύχη βρήκα και nudes τα βυζιά της μόλις πήγα σπίτι μου άρχισα  :jerking: αλλά έμεινα με την φαντασιώσεις να την γαμαω
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
εμπειρία πριν πολλά χρόνια πάσχα στο χωριό.

Εγώ 25 τότε είχα πάει με τους δικους μου στο χωρίο, πάσχα καλή ώρα όπως τώρα και είχαν έρθει και οι θειοι μου με τα ξαδέρφια μου.Μιλάμε για ένα μικρό σπίτι στο χωριό 2 δωματίων 1 κουζίνας και ένα μικρό χωλ, οπότε όπως καταλαβένετε είμασταν στριμόκωλα. Μεγάλο Σάββατο βράδυ ετοιμαζόμασταν για να πάμε στην ανάσταση καταλάθος ανοίγω τη πόρτα απ το υπνοδωμάτιο που ντυνόταν εκείνη την ώρα η 18νη ξαδέρφη μου.Ήταν μ ένα ροζ στριγκάκι και ίσα που πρόλαβε να καλύψει τα βυζάκια της. Περιττό να σας πω ότι εκείνο το βράδυ και τη κυριακή τον έπαιξα στη τουαλέτα ίσα με 6-7 φορές για να μπορέσω να ηρεμήσω :wanker:.

Συνεχίζει να είναι μουνάρα και έχει τη σχέση της απ οτι μαθαίνω αυτό το καιρό. :walkingpenis:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Έχω μια ξαδέρφη... τριτοτέταρτη πρέπει να είναι! Θα την γαμούσα σαν σκύλος με πολύ ευχαρίστηση!!!! Θα την γαμούσα ΤΟΤΕ όμως, όταν δηλαδή ήμασταν 18 χρονών. Τώρα είναι παντρεμένη καμιά 10αριά χρόνια, με 3 παιδιά, και +80 κιλά...  
:vomit:
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Καλησπέρα θέλω να πηδήξω την ξαδέρφη μου δεν μπορώ άλλο να το σκέφτομαι να της το πω στα ίσια λέτε?
Κ αυτήν μου έχει δώσει κάποια σημάδια αλλά μπορεί να είναι λάθος και να κάνω μλκια.
Το θέμα ομως είναι μαζί με έναν μλκ και εγώ έχω σχέση αλλά κάνουμε πολλά πράγματα οι 2 μας όπως θάλασσα καφέ ποτό ψώνια γενικά είμαστε πολύ κοντά και τα λέμε όλα μεταξύ μας ακόμα και λεπτομερειες για το πώς πηδιεται μου λέει 29 αυτή 32 εγώ μουναρα ψηλή αδύνατη κωλαρα βυζάρες μεγαλες..
Μάλλον δεν θα το τολμήσω γιατί θα την χάσω μετά δεν είναι χαζή ούτε κανένα πουτανακι σπουδαγμένη με μεταπτυχιακά την δουλειά της την παρέα της δεν έχω που αλλού να το πω για να πάρω γνώμη οπότε το γράφω εδω!
Να της πω στα ίσια θέλω να σε πηδήξω το σκέφτομαι από το πρωί ως το βράδυ η να αφήσω τα πράγματα όπως έχουν?

Η λαϊκή σοφία λέει το εξής:
Στην ξαδέρφη και στην θειά
πάντα μπαίνει πιο βαθειά.

Αν δεν σου κάτσει η ξαδέρφη να πας στην θειά. Η παράδοση, ένα παραδοσιακό αποκριάτικο Κοζανίτικο λέει το εξής:
Αχ μωρ' θειά μου να σουν ξένη
πλακωμός που 'χε να γένει.
Κάμε γιόκα μ' τη δουλειά σου
κι εγώ πάλι θα 'μαι θειά σου.

Οπότε ακολουθείς πιστά, τις επιταγές της λαϊκής σοφίας και της παράδοσης. Είναι ανεκτίμητοι θησαυροί.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Η λαϊκή σοφία λέει το εξής:
Στην ξαδέρφη και στην θειά
πάντα μπαίνει πιο βαθειά.

Αν δεν σου κάτσει η ξαδέρφη να πας στην θειά. Η παράδοση, ένα παραδοσιακό αποκριάτικο Κοζανίτικο λέει το εξής:
Αχ μωρ' θειά μου να σουν ξένη
πλακωμός που 'χε να γένει.
Κάμε γιόκα μ' τη δουλειά σου
κι εγώ πάλι θα 'μαι θειά σου.

Οπότε ακολουθείς πιστά, τις επιταγές της λαϊκής σοφίας και της παράδοσης. Είναι ανεκτίμητοι θησαυροί.


:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.781
Like
44.815
Πόντοι
6.256
μονο εγω ειχα ασχημες ξαδελφες gamoto :huh: :grin:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.250
Κριτικές
110
Like
17.735
Πόντοι
20.686
Στην ξαδελφη και στη θεια
Η ψωλη παει ευθεια.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.250
Κριτικές
110
Like
17.735
Πόντοι
20.686
Με ξαδελφη και με  θεια
Δεν υπαρχει αμαρτια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom