Νέα

Ξαδέρφη φαντασίωση μονο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Thessgeorge
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
κατεβαινω σε λιγο παλι κατω στην ξαδελφη μου να φυγουν τα χοντρα :- :S :S :S
 

HIERRO

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
159
Like
258
Πόντοι
21
Ε δεν το πιστεύω ρε τύποι..Εχθες πόσταρα για την ξαδέρφη μου το τούμπανο και ενώ έχουμε να τα πούμε πάνω από 2 μήνες μου έσκασε μνμ τώρα μολις ότι έρχεται να με βρει για Π/Σ/Κ !!!
:S :S :S

Ε άμα δεν γαμησω και αυτή τη φορά να  με λένε έτσι όπως με λένε... :2funny: :2funny: :2funny:
ΕρχεταιΡε  μηπως  η  ξαδερφη  σου  διαβαζει μπου ....χαχαχαχαχα
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Φίλε,πιο σκατα κοινωνία απ την ελληνική δεν υπάρχει; Που είναι η ανωμαλία να θες να γαμησεις την ξαδέρφη σου, ακόμη δεν κατάλαβα.Εκτος αν ήταν ανήλικο, εκεί άλλαζε.

Εγώ σε νιώθω όμως και πιστεύω ότι δεν θα γίνει τίποτα, μπορείς όμως να το ζήσεις όσο γίνεται περισσότερο.

Μπορείς να της προτείνεις,"πάμε σκ στο τάδε μέρος; Αλλά να ξες μόνο στην γυμνιστών θα πλατσουριζουμε" "ξαδέρφη πάμε να πάρω μαγιό να μ πεις την γνώμη σου; Και πεταξε της τον στο παραβάν αλλάζοντας μαγιό και αυτή κοιτώντας σε"πάνε την σε καμιά παραλία, ήσυχη απόμερη, βράδυ με κρασί και κεράκια και πες της να παίξετε μπουκάλα. Και άρπαξε την αγκαλιά και ριξτην στη θάλασσα με τα ρούχα,ε όταν θα βγείτε βρεγμένοι θα πάρεις τρελό μάτι".Παρτην και κάνετε καμπιγκ, μέσα στην σκηνή μπορείς και καλά να σαι με το βρακί στον ύπνο και να την χαϊδεύεις,πασπατευεις, να την σφηνωνεις, με πρόφαση ότι στον ύπνο σου νόμιζες ήσουν με την κοπέλα σου ή με πρώην...
Το κόβω γιατί έχω κατακαυλωσει
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.595
Κριτικές
12
Like
6.499
Πόντοι
2.646
Τυποι,συμβαίνει τώρα,πιπαλεκος πιπωνει ξάδερφο του στα γκουντυς Συγγρού. :pipa2: :pipa2: :pipa2:
 

eridon1877

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Μαρ 2011
Μηνύματα
560
Κριτικές
48
Like
4.415
Πόντοι
6.490
Με τις ξαφέλφες γίνονται οι πρώτοι πειραματισμοί. Εγώ όταν ήμουν στο γυμνάσιο έβαλα ένα ματζαφλάρι από κουτσούκ ανάμεσα στα πόδια μου (στο ύψος του πούτσου) και η ξαδέλφη μου (ένα χρόνο μικρότερη) έκανε προσομοίωση πίπας και γελούσαμε. Μετά μας έπιασε η Θεία μου (μάνα της) και πάψαμε να γελάμε...

Είναι σίγουρο πως η ξαδέλφη σου έχει σκεφτεί να την γαμάς. Πάτε για ποτό, μεθύστε (και καλά για άλλοθι)και ξεσκιστείτε.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
Με τις ξαφέλφες γίνονται οι πρώτοι πειραματισμοί. Εγώ όταν ήμουν στο γυμνάσιο έβαλα ένα ματζαφλάρι από κουτσούκ ανάμεσα στα πόδια μου (στο ύψος του πούτσου) και η ξαδέλφη μου (ένα χρόνο μικρότερη) έκανε προσομοίωση πίπας και γελούσαμε. Μετά μας έπιασε η Θεία μου (μάνα της) και πάψαμε να γελάμε...

Είναι σίγουρο πως η ξαδέλφη σου έχει σκεφτεί να την γαμάς. Πάτε για ποτό, μεθύστε (και καλά για άλλοθι)και ξεσκιστείτε.
τυπε γιατι δεν πεταξες εξω το κανονικο ματζαφλαρι :think: :S :S :S
 

vasagia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
69
Κριτικές
6
Like
138
Πόντοι
280
Καλησπέρα θέλω να πηδήξω την ξαδέρφη μου δεν μπορώ άλλο να το σκέφτομαι να της το πω στα ίσια λέτε?
Κ αυτήν μου έχει δώσει κάποια σημάδια αλλά μπορεί να είναι λάθος και να κάνω μλκια.
Το θέμα ομως είναι μαζί με έναν μλκ και εγώ έχω σχέση αλλά κάνουμε πολλά πράγματα οι 2 μας όπως θάλασσα καφέ ποτό ψώνια γενικά είμαστε πολύ κοντά και τα λέμε όλα μεταξύ μας ακόμα και λεπτομερειες για το πώς πηδιεται μου λέει 29 αυτή 32 εγώ μουναρα ψηλή αδύνατη κωλαρα βυζάρες μεγαλες..
Μάλλον δεν θα το τολμήσω γιατί θα την χάσω μετά δεν είναι χαζή ούτε κανένα πουτανακι σπουδαγμένη με μεταπτυχιακά την δουλειά της την παρέα της δεν έχω που αλλού να το πω για να πάρω γνώμη οπότε το γράφω εδω!
Να της πω στα ίσια θέλω να σε πηδήξω το σκέφτομαι από το πρωί ως το βράδυ η να αφήσω τα πράγματα όπως έχουν?

Τα πράγματα είναι απλά. Από την στιγμή που όλο σου το "είναι", φωνάζει αμηχανία, άγχος και στην τελική είναι σ' άμυνα, δείχνεις ότι δεν μπορεί να διαχειριστείς με τίποτα την εξέλιξη του θέματος όποια κι αν είναι αυτή. Από τα προαναφερόμενα σου, σ' όλα τα ποστ που διάβασα, σου λέω 100% ότι αν το χειριστείς σωστά, άνετα θα παίξει κάτι μεταξύ σας. Επειδή όμως το έργο το βλέπεις από 1000 πλευρές κι αυτό σε κάνει να νιώθεις άβολα, άστο, συνέχισε να τον χώνεις όπου μπορείς ακόμη κι αν φαντάζεσαι την ξαδέλφη να τα καταπίνει...

Ο καθένας μας θα λειτουργούσε διαφορετικά και θα έπαιρνε ανάλογες πρωτοβουλίες ή δεν θα τις έπαιρνε. Συμφωνώ στο moto "Στην ξαδέλφη και την θεία η ψωλή μπαίνει ευθεία" αλλά θέλει και 100000 κιλά αρχίδια για να μπεις σε μια τέτοια κατάσταση. Εκτός κι αν κάνεις λογαριασμό και αποτίμηση μόνο με το κάτω κεφάλι. Τότε ο παίχτης πρέπει να σκοράρει.

Υ.Γ. Το τρόλλ που έχει πέσει εδώ μέσα, είναι επιπέδου mundial. Εύγε.  :rockon: :rockon: :rockon:
 

eridon1877

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Μαρ 2011
Μηνύματα
560
Κριτικές
48
Like
4.415
Πόντοι
6.490
τυπε γιατι δεν πεταξες εξω το κανονικο ματζαφλαρι :think: :S :S :S

Ήμουν μικρός και άβγαλτος τύπε και η ξαδέλφη μου ακόμη πιο μικρή και άβγαλτη και λίγο χαζή. Για να είμαι ειλικρινής, είπα να ξεκινήσω με αυτό το παιχνιδάκι και ανάλογα με το πώς θα πήγαινε, θα πλάσαρα και το ζωντανό πράγμα αργότερα. Δεν πρόλαβα. Και καλύτερα γιατί είχε ημερολόγιο που έγραφε τα πάντα. Από εκεί έμαθε η θεία μου μετά από 1-2 χρόνια ότι γαμιόταν με τον καθηγητή της στο Γυμνάσιο!
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Ήμουν μικρός και άβγαλτος τύπε και η ξαδέλφη μου ακόμη πιο μικρή και άβγαλτη και λίγο χαζή. Για να είμαι ειλικρινής, είπα να ξεκινήσω με αυτό το παιχνιδάκι και ανάλογα με το πώς θα πήγαινε, θα πλάσαρα και το ζωντανό πράγμα αργότερα. Δεν πρόλαβα. Και καλύτερα γιατί είχε ημερολόγιο που έγραφε τα πάντα. Από εκεί έμαθε η θεία μου μετά από 1-2 χρόνια ότι γαμιόταν με τον καθηγητή της στο Γυμνάσιο!
Πολύ άβγαλτη ρε τύπε!!!Τι να σου πω!!!
 

eridon1877

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Μαρ 2011
Μηνύματα
560
Κριτικές
48
Like
4.415
Πόντοι
6.490
Πολύ άβγαλτη ρε τύπε!!!Τι να σου πω!!!

Τύπε άβγαλτη ήταν μέχρι τότε, απλά ήταν λυσσασμένη σεξουαλικά- αν και ήταν όμορφη αλλά με πολύ αυστηρούς γονείς - και λίγο (εως πολύ) βλήμα. Ο καθηγητής της είχε πουλήσει έρωτα. Είχε γίνει φασαρία τότε, είχε πάει η θεία από το σχολείο, απομάκρυναν τον καθηγητή, έγινε της πουτάνας. Δεν ξερώ αν τον έδιωξαν τελικά κιόλας....
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.958
Like
29.973
Πόντοι
6.056
Τύπε άβγαλτη ήταν μέχρι τότε, απλά ήταν λυσσασμένη σεξουαλικά- αν και ήταν όμορφη αλλά με πολύ αυστηρούς γονείς - και λίγο (εως πολύ) βλήμα. Ο καθηγητής της είχε πουλήσει έρωτα. Είχε γίνει φασαρία τότε, είχε πάει η θεία από το σχολείο, απομάκρυναν τον καθηγητή, έγινε της πουτάνας. Δεν ξερώ αν τον έδιωξαν τελικά κιόλας....

Ετσι οπως πανε σήμερα ντυμένα τα τσουλάκια στα σχολειά και στα φροντιστήρια να λέτε πάλι καλά που δεν ακούμε κάθε μήνα για κάποιον καθηγητή που τον έπιασαν καβάλα με μαθήτρια του, εχω γνωστό καθηγητή που δουλεύει σε φροντιστήριο και ο άνθρωπος γυρνάει κάθε μέρα με την πούτσα στο στόμα απο τα πουτανακια που βλέπει στο μάθημα, ασε που δεν μένουν κάποια μόνο στην εικόνα αλλα κάνουν και παιχνίδι...
 
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
0
προκαλεσε το οταν πατε για καφε η για ποτό καλύτερα κανε παιχνίδι τυπου φιλικό αγώνα. Σαν να παίζεις στην εδρα σου  θα την στείλεις αδιαβαστη. Σκέψου οτι αυτή σε γουστάρει και κάνει κίνηση και εσυ χαλαρα τύπου ναι οκ θα πηγαινα μαζι σου. Να γίνει η σκυλα σου και οχι εσυ ο σκύλος της. Αυτη είναι μουναρα θα της τη πεφτουνε συχνά θα εχει ανεβασμένο τουπε.Ακουσε με και δε θα σου αφήνει το πουλάκι σου απο το στομα της
 

Gtp_user

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2018
Μηνύματα
83
Κριτικές
12
Like
381
Πόντοι
290
Δόξα τον θεό οι πρώτες, δεύτερες ξαδέρφες μου είναι μπάζα  :headbang:
Πάντως το Πάσχα ήρθε μια μακρινή μου ξαδέρφη (νομίζω ή 4η ή 5η) για να ψήσουμε, που είχα να την δω χρόνια. Η ξαδερφούλα που λες μπορεί να είναι 3-4 χρόνια μεγαλύτερη αλλά είναι μεγάλη κάβλα. 8άρι δυνατό. Μετά το φαγητό την ανέβασα στην μηχανή για να πάμε για καφέ και το μουνάκι της έκαιγε. Υποθέτω ότι πρέπει να είχε περίοδο εκείνη την ημέρα. Πρόστυχες σκέψεις μπήκαν στο μυαλό μου. Με το παραμικρό σήμα της τον κάρφωνα ομολογώ ...
 

steve07

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2013
Μηνύματα
287
Like
219
Πόντοι
21
Τύπε άβγαλτη ήταν μέχρι τότε, απλά ήταν λυσσασμένη σεξουαλικά- αν και ήταν όμορφη αλλά με πολύ αυστηρούς γονείς - και λίγο (εως πολύ) βλήμα. Ο καθηγητής της είχε πουλήσει έρωτα. Είχε γίνει φασαρία τότε, είχε πάει η θεία από το σχολείο, απομάκρυναν τον καθηγητή, έγινε της πουτάνας. Δεν ξερώ αν τον έδιωξαν τελικά κιόλας....
Οσο πουτανακι και να ειναι,σε ανηλικο δεν χωνεσε. Αραγε,ο καθηγητης, μπηκε κωλο?!!!
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Με την ευκαιρια του συγκεκριμενου θεματος μου ηρθε στο μυαλο ενα σκηνικο απ τα παλια..πηγαινα επισκεψη σε σπιτι ξαδερφης οικογενιακα και οταν πηγαινα στην τουαλετα τον επαιζα με τα στριγκακια της που τα αφηνε καποιες φορες σε ενα επιπλο διπλα στο ντουζ τρελη καυλα λεμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom