Νέα

Ξαδέρφη φαντασίωση μονο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Thessgeorge
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Ρε μαλάκες ....ο άλλος μπορεί να είναι χαζός και να πάει να τη γαμήσει, τι του λέτε;

Φίλε, δεν φαντάζεσαι τι έχει να γίνει αν μαθευτεί κάτι τέτοιο στο σόι. Θα διαλύσεις γενιές ολόκληρες, καλύτερα άστο.

Γνωστός μου που γάμησε 1η ξαδέρφη κατέστρεψε την ζωή του, δεν θέλω να πω περισσότερες λεπτομέρειες...

Και όχι ότι δεν γίνονται τέτοια σκηνικά συνέχεια, απλά το κακό που μπορεί να προκληθεί είναι μεγάλο...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Ρε μαλάκες ....ο άλλος μπορεί να είναι χαζός και να πάει να τη γαμήσει, τι του λέτε;

Φίλε, δεν φαντάζεσαι τι έχει να γίνει αν μαθευτεί κάτι τέτοιο στο σόι. Θα διαλύσεις γενιές ολόκληρες, καλύτερα άστο.

Γνωστός μου που γάμησε 1η ξαδέρφη κατέστρεψε την ζωή του, δεν θέλω να πω περισσότερες λεπτομέρειες...

Και όχι ότι δεν γίνονται τέτοια σκηνικά συνέχεια, απλά το κακό που μπορεί να προκληθεί είναι μεγάλο...
Ειδες τι μπαχαλακηδες ειναι?
Να τον σπρωχνουν στην ακολασια....
Για πες και συ λεπτομέρειες!
Προλαβαίνεις...
 

kostasvenos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2018
Μηνύματα
61
Like
2
Πόντοι
0
Ρε μαλάκες ....ο άλλος μπορεί να είναι χαζός και να πάει να τη γαμήσει, τι του λέτε;

Φίλε, δεν φαντάζεσαι τι έχει να γίνει αν μαθευτεί κάτι τέτοιο στο σόι. Θα διαλύσεις γενιές ολόκληρες, καλύτερα άστο.

Γνωστός μου που γάμησε 1η ξαδέρφη κατέστρεψε την ζωή του, δεν θέλω να πω περισσότερες λεπτομέρειες...

Και όχι ότι δεν γίνονται τέτοια σκηνικά συνέχεια, απλά το κακό που μπορεί να προκληθεί είναι μεγάλο...


πες φιλε, εγω δεν εχω τιποτα να κανω, μπορω να διαβαζω ολο βραδι
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Τι να πω ρε συ...

Είναι πολύ χαρακτηριστική περίπτωση και επειδή αρκετοί την γνωρίζουν σε μια ολόκληρη περιοχή δεν θέλω να δώσω στόχο. Δεν μιλάει κανείς πλέον για αυτό, το γνωρίζουν όλοι, και ο τύπος έχει καταστραφεί κυριολεκτικά (και δεν εννοώ οικονομικά)
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Τι να πω ρε συ...

Είναι πολύ χαρακτηριστική περίπτωση και επειδή αρκετοί την γνωρίζουν σε μια ολόκληρη περιοχή δεν θέλω να δώσω στόχο. Δεν μιλάει κανείς πλέον για αυτό, το γνωρίζουν όλοι, και ο τύπος έχει καταστραφεί κυριολεκτικά (και δεν εννοώ οικονομικά)
Βεντετα κι ετσι τυπε?
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046
Ρε μαλάκες ....ο άλλος μπορεί να είναι χαζός και να πάει να τη γαμήσει, τι του λέτε;

Φίλε, δεν φαντάζεσαι τι έχει να γίνει αν μαθευτεί κάτι τέτοιο στο σόι. Θα διαλύσεις γενιές ολόκληρες, καλύτερα άστο.

Γνωστός μου που γάμησε 1η ξαδέρφη κατέστρεψε την ζωή του, δεν θέλω να πω περισσότερες λεπτομέρειες...

Και όχι ότι δεν γίνονται τέτοια σκηνικά συνέχεια, απλά το κακό που μπορεί να προκληθεί είναι μεγάλο...
O γνωστος σου τυπε η η ξαδερφη του μπορει να ταν ποιο χαζοι και απο τις πετρες να μη προσεξαν και να μαθευτηκε και κλασικα να εγινε της πουτανας δεν ειναι ολοι ετσι
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα θέλω να πηδήξω την ξαδέρφη μου δεν μπορώ άλλο να το σκέφτομαι να της το πω στα ίσια λέτε?
Κ αυτήν μου έχει δώσει κάποια σημάδια αλλά μπορεί να είναι λάθος και να κάνω μλκια.
Το θέμα ομως είναι μαζί με έναν μλκ και εγώ έχω σχέση αλλά κάνουμε πολλά πράγματα οι 2 μας όπως θάλασσα καφέ ποτό ψώνια γενικά είμαστε πολύ κοντά και τα λέμε όλα μεταξύ μας ακόμα και λεπτομερειες για το πώς πηδιεται μου λέει 29 αυτή 32 εγώ μουναρα ψηλή αδύνατη κωλαρα βυζάρες μεγαλες..
Μάλλον δεν θα το τολμήσω γιατί θα την χάσω μετά δεν είναι χαζή ούτε κανένα πουτανακι σπουδαγμένη με μεταπτυχιακά την δουλειά της την παρέα της δεν έχω που αλλού να το πω για να πάρω γνώμη οπότε το γράφω εδω!
Να της πω στα ίσια θέλω να σε πηδήξω το σκέφτομαι από το πρωί ως το βράδυ η να αφήσω τα πράγματα όπως έχουν?

Τι ζοριζεσαι ρε τυπε καλοκαιριατικα;Σβησε απο τη παλαμη σου τη τωρινη σου γκομενα,γραψε ξαδερφη και αλλαξε της τα φωτα!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
φιλη μου είναι αρραβωνιασμενη με μακρυνο της ξαδερφο, δευτερο μου φαινεται. ας πει ενας θρησκευαμενος από ποια συγγενεια και μετα δεν θεωρείται από την εκκλησια αμαρτια αρα είναι και κοινωνικα αποδεκτο.
 

Επισκέπτης
φιλη μου είναι αρραβωνιασμενη με μακρυνο της ξαδερφο, δευτερο μου φαινεται. ας πει ενας θρησκευαμενος από ποια συγγενεια και μετα δεν θεωρείται από την εκκλησια αμαρτια αρα είναι και κοινωνικα αποδεκτο.

Θα καεις στη κολαση Μπιγκ Νικ το ξερεις;
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Πάντως αν μαθευτούν τέτοια σκηνικά, θα χαθεί κόσμος από ανακοπή καρδιάς και πρώτοι οι γονείς των παιδιών  :orchestra:
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
φιλη μου είναι αρραβωνιασμενη με μακρυνο της ξαδερφο, δευτερο μου φαινεται. ας πει ενας θρησκευαμενος από ποια συγγενεια και μετα δεν θεωρείται από την εκκλησια αμαρτια αρα είναι και κοινωνικα αποδεκτο.
Από δεύτερα και πάνω δεν υπάρχει πρόβλημα.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Καλησπέρα θέλω να πηδήξω την ξαδέρφη μου δεν μπορώ άλλο να το σκέφτομαι να της το πω στα ίσια λέτε?
Κ αυτήν μου έχει δώσει κάποια σημάδια αλλά μπορεί να είναι λάθος και να κάνω μλκια.
Το θέμα ομως είναι μαζί με έναν μλκ και εγώ έχω σχέση αλλά κάνουμε πολλά πράγματα οι 2 μας όπως θάλασσα καφέ ποτό ψώνια γενικά είμαστε πολύ κοντά και τα λέμε όλα μεταξύ μας ακόμα και λεπτομερειες για το πώς πηδιεται μου λέει 29 αυτή 32 εγώ μουναρα ψηλή αδύνατη κωλαρα βυζάρες μεγαλες..
Μάλλον δεν θα το τολμήσω γιατί θα την χάσω μετά δεν είναι χαζή ούτε κανένα πουτανακι σπουδαγμένη με μεταπτυχιακά την δουλειά της την παρέα της δεν έχω που αλλού να το πω για να πάρω γνώμη οπότε το γράφω εδω!
Να της πω στα ίσια θέλω να σε πηδήξω το σκέφτομαι από το πρωί ως το βράδυ η να αφήσω τα πράγματα όπως έχουν?
Στη ξαδέρφη και στη θειά δέκα πόντους πιο βαθιά  :S
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.654
Like
20.393
Πόντοι
5.006
Τι να πω ρε συ...

Είναι πολύ χαρακτηριστική περίπτωση και επειδή αρκετοί την γνωρίζουν σε μια ολόκληρη περιοχή δεν θέλω να δώσω στόχο. Δεν μιλάει κανείς πλέον για αυτό, το γνωρίζουν όλοι, και ο τύπος έχει καταστραφεί κυριολεκτικά (και δεν εννοώ οικονομικά)
Πολυ κατακαρδα το πηρε ο γνωστο σου τυπε..δεν σκοτωσε κιολας...εριξε εναν πουτσο στην ξαδερφη που μπορει να την εβλεπε μια φορα τον χρονο και σιγα το πραγμα...κλαιν μαιν...
Ας εσπρωχνε και την θεια (ή και τον θειο αν ηταν μερακλης)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.715
Κριτικές
1
Like
29.409
Πόντοι
8.006
φιλη μου είναι αρραβωνιασμενη με μακρυνο της ξαδερφο, δευτερο μου φαινεται. ας πει ενας θρησκευαμενος από ποια συγγενεια και μετα δεν θεωρείται από την εκκλησια αμαρτια αρα είναι και κοινωνικα αποδεκτο.
Δεύτερα ξαδερφια μπορουν να παντρευτουν συμφωνα με το νομο. Επομενως προφανως ειναι αποδεκτο και απο την Εκκλησια.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Εγώ παρά λίγο να γαμήσω την πρώτη ξαδέρφη μου όταν ήμουν 14 χρονών και αυτή 16. Έμενε ένα διάστημα σπίτι μας και ένα μεσημέρι ήταν ξαπλωμένη στον καναπέ. Μόλις με είδε, μου λέει έλα να ξαπλώσεις και εσύ. Πήγα ξάπλωσα δίπλα της και ο νεανικός πούτσος μου έγινε κάγκελο σε δευτερόλεπτα! Αυτή μου γύρισε την πλάτη της και εγώ έτριβα το σκληρό καυλί μου στην κωλάρα της που φορούσε ένα μαύρο κολάν. Αυτή σίγουρα ένιωσε την σκληρότητα του πούτσου μου, αλλά δεν έκανε κάτι να το αποφύγει και εκεί που θα προχωρούσα παρακάτω,  χτυπάει το κουδούνι και πετάγομαι από τον φόβο μου όρθιος. Μετά πήγα τουαλέτα και τον έπαιξα δυνατά  :wanker:
Παρόμοιο σκηνικό και εγώ στα 15, 16 εκείνη. Είχε ξαπλώσει και οι νεανικές βυζάρες της είχαν απλωθεί σε όλο της το στέρνο. Καλοκαιρι ήταν  φορούσε μόνο κοντομανικο και σουτιεν. Της χαιδευα την κοιλια όταν ξαφνικά μπαίνει μέσα ή γιαγιά μου και όλα τελείωσαν πριν καν αρχίσουν  :headbang:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.645
Like
28.804
Πόντοι
6.056
Πιστεύω οτι γενικά δεν πρέπει να είναι και λίγα τα σκηνικά που έχουν γίνει με ξαδελφες, πρώτες και δεύτερες.
 

Επισκέπτης
Παρόμοιο σκηνικό και εγώ στα 15, 16 εκείνη. Είχε ξαπλώσει και οι νεανικές βυζάρες της είχαν απλωθεί σε όλο της το στέρνο. Καλοκαιρι ήταν  φορούσε μόνο κοντομανικο και σουτιεν. Της χαιδευα την κοιλια όταν ξαφνικά μπαίνει μέσα ή γιαγιά μου και όλα τελείωσαν πριν καν αρχίσουν  :headbang:
Πουτσες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom