Νέα

Ξαδέρφη φαντασίωση μονο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Thessgeorge
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.522
Κριτικές
12
Like
6.291
Πόντοι
2.646
Και η γνώμη μου εννοείται είναι,ΓΑΜΑ σαν να μην υπάρχει αυριο
 
OP
OP
T

Thessgeorge

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
32
Like
20
Πόντοι
0
Πιστεύω κ αυτή το έχει σκεφτεί 100% άλλα δυσκολο να περάσει από την σκέψη στην πράξη, για μένα είναι ποιο ευκολο
 

fistikimaimouda

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2010
Μηνύματα
116
Κριτικές
9
Like
272
Πόντοι
281
Τυπε για να σου πουμε αν αξίζει να μπεις πρέπει να μας δείξεις καμία φωτογραφία της εξαδέλφης  :erection: :wanker:
 

giorgosX6

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2018
Μηνύματα
17
Κριτικές
7
Like
341
Πόντοι
280
Δώσε πόνο μεγάλε! Αφού λέτε και για τα σεξουαλικά μπορείς άνετα να κάνεις μια νύξη. Πες της ότι αν δεν ήσουν ξαδέρφη μου θα ήθελα να κάνω κάτι ερωτικό μαζί σου! Αν σου πει ότι και αυτή θα έκανε κάτι μαζί σου, την φέρνεις κοντά σου και κάνεις απότομη κίνηση για γλωσσόφιλο. Εκεί 99% θα γαμήσεις  :knockinb:
Θα συνγωνήσω απόλυτα με τον φίλο Hatsumi... την ίδια κίνηση έκανα και είχε 100% επιτυχία!...  :heavymetalbig:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Θα συνγωνήσω απόλυτα με τον φίλο Hatsumi... την ίδια κίνηση έκανα και είχε 100% επιτυχία!...  :heavymetalbig:
Μην μας αφηνεις στην γλυκα.
Γραψε λεπτομεριες!!!
Προλαβαινεις μεχρι τα μεσανυχτα!

 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.831
Κριτικές
8
Like
1.364
Πόντοι
216
Ειχα κάνει κίνηση πριν ένα χρονο ξεκίνησα να την φιλάω στον λαιμό και να κατεβαίνω προς τα κάτω και τραβήχτηκε γυριζει και μου λέει τι κάνεις πας να με πηδήξεις? Λέω συγγνώμη και δεν το ξανά αναφέραμε ποτε..

Τυπε ειναι φανερο οτι σου αρεσει να τον παιζεις με αυτην την φαντασιωση  :grin:

Το μονο πραγματικο απο αυτα που εγραψες ειναι οτι τον παιζεις φαντασιωνοντας καποια ξαδερφη σου

Αυτην εχει σχεση ... εσυ εχεις μακροχρονια με την παλαμη σου :jerking:

Ποτε δεν προκειται να την γαμησεις εκτος αν την βιασεις κατι που ειναι δυσκολο αφου κατα πασα πιθανοτητα σε αποφευγει γιατι ξερει ποσο διαστραμμενος εισαι  :o



 
OP
OP
T

Thessgeorge

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
32
Like
20
Πόντοι
0
Τυπε ειναι φανερο οτι σου αρεσει να τον παιζεις με αυτην την φαντασιωση  :grin:

Το μονο πραγματικο απο αυτα που εγραψες ειναι οτι τον παιζεις φαντασιωνοντας καποια ξαδερφη σου

Αυτην εχει σχεση ... εσυ εχεις μακροχρονια με την παλαμη σου :jerking:

Ποτε δεν προκειται να την γαμησεις εκτος αν την βιασεις κατι που ειναι δυσκολο αφου κατα πασα πιθανοτητα σε αποφευγει γιατι ξερει ποσο διαστραμμενος εισαι  :o

Έπεσες σε όλα έξω μαν άστο καλύτερα
 
OP
OP
T

Thessgeorge

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
32
Like
20
Πόντοι
0
Ο άλλος με λεει διεστραμμένο εντάξει το σταματάω εδω
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
Τυπε μην το παίρνεις προσωπικά όλοι ανώμαλοι-διεστραμμένοι είμαστε εδώ μέσα, άσε που το 90% θα ήθελαν να γαμήσουν την μουναρα ξαδέλφη τους, βέβαια μόνο ενα 10% εχει το θάρρος να το παραδεχθεί.

2 ΕΙΧΑ ΤΙΣ ΠΗΔΗΞΑ ΚΑΙ ΤΙΣ 2
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.644
Like
28.804
Πόντοι
6.056
Τυπε μην το παίρνεις προσωπικά όλοι ανώμαλοι-διεστραμμένοι είμαστε εδώ μέσα, άσε που το 90% θα ήθελαν να γαμήσουν την μουναρα ξαδέλφη τους, βέβαια μόνο ενα 10% εχει το θάρρος να το παραδεχθεί.
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
Καλησπέρα θέλω να πηδήξω την ξαδέρφη μου δεν μπορώ άλλο να το σκέφτομαι να της το πω στα ίσια λέτε?
Κ αυτήν μου έχει δώσει κάποια σημάδια αλλά μπορεί να είναι λάθος και να κάνω μλκια.
Το θέμα ομως είναι μαζί με έναν μλκ και εγώ έχω σχέση αλλά κάνουμε πολλά πράγματα οι 2 μας όπως θάλασσα καφέ ποτό ψώνια γενικά είμαστε πολύ κοντά και τα λέμε όλα μεταξύ μας ακόμα και λεπτομερειες για το πώς πηδιεται μου λέει 29 αυτή 32 εγώ μουναρα ψηλή αδύνατη κωλαρα βυζάρες μεγαλες..
Μάλλον δεν θα το τολμήσω γιατί θα την χάσω μετά δεν είναι χαζή ούτε κανένα πουτανακι σπουδαγμένη με μεταπτυχιακά την δουλειά της την παρέα της δεν έχω που αλλού να το πω για να πάρω γνώμη οπότε το γράφω εδω!
Να της πω στα ίσια θέλω να σε πηδήξω το σκέφτομαι από το πρωί ως το βράδυ η να αφήσω τα πράγματα όπως έχουν?

ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΠΟΤΑ ΠΙΕΤΕ ΚΑΜΜΙΑ 5-6 ΚΑΙ ΟΡΜΑ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.713
Κριτικές
1
Like
29.405
Πόντοι
8.006
Τυπε μην το παίρνεις προσωπικά όλοι ανώμαλοι-διεστραμμένοι είμαστε εδώ μέσα, άσε που το 90% θα ήθελαν να γαμήσουν την μουναρα ξαδέλφη τους, βέβαια μόνο ενα 10% εχει το θάρρος να το παραδεχθεί.
Εγω παντως δεν εχω τετοια θεματα τύπε γιατι δεν εχω ξαδερφη.
Αλλά αναρωτιεμαι, ολωνων οι ξαδελφες ειναι μουναρες? Δεν εχει κανενας ασχημη ξαδελφη?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.713
Κριτικές
1
Like
29.405
Πόντοι
8.006
Καλησπέρα θέλω να πηδήξω την ξαδέρφη μου δεν μπορώ άλλο να το σκέφτομαι να της το πω στα ίσια λέτε?
Κ αυτήν μου έχει δώσει κάποια σημάδια αλλά μπορεί να είναι λάθος και να κάνω μλκια.
Το θέμα ομως είναι μαζί με έναν μλκ και εγώ έχω σχέση αλλά κάνουμε πολλά πράγματα οι 2 μας όπως θάλασσα καφέ ποτό ψώνια γενικά είμαστε πολύ κοντά και τα λέμε όλα μεταξύ μας ακόμα και λεπτομερειες για το πώς πηδιεται μου λέει 29 αυτή 32 εγώ μουναρα ψηλή αδύνατη κωλαρα βυζάρες μεγαλες..
Μάλλον δεν θα το τολμήσω γιατί θα την χάσω μετά δεν είναι χαζή ούτε κανένα πουτανακι σπουδαγμένη με μεταπτυχιακά την δουλειά της την παρέα της δεν έχω που αλλού να το πω για να πάρω γνώμη οπότε το γράφω εδω!
Να της πω στα ίσια θέλω να σε πηδήξω το σκέφτομαι από το πρωί ως το βράδυ η να αφήσω τα πράγματα όπως έχουν?
Εσκασε το κυριακατικο θεμα
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Καλησπέρα θέλω να πηδήξω την ξαδέρφη μου δεν μπορώ άλλο να το σκέφτομαι να της το πω στα ίσια λέτε?
Κ αυτήν μου έχει δώσει κάποια σημάδια αλλά μπορεί να είναι λάθος και να κάνω μλκια.
Το θέμα ομως είναι μαζί με έναν μλκ και εγώ έχω σχέση αλλά κάνουμε πολλά πράγματα οι 2 μας όπως θάλασσα καφέ ποτό ψώνια γενικά είμαστε πολύ κοντά και τα λέμε όλα μεταξύ μας ακόμα και λεπτομερειες για το πώς πηδιεται μου λέει 29 αυτή 32 εγώ μουναρα ψηλή αδύνατη κωλαρα βυζάρες μεγαλες..
Μάλλον δεν θα το τολμήσω γιατί θα την χάσω μετά δεν είναι χαζή ούτε κανένα πουτανακι σπουδαγμένη με μεταπτυχιακά την δουλειά της την παρέα της δεν έχω που αλλού να το πω για να πάρω γνώμη οπότε το γράφω εδω!
Να της πω στα ίσια θέλω να σε πηδήξω το σκέφτομαι από το πρωί ως το βράδυ η να αφήσω τα πράγματα όπως έχουν?

re ghory μας τα ξαναπες, μονο που εχει εξαφανιστει ο σουκερμαν να σε στολισει καταλληλα!!
σουκερμαν λειπεις
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.644
Like
28.804
Πόντοι
6.056
Εγω παντως δεν εχω τετοια θεματα τύπε γιατι δεν εχω ξαδερφη.
Αλλά αναρωτιεμαι, ολωνων οι ξαδελφες ειναι μουναρες? Δεν εχει κανενας ασχημη ξαδελφη?
Εγω τυπε εχω τρεις που είναι ωραίες γυναίκες, τώρα πια είναι μεγάλες με παιδιά αλλά στα νιάτα τους φύσαγαν!
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
Εγω παντως δεν εχω τετοια θεματα τύπε γιατι δεν εχω ξαδερφη.
Αλλά αναρωτιεμαι, ολωνων οι ξαδελφες ειναι μουναρες? Δεν εχει κανενας ασχημη ξαδελφη?
Εδω είσαι! Η δικιά μου ούτε με σακούλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom