Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 825K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
587
Like
421
Πόντοι
26
Το σύστημα είναι να αράζεις στο πεντάστερο και να μην το κουνάς.Ρεστωράν,μπαρ καφέ,σάουνες,πισίνες όλα στα πόδια σου.Εχουν τεράστια συγκροτήματα.Το πρόβλημα είναι οτι οι Τούρκοι είναι συνέχεια στη μάπα σου δεν μπορείς να ησυχάσεις.
Πώς είναι τα πράγματα στα ξενοδοχεία της κων/πόλης.;
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.363
Πόντοι
456
Πώς είναι τα πράγματα στα ξενοδοχεία της κων/πόλης.;

Μικτές εντυπώσεις.Αλλα πράγματα εξαιρετικά άλλα πολύ μέτρια.Πάντως σε σχέση με καταστάσεις εκτός πεντάστερων τα πεντάστερα είναι μονόδρομος.
Γενικά Τουρκία πολλή απάτη.Πρέπει συνέχεια να προσέχεις.Είναι πολύ κουραστική χώρα.Στο στυλ μοιάζουν με τους Θεσσαλονικείς,αραχτοί τύποι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.363
Πόντοι
456
Και οι Τουρκάλες πολύ μέτριες εμφανισιακά,κατώτερες από τις Ελληνίδες.Γενικά Κωνσταντινούπολη δεν αξίζει με την καμία.Πού και πού βλέπεις καμιά εντυπωσιακή ανατολική με κουστουμάτο σπόνσορα και αυτό είναι όλο.
Για γούστα σλαβικές χώρες μόνο υπερέχουν κατά πολύ.Αντε να βάλω και τη Βιέννη μέσα που έρχονται οι Σλάβες ευχαρίστως.
Το πρόβλημα με τις Ρωσίδες είναι οτι παίρνουν πολλές πρωτοβουλίες είναι πολύ πατερναλιστικές.Με Ουκρανέζες,Πολωμέζες αποφασίζεις για όλα εσύ,είναι τελείως sub,δεν έχεις τις γκόμενες να σε πιέζουν με απαιτήσεις και γνώμες.Με τις Ρωσίδες πρέπει να μαχεσθείς,συνέχεια πολεμάνε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.363
Πόντοι
456
Εριξα τον πουτσάκο τελικά στη Ρωσίδα μετά την ταλαιπωρία.Με ρώτησε ποιες είναι οι βλέψεις μου,τι θέλω.Λέω θέλω να περνάω καλά,να κάνω ταξίδια.Εγώ μου λέει θέλω σοβαρή σχέση,οικογένεια με άτομο σαν εσένα.Οπότε αφού πέρασα τα shit tests ακολούθησαν οι πούτσες.Καλή κοπέλα γενικώς οπότε δε θα βάλω φωτός.Κατάφερα και να μη με γδάρουν σε ρεστωράν,ταξί καθάρισε η γκόμενα.

CDEHzY.jpg


UQsEDk.jpg


Τα τουρκικά φαγιά για τον πέο,το ένα χειρότερο από το άλλο.Μόνο στο μπακλαβά διακρίνονται.Είχε και ματς σήμερα στο στάδιο της Μπεσίκτας μας έπρηξαν τα αρχίδια τα χουλιγκάνια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.328
Πόντοι
3.936
H Ρωσίδα δεν τραβάει εδώ Κωνσταντινούπολη.Πιέζει συνέχεια,θέλω αυτό,θέλω εκείνο.Πολύ στρες παίδες.Εχεις και τους Τουρκαλάδες δίπλα.Τα φαγιά ψιλοάνοστα,είναι ωραία να τα βλέπεις,ξέρουν να τα τακτοποιούν αλλά μάπα στη γεύση.Πολλές Ρωσίδες εδώ και οι περισσότερες μιλάνε τουρκικά.
Ευτυχώς αύριο δραπετεύω Ελλάδα όπου με περιμένει Λιθουανή στο αεροδρόμιο.Δε με βλέπω να ξανάρχομαι Κωνσταντινούπολη,πολλή ταλαιπωρία.Λευκορρωσίδες,Ουκρανέζες,Τσέχες,Πολωνέζες πολύ πιο ευχάριστη εμπειρία απο Ρωσίδες.Οι Ρωσίδες σε στρεσάρουν πολύ,όλο στην τσίτα είσαι.
Ποια κωνσταντινουπολη ρε μινχαουζεν; οπως τοτε που πηγες στις ΗΠΑ νοερα και μετα εκανες το παγωνι; Αν ειχες παει σε αυτα δυο αυτα μερη που διατυμπανιζεις οτι πηγες -θα μας ειχες φλωμοσει με αμετρητες ποζερι φωτο στο να χαμε να λεγαμε. Μονο για τα χωριουδακια της πολωνιας εισαι οδικως με καμμια τελειωμενη που.. που δεν ειναι πολωνεζα .Και ελλαδα σε κανα airbhb που μοστραρεις για δικο σου και γελαμε.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
H Ρωσίδα δεν τραβάει εδώ Κωνσταντινούπολη.Πιέζει συνέχεια,θέλω αυτό,θέλω εκείνο.Πολύ στρες παίδες.Εχεις και τους Τουρκαλάδες δίπλα.Τα φαγιά ψιλοάνοστα,είναι ωραία να τα βλέπεις,ξέρουν να τα τακτοποιούν αλλά μάπα στη γεύση.Πολλές Ρωσίδες εδώ και οι περισσότερες μιλάνε τουρκικά.
Ευτυχώς αύριο δραπετεύω Ελλάδα όπου με περιμένει Λιθουανή στο αεροδρόμιο.Δε με βλέπω να ξανάρχομαι Κωνσταντινούπολη,πολλή ταλαιπωρία.Λευκορρωσίδες,Ουκρανέζες,Τσέχες,Πολωνέζες πολύ πιο ευχάριστη εμπειρία απο Ρωσίδες.Οι Ρωσίδες σε στρεσάρουν πολύ,όλο στην τσίτα είσαι.
την στελνεις και κλεινεις εσκορτακι και την περνας μια χαρα..βλεπω πολυ δυνατα κομματια στην Πολη..
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.363
Πόντοι
456
Ευτυχώς την έκανα από την Τουρκιά.Εριξα αρκετό βρισίδι στα μουσλίμια,φχαριστήθηκα.Σίγουρα θα υπάρχουν Ελληνες που γουστάρουν χοντρά τουρκικές φάσεις αλλά για εμένα ήταν όλα ανυπόφορα.Σλαβικός κόσμος όλα τα λεφτά.
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.040
Like
9.876
Πόντοι
1.406
-Νομίζω ότι οι Ελβετίδες καί οι Σκωτσέζες, είναι οι πιό άσχημες γυναίκες τής Ευρώπης-
ευτυχως που γραφεις νομιζεις....οι σκωτσεζες τυπε απλα δεν υπαρχουν ,οτι καλυτερο στον πλανητη ,καμια σχεση με τις βρωμοαγγλιδες αν εχεις κατι τετοιο στο μυαλο...οι ελβετιδες παλι αλλο ανεκδοτο, δεν ηξερα οτι υπαρχουν γυναικες στην ελβετια γεννημενες εκει ,παντα ειχα την εντυπωση οτι αυτος ο ξενερωτος λαος αναπαραγεται με αερογαμια και παιδια του σωληνα ...οποτε αν υπαρχουν και εχεις δει μαλλον σωστα νομιζεις για αυτες!
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.363
Πόντοι
456
Σου πηρε τον αερα γι αυτό.
Στις ρωσιδες πρέπει να εισαι σκληρός στο λογο και τις αποφάσεις μπετόν αρμε.
Τι παει να πει θέλει?άρχοντα θες ειδικό μαθημα για τις Ρωσίδες.
Σε έχουν μαλακώσει οι πολωνεζες και οι τσεχες.

Δε σε αφήνουνε στιγμή να ησυχάσεις πετάγονται συνέχεια σαν πούτσες θέλω αυτό,θέλω εκείνο,πάμε εδώ,πάμε εκεί.Ασε μας ρε κοπέλα μου έχω όρεξη να αγχωθώ να δω τους Τουρκαλάδες.Δεν είναι νωχελικές,υποτακτικές Σλάβες που πάνε με τα νερά σου και δεν παίρνουν πρωτοβουλίες όπως οι Ουκρανές.Οι Ρωσίδες συνέχεια σε τσινάνε,πολύ αρχιδοπρήξιμο.Υπερβολικά ενεργητικές και ασυμβίβαστες.Θέλουν όλα να γίνονται όπως θέλουν αυτές.Δεν έχω όρεξη να μάχομαι,η Βαλκάνιος υπεροχή είναι δεδομένη και πρέπει να γίνεται σεβαστή άμα τη εμφανίσει.
Πολωνία,Τσεχία είναι πολιτισμένα πράγματα συγκριτικά,ευρωπαικός αέρας.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.222
Like
15.876
Πόντοι
3.656
ευτυχως που γραφεις νομιζεις....οι σκωτσεζες τυπε απλα δεν υπαρχουν ,οτι καλυτερο στον πλανητη ,καμια σχεση με τις βρωμοαγγλιδες αν εχεις κατι τετοιο στο μυαλο...
Αγγλίδες λες για τις κοντόχοντρες ξυπόλητες που ξερνάνε στα πάρκα στην ελλάδα που έρχονται με επίδομα ανεργίας ;
Γιατί αυτές που κυκλοφορούν στα καλά εμπορικά στο λονδίνο ....
είναι να τον βγάζεις και τον παίζεις με το που τις βλέπεις.
Το μόνο κακό , ότι δεν είναι στον πούτσο μας.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.328
Πόντοι
3.936
οι ελβετιδες παλι αλλο ανεκδοτο, δεν ηξερα οτι υπαρχουν γυναικες στην ελβετια γεννημενες εκει ,παντα ειχα την εντυπωση οτι αυτος ο ξενερωτος λαος αναπαραγεται με αερογαμια και παιδια του σωληνα ...
Σε τουριστικο νησι του β/α αιγαιου δυο Eλβετιδες μαζι παρτουζα απο καμακι παραλιας 23 κ' 25 ηλικιακα αντιστοιχα- παλια το 2008 μετα απο οινοποσια (σε σπιτι με κηπο κοντα σε παραλια) το γλυκοπιοτο κρασι (samos anthemis) επαιξε τον ρολο του. Επισης με μια αλλη ελβετιδα ξανθια την επομενη χρονια γυρω στα 28, στο ιδιο νησι στην παραλια πανω σε ξαπλωστρα βραδι επαιξε φαση. Αλλα στο σεξ δεν ηταν κατι ουαου, χαλαρα πραγματα και στην πρωτη και στην δευτερη περιπτωση.
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
613
Πόντοι
81
Αγγλίδες λες για τις κοντόχοντρες ξυπόλητες που ξερνάνε στα πάρκα στην ελλάδα που έρχονται με επίδομα ανεργίας ;
Γιατί αυτές που κυκλοφορούν στα καλά εμπορικά στο λονδίνο ....
είναι να τον βγάζεις και τον παίζεις με το που τις βλέπεις.
Το μόνο κακό , ότι δεν είναι στον πούτσο μας.
Έτσι είναι, αν και γενικά ο μέσος όρος είναι μέτριος προς κακός, η μουνάρα Αγγλίδα, τα 9-10άρια είναι για μένα οι ωραιότερες γυναίκες στον κόσμο, απλά είναι λίγες...
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.040
Like
9.876
Πόντοι
1.406
Αγγλίδες λες για τις κοντόχοντρες ξυπόλητες που ξερνάνε στα πάρκα στην ελλάδα που έρχονται με επίδομα ανεργίας ;
Γιατί αυτές που κυκλοφορούν στα καλά εμπορικά στο λονδίνο ....
είναι να τον βγάζεις και τον παίζεις με το που τις βλέπεις.
Το μόνο κακό , ότι δεν είναι στον πούτσο μας.
τυπε ετσι οπως το λες και το τατζικισταν θα εχει καποια μουνια ,καπου, να γλυφεις τα δαχτυλα σου...εδω μιλαμε για αναλογια αξιογαμητων μουνιων /εκατομμυριο θυληκων κατσαπλιαδων...η αγγλια ειναι γ΄ εθνικη....και για να εμβαθυνω στην βαθυστοχαστη αυτη κουβεντα ,ακομα και ομορφες αγγλιδες με τρομερες πρωτες υλες ,βγαζουν μια κιτς αυρα τετοια, που τις καθιστα αποκρουστικες ακομα και για ελληνα γιδοβοσκο ορεισιβιο που ειδε τελευταια φορα μουνι με μουστακι το 1982!
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
613
Πόντοι
81
τυπε ετσι οπως το λες και το τατζικισταν θα εχει καποια μουνια ,καπου, να γλυφεις τα δαχτυλα σου...εδω μιλαμε για αναλογια αξιογαμητων μουνιων /εκατομμυριο θυληκων κατσαπλιαδων...η αγγλια ειναι γ΄ εθνικη....και για να εμβαθυνω στην βαθυστοχαστη αυτη κουβεντα ,ακομα και ομορφες αγγλιδες με τρομερες πρωτες υλες ,βγαζουν μια κιτς αυρα τετοια, που τις καθιστα αποκρουστικες ακομα και για ελληνα γιδοβοσκο ορεισιβιο που ειδε τελευταια φορα μουνι με μουστακι το 1982!
Υπερβολικός είσαι συναγωνιστή :):):)
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.040
Like
9.876
Πόντοι
1.406
Υπερβολικός είσαι συναγωνιστή :):):)
για να γινει κατανοητο το σκεπτικο μου....ειμαι σιγουρος πως ακομα και στην καυλομανα ελβετια καπου θα παραμονευουν δυο καβλιαρες να σε αρπαξουν να πεις τον δεσποτη παναγιωτη,δε λεω-υπαρχουν πιθανοτητες,αλλα ισχνες σαν τις αγελαδες στο ονειρο του φαραω!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.222
Like
15.876
Πόντοι
3.656
τυπε ετσι οπως το λες και το τατζικισταν θα εχει καποια μουνια ,καπου, να γλυφεις τα δαχτυλα σου...εδω μιλαμε για αναλογια αξιογαμητων μουνιων /εκατομμυριο θυληκων κατσαπλιαδων...η αγγλια ειναι γ΄ εθνικη....και για να εμβαθυνω στην βαθυστοχαστη αυτη κουβεντα ,ακομα και ομορφες αγγλιδες με τρομερες πρωτες υλες ,βγαζουν μια κιτς αυρα τετοια, που τις καθιστα αποκρουστικες ακομα και για ελληνα γιδοβοσκο ορεισιβιο που ειδε τελευταια φορα μουνι με μουστακι το 1982!
Οι μη φτωχάτζες που και προπάππος τους ήταν άγγλος, στις οποίες αναφέρομαι , δεν μετριούνται στα δάχτυλα ενός χεριού.
Σίγουρα μειοψηφία, αλλά παίζει να είναι και 1/20 σε μεγάλες πόλεις .

Στην ελλάδα, είναι πολύ λιγότερες οι γκόμενες αυτής της συνομωταξίας.
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
613
Πόντοι
81
για να γινει κατανοητο το σκεπτικο μου....ειμαι σιγουρος πως ακομα και στην καυλομανα ελβετια καπου θα παραμονευουν δυο καβλιαρες να σε αρπαξουν να πεις τον δεσποτη παναγιωτη,δε λεω-υπαρχουν πιθανοτητες,αλλα ισχνες σαν τις αγελαδες στο ονειρο του φαραω!
Συμφωνώ μαζί σου ως προς το μέσο όρο...Αλλά διαφωνώ ως προς τη συχνότητα..Στο Λονδίνο βλέπεις πάρα πολλές όμορφες Αγγλίδες και όπως είπα και πριν(προσπικό γούστο),
το 10άρι Αγγλίδα είναι η νούμερο 1 στον κόσμο, ούτε Ρωσίδα, ούτε Τσέχα, ούτε Λατίνα, ούτε τίποτα...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.716
Κριτικές
15
Like
11.354
Πόντοι
3.846
Αγγλίδες λες για τις κοντόχοντρες ξυπόλητες που ξερνάνε στα πάρκα στην ελλάδα που έρχονται με επίδομα ανεργίας ;
Γιατί αυτές που κυκλοφορούν στα καλά εμπορικά στο λονδίνο ....
είναι να τον βγάζεις και τον παίζεις με το που τις βλέπεις.
Το μόνο κακό , ότι δεν είναι στον πούτσο μας.
Πόσες είναι οι καλές που λες;
Έχω πάει αρκετές φορές Λονδίνο και στο μετρό και στο δρόμο δε βλέπονται οι Αγγλίδες.
Το βράδυ στο κέντρο που βγαίνουν βαμμένες με ξεκωλε ντυσίματα φαίνονται όλες μουνάρες.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.696
Like
2.742
Πόντοι
456
ευτυχως που γραφεις νομιζεις....οι σκωτσεζες τυπε απλα δεν υπαρχουν ,οτι καλυτερο στον πλανητη ,καμια σχεση με τις βρωμοαγγλιδες αν εχεις κατι τετοιο στο μυαλο...οι ελβετιδες παλι αλλο ανεκδοτο, δεν ηξερα οτι υπαρχουν γυναικες στην ελβετια γεννημενες εκει ,παντα ειχα την εντυπωση οτι αυτος ο ξενερωτος λαος αναπαραγεται με αερογαμια και παιδια του σωληνα ...οποτε αν υπαρχουν και εχεις δει μαλλον σωστα νομιζεις για αυτες!
Δηλαδή ρε τυπε τι διαφορά έχει η Σκωτσέζα από μια Αγγλίδα?εμφανισιακά και σε χαρακτηρα πιο μεγάλες διαφορές έχει μια Σαλόνικια με μια κρητικιά..πάρα Αγγλίδα με σκοτσεζα.οι Αγγλίδες πολύ πιο ωραία μούνια από κάτι ελλεινιδες Κύπριες και γενικά μεσανατολιτισες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom