Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 831K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.886
Like
4.501
Πόντοι
456
Ε τότε μιλάμε γιά 700-800 ευρώ τουλάχιστον ανά μέρα. Εντάξει αναλογικά πού έχει καί τό ταξίδι μέσα, δέν είναι καί πάρα πολλά!!
Φυσικά εγώ είμαι ο πιό άσχετος γιά νά τό πώ αυτό. Αλλά λόγο τών ταξιδιών πού έχω κάνει, τά υπολογίζω διαφορετικά!!
Τό θέμα είναι νά περνάς καλά, καί τό...χρήμα ποιός τό γαμεί!! :sunglasses:

Αυτά είναι το μίνιμουμ.Δεν υπάρχει οροφή.Αμα θες τριολέ,σαμπάνιες κτλ το κόστος εκτοξεύεται.Η μόνη πόλη που μπορούσες να τα κάνεις αυτά σε λελογισμένο κόστος ήταν το Κίεβο προ του 2017.Τότε μπορούσες να γαμάς και τρεις και παραπάνω τη μέρα με ένα πεντακοσάρικο και μιλάμε για μοντέλες.
Αλλά αυτές οι εποχές έχουν περάσει αμεπιστρεπτί όποιος πρόλαβε πρόλαβε.Το θέμα είναι η εμπειρία άρχοντος.Καλύτερα να φας 1500 σε δυο μέρες και να περάσεις βασιλικά παρά σε 10 μέρες και να περάσεις μέτρια.Στηρίζομαι στη συγκέντρωση πυρός για διάτρηση του στόχου.Δηλαδη χτυπάς μαζικά σε μικρό χρόνο με πολύ μεγάλη ισχύ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.309
Like
3.844
Πόντοι
1.706
Αυτά είναι το μίνιμουμ.Δεν υπάρχει οροφή.Αμα θες τριολέ,σαμπάνιες κτλ το κόστος εκτοξεύεται.Η μόνη πόλη που μπορούσες να τα κάνεις αυτά σε λελογισμένο κόστος ήταν το Κίεβο προ του 2017.Τότε μπορούσες να γαμάς και τρεις και παραπάνω τη μέρα με ένα πεντακοσάρικο και μιλάμε για μοντέλες
Αλλά αυτές οι εποχές έχουν περάσει αμεπιστρεπτί όποιος πρόλαβε πρόλαβε.
Καλά άσε τό 2017. Εγώ θυμάμαι πολύ πιό παλιά στήν Μόσχα πού έμενα επαγγελματικά γιά περίπου 3 μήνες,
σέ κάτι Clubs γαμάτα. Μέ μούνες από τήν εργασία εκεί είχα πάθει πλάκα. Μιλάμε κυριολεκτικά μουνάρες.
Καί στήν Ουκρανία είχε καλά σκηνικά θυμάμαι. Αλλά τήν Μόσχα τήν θεωρώ ηγέτη στίς υπερμούνες!!

Σίγουρα αυτό πού λές έτσι είναι, αυτός πού κάνει αυτή τήν δουλειά καλύτερα σέ 2 μέρες νά είναι Super Hi.
Τί νά τό κάνεις καί 20 μέρες... άν είναι τής πούτσας!!
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.886
Like
4.501
Πόντοι
456
Καλά άσε τό 2017. Εγώ θυμάμαι πολύ πιό παλιά στήν Μόσχα πού έμενα επαγγελματικά γιά περίπου 3 μήνες,
σέ κάτι Clubs γαμάτα. Μέ μούνες από τήν εργασία εκεί είχα πάθει πλάκα. Μιλάμε κυριολεκτικά μουνάρες.
Καί στήν Ουκρανία είχε καλά σκηνικά θυμάμαι. Αλλά τήν Μόσχα τήν θεωρώ ηγέτη στίς υπερμούνες!!

Οι Μοσχοβίτισσες όμως έχουν απαιτήσεις.Ποτέ δε γαμούσες 3 μουνάρες τη μέρα με 500 ευρώ.Οι Ρωσίδες θεωρούν τις Ουκρανέζες χαζές γενικώς οτι ξεπουλιούνται για πενταροδεκάρες.
Και οι Λευκορρωσίδες τις Ουκρανές χαζές τις ανεβάζουν θεόχαζες τις κατεβάζουν σαν τα κορόιδα της υπόθεσης.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.309
Like
3.844
Πόντοι
1.706
Οι Μοσχοβίτισσες όμως έχουν απαιτήσεις.Ποτέ δε γαμούσες 3 μουνάρες τη μέρα με 500 ευρώ.Οι Ρωσίδες θεωρούν τις Ουκρανέζες χαζές γενικώς οτι ξεπουλιούνται για πενταροδεκάρες.
Οχι ρέ ποτέ δέν είχα πληρώσει μούνα. Σού λέω επαγγελματικά σέ Clubs τίς γνώριζα!!
Καί αρκετές μπορώ νά πώ. Μιλάω...γιά πρίν χρόνια.
Εμένα δέν μέ νοιάζουν οι 3, μέ νοιάζει μία αλλά νά γαμεί καί νά δέρνει!!
Tήν Σερβία, Βελιγραδι μαζί μέ Μόσχα, τίς έχω γιά Top, καί μετά Ουκρανία!!
Στήν Σερβία πάω καί τώρα σέ Clubs, γίνεται τής Πόπης!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.886
Like
4.501
Πόντοι
456
Οχι ρέ ποτέ δέν είχα πληρώσει μούνα. Σού λέω επαγγελματικά σέ Clubs τίς γνώριζα!!
Καί αρκετές μπορώ νά πώ. Μιλάω...γιά πρίν χρόνια.
Εμένα δέν μέ νοιάζουν οι 3, μέ νοιάζει μία αλλά νά γαμεί καί νά δέρνει!!
Tήν Σερβία, Βελιγραδι μαζί μέ Μόσχα, τίς έχω γιά Top, καί μετά Ουκρανία!!
Στήν Σερβία πάω καί τώρα σέ Clubs, γίνεται τής Πόπης!!

Μόσχα μία μπορείς να έχεις,πολλές δε γίνεται.Αυτά τα σκηνικά Κιέβου στυλ 2005-2017 να βγαίνεις με τη μία στις 15:00,με την επόμενη στις 18:00,μετά στις 20:00,μετά στις 23:00,αλλεπάλληλα ραντεβού με πουτσίδια,τριολέ,FFFM κτλ,μόνο Ουκρανία γίνονταν.
Και Πολωνία με μία τη μέρα μπορείς να βγαίνεις,με δύο διαφορετικές είναι δύσκολο κυρίως γιατί οι Πολωνέζες δουλεύουνε οπότε έχουν χρόνο μόνο μετά τις 19.00-20.00.Βαρσοβία έχει το καλό οτι έχει μαζέψει άπειρες Λευκορωσίδες,Ουκρανέζες που δεν κυαλάρουν τους Πολωνούς άντρες και ψάχνονται για εισαγόμενο πούτσο.Και στις Πολωνέζες βέβαια παίζει το ματι τους,πάντα βλέπεις τον αραπάκο και τον κινεζοειδή να βολεύονται.
Για να δούμε πώς θα πάει η Κωνσταντιμούπολη ήρθα στο πολυτελές ξενοδοχείο και η δικιά μου κοιμάται αλλά αύριο θα ρίξω κανάν πούτσο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.309
Like
3.844
Πόντοι
1.706
Μόσχα μία μπορείς να έχεις,πολλές δε γίνεται.Αυτά τα σκηνικά Κιέβου στυλ 2005-2017 να βγαίνεις με τη μία στις 15:00,με την επόμενη στις 18:00,μετά στις 20:00,μετά στις 23:00,αλλεπάλληλα ραντεβού με πουτσίδια,τριολέ,FFFM κτλ,μόνο Ουκρανία γίνονταν.
Και Πολωνία με μία τη μέρα μπορείς να βγαίνεις,με δύο διαφορετικές είναι δύσκολο κυρίως γιατί οι Πολωνέζες δουλεύουνε οπότε έχουν χρόνο μόνο μετά τις 19.00-20.00.Βαρσοβία έχει το καλό οτι έχει μαζέψει άπειρες Λευκορωσίδες,Ουκρανέζες που δεν κυαλάρουν τους Πολωνούς άντρες και ψάχνονται για εισαγόμενο πούτσο.Και στις Πολωνέζες βέβαια παίζει το ματι τους,πάντα βλέπεις τον αραπάκο και τον κινεζοειδή να βολεύονται.
Γιά νά τό λές κάτι θά ξέρεις. Εγώ τό λέω από τήν άλλη πλευρά, πού είτε επαγγελματικά,
είτε μέσω κονέ πού αποκτάς μέ τόν καιρό εκεί, βρίσκεις καί γαμώ τίς μούνες!!
Θέλει χρόνο όμως, αυτά πού λέω δέν γίνονται σε 2-3 καί 10 μέρες!!
Στήν Σερβία άς πούμε είχα φάει 3 ολόκληρα καλοκαίρια...μιλάμε γιά 4μηνα.
Καί εκεί όποιος κάνει μαλακία σέ γκόμενα, τόν γαμήσανε οι Σέρβοι, μιλάμε γιά άτομα...ντερέκια 2μετρους!! :coffee:
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.886
Like
4.501
Πόντοι
456
Γιά νά τό λές κάτι θά ξέρεις. Εγώ τό λέω από τήν άλλη πλευρά, πού είτε επαγγελματικά,
είτε μέσω κονέ πού αποκτάς μέ τόν καιρό εκεί, βρίσκεις καί γαμώ τίς μούνες!!
Θέλει χρόνο όμως, αυτά πού λέω δέν γίνονται σε 2-3 καί 10 μέρες!!
Στήν Σερβία άς πούμε είχα φάει 3 ολόκληρα καλοκαίρια...μιλάμε γιά 4μηνα.
Καί εκεί όποιος κάνει μαλακία σέ γκόμενα, τόν γαμήσανε οι Σέρβοι, μιλάμε γιά άτομα...ντερέκια 2μετρους!! :coffee:

Σερβία θες κοννέ με ντόπιους.Πολωνία,Ουκρανία δε χρειάζεσαι αυτό είναι το καλό.Είναι πολύ ανοιχτές οι γκόμενες στις γνωριμίες και στους ξένους.Ετσι ήταν παλιά και η Τσεχία τώρα οι Τσέχες έχουν γίνει πιο κλειστές και δύσπιστες.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.309
Like
3.844
Πόντοι
1.706
Σερβία θες κοννέ με ντόπιους.Πολωνία,Ουκρανία δε χρειάζεσαι αυτό είναι το καλό.Είναι πολύ ανοιχτές οι γκόμενες στις γνωριμίες και στους ξένους.
Ναί εννοείται αυτό έτσι είναι!!
Σερβία άν δέν έχεις κονέ πολύ δύσκολο, νά κάνεις κάτι!!
Τήν Ουκρανία τήν ξέρω καλύτερα από τή Πολωνία...είναι πιό εύκολα σίγουρα.
Οι Πολωνοί μού είχαν κάνει εντύπωση...πολύ καλοί άνθρωποι!!
Τούς Τσέχους ενώ έχουν καί γαμώ τίς γκόμενες, δέ τούς γουστάρω καθόλου.
Οπως καί τούς Κροάτες!!
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.355
Κριτικές
6
Like
10.443
Πόντοι
3.936
Ρε αυτά είναι κονσέρβες..δε βλέπετε τη κροατισα που φοράει καλοκαιρινο φορεμα?στη Πολωνία τώρα έχει πουτσοκρυο..
Mας δουλευει παλι ο παππους και κανει τις αλχημειες του. Βαζει πχ. φρεσκιες φωτο απο λογαριασμους χαρτοκοπτικου και μετα ξανακερναει απο ενα γυρο ποσταρισματος με παρελθοντικες ταριφογλου κονσερβα και ετοιμο το ταξιδι του μινχαουζεν. Αμολαει και το μελανι του- θα παω δηθεν εκει θα ερθει δηθεν εκεινη και ζει τον μυθο του ετσι.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.943
Κριτικές
15
Like
11.718
Πόντοι
3.846
Ε τότε μιλάμε γιά 700-800 ευρώ τουλάχιστον ανά μέρα. Εντάξει αναλογικά πού έχει καί τό ταξίδι μέσα, δέν είναι καί πάρα πολλά!!
Φυσικά εγώ είμαι ο πιό άσχετος γιά νά τό πώ αυτό. Αλλά λόγο τών ταξιδιών πού έχω κάνει, τά υπολογίζω διαφορετικά!!
Τό θέμα είναι νά περνάς καλά, καί τό...χρήμα ποιός τό γαμεί!! :sunglasses:
Όχι ρε γιατί να είναι πολλά για τον μέσο Έλληνα.
Για τον Κμαν είναι ίσα ίσα για να βγάλει τον υπόλοιπο μήνα με 200€ στην τσέπη.
Έτσι! Ζήσε το σήμερα, δίχως αύριο!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.309
Like
3.844
Πόντοι
1.706
Όχι ρε γιατί να είναι πολλά για τον μέσο Έλληνα.
Για τον Κμαν είναι ίσα ίσα για να βγάλει τον υπόλοιπο μήνα με 200€ στην τσέπη.
Έτσι! Ζήσε το σήμερα, δίχως αύριο!!
Καλά εννοείται ότι τά πορνοτάξιδα κοστίζουν. Εγώ βέβαια είμαι άσχετος γιά νά τό κρίνω, αλλά τό καταλαβαίνω.
Από αρκετά ταξίδια "Τουριστικά" πού έχω κάνει πάντως, καταλαβαίνω ότι γιά τούς άνδρες πού πληρώνουν γκόμενες είναι κόστος.
Καί ένα καλό ταξίδι νά κάνεις άνευ γκόμενας π.χ στήν Βραζιλία γιά 10 μέρες, θέλεις min 6-7Κ ευρώ.
Σίγουρα δέν είναι γιά άτομα μέ περιορισμένο οικονομικό Profil αυτά τά ταξίδια. Ο καθένας ότι...έχει χαλάει.
-Εκτός άν πάει μέ γκρούπ καί τού έρθει πιό οικονομικά, αλλά προσωπικά αυτά τά ταξίδια δέν μού αρέσουν-
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.886
Like
4.501
Πόντοι
456
H Ρωσίδα δεν τραβάει εδώ Κωνσταντινούπολη.Πιέζει συνέχεια,θέλω αυτό,θέλω εκείνο.Πολύ στρες παίδες.Εχεις και τους Τουρκαλάδες δίπλα.Τα φαγιά ψιλοάνοστα,είναι ωραία να τα βλέπεις,ξέρουν να τα τακτοποιούν αλλά μάπα στη γεύση.Πολλές Ρωσίδες εδώ και οι περισσότερες μιλάνε τουρκικά.
Ευτυχώς αύριο δραπετεύω Ελλάδα όπου με περιμένει Λιθουανή στο αεροδρόμιο.Δε με βλέπω να ξανάρχομαι Κωνσταντινούπολη,πολλή ταλαιπωρία.Λευκορρωσίδες,Ουκρανέζες,Τσέχες,Πολωνέζες πολύ πιο ευχάριστη εμπειρία απο Ρωσίδες.Οι Ρωσίδες σε στρεσάρουν πολύ,όλο στην τσίτα είσαι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.886
Like
4.501
Πόντοι
456
Καλά εννοείται ότι τά πορνοτάξιδα κοστίζουν. Εγώ βέβαια είμαι άσχετος γιά νά τό κρίνω, αλλά τό καταλαβαίνω.
Από αρκετά ταξίδια "Τουριστικά" πού έχω κάνει πάντως, καταλαβαίνω ότι γιά τούς άνδρες πού πληρώνουν γκόμενες είναι κόστος.
Καί ένα καλό ταξίδι νά κάνεις άνευ γκόμενας π.χ στήν Βραζιλία γιά 10 μέρες, θέλεις min 6-7Κ ευρώ.
Σίγουρα δέν είναι γιά άτομα μέ περιορισμένο οικονομικό Profil αυτά τά ταξίδια. Ο καθένας ότι...έχει χαλάει.
-Εκτός άν πάει μέ γκρούπ καί τού έρθει πιό οικονομικά, αλλά προσωπικά αυτά τά ταξίδια δέν μού αρέσουν-

Και μόνος σου άμα πας Βιέννη,Πράγα,Πόζναν,Βρότσλαβ π.χ. μια χαρά θα περάσεις αλλά με γκόμενα είναι άλλη φάση.Ανεβάζει την εμπειρία 100%.Το θέμα είναι να είσαι σε πόλη με πολλές ευκαιρίες π.χ. Κίεβο,Μόσχα,Βαρσοβία κτλ οπότε το τι κάνει η εκάστοτε γκόμενα δε σε απασχολεί αφού υπάρχουν άπειρες στην ουρά να την αντικαταστήσεις οπότε έχεις το πάνω χέρι είσαι outcome independant.Σε πόλεις όπως Κωνσταντινούπολη,Αθήνα κτλ έχεις μειονέκτημα γιατί εγκλωβίζεσαι με μία και δεν μπορείς εύκολα να την αντικαταστήσεις ενώ αυτή βρίσκει πούτσο πολύ άνετα.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.309
Like
3.844
Πόντοι
1.706
H Ρωσίδα δεν τραβάει εδώ Κωνσταντινούπολη.Πιέζει συνέχεια,θέλω αυτό,θέλω εκείνο.Πολύ στρες παίδες.Εχεις και τους Τουρκαλάδες δίπλα.Τα φαγιά ψιλοάνοστα,είναι ωραία να τα βλέπεις,ξέρουν να τα τακτοποιούν αλλά μάπα στη γεύση.Πολλές Ρωσίδες εδώ και οι περισσότερες μιλάνε τουρκικά.
Ευτυχώς αύριο δραπετεύω Ελλάδα όπου με περιμένει Λιθουανή στο αεροδρόμιο.Δε με βλέπω να ξανάρχομαι Κωνσταντινούπολη,πολλή ταλαιπωρία.Λευκορρωσίδες,Ουκρανέζες,Τσέχες,Πολωνέζες πολύ πιο ευχάριστη εμπειρία απο Ρωσίδες.Οι Ρωσίδες σε στρεσάρουν πολύ,όλο στην τσίτα είσαι.
Ρέ Balkan τί πήγες νά κάνεις Κωνσταντινούπολη ?
Εκεί σέ όλη τήν περίμετρο τής κλειστής αγοράς, τά μαγαζιά ούτε τουαλέτα δέν έχουν τό ξέρεις αυτό ?
Παίρνουν τά φράγκα αέρα οι Τούρκοι...πραγματικά αέρα!! :sunglasses:




P8120736.JPG
P8120702.JPG
P8120620.JPG
 
Τελευταία τροποποίηση:

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.886
Like
4.501
Πόντοι
456
Το σύστημα είναι να αράζεις στο πεντάστερο και να μην το κουνάς.Ρεστωράν,μπαρ καφέ,σάουνες,πισίνες όλα στα πόδια σου.Εχουν τεράστια συγκροτήματα.Το πρόβλημα είναι οτι οι Τούρκοι είναι συνέχεια στη μάπα σου δεν μπορείς να ησυχάσεις.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.873
Like
2.932
Πόντοι
456
Τι απαίτηση έχει μια Κουρβα μια πουτανα που τη πληρώνεις?άμα βρίσκουν κορόιδα..λογικό να ζητανε έξτρα λεφτά και δώρα!Ελλάδα οι πλουσίοι γαμανε Ουκρανες και Ρωσίδες. Βιζιτες.με 150ευρω..που θα βρεις τόσο φτηνά σαν την Ελλάδα?αν είσαι πλούσιος τα 150ευρω είναι τζάμπα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
594
Like
433
Πόντοι
26
επρεπε να σπιτωσει καμία και μετά την αλλάζει αν την βαρεθεί.
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
594
Like
433
Πόντοι
26
Το σύστημα είναι να αράζεις στο πεντάστερο και να μην το κουνάς.Ρεστωράν,μπαρ καφέ,σάουνες,πισίνες όλα στα πόδια σου.Εχουν τεράστια συγκροτήματα.Το πρόβλημα είναι οτι οι Τούρκοι είναι συνέχεια στη μάπα σου δεν μπορείς να ησυχάσεις.
Που να την κυκλοφορησεις στο grand brazar. γεμάτο σαλιαρηδες.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.886
Like
4.501
Πόντοι
456
επρεπε να σπιτωσει καμία και μετά την αλλάζει αν την βαρεθεί.

Μπα άμα τις σπιτώσεις μετά μαθαίνουν τα κουμπια σου και σε χειρίζονται.Πρέπει να έχεις έναν αέρα μυστηρίου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom