Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 104 άτομα (7 μέλη και 97 επισκέπτες)

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
363
Like
539
Πόντοι
81
Ναι, για Βέργας 7. Και αν 2η βάρδια είναι 4 και μετά τότε άκυρο, εγώ πήγα εκεί περίπου 2-3 το μεσημέρι άρα ακόμα πρώτη. Ρωσιδούλα ήτανε, μιλούσε καλά ελληνικά με προφορά αλλά δεν ήταν αυτό το ελλεινό που κοροϊδεύουμε στις ταινίες. Δεν την είχα ξαναδεί στον οίκο και πέρασα. Ήταν πολύ ευγενική, πολύ γλυκούλα και σφιχτή καθώς ήταν νεαρή και ήταν και πρέπει να ήταν κάπου στα 1.88 σε ύψος όπου από μακρία έδειχνε απλά ψηλή και γλυκιά και μόλις ήρθε κοντά να με προϋπαντήσει τότε είναι που είδα το βύζι και κατάλαβα τι έπαιζε. Αυτή η φάση έπαιξε φέτος τον Γενάρη και από τότε δεν την ξαναπέτυχα και δεν είναι η Βάσια που είχαν γράψει κάποιοι στις τελευταίες κριτικές του Βέργας 7.

Για πες ρε αδερφέ γιατί όλοι λένε ότι η τυπίσα είναι μεσά στις αγάπες, τα φιλάκια, τόνα τ'άλλο κλπ.
2 φορες εχω παει μια στις αρχες οταν δουλευε φωκαιας νομιζω ..θα ελεγα τυπικο γαμησι
την δευτερη προχτες ειχε πολλα νευρα μου το πε και αυτη ...ειναι πολυ καθαρη,αλλα τουλαχιστον σε μενα ηταν πολυ διαικπερωτικη σαν να βιαζοταν  ενω δεν ειχε αλλο πελατη και με νευρα για δικα της θεματα..οποτε προσωπικα δεν ξανα ρισκαρω..
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.803
Πόντοι
736
άμα πας στο άλλο σαιτ στα στούντιο βέργας 7 σου βγάζει το πρόγραμμα με φωτογραφίες από τις εργαζόμενες
Στο αλλο site αν πας στα στουντιο δεν εχει Βεργας 7 (λογικο γιατι ειναι ντελο)
Αν πας στα ντελα δεν εχει φωτο παρα μονο 2-3 κριτικες..
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.803
Πόντοι
736
Ναι, για Βέργας 7. Και αν 2η βάρδια είναι 4 και μετά τότε άκυρο, εγώ πήγα εκεί περίπου 2-3 το μεσημέρι άρα ακόμα πρώτη. Ρωσιδούλα ήτανε, μιλούσε καλά ελληνικά με προφορά αλλά δεν ήταν αυτό το ελλεινό που κοροϊδεύουμε στις ταινίες. Δεν την είχα ξαναδεί στον οίκο και πέρασα. Ήταν πολύ ευγενική, πολύ γλυκούλα και σφιχτή καθώς ήταν νεαρή και ήταν και πρέπει να ήταν κάπου στα 1.88 σε ύψος όπου από μακρία έδειχνε απλά ψηλή και γλυκιά και μόλις ήρθε κοντά να με προϋπαντήσει τότε είναι που είδα το βύζι και κατάλαβα τι έπαιζε. Αυτή η φάση έπαιξε φέτος τον Γενάρη και από τότε δεν την ξαναπέτυχα και δεν είναι η Βάσια που είχαν γράψει κάποιοι στις τελευταίες κριτικές του Βέργας 7.
Καταλαβα, Σπουτνικ η φαση!
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Το είδα, δεν είναι η Αναστασία. Παρ'ότι έχει παρόμοια πισινό, αυτή που είχα πάρει ήταν πιο ψηλή και στην εικόνα που έχει την Αναστασία να είναι στο κρεβάτι, όταν εκείνη μου έκανε νεύμα για πισοκωλλητό και ανέβηκε στο κρεβάτι τα πόδια της προεξείχαν περισσότερο και φυσικά είχε σκύψει περισσότερο που είχε ως αποτέλεσμα να τουρλώσει ο πισινός της περίσσοτερο.

2 φορες εχω παει μια στις αρχες οταν δουλευε φωκαιας νομιζω ..θα ελεγα τυπικο γαμησι
την δευτερη προχτες ειχε πολλα νευρα μου το πε και αυτη ...ειναι πολυ καθαρη,αλλα τουλαχιστον σε μενα ηταν πολυ διαικπερωτικη σαν να βιαζοταν  ενω δεν ειχε αλλο πελατη και με νευρα για δικα της θεματα..οποτε προσωπικα δεν ξανα ρισκαρω..

Μάλιστα, σε ευχαριστώ.
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Φίλοι και συναγωνιστές βυζόβιοι, μια πρόταση : αφού πάσχουμε για άλλη μια φορά από βυζοξηρασία, να κάνουμε έναν εκτενή κατάλογο με τις κοπέλες / γυναίκες που έχουν μείνει και έχουν μεγάλο στήθος, είτε φυσικό είτε σιλικονούχο(γιατί κάποιοι το έχουν βίτσιο, τι να κάνουμε) τόσο στα σπιτάκια όσο και σε δικούς τους χώρους(αν θέλουν και οι άλλοι μήπως και τις κοπέλες σε στούντιο καθώς βάζουν παραπλανητικές φωτό;) όπως είχαν κάνει πριν κάποια χρόνια τα άλλα μέλη του νήματος(Παχουλόκομψος, Κατουροκαβλας, Βυζόλαγνος και άλλοι); Μήπος να εξηγούμε και ένα πράγμα παραπάνω γιατί απλά και μόνο νούμερα στήθους δεν λένε πολλά καθώς το 5αρι πχ, σε μια κόντη και σε μια νταρντάνα απέχει πάρα πολυ. Συγκρίνεταί απλά δύο τύπισες με 100αρι στήθος και διαφορά 20+ εκατοστά στο ύψος :

http://[URL unfurl="true"]www.boobpedia.com/wiki/images/c/cf/Julia_EBOD-109.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.boobpedia.com/wiki/images/1/1c/Azusa_Ayano_-_premiere_leg_5.jpg[/img[/URL]]

Και δύο λεπτές είναι αλλά η δεύτερη είναι 1.80 ύψος και η πρώτη 1.60 και της φαίνονται και πιο μεγάλα και πιο βαριά τα μαστάρια. Απλά για να το έχουμε υπ'όψην πόσο μπορεί να επηρρέασει. Για την ώρα από τους n.smirni και Κατουρόκαυλα έχουμε :

[u][b]Φυσικά (οίκους)[/b][/u]

•   Φ86β Αντζελα 1β+2β 3αρια (κοντοπουτανετο)
•   Ρεμουνδου 21 Κορινα 1β+2β 4αρια (Milf νταρτανιαν με πιασιματα)
•   Ι44β οροφος Αννα 2β 4+ (20αρα νταρντανοειδης με πιασιματα)
•   Μαγνησίας 11 Παμελα 1β 3,5-4αρια (νταρντανοχοντρη)
•   Φυλής 65β / Φυλής 84Α Μπούτι 2β 2β+3β 3.5-4αρια (μαυρουλα - γεμάτη / παχουλή)
•   Φωκαιας 17α Παολα 2β+3β 3,5αρι (καστανοξανθη σώμα με πιασιματακια)
•   Φυλής 84β Χριστίνα 2β+3β 3αρι (ξανθοκαστανη χοντρουλα)
•   Φυλής 56β Ορορα 2β+3β 3αρι- (καστανοξανθο ζυμαράκι)
•  Βέργας 7 Κωνσταντίνα 1β 4αρια (BBW)

[u][b]Σιλικονούχα (οίκους)[/b][/u]

•  Φ67 Αλισια 1β+2β 3αρια (ισως σιλικονουχα)
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.803
Πόντοι
736
Ετσεκαρησθει χθες η Αννουλα 2β απο το νεο Ιασ16??? Μαλλον..
Ενα χρονο ειναι εδω στο κλαρι και γενικα το πιεζει πολυ για να βγει αλλα σ αφηνει να κανεις οτι θες σε απλο,
δεν σε πρηζει..
Εμφανισιακά δεν λεει και πολλα στο προσωπο, εχει λιγο κοιλιτσα και λεκανη
και το 4 στηθος της ενω φοραει ενα γαματο σουτιεν στο σαλονι και ψαρωνεις
γινετε καπως πλακουτσωτο "4-" και στο ενα πεταει εντονη πρασινη φλεβα..
Στα συν ειναι οτι εχει καλο σταρενιο δερμα (απο μαυρισμα) χωρις κυταριτιδες  και μικρο στρογγυλο κολαρακι σε σχεση με την περιφερεια της..
Ειναι καθε μερα εκει με χρεωση 10€, τι ειχες τι εχασες..
Δεν θα αναφερω περι του οικου και των υπηρεσιων καθως ειμαι καλλιτεχνης και οχι μερακλης.
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.803
Πόντοι
736
Επομενη αποστολη να μαλαξω λιγο τα στηθια της καντοπουτανε Αντζελας Φ86β πριν μπω, για να δω αν ειναι φυσικα..
Οι κριτικες λενε οτι ειναι φυσικα αλλα εχω εντονες αμφιβολιες καθως μου διαβεβαιωσε το αντιθετο ο μεγιστος Smirnis
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Ναι, στην ενημέρωση οι συνάδελφοι λένε ότι είναι αυτή η ίδια Άννα. Κρίμα για το βύζι ρε γαμώτο, με wonderbra κιόλας για να καλύψει το πέσιμο; Κρίμα...

Όσο για Άντζελα, καλό βόλι φίλε. Υποπτεύομαι και εγώ ότι μπορεί να είναι σιλικόνες γιατί η μοναδική κριτική που υπάρχει για αυτήν λέει ότι είχε 2,5αρια το 2019.

Δεν θα αναφερω περι του οικου και των υπηρεσιων καθως ειμαι καλλιτεχνης και οχι μερακλης.

Ρησπέκτ για την ατάκα! :respect: :2funny:

Εντωμεταξύ αναφέρθει και για την Ζιζέλ της Αχαρνών 85 που λένε κάποιοι ότι έχει πλαστικά κανόνια αλλά δεν αναφέρει και κανένας κανά μέγεθος...έτσι όπως είναι και οι άλλες, φαντάζομαι κάτι από 2αρι θα έγινε 3αρι...σιγά μην δούμε 5+ σιλικονάτες εδώ περά, ούτε στα στούντιο δεν νομίζω ότι βλέπουμε.

Ένα από τα σπιτάκια στην Εξηκίου έγινε ψιλοστουντιάκι σαν της Βέργας...να μην έφευγε και η Τζούλια, χαμός θα γινόταν. :-( Τα μόνα κομμάτια πια(αξιόπιστα δηλαδή) σε στούντιο είναι η Βικτώρια που δεν το γουστάρει το άθλημα με την καμία, πθανώς αυτή η Στεφανία του Ηλία Ηλίου 82 και αυτή η Μόνικα με της φωτό της Εύα Σόνετ που ούτε αυτή φαίνεται να έχει κάποια ιδαίτερη θέληση για το άθλημα και κάποιες κώλ γκέρλ που θέλουν πολύ πιο στιβαρή τσέπη από αυτή που κατέχουμε όσοι μπαίνουμε στο συγκεκριμένο νήμα.
 

theScientist

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2016
Μηνύματα
269
Κριτικές
1
Like
222
Πόντοι
1
Καμία σε δικό της χώρο που να την κλείνεις για μια ώρα παίζει?
 

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
που ειναι η αννουλα?πηγα εχτες στο ιασ 16 κ στο 44 που γραφτηκε οτι ειναι κ δεν την βρηκα πουθενα :huh:
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.803
Πόντοι
736
Επομενη αποστολη να μαλαξω λιγο τα στηθια της καντοπουτανε Αντζελας Φ86β πριν μπω, για να δω αν ειναι φυσικα..
Οι κριτικες λενε οτι ειναι φυσικα αλλα εχω εντονες αμφιβολιες καθως μου διαβεβαιωσε το αντιθετο ο μεγιστος Smirnis
Πολυ δυνατο τελικα η Αντζελα με φυσικα 3αρια βυζακια και κοτοπουτανο κορμακι να το κανεις οτι θες!
Επομενη σταση Πολυχωρος Ιασ39 στην Ριτα..
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.307
Πόντοι
9.477
Δύο περιπτώσεις για πρωινά - μεσημεριανά, στο εικοσάρικο:
1. Σόνια, Κωνσταντινουπόλεως 166 ισόγειο, από τις 6 το πρωί έως τις 10. Μιλφ, καστανή, φυσικά 4ρια.
2. Κορίνα, Ρεμούνδου 21 ισόγειο, πρωί - μεσημέρι. Μιλφ, φυσική ξανθή, φυσικά 5ρια.

Δεν είναι υπέρβαρες - χοντρές.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.776
Πόντοι
1.056
Kαλημερα Κυριοι......Αλκαμενους 113....Αλινα.....τι στηθια Θεε μου.....τα ειδα εχτες και σοκαριστηκα θετικα....τα ειχε στριμωξει και σε ενα σουτιεν 1-2 νουμερα μικροτερο και ειχανε πεταχτει εξω......οπως και τα δικα μου ματια βεβαιος.....βεβαιος.....ριχτε μια ματια να ΘΑΥΜΑΣΕΤΕ TA ΕΡΓΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ.....και να αναφωνησετε και εσεις ΜΕΓΑΣ ΕΙΣΑΙ ΚΥΡΙΕ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΣΤΑ ΤΑ ΕΡΓΑ ΣΟΥ.....Καλα να περνατε....
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.307
Πόντοι
9.477
Kαλημερα Κυριοι......Αλκαμενους 113....Αλινα.....τι στηθια Θεε μου.....τα ειδα εχτες και σοκαριστηκα θετικα....τα ειχε στριμωξει και σε ενα σουτιεν 1-2 νουμερα μικροτερο και ειχανε πεταχτει εξω......οπως και τα δικα μου ματια βεβαιος.....βεβαιος.....ριχτε μια ματια να ΘΑΥΜΑΣΕΤΕ TA ΕΡΓΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ.....και να αναφωνησετε και εσεις ΜΕΓΑΣ ΕΙΣΑΙ ΚΥΡΙΕ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΣΤΑ ΤΑ ΕΡΓΑ ΣΟΥ.....Καλα να περνατε....
Έχει μεγαλώσει η Αλίνα...
 

djluve

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2012
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
0
Ρε συνφορουμιτες τωρα με τον κωροναιο τι παιζει ξεπετα με μασκα....

Ααααα μην το ξεχασω μιλησα με Τζουλια προσφατα να δω κι εγω τι γινεται, οχι γιατι ειμαι απιστος Θωμας αλλα μια και γνωριζομαστε απο το παλε ποτε 2000 μηπως και.......
Σερρες οκ αλλα δεν απεκλεισε και τιποτα, να την ζαλισουμε ρε παιδια να κατεβει ενα ΣΚ να απολαυσουμε τσαι με καυλωνι στο μπαλκονι
 

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
298
Like
507
Πόντοι
81
Καλησπερα σας. Είμαι καινούριος στο site αλλα παλιος στο άθλημα από το 2010 και λατρης bbw με βυζαρες. Μήπως θα μπορούσα να είχα το τηλ της Τζουλιας?
 

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
298
Like
507
Πόντοι
81
Επίσης να ρωτήσω αν ξέρει κανεις τί παίζει με μια κορασίδα στο κανεσεχ που εμφανιζεται ως ΜΟΝΙΚΑ ΒΥΖΑΡΕΣ. Θα το βρείτε εύκολα αν γράψετε μονικα στο σαιτ.
 

jil2

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
16
Like
8
Πόντοι
0
ΤΖΟΥΛΙΑ ....ΤΗΛ 6946443176:angry::angry::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick:
 

Συνημμένα

  • 19578513_319414245151723_1229063833_n.jpg
    19578513_319414245151723_1229063833_n.jpg
    37,3 KB · Εμφανίσεις: 119

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom