Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Να πλένεσαι συχνότερα!
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
614
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
   Επειδή βλέπω πως αρχίσαμε τα ιστορικά στοιχεία ας πω μερικά πράγματα μια και έχω μόλις 6 ώρες που γύρισα από τη Σόφια.
   Κανόνας πρώτος για τους έχοντες και αυτούς που μένουν σε ξενοδοχεία τύπου Sheraton, Hilton κλπ. όντως το παιχνίδι με κοπέλες Α' διαλογής παίζει στα lobby των ξενοδοχείων οι συγκεκριμένες είναι συνήθως ανεξάρτητες και έχουν φιλίες με το προσωπικο του ξενοδοχείου. Αν το λέει η τσέπη σας από μέτρια προς τα πάνω κάντε μια βόλτα για κάνα ποτό εκεί δεν έχετε να χάσετε τίποτα. Βέβαια υπάρχει ο κίνδυνος όταν πείτε πως δε μένετε εκεί αλλά σε άλλο ξενοδοχείο να φάτε πόρτα και να μην δεχτεί να έρθει μαζί σας...
   Κανόνας δεύτερος (από προσωπική εμπειρία) πολλές φορες οι groom των ξενοδοχείων (πάλι μιλάμε για 4*+) σας λένε όταν φτάνετε στο ξενοδοχείο πως μπορούν αυτοί να φροντίσουν νυχτερινή συντροφιά και αν δεχτείτε οι ίδιοι τις φέρνουν στην πόρτα του δωματίου. Καλό θα είναι να αποφύγετε την αυτή την επιλογή. Είστε συνήθως αναγκασμένοι να δεχτείτε ό,τι σας φέρουν. Επίσης να απαιτήσετε να σας πουν αν τα χρήματα που ζητούν είναι σε λέβα ή ευρώ. Συνήθως αφήνουν να εννοηθεί πως οι τιμές είναι σε λέβα και μετά σου λένε πως σου είπαν σε Ευρώ. Αυτό διπλασιάζει την τιμη αυτή που παίζει στη Σόφια συνήθως οπότε προσοχή!
  Τέλος αν τα πόδια σας το λέει προτείνω ανεπιφύλακτα τις διευθύνσεις που έχουν προαναφερθει σε προηγούμενα post. Έβγαλα διαμάντι από κει χτες! Ο συναδελφος ELF μάλιστα εχεί κάνει και σχόλια και σε 2-3 που πρόλαβα να επισκευτω στην περιοχή της Vitosha από το NDK ως το Sheraton, ισχύουν ακόμα! Βρείτε μια κοπέλα που σας αρέσει (συνήθως οι λίγο πιο άσχημες μιλάνε αγγλικά και κάνουν και τις μεταφράστριες) πληρώστε από 50 λέβα(25?) για κάθε ώρα, (τιμή χωρίς παζάρι, μπορεί και να παίρνει), έως 200 λέβα για όλο το βράδυ που την βρίσκω πόλύ ελκυστική! Η κοπέλα θα καλέσει ταξί να πάτε ξενοδοχείο όπου εκεί εσείς χειρίζεστε πως θα ανέβει μαζί σας. Αν θέλετε να είστε 100% σίγουροι, αλλά με ρίσκο πάλι να σας την κάνει, ζητήστε να δώσει την ταυτότητά της στη reception. Θα σας χρεώσουν κάτι βέβαια ή θα δώσετε ένα φιλοδώρημα στον υπάλληλο αλλά έχετε το κεφάλι σας ήσυχο. Όταν τελειώσετε θα φωνάξει ταξί να την πάρει, σχεδόν όλες οι διαδρομές κοστίζουν γύρω στα 5 λέβα.
Τώρα για το πως πέρασα εγώ; άλλους δεν τους ενδιαφέρει καν και άλλοι θα το μάθουν σε προσωπικό επίπεδο, οπότε αφήστε και κάτι για μένα ;)
Γενικά πάντως η ζωή είναι πολύ φτηνή! Τραπέζι για 4 άτομα σε πολύ καλό εστατόριο με κρασί 45 Ευρώ! Και μη σας πίασουν κορόιδα αλλάξτε το 1 ευρώ γύρω στο 1.95 λέβα όχι πιο κάτω!
Αυτά για την ώρα. Ίσως επανέλθω αν υπάρξει ερώτηση cu!!
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
2
Πόντοι
16
Για οσους ξερουν απο Sofia ,Stabolinski 32, 100m απο το Happy, παρτουζα  1 ωρα με 2 γκομενες 20-22 ετων,με 2 χυσιματα στην ωρα,40 ευρω !!!
Παμε για υπνο τωρα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
τελικα(αυτο αφορα τους εμπειρους γνωστες της σοφιας) που βρισκονται στη σοφια μουναρες τυπου σκλεναρικοβα?μονο στο sheraton-hilton ή και καπου αλλου?μιλαω ομως για τοπ μουναρες.....και ποσο παει το μαλλι?
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
ʼσχετο:Για να πάει κανείς Βουλγαρία πρέπει να βγάλει VISA ή απλά με το διαβατήριό του μπορεί να περάσει τα σύνορα?
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
614
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Για τα καλύτερα μωρά στη γνωστή τετράδα ξενοδοχείων. Sheraton, Hilton, Kempinsky και Radisson. Aλλά αν ζητάς top θα πληρώσεις και top τιμές... δηλαδή θα έρθεις μιά η άλλη (συνολικά έξοδα) με τα ελλήνικα δεδομένα. Απλά γλυτώνεις το ψάξιμο και τον ποδαρόδρομο στα παρακμιακά για να βρεις κάποια above average!
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
614
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
ʼσχετο:Για να πάει κανείς Βουλγαρία πρέπει να βγάλει VISA ή απλά με το διαβατήριό του μπορεί να περάσει τα σύνορα?
Διαβατήριο αρκεί και υποθέτω πως απο 1-1-2007 θα αρκεί και η ταυτότητα αφού μπαίνει Ευρωπαϊκή Ένωση!
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Σ'ευχαριστώ bestathens  ;)
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
614
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Για τα καλύτερα μωρά στη γνωστή τετράδα ξενοδοχείων. Sheraton, Hilton, Kempinsky και Radisson. Aλλά αν ζητάς top θα πληρώσεις και top τιμές... δηλαδή θα έρθεις μιά η άλλη (συνολικά έξοδα) με τα ελλήνικα δεδομένα. Απλά γλυτώνεις το ψάξιμο και τον ποδαρόδρομο στα παρακμιακά για να βρεις κάποια above average!
Δεν αναφέρθηκα σε strip club γιατί αναμένεται η άφιξη των "Αλεπουδιάρηδων" να γνωματεύσουν για το εμπόρευμα τους!!!
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
2
Πόντοι
16
Δεν αναφέρθηκα σε strip club γιατί αναμένεται η άφιξη των "Αλεπουδιάρηδων" να γνωματεύσουν για το εμπόρευμα τους!!!

Στη Σοφια οι τιμες ειναι περιπου φιξ.Δηλαδη νορμαλ γκομενες=20-25 ευρω την ΩΡΑ.Για πιο ανεβασμενο επιπεδο 50 ευρω την ωρα.Δεν νομιζω στην Ελλαδα να μπορεις να εχεις στη διαθεση σου μουναρα για μια ωρα(2 φορες) και να πληρωσεις 50 ευρω.
 

PROFONDO

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Παιδιά γεια σας. Διάβασα όλα όσα γράψατε για Σόφια. Λοιπόν έχω εκει τον κολλητό μου φίλο. Σπουδάει Γεωπονική. Ήμουν μια βδόμαδα. Διαβάστε λοιπόν. ΕΠΙΓΕΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ και όχι μόνο. Τιμές; Αυτά που γράφετε 25 euro η ώρα, 100 η νύχτα. Σημείωση απαραίτητη : ΚΑΜΑΣΟΥΤΡΑ CLUB γαμώ τις μουνάρες 100 euro η βραδυά. Και κάτι άλλο. Έχει ένα μπουουξίδικο - γνωστό σε όλους στην Σόφια - που φεύγεις κυριολεκτικά φορτωμένος. Τι να γράψω τώρα!!!
 

Επισκέπτης
Παιδιά γεια σας. Διάβασα όλα όσα γράψατε για Σόφια. Λοιπόν έχω εκει τον κολλητό μου φίλο. Σπουδάει Γεωπονική. Ήμουν μια βδόμαδα. Διαβάστε λοιπόν. ΕΠΙΓΕΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ και όχι μόνο. Τιμές; Αυτά που γράφετε 25 euro η ώρα, 100 η νύχτα. Σημείωση απαραίτητη : ΚΑΜΑΣΟΥΤΡΑ CLUB γαμώ τις μουνάρες 100 euro η βραδυά. Και κάτι άλλο. Έχει ένα μπουουξίδικο - γνωστό σε όλους στην Σόφια - που φεύγεις κυριολεκτικά φορτωμένος. Τι να γράψω τώρα!!!

αν μπορεις δωσε μας και τη διευθυνση του καμα σουτρα!
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Όντως, το ΚΑΜΑ ΣΟΥΤΡΑ είναι ''επικό'' μαγαζί! Με 20+ κοπέλες να ''παίζουν μπάλα'' (οι περισσότεροι είναι ''μούνοι''!!!), 2,50? είσοδος, 2,50? η μπύρα, 5? ο χορός, 50? η ώρα με ''ουρί του παραδείσου''!!!

Νομίζω ότι η οδός λέγεται Dondukov, αλλά θα σας κάνω κάτι καλύτερο. Περιγραφή ''Χάρης Αλευρόπουλος'' (φοβερό καρφί κυρίες και κύριοι!!!) με βάση το μνημείο Alexandr Nevski, το πιο κεντρικό σημείο στη Σόφια!

Βγαίνοντας από την τεράστια αυτή εκκλησία-μνημείο (Alexandr Nevski), προχωράτε μέχρι τη μεγάλη λεωφόρο (Boulevard Rakovski) μπροστά από το μνημείο (στα 50 μ.). Εκεί έχει φανάρια. Περνάτε απέναντι και στρίβετε δεξιά. Κατεβαίνετε μια κατηφόρα και στο πρώτο φανάρι (Dondukov, στην αριστερή γωνία βρίσκεται η μοναδική πιτσαρία που είναι ανοιχτή 24 ώρες το 24ωρο και απέναντι βρίσκεται ένα παλιό κομμουνιστικό παρατηρητήριο της αστυνομίας), περνάτε απέναντι και στρίβετε αριστερά. το μαγαζί βρίσκεται στο δεξί σας χέρι σε λιγότερο από 50 μ. Επειδή οι πινακίδες των δρόμων δεν είναι και ό,τι πιο κοινό στην Σόφια, πιστεύω ότι η περιγραφή μου θα σας βοηθήσει περισσότερο από ότι η ακριβής διεύθυνση.

Τελικά η περιγραφή με βγήκε πιο πολύ σε Σταύρος Πετρακόπουλος  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Ελπίζω να το εκτιμήσετε και να ρίξετε κανα χορό (όχι γκαρσιλαμά) στο όνομά μου!!!  :dancing: :dancing: :dancing:
 

ELF24

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
φίλοι μου σας συνιστώ προσοχή σε αυτά που πληρώνετε. υπάρχουν φαινόμενα ελλήνων που πληρώνουν υπερβολικές τιμές στην σόφια (για sex) και τους πίανουν λίγο κορόιδο. ΕΜΕΙΣ οι έλληνες φταίμε που ανεβάζουμε κατακόρυφα τις τιμές στην Σόφια (και κάποιοι άλλοι τουρίστες). Προσοχή λοιπόν σε αυτά που πληρώνουμε. Η Βουλγαρία παραμένει ακόμα ένας μικρός παράδεισος σε τιμές (έίναι όμωσ 3-4 φορές ακριβότερη σε σχέση με το 2001 που πήγα πρωτη φορά) αλλά δεν νομίζω ότι θα διατηρηθεί για πολύ ακόμα έτσι, το πολύ 1-2 χρόνια ακόμα εν όψη ευρωπαϊκής ένωσης. έχουν πέσει πολλά ευρωπαικά προγράμματα βλέπετε εκεί για την ανάπτηξη της χώρας. για αυτό όσο προλαβαίνουμε.
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
614
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Έχεις δίκιο φίλε ELF θεωρώ απαράδεκτο να δώσει κάποιος πάνω από 100 στη Βουλγαρία για διανυκτέρευση παρόλα αυτά έχουν αρχίσει και ζήτανε κάτι τρελά νούμερα... Θα είμαι σε μια εβδομάδα πάνω να δω τι γίνεται και θα πέσει εκ νέου ενημέρωση!!!
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Σύντροφοι σας γράφω απο Σόφια....ΤΕΛΕΙΑ...δεν έχω λόγια να εκφραστώ...φορτωθείτε σε ένα αεροπλάνο και ελάτε....μην βγάλετε εισητηρίο για επιστροφή...αν κανένας συναγωνιστής είναι εδώ γύρω ας στείλει πμ.....ELF24 θα σου στείλω μια τούρτα ότα γυρίσω....καλές γιορτές σε όλους...περισσότερα αύριο...
 

PROFONDO

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Πριν λίγο γύρισα από Σόφια. Η τρίτη φορά που πήγα. Θα προσπαθήσω να γίνω όσο πιο κατατοπιστικός μπορώ. Λοιπόν. Από στριπτιζάδικα. ΚΑΜΑΣΟΥΤΡΑ. Τίποτα άλλο. Ισχύουν αυτά που έχουν γράψει και οι άλλοι συναγωνιστές. 5 Ευρώ ο χορός, 5 Ευρώ τα ποτά. 50 Ευρώ η ώρα για σεξ με τις κοπέλες στο δωμάτιο. Έμεινα στο ΣΕΡΑΤΟΝ. Συνέχεια σε ενοχλούν να σου φέρουν κοπέλα. 50 Ευρώ η ώρα. 100 οι δύο ώρες και πάει λέγοντας. Όμως θέλει και στη ρεσεψιόν 20 Ευρώ. Αυτό απαραίτητο στα 4-5 καλύτερα χλιδάτα ξενοδοχεία. Στα άλλα καθαρίζεις και με 5 Ευρώ στην ρεσεψιόν. Προσοχή! Στα πιο μικρά ξενοδοχεία έχεις την δυνατότητα να πάρεις κοπέλα με 30 Ευρώ την ώρα και να σου βγεί πιο διαμάντι. Έρχονται πάντα 3 με 4 γκόμενες με ένα ταξί στο ξενοδοχείο και εσύ διαλέγεις. Συνολική κριτική : ...πρέπει να εχω πάει με πάνω από 20 Βουλγάρες. Όλες απο εμφανισιακή άποψη ήταν από καλές και πάνω. Οι περισσότερες 18 με 21, 22 ετών. Στο σεξ οι περισσότερες παγοκολόνες. Φοβερή η φτώχεια. 120 Ευρώ περίπου ο μέσος μηνιαίος μισθός. ʼντε να ζήσεις. Έχω τον κουμπαρό μου εκεί. Καθηγητής Πανεπιστημίου ο άνθρωπος. Λέω λοιπόν ότι αυτές οι μικρές οδηγούμενες καταναγκαστικά στην πορνεία συχαίνονται το σεξ. Αηδιάζουν μόνο που βλέπουν τους πελάτες. Αποτέλεσμα ο πελάτης να μένει δυσαρεστημένος. Προτείνω λοιπόν τις κοπέλες που δουλεύον σε στριπτιζάδικα που είναι της δουλειάς και οι περισσότερες γουστάρουν! Ή και τις γριές που λένε οι Βούλγαροι. Δηλαδή 28 με 30, 35 ετών. Όποιος θέλει οποιαδήποτε άλλη πληροφορία ας ρωτήσει.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πριν λίγο γύρισα από Σόφια. Η τρίτη φορά που πήγα. Θα προσπαθήσω να γίνω όσο πιο κατατοπιστικός μπορώ. Λοιπόν. Από στριπτιζάδικα. ΚΑΜΑΣΟΥΤΡΑ. Τίποτα άλλο. Ισχύουν αυτά που έχουν γράψει και οι άλλοι συναγωνιστές. 5 Ευρώ ο χορός, 5 Ευρώ τα ποτά. 50 Ευρώ η ώρα για σεξ με τις κοπέλες στο δωμάτιο. Έμεινα στο ΣΕΡΑΤΟΝ. Συνέχεια σε ενοχλούν να σου φέρουν κοπέλα. 50 Ευρώ η ώρα. 100 οι δύο ώρες και πάει λέγοντας. Όμως θέλει και στη ρεσεψιόν 20 Ευρώ. Αυτό απαραίτητο στα 4-5 καλύτερα χλιδάτα ξενοδοχεία. Στα άλλα καθαρίζεις και με 5 Ευρώ στην ρεσεψιόν. Προσοχή! Στα πιο μικρά ξενοδοχεία έχεις την δυνατότητα να πάρεις κοπέλα με 30 Ευρώ την ώρα και να σου βγεί πιο διαμάντι. Έρχονται πάντα 3 με 4 γκόμενες με ένα ταξί στο ξενοδοχείο και εσύ διαλέγεις. Συνολική κριτική : ...πρέπει να εχω πάει με πάνω από 20 Βουλγάρες. Όλες απο εμφανισιακή άποψη ήταν από καλές και πάνω. Οι περισσότερες 18 με 21, 22 ετών. Στο σεξ οι περισσότερες παγοκολόνες. Φοβερή η φτώχεια. 120 Ευρώ περίπου ο μέσος μηνιαίος μισθός. ʼντε να ζήσεις. Έχω τον κουμπαρό μου εκεί. Καθηγητής Πανεπιστημίου ο άνθρωπος. Λέω λοιπόν ότι αυτές οι μικρές οδηγούμενες καταναγκαστικά στην πορνεία συχαίνονται το σεξ. Αηδιάζουν μόνο που βλέπουν τους πελάτες. Αποτέλεσμα ο πελάτης να μένει δυσαρεστημένος. Προτείνω λοιπόν τις κοπέλες που δουλεύον σε στριπτιζάδικα που είναι της δουλειάς και οι περισσότερες γουστάρουν! Ή και τις γριές που λένε οι Βούλγαροι. Δηλαδή 28 με 30, 35 ετών. Όποιος θέλει οποιαδήποτε άλλη πληροφορία ας ρωτήσει.

δεν μου το λεγες να ερθω παρεα μαζι σου?τί πιο ωραια καυλα να εισαι χριστουγεννα σοφια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom