Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ELF24

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
προς koproni65. τοτε φίλε μου καποια στιγμή να σας οργανωσω εγω μια εκδρομη στη σοφια.

επεισης προς καποιον φιλο που που με ρωταει για ξενοδοχεια και διαμερισματα στη σοφια σας ριξει μια ματια εδω θα βρει δωματια από 10 ευρω την μερα.
εδω θα βρειτε καθε τι που περιεχει πληροφοριες για σοφια και βουλγαρια.
πιστευω εκανα οτι καλυτερο μπορουσα.
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
προς koproni65. τοτε φίλε μου καποια στιγμή να σας οργανωσω εγω μια εκδρομη στη σοφια.

επεισης προς καποιον φιλο που που με ρωταει για ξενοδοχεια και διαμερισματα στη σοφια σας ριξει μια ματια εδω θα βρει δωματια από 10 ευρω την μερα.
εδω θα βρειτε καθε τι που περιεχει πληροφοριες για σοφια και βουλγαρια.
πιστευω εκανα οτι καλυτερο μπορουσα.

επίσης προσοχή σε κάποια ξενοδοχεία. κάποια είναι αρκετά φτηνά αλλά έχουν κοινόχρηστες τουαλέτες. διαβάστε προσεχτικά τα info στα sites και ρωτήστε τους και στο τηλέφωνο.

αν και ο ELF24 γνωρίζει πιο πολλά παραθέτω 2 tips απο τις 2 επισκέψεις μου στην Σόφια
Για όσους πάνε με λεωφορείο προσοχή στον τερματικό σταθμό (δεν γνωρίζω αν είναι και του τρένου εκεί). Υπάρχουν αρκετοί τσιγκάνοι και με το που ανοίγουν για να πάρουμε βαλίτσες βρίσκουν ευκαιρία να αρπάξουν τα πάντα ακόμα και χειραποσκευές. πορτοφόλια σε κωλότσεπη θα πρότεινα να το αοφύγετε
Επίσης προτιμήστε ταξί με τηλέφωνα στις πόρτες. υπάρχουν πολλοί πειρατές, δεν σου βάζουν ταξίμετρο και ζητάνε ότι γουστάρουν.
Περιοχή που με βόλεψε να μείνω ήταν κοντά στο κτίριο MDK.
όλοι οι χάρτες το έχουν, είναι πανεύκολο να το βρείτε, έχει πολλά "σπιτάκια" στα γύρω τετράγωνα και πανεύκολα βρίσκεις ταξί για εξορμήσεις
 

gampros

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
Κανετε extract στο φακελο favorites
 

GeorgeNorth

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Κακα τα ψεμματα παντως, λογω αποστασης η Βουλγαρια συμφερει κυριως για τους Βορειους... Απο Αθηνα μονο με αεροπλανο πας ανετα. Αλλοιως ειναι ταλαιπωρια μεχρι τη Σοφια. Για το Σαντανσκι δεν το συζηταμε. ειναι δυο βηματα απο θεσσαλονικη. Πηγαινεις και γυρνας την ιδια μερα.

Με τρενο επισης ειναι πολυ φθηνα απο Θεσσαλονικη. Περιπου 20 ευρω. Πρεπει να οργανωσουμε μια εξορμηση ομαδικη...
 

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
....επηδη πλησιαζει ο καιρος θα ηθελα να μοιραστω μια εμπειρια απο Βουλγαρια που νομίζω πως οποιος μπορει πρέπει να ζησει...στις 8 Δεκεμβρίου είναι η λεγομενη γιορτή των φοιτητων σην βουλγαρια...περυσι πηγα στο Μπανσκο, χειμερινό θέρετρο γύρο στα 90 χιλιόμετρα απο σύνορα.Γινόταν χαμός απο φοιτήτριες έτοιμες κυριολεκτικά για όλα....Πηγαμε με παρέα εντελώς τυχαία και καταλήξαμε με φοιτητοπαρέα, γυναίκες και περάσαμε τέλεια χωρις να ξοδέψουμε ευρώ...πράγμα που είμασταν έτοιμη να κανουμε.....χρήματα για sex εννοώ...καταλήξαμε όλοι η παρέα με 18 - 19 χρονες φοιτήτριες για τρελό sex όλο το διήμερο...αν φροντησετε να κλείσετε νωρις διαμονή με λιγα χρηματα θα περάσετε τέλεια χωρις να πληρώσετε για sex....
 

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε μου έχεις μήπως τηλ. ή διευθύνσεις για Μπάνσκο, γιατί το έχω στο μυαλό μου για Νοέμβριο-Δεκέμβριο που θα πιάσουν τα κρύα.
Επίσης αν μπορείς γράψε τι παίζει εκεί με πληρωμένο sex, γιατί δεν λέω, καλά τα τυχερά με τις φοιτήτριες αλλά το πληρωμένο sex στην Βουλγαρία έχει άλλη χάρη...
:2funny:

 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
άλλος ένας ικανοποιημένος εκδρομέας, ε φίλε? περιμένω κι εγώ να μπορέσω να πάω Σόφια ώστε μετά να ανάψω μια λαμπάδα στον Elf24, αν και το σωστότερο θα ήταν να τον κεράσει ένα πούρο αβάνας τουλάχιστον όποιος μείνει ικανοποιημένος...!
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.032
Like
4.355
Πόντοι
1.706
Μακράν το καλύτερο post το οποίο έχω ι στην σύντομη παραμονή εδώ.....ο elf24 μάλλον πρέπει να θεβρηθεί κορυφαίος γιατί από κάποια πράγματα που είχα ακούσει παλαιότερα τα πράγματα είναι όπως τα λέει και για αυτό επιβεβαιώνεται και η ανιδιοτέλεια του....η ιδεά για εκδρομή είναι πολυ καλή και για όποιον με θυμηθεί θα είμαι μέσα, το σκεφτόμαστε με φίλους πολυ καιρό.....Βουλγαρία και πάλι Βουλγαρία
 

suzuki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
20
Like
345
Πόντοι
291
οποιος θελει πληροφοριες για Μπανσκο ας στειλει pm...
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
Φιλε elf μας εχεις φτιαξει. οι πληροφοριες που δινεις ειναι  ανεκτιμητες.
Προτεινω τον elf επιτιμο μελος :thumbsup:
 

t4444

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
elf24 εισαι τρομερος,αποθεωστετον, του αξιζει.
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Παιδιά, μου φαίνεται ότι όλοι θα πάνε βουλγαρία εκτός από εμένα. Έδωσα σε κάτι παλικάρια τις διευθύνσεις που συνιστά ο Elf και ρωτάνε αν προτείνουμε καμιά συγκεκριμένη αντί για τις άλλες. Επίσης σκοπεύουν να πάνε με αυτοκίνητο ως τα σύνορα και ρωτάνε αν υπάρχει κανένα πάρκινγκ στο τελωνείο που να μπορούν να το αφήσουν και να είναι ασφαλές!
 

Zaharias

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2006
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Επειδή θα πάω στο Bransko τον επόμενο μήνα μπορεί κάποιος να με ενημερώσει σχετικά με τα cg?
Ευχαριστώ.
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Δεν μπορεί κανένας συναγωνιστής να με πληροφορήσει για να κατατοπίσω τους φίλους μου σχετικά με την ύπαρξη ή όχι ασφαλούς πάρκινγκ στο τελωνείο του προμαχώνα?
 

NIKIFOROS

Μέγας
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
252
Κριτικές
85
Like
765
Πόντοι
3.980
Ναι υπάρχει ελεύθερο πάρκινγκ 20 μέτρα από τον έλεγχο διαβατηρίων με οπτική επαφή από τους τελωνειακούς, και θεωρώ ότι είναι ασφαλές
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
οκ καλα τα παω ..λοιπον παιδια να πω και εγω με την συρα μου για την βουλγαρια εχω παι 1 φορα στο σαδασκη και μια στο σβιλιγραντ το σβλιλιγραντ ομως ειναι απο τα συνορα του εβρου..να σας πω για το σαντασκι προτα ..οπος ειπαν μερικα παιδια δεν θα κανετε παζαρι με τιποτα με τους γιφτους που σε σταματανε στο δρομο .μονο σε ξενοδοχια ..για μια ωρα ειναι 50 ευρο και 10 για κα8ε μια ωρα ..το ξενοδοχιο παιρωι 10 ευρο..εχει το ξενοδοχιο σαντασκι και θα ωριτε εκει εναν ρεσεψεονιστ που τον λενε μπουμπι ..χα χα αν ροτισις ολουσ εκει ολους μπουμπι τουσ λενε ,ακομα και τις κοπελες ,,αλλα αν βρειτε εστο και μια βουλγαρα εκι εμενα να μου περασετε χαλκα στην μιτι..λογο τισ καταγογις μου ξερο να ξεχορισο ..ειναι ολες γιφτισες ..το υδιο υσχιι και στο σβλιλιγραντ ..εκι υσοσ να βρεισ καμια βουλγαρα για δυγμα !!εκει θα πατε η στο σπαιντερ κολομπαρο η στο πλειμποι..κολομπαρο και αυτο ..ξρχασα να πω οτι σχεδον ολοι υδιος στο σαντασκι ξερουν ελλινικα ακομα και οι κοπελες .στο σβιλιγραντ εχει δυο ξενοδοχια πολλα εχει αλλα λεμε για τα πιο φτινα ..που λεγονται ..βερα και βερονικα..εχει εκι το καθενα απο 15 κοματια ..ηλικιες απο 18 εως 30 (στα κολομπαρα εχει και 16αρες αλλα εκει πλιρονις 50 ευρο ..ενο στα ξενοδοχια που προανεφερα 30 ευρο..τα ξενοδοχια ειναι ανιχτα συνεχια και πλιρονις 5 ευρο..φαγιτο φτινο και μια πορτοκαλαδα την πλιρονισ στο ξενοδοχιο 50 λεπτα ..και 50 λεπτα αν θελισ κερνας και την κοπελα .αυτα απο μενα ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom