Νέα

Βουλγάρες για σοβαρή σχέση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Πρεπει να εισαι ψηλος.
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
φιλε cool11 παρατηρω απο τα γραφομενα σου οτι ψαχνης μετα μανιας αλοδαπη γκομενα για σχεση. γιατι? δοκιμασες με εληνιδες και απετηχες ? κι εγω εχω πολες αποτηχιες με τις εληνιδες αλλα δεν το βαζω κατω. στο κατω κατω υπαρχουν και οι πουτανες, :rockon: :rockon: η τα τραβελια :fuck2: να ξεχαρμανιαζουμε
αντι να κηνηγας βουλγαρες, κινεζες, πολονεζες, ουκρανες, τζαμαικανες και λοιπες φυλες δεν κητας μην εχης καμια γητονισα που να βλεπετε η αν εισαι καπιας ηλικιας και αφραγκος να βρης καμια τσαλακωμενη ελληνιδα η και αλβανης να ειναι, να κανης κονακι, λεω εγω τωρα.

αλεκος σπικινγκ να ουμε και καλα μουνια στον μπουτσο μας :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
Τα τελευταία 2 χρόνια καρφώνω περιστασιακά ένα μιλφοτουμπανάκι 40φεύγα, κορμάρα, με μικροδωράκια, κάνα φαγητό και ψιλοπράγμτα γενικά...Προφανώς δεν είμαι ο μόνος, αλλά ούτε και με νοιάζει γιατί είναι καυλίτσα και πολύ καθαρή...Απλά όσο περνάει ο καιρός, όλο και ζητάει κάτι πιό μόνιμο...Όσο κρατήσει... :sunglasses:

Στο κρεβάτι πάντως τα σπάει, τα δίνει όλα και προσπαθεί τα μάλα ;)
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Αρχικα οι γνωμες ειναι σαν τις κωλοτρυπιδες ολοι εχουν απο μια..οποτε αμα ειναι καλες οι βουλγαρες εξαρταται και απο τις εμπειριες που ειχε ο καθενας
Εγω εχω παει βουλγαρια 4-5 φορες επειδη ειχα φιλους που σπουδαζανε Σοφια..Εγω ημουν μικρος με αλλα μυαλα αλλα τα παιδια πανω ειχαν πηδηξει πολλα μουνια,βεβαια σε εποχες που οι Ελληνες ειχαν φραγκα,εμπαινα στο σπιτι που μενανε με 600Ευρω νοικι! το 07 βουλγαρια οταν οι βουλγαροι παιρνανε μισθο 200Ευρω(δεν ξερω τωρα πως πανε)
Λογικο λοιπον να μοιραζανε πονο,βεβαια η εντυπωση που μου δωθηκε ειναι οτι γαμουσανε πολλοι και λογω λεφτων σημερα δεν ξερω

Υστερα Βουλγαρες γνωρισα Αγγλια οπου η συμπεριφορα πλησιαζε ρουμανες σε πουτανια.Εγω που δεν ειμαι σχεσακιας δεν με πειραζει αυτο αλλα αν εκανα σχεση με βαλκανιες πρωτες θα εβαζα Σερβες,μετα Τουρκαλες,Αλβανιδες και τελευταιες Βουλγαρες και τελος τελος Ρουμανες.
Σε αυτα που λεω συμφωνει και ο αντρικος πληθυσμος καθε χωρας,πχ ειδικα Ρουμανια ολοι οι ρουμανοι μου λεγανε ποσο πουτανες για τα λεφτα γινονται οι Ρουμανες(τσεκαρα dubai και γινεται ο κακος χαμος απο ρουμανες),πραγμα που μου κανει εντυπωση γιατι ρουμανια ειδα αισθητα μεγαλυτερη πουτανια στη συμπεριφορα απο αλλες βαλκανικες χωρες ενω σαν λεφτα ειναι λιγο πισω απο Ελλαδα..και προβλεπω να μας περνανε οπως τους ειδα

 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Κατά τ αλλά εντελώς ανεξάρτητες γυναίκες με μεσογειακό ταμπεραμέντο και πολυ απαιτητικες  που δύσκολα μπορείς να τιθασεύσεις. Καμία σχέση με τις αφελής και ευκολόπιστές  ρωσουκρανες. 

Αν ειναι ετσι οι βουλγαρες, δεν αξιζει να μπλεξει κανεις μαζι τους για σχεση!!!
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
προσωπικα εστιαζω το θεμα αν εισαι σε μεγλο αστικο κεντρο ή σε μικρη πολη
πχ σοφιανες φιλιπυπολιτισες ειναι πιο προσιτες απο οτι σε μικρες πολεις οπως και ελλδα στην αθηνα προσεγγιζεις πιο ευκολα απο οτι μια ελληνιδ σε επαρχιακη πολη
καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος απλα σημαντικο ρολο πανου παιζει οι κοινωνικη οικονομικη θεση  η εμφανιση η προσεγγγηση κ ασφαλως σε τι θυραμα θα πας να πεσεις
επισης πολλα φιλαρακια απο το σαητ με ρωτουν για βουλγαρες και ξεκαθαριζω το θεμα για να μην αιωρουνται παραμυθια για χαλημαδες

Απο χαρακτηρες τι εχεις δει;
Εχουν στυλακι/υφακι, ή ειναι προσγειωμένες;
Συγκριση με ελληνιδες;;;;
Γενικως απαιτησεις;;;
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Αν ειναι ετσι οι βουλγαρες, δεν αξιζει να μπλεξει κανεις μαζι τους για σχεση!!!
δεν μας τα λεει καλα ο ντεριδας αυτη την φορα
μαλλον αναφερετε σε γκομενες καλων συνοικιων της σοφιας....αλλου ειναι εντελως αλλιως
αυτο που περιγραφει ειναι ..ρουμανες...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
εγω ειχα σχεση με βουλγαρα ιεροδουλη και ο τροπος που την εριξα ηταν καλοσυνη ευγενεια και ανωμαλια στο κρεβατι,γι αυτό λεει τις αρεσα.
σε λιγο θα μας πεις ειχες καψουρεψει κ ρουμανα..το ιεροδουλη δεν το γραφψ ,εννοειται...
 

o8eios_7

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2017
Μηνύματα
51
Like
4
Πόντοι
0
Πριν από χρόνια σε τουριστικό νησί είχα γνωρίσει μια Βουλγάρα που δούλευε λάντζα σε εστιατόριο και μου είχε κάνει εντύπωση επειδή ήταν πολύ βολική και συνειδητοποιημένη.Δυστυχώς χάθηκαν τα ίχνη της από δική μου αμέλεια,όμως ακόμα θυμάμαι πόσο καλόβολη ήταν και κυρίως ήξερε ακριβώς τι ήθελε.Φυσικά δεν είναι δυνατόν να είναι όλες έτσι.
 

Geo12S

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2017
Μηνύματα
145
Like
16
Πόντοι
1
Την μονη βουλγαρα που πηρα ηταν η Ελλη 29 αλλα κ αυτη εξαφανιστηκε
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Πριν από χρόνια σε τουριστικό νησί είχα γνωρίσει μια Βουλγάρα που δούλευε λάντζα σε εστιατόριο και μου είχε κάνει εντύπωση επειδή ήταν πολύ βολική και συνειδητοποιημένη.Δυστυχώς χάθηκαν τα ίχνη της από δική μου αμέλεια,όμως ακόμα θυμάμαι πόσο καλόβολη ήταν και κυρίως ήξερε ακριβώς τι ήθελε.Φυσικά δεν είναι δυνατόν να είναι όλες έτσι.

Πολυ σημαντικο, και δυσευρετο αυτο.
Καλοβολη (να μη σου σπαει τα νευρα), και συνειδητοποιημενη.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Πριν από χρόνια σε τουριστικό νησί είχα γνωρίσει μια Βουλγάρα που δούλευε λάντζα σε εστιατόριο και μου είχε κάνει εντύπωση επειδή ήταν πολύ βολική και συνειδητοποιημένη.Δυστυχώς χάθηκαν τα ίχνη της από δική μου αμέλεια,όμως ακόμα θυμάμαι πόσο καλόβολη ήταν και κυρίως ήξερε ακριβώς τι ήθελε.Φυσικά δεν είναι δυνατόν να είναι όλες έτσι.
Τι ακριβώς ήθελε τύπε μου ; Για γράψε συγκεκριμένα εδώ να επιβεβαιώσω την σκέψη μου :)
ΥΓ. Cool11, λεφτά έχεις να σπαταλήσεις για την γκόμενα που ψάχνεις διεθνώς να κάνεις σχέση ;
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Τι ακριβώς ήθελε τύπε μου ; Για γράψε συγκεκριμένα εδώ να επιβεβαιώσω την σκέψη μου :)
ΥΓ. Cool11, λεφτά έχεις να σπαταλήσεις για την γκόμενα που ψάχνεις διεθνώς να κάνεις σχέση ;

Δεν θελω να αναλυσω εδω δημοσια τα οικονομικα μου...
ο μέσος ελληνας ειμαι, ουτε κανενας ανεργος μπατιρης, ουτε κανενας λεφτας ή υψηλομισθος...
μετρια/νορμαλ πραγματα.
Φυσικα αυτα τα πραγματα θελουν λεφτα,
και αφου το ξερω, και εφοσον με νοιαζει για σχεση, αρα κατι με προοπτικη,
θελω κατι που δεν θα βασιζεται σε κυριο αξονα το χρημα.
Αν ξερει η αλλη να ζησει με τα λιγα, το να ζησει με περισσοτερα αν υπαρξουν δεν θα ειναι προβλημα...
το αντιθετο ομως δεν μπορει να συμβει...
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Ρε παιδια, το διαβαζω και στην wikipedia και δεν το πιστευω...

Οι Βουλγαροι ειναι σλαβικό φύλο;
Οι Βουλγαρες δεν νομιζω να φημιζονται για την ομορφια τους...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Ρε παιδια, το διαβαζω και στην wikipedia και δεν το πιστευω...

Οι Βουλγαροι ειναι σλαβικό φύλο;
Οι Βουλγαρες δεν νομιζω να φημιζονται για την ομορφια τους...
καλες ειναι,,αρκετα  πιο κατω οι καλες-τοπ  απο ελλαδα.αλλα δεν σ ενδιαφερουν,,.ο μεσος ορος ομως πιο πανω..που σ ενδιαφερει
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Δεν θελω να αναλυσω εδω δημοσια τα οικονομικα μου...
ο μέσος ελληνας ειμαι, ουτε κανενας ανεργος μπατιρης, ουτε κανενας λεφτας ή υψηλομισθος...
μετρια/νορμαλ πραγματα.
Φυσικα αυτα τα πραγματα θελουν λεφτα,
και αφου το ξερω, και εφοσον με νοιαζει για σχεση, αρα κατι με προοπτικη,
θελω κατι που δεν θα βασιζεται σε κυριο αξονα το χρημα.
Αν ξερει η αλλη να ζησει με τα λιγα, το να ζησει με περισσοτερα αν υπαρξουν δεν θα ειναι προβλημα...
το αντιθετο ομως δεν μπορει να συμβει...
Σε βλέπω να καταλήγεις σε Ελληνίδες.



Την αριστερή και την δεξία σου παλάμη!!!
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Μηπως τελικα την εχουν δει και οι ...βουλγαρες;;;
Πιο ευκολα σου απανταει σε μηνυμα σε site πολωνεζα, παρα βουλγαρα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom