Νέα

Βοήθεια προς ναυτιλλόμενο για call girl

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bratsis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bratsis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Χαίρεστε παίδες!

Επειδή τα πολλά λόγια είναι φτώχεια, θα μπω κατευθείαν στο ψητό. Σκέφτομαι στα 30 μου, για πρώτη φορά, να ασχοληθώ (ελαφρώς) με τον αγοραίο έρωτα (γιατί έχω να πηδήξω 2 χρόνια, και η τύχη μου δεν το έχει πολύ με τις γυναίκες). Όχι όμως σε οίκο ανοχής, σκέφτομαι κάτι σε call-girl.

Επειδή θα είναι η πρώτη μου φορά, θα ήθελα να με διαφωτίσετε για να ξέρω τί να περιμένω. Βασικά σκέφτομαι να καλέσω ένα call-girl σε ξενοδοχείο με σκοπό να κάνει στριπτίζ, να παίξει με τον εαυτό της, να μου την παίξει και να χύσω στα στήθη της (δεν με ενδιαφέρει να πηδήξω - πέστε το φοβία, είμαι κότα κλπ κλπ).
Είδα κάτι φωτογραφίες ψάχνοντας στο internet και είδα κάτι τιμές από 250 εώς 350 ευρώ. Βασικά επειδή δεν ζητάω τίποτα too much ήλπιζα οτι θα έβρισκα κάτι καλό και ελληνικό σε κάτι φθηνότερο, αλλά οκ, δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα σε αυτή τη ζωή. Τί εννοούν οι περισσότερες οτι το κόστος του ταξί δεν συμπεριλαμβάνεται; Το 10-20άρικο για να έρθουνε και να φύγουνε ή το ταξί θα περιμένει καθ' όλη την διάρκεια;
Επίσης τα 300-350 ευρώ πώς σας φαίνονται γι αυτό που ζητάω; Θα μπορέσω να έχω δύο εκτονώσεις; Βασική η όλη υπόθεση δεν πιστεύω να κρατήσει πάνω από 30-40 λεπτά, αλλά σαφώς πάμε για ώρα. Και το πιο πιθανό είναι να το κάνω δώρο στον εαυτό μου για τα Χριστούγεννα (στην Αθήνα μάλλον που θα κατέβω).

Αυτά τα ολίγα και ευχαριστώ εκ των προτέρων για όσους απαντήσουν.  :)
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
α ειναι κυριακη σημερα :2funny:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
δικε μου αν σου περισευουν τα γκαφρα δωστα!!!2 χρονια ε;πολλα δεν ειναι ρε αδελφε;λογικα θα ξεφορτωνεις τα μπαζα 1 ωρα,παντως μπορεισ να βρεισ και πιο φθηνα,στουντιο δεν σε ενδιαφερει;
 
OP
OP
B

Bratsis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
lagoudakis δεν μου περισσεύουν, σκεφτόμουν να κάνω ένα ταξίδι με αυτά τα χρήματα, αλλά θέλω κάτι παραπάνω από ένα στριπτιζάδικο και χωρίς να έχω την έννοια αργότερα και να μην μπορώ να κλείσω μάτι. Γι αυτό το σκέφτομαι κάπως έτσι... Πιστεύω οτι αν πάρω θάρρος και το κάνω αυτό καμιά 10αριά φορές, μπορεί να προχωρήσω και σε διείσδυση...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
lagoudakis δεν μου περισσεύουν, σκεφτόμουν να κάνω ένα ταξίδι με αυτά τα χρήματα, αλλά θέλω κάτι παραπάνω από ένα στριπτιζάδικο και χωρίς να έχω την έννοια αργότερα και να μην μπορώ να κλείσω μάτι. Γι αυτό το σκέφτομαι κάπως έτσι... Πιστεύω οτι αν πάρω θάρρος και το κάνω αυτό καμιά 10αριά φορές, μπορεί να προχωρήσω και σε διείσδυση...
δικε μου πηγαινε στο φυλης 104 πες τους τι γουσταρεις και θα σε φτιαξουν και με πιο λιγα
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
δικε μου πηγαινε στο φυλης 104 πες τους τι γουσταρεις και θα σε φτιαξουν και με πιο λιγα
Εισαι εκδικητικος τυπος τελικα.





*Τυπε, πριν το ραντεβου να τραβηξεις μια παχια, για να φυγουν τα χοντρα.
Γιατι αλλιως σε βλεπω 3,2,1 εκτοξευση :pipa2:
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
lagoudakis δεν μου περισσεύουν, σκεφτόμουν να κάνω ένα ταξίδι με αυτά τα χρήματα, αλλά θέλω κάτι παραπάνω από ένα στριπτιζάδικο και χωρίς να έχω την έννοια αργότερα και να μην μπορώ να κλείσω μάτι. Γι αυτό το σκέφτομαι κάπως έτσι... Πιστεύω οτι αν πάρω θάρρος και το κάνω αυτό καμιά 10αριά φορές, μπορεί να προχωρήσω και σε διείσδυση...
Μη! Προς θεού, μην το κάνεις αυτό! Να διεισδύσεις σε πουτάνα, που ακούστηκε!
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Εισαι εκδικητικος τυπος τελικα.





*Τυπε, πριν το ραντεβου να τραβηξεις μια παχια, για να φυγουν τα χοντρα.
Γιατι αλλιως σε βλεπω 3,2,1 εκτοξευση :pipa2:
του λεω να παει εκει ωστε να του μεινουν και λεφτα για ενα ταξιδακι μεχρι την λειβαδια για σουβλακια,οποτε θα τα βολεψει ολα
 
OP
OP
B

Bratsis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
lol! Δεν με εμπνέουν τα στούντιο και τα μπουρδέλα. Έχω θέμα με την καθαριότητα... Καλύτερα σε δωματιάκι ξενοδοχείου, απλά δεν ξέρω τί παίζει με τα collateral costs...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
lol! Δεν με εμπνέουν τα στούντιο και τα μπουρδέλα. Έχω θέμα με την καθαριότητα... Καλύτερα σε δωματιάκι ξενοδοχείου, απλά δεν ξέρω τί παίζει με τα collateral costs...
εισαι σιχασιαρης απο οτι καταλαβα σωστα;για αυτο δεν κανεις διεισδύσεις;
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
του λεω να παει εκει ωστε να του μεινουν και λεφτα για ενα ταξιδακι μεχρι την λειβαδια για σουβλακια,οποτε θα τα βολεψει ολα
Ο ανθρωπος ειναι μερακλης ρε συ. Τι τον περασες; Θελει τα σεντονακια του, τις πετσετες του, τα παντοφλινια του, τα σεα του τα μεα του...

Τυπε, διαλαξε κουριτσι απο τη λιστα και μετα διαβασε κριτικες.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
lagoudakis δεν μου περισσεύουν, σκεφτόμουν να κάνω ένα ταξίδι με αυτά τα χρήματα, αλλά θέλω κάτι παραπάνω από ένα στριπτιζάδικο και χωρίς να έχω την έννοια αργότερα και να μην μπορώ να κλείσω μάτι. Γι αυτό το σκέφτομαι κάπως έτσι... Πιστεύω οτι αν πάρω θάρρος και το κάνω αυτό καμιά 10αριά φορές, μπορεί να προχωρήσω και σε διείσδυση...
Μετα απο 70 ραντεβου θα εισαι ετοιμος και για ακαποτη πιπα!  :2funny: :2funny:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Ρε μάγκες να ρωτήσω κάτι,φιλιά στο στόμα κ τέτοια κόλπα κάνουν αυτές ή δεν πλησιάζουν όπως οι κοπέλες στα στούντιο κ μπουρδέλα;;;
 
OP
OP
B

Bratsis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Κάπως έτσι την κόβω την δουλειά..
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ρε μάγκες να ρωτήσω κάτι,φιλιά στο στόμα κ τέτοια κόλπα κάνουν αυτές ή δεν πλησιάζουν όπως οι κοπέλες στα στούντιο κ μπουρδέλα;;;
Κανουν.
Αμα δεν κανουν εχεις θεμα, παρε αλλην.
 

XPEP

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
371
Κριτικές
15
Like
231
Πόντοι
5.760
lol! Δεν με εμπνέουν τα στούντιο και τα μπουρδέλα. Έχω θέμα με την καθαριότητα... Καλύτερα σε δωματιάκι ξενοδοχείου, απλά δεν ξέρω τί παίζει με τα collateral costs...

Φίλε θες να την γαμαω εγω που δεν σιχαινομαι  και να πληρώσεις ΕΣΥ και να την παίζεις ; :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom