Νέα

Βλάσσης Μπονάτσος!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loukritia!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 305
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
και ούτε ούτε μου αρέσουν οι σιλικονάτες τυχαίες της τηλεόρασης,

να μου κανεις τη χαρη  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

εμενα μου αρεσουν και πολυ μαλιστα!!! :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Τι σου εκαναν ρε τα κοριτσια?? ηρθαν σπιτι σου και δεν συμαζεψαν οταν εφγαν???εεε??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 
OP
OP
loukritia!

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
1)μάθε να διαβάζεις δεν έκρινα ούτε τον μπονάτσο ούτε τον ελύτη.και ούτε ούτε μου αρέσουν οι σιλικονάτες τυχαίες της τηλεόρασης, ούτε μου αρέσει γενικώς η κάθε τυχαία που μόλις είδε λυγούρηδες να κρέμονται από το μουνί της νομίζει ότι μπορεί να τα έχει όλα.
2)μήπως μπερδεύτηκες με το ποστ toυ pleasure που δεν γαμάει στράκια  :2funny:
3)γούστα είναι αυτά με την μουσική.π.χ. εγώ ακούω πλοκάμι του καρχαρία που άλλοι το απεχθάνονται. αυτοί που ακούνε νίνο και ζήνα να το πουν για να κριθούν :cheesy:

δώσε τροφή στον πιρφορό
1.ο λογος που δεν εκανα παραθεσης ειναι οτι δε θυμαμαι ποιος ειπε τι..για αυτο δεν ειπα κ ονοματα!!για τους λιγουρηδες δε το ειπα συγκεκριμενα για σενα αλλα εδω μεσα νομιζω πως το βλεπεις συνεχεια!!!!
2.δε μπερδευτηκα τσολια μου!απλα οταν ακουω ανακριβειες μου γυρναει το μυαλο!!3.το πλοκαμι δε το γνωριζω!! :2funny:και δε κατηγορω καποιον που δεν ακουει οτι εγω..αλλα δε μπορεις να μου λες οτι δεν λεει μια!!ουτε εγω ακουω σκυλολαικοποπ αλλα θα ηταν ηλιθιο να πω πως ο τερζης π.χ δεν εχει φωναρα!!καταλαβες τι εννοω...

To να θαυμαζεις καποιον για τη δουλεια που κανει(ειτε αφορα την τεχνη ειτε κατι αλλο) δε σημαινει οτι τον εχεις κι ως προτυπο της ζωης σου.
Ξεχωριστε τα αυτα!
Διοτι δε φταινε αυτοι αν το καθε μαλακιστιρακι της γενιας μας ο,τι βλεπει στη τηλεοραση το κανει προτυπο του,αλλα η οικογενεια του.
τον θαυμαζα κ ως ανθρωπο...αλλα τι εννοεις προτυπο??οχι δε θελω να του μοιασω!!!συμφωνω με αυτο που λες γ τα μαλακηστηρια...εχεις απολυτο δικιο...

τροφη στον πιρφ θα δωσω ανετα αν αρχισω κ σχολιαζω κ γω οτι βλεπω εδω μεσα τσολια... :2funny: :2funny: :2funny:
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
η πλακα ειναι οτι αυτοσ ηταν οτι ηταν καραγκιοζησ κατ εμε...και μονο

και τωρα θα μας βλεπει απο εκει που ειναι να γινομαστε καραγκιοζακια μεταξυ μας για την παρτυ του και θα χει κλασει στα γελια
 
OP
OP
loukritia!

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366

  • [li]τον θαυμαζα κ ως ανθρωπο[/li]
    [li]οχι δε θελω να του μοιασω[/li]

Οξυμωρο αυτο που λες.
γιατι βρε λαιον??θαυμαζεις μονο τους ανθρωπους που ειναι ιδιοι με σενα;;δε νομιζω...ειχε ενα χαρακτηρα(οσο ηξερα φυσικα)που μου αρεσε!!τον θεωρουσα πανεξυπνο...δε σημαινει κατι γ μενα αυτο...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
γιατι βρε λαιον??θαυμαζεις μονο τους ανθρωπους που ειναι ιδιοι με σενα;;δε νομιζω...ειχε ενα χαρακτηρα(οσο ηξερα φυσικα)που μου αρεσε!!τον θεωρουσα πανεξυπνο...δε σημαινει κατι γ μενα αυτο...
Εγω οταν θαυμαζω καποιον ως ανθρωπο και δω οτι προφανως δεν ειμαστε ιδιοι θελω και να του μοιασω.
Εσυ οχι,αποψη σου ειναι και ειναι δεκτη.
 
OP
OP
loukritia!

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Εγω οταν θαυμαζω καποιον ως ανθρωπο και δω οτι προφανως δεν ειμαστε ιδιοι θελω και να του μοιασω.
Εσυ οχι,αποψη σου ειναι και ειναι δεκτη.
εχεις δικιο σε αυτο...απλα ειναι φυση αδυνατον!!δε νομιζω οτι μπορω να αλλαξω χαρακτηρα πια... :) ηταν ετσι ο ανθρωπος...αμα ολοι θελαμε να μοιασουμε(να μοιασουμε οχι μονο να παρουμε καποια καλα στοιχεια)απο οποιον διασημο μας αρεσε θα ειχε γεμισει ο τοπος κακεκτυπα...
 

Επισκέπτης
συγγνωμη αλλα γτ μαλωσανε??για τον μπονατσο τοσα νευρα??? :uglystupid: μηπως κανανε πλακα κ παλι μαλακια πεταξα? :2funny:

ειδες προβληματα που εχει ο κοσμος.Ανεργια μοναξια οικονομικα προβληματα τσαμπουκαδες απο φορουμ για τον Μπονατσο κλπ κλπ κλπ[
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
αξεπεραστος απλα!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το θρεντ επανηλθε, αφου καθαριστηκε απο ποστ που μπορουν να ειναι επικυνδυνα για το σαιτ..

θυμιζω απο τους κανονες λειτουργιας..

6. Μη χρησιμοποιείτε εκφράσεις που προσβάλλουν:
-Ομάδες ατόμων (π.χ. θρησκευτικές, φυλετικές κ.ά.)
-Δημόσια Πρόσωπα
-Την προσωπικότητα, τιμή, ή υπόληψη προσώπων.



edit: εφυγαν επισης και ποστ που περιειχαν ραντεβου για μαπες, καθοτι δεν με προσκαλεσε κανεις. πλεζουρα γαμιεσαι !!

επισης, ωραιες αποψεις εκφραφονται πανταχοθεν, αλλα ας μην ξεφευγουμε απο τον τιτλο του θρεντ. ας ανοιξουμε ενα νεο θρεντ και λεμε εκει ο,τι θέμε..
 
OP
OP
loukritia!

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
το θρεντ επανηλθε, αφου καθαριστηκε απο ποστ που μπορουν να ειναι επικυνδυνα για το σαιτ..

θυμιζω απο τους κανονες λειτουργιας..

6. Μη χρησιμοποιείτε εκφράσεις που προσβάλλουν:
-Ομάδες ατόμων (π.χ. θρησκευτικές, φυλετικές κ.ά.)
-Δημόσια Πρόσωπα
-Την προσωπικότητα, τιμή, ή υπόληψη προσώπων.
πσρε κ σπο δω ενα φιλακι: :-*
 

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.071
Like
1.289
Πόντοι
216
Εξαιρετικός ο Βλάσσης Μπονάτσος. Συμμετείχε σε ένα εκπληκτικό ροκ γρουπ τους Πελόμα Μποκιού και μετά τη διάλυσή τους ακολούθησε σόλο καριέρα στο τραγούδι αλλά και σε θέατρο, σινεμά, τηλεόραση. Πέρασε από οντισιόν και πήρε το ρόλο του Τσε στην Εβίτα. Εκεί γνώρισε την Αλίκη Βουγιουκλάκη με την οποία είχε μακροχρόνια σχέση. Υπάρχουν πολλοί που έβγαλαν γκόμενα τη Βουγιουκλάκη; Τότε όλος ο ανδρικός πληθυσμός ήθελε την Αλίκη αλλά ο Μπονάτσος την γαμούσε! Μεγάλη, τεράστια μαγκιά. Αυτά που έκανε στην τηλεόραση έμειναν στην ιστορία. Απαράδεκτοι, τηλεοπτικές φάρσες τα πιο σημαντικά. Και μουσικά είχε πολλά ωραία τραγούδια χωρίς δυστυχώς να γίνουν επιτυχίες.
Αν κάποιος έχει το δίσκο "Αυτά τα βράδια" ας το ανεβάσει. Είναι το μόνο που μου λείπει από τον Βλάσση.
 
OP
OP
loukritia!

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Εξαιρετικός ο Βλάσσης Μπονάτσος. Συμμετείχε σε ένα εκπληκτικό ροκ γρουπ τους Πελόμα Μποκιού και μετά τη διάλυσή τους ακολούθησε σόλο καριέρα στο τραγούδι αλλά και σε θέατρο, σινεμά, τηλεόραση. Πέρασε από οντισιόν και πήρε το ρόλο του Τσε στην Εβίτα. Εκεί γνώρισε την Αλίκη Βουγιουκλάκη με την οποία είχε μακροχρόνια σχέση. Υπάρχουν πολλοί που έβγαλαν γκόμενα τη Βουγιουκλάκη; Τότε όλος ο ανδρικός πληθυσμός ήθελε την Αλίκη αλλά ο Μπονάτσος την γαμούσε! Μεγάλη, τεράστια μαγκιά. Αυτά που έκανε στην τηλεόραση έμειναν στην ιστορία. Απαράδεκτοι, τηλεοπτικές φάρσες τα πιο σημαντικά. Και μουσικά είχε πολλά ωραία τραγούδια χωρίς δυστυχώς να γίνουν επιτυχίες.
Αν κάποιος έχει το δίσκο "Αυτά τα βράδια" ας το ανεβάσει. Είναι το μόνο που μου λείπει από τον Βλάσση.
εχω το σιντι...
αλλα οπως θα σε διαβεβαιωσουν πολλοι απο δω μεσα
ειμαι ασχετη...
δε ξερω να ανεβοκατεβαζω .... :S
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
Που την θυμηθηκατε αυτη την κουφαλα???
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

grhgorhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Απλα respect στον μεγαλο βλαση μπονατσο που στον παραδεισο κανει παρεα με την τεραστια μαλβινα καραλη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom