Νέα

Βιζιτες- Εσκορτς- Προτάσεις- Σόφια - Βουλγαρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 577
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
20
Like
1.748
Πόντοι
5.015
Ιβελινα

ladytravel.eu/kontakt/
 

combaros2

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2017
Μηνύματα
12
Κριτικές
4
Like
101
Πόντοι
0

Αυτή την τύπισσα την έχεις τεστάρει; Εντυπώσεις;
Σε ρωτώ γιατί από όσες γράφουν ότι ομιλούν αγγλικά.... είναι σαν τα δικά μου βουλγάρικα (νιετ)...
Και το καλύτερο ίσως που έχει να κάνει κάποιος είναι να αρχίσει τα τηλέφωνα όπου φαίνεται η γλωσσομάθεια (εάν αυτό είναι κριτήριο επιλογής)....

Σε ευχαριστώ για το χρόνο σου.

Επίσης η κλασσική ερώτηση είναι:
Προτιμητέο το incall η το outcall σε μια πόλη όπως η Σόφια; Γιατί βλέπω κάτι γκαρσονιεροειδή στις φωτό κοριτσιών και αναλογίζομαι πού θα βρίσκονται αυτά.....
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
20
Like
1.748
Πόντοι
5.015
Λοιπον...επειδη καποιοι πανε ενα ταξιδακι στη Σοφια και θελουν και να γαμησουν καλο θα ειναι να ξερουν οτι

Στη βουλγαρια το ζητουμενο δεν ειναι αν η γκομενα θα ειναι μοντελε αν εχει μεγαλο βυζι η αν δεν εχει κυταριτιδα...

Σε ολα τα προηγουμενα ποστς το εχουμε ξεκαθαρισει

Το ζητουμενο ειναι αν η γκομενα θα ειναι ζωντανη στη διαρκεια του σεξ η αν θα ειναι σαν το κομοδινο διπλα στο κρεβατι.

Μην μπαινετε σε λεπτομερειες τι νουμερο βυζι εχει η τι μεγεθος περιφερεια.

Αφου ζητατε συμβουλες με π.μ. ακολουθηστε αυτα που λεμε και μη μας πρηζετε με λεπτομερειες. Εχουμε μπαζωσει πολυ για να χτισουμε.

Μην περιμενετε μοντελα στη βουλγαρια εχει απλα κοριτσια συνηθως απλα συμπαθητικα και καποια απο αυτα ειναι φιλοτιμα και κανουν καλα την δουλεια τους.

Λοιπον στειλτε email στο ladies travel...με ενα search θα το βρειτε εδω μεσα η διαβαστε σε αυτο η το διπλανο ποστ τις κριτικες και τα γραφομενα των πιο εμπειρων.

Αυτα που λεμε αυτα ειναι...να θυμαστε στη βουλγαρια το ζητουμενο ειναι το αποδεκτο σερβις ...θεομουνο δεν γαματε που να χτυπιεστε

Τα εχω γραψει ολα...και επειδη βοηθαμε και μην τον ειδατε μετα επιπλεον πληροφοριες παιρνετε μετα την 1η κριτικη.

Αυτα...παρε την κοπελα ειναι καλη και οταν μας πεις πως περασες θα μιλησουμε και γι αυτες που εχουν proficiency.

Στον χωρο σου καλυτερα
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
λοιπον τυποι απο αυτες που ανεβασατε αξιζουν αυτες οι δυο και τις εχω παρει,για τις αλλες δεν ξερω.
ακριβουτσικη αυτη.

και 2 φωτος απο ρομαντικη  :rose: Σοφια


 

Συνημμένα

  • IMG_20171021_140229.jpg
    IMG_20171021_140229.jpg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 70
  • IMG_20171021_134350.jpg
    IMG_20171021_134350.jpg
    761,9 KB · Εμφανίσεις: 73

JJJKK

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Μετά από συνάντηση με την παρακάτω,-αληθινές φώτο
-διάθεση για σέξ,παντού και πάντα,όμως περιορίζοντας την πλήρη είσοδο με δάχτυλο
-ξεχειλωμένο μπροστινό σύστημα,
-περιορισμένη πιασοβυζάδα,στοπ στην πιασοκολάδα....
-το καλοκαίρι κατά δήλωση της,δούλευε σε κωλόμπαρο στην Κύπρο......
Ήρθε με νταβά,όχι με ταξί....
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
20
Like
1.748
Πόντοι
5.015
Μετά από συνάντηση με την παρακάτω,-αληθινές φώτο
-διάθεση για σέξ,παντού και πάντα,όμως περιορίζοντας την πλήρη είσοδο με δάχτυλο
-ξεχειλωμένο μπροστινό σύστημα,
-περιορισμένη πιασοβυζάδα,στοπ στην πιασοκολάδα....
-το καλοκαίρι κατά δήλωση της,δούλευε σε κωλόμπαρο στην Κύπρο......
Ήρθε με νταβά,όχι με ταξί....

Επιτελοτς και μια ενημερωση...να σαι καλα φιλε...
Αλλα δεν καταλαβα δεν σ αφηνε να της χουφτωσεις το κωλαρακι;
 

JJJKK

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Μήτινγκ Νο 2

Aπό  adamieva τηλ 0893 842436 Μαρία....

Ηρθε μία Έλλη,1,75+,μακρυ μαύρο μαλλί.
Καλό σώμα,αλλά με προσπάθειες για να αρπάξει έξτρα,και να πασπατευτεί λιγότερες φορές.....
50 ευρώ/ώρα χωρίς να ζητήσει έξτρα για ταξί.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
20
Like
1.748
Πόντοι
5.015
Και εσύ να είσαι καλά.Καλά κατάλαβες.......

Ωραιο κι αυτο...σ αφηνει να την πηδηξεις δεν σ αφηνει να τη χουφτωσεις...αβυσσος.

Μου θυμιζει μια παντρεμενη που πηδιοταν κανονικα αλλα δεν εκανε πιπα επειδη...σεβοταν τον αντρα της
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Ωραιο κι αυτο...σ αφηνει να την πηδηξεις δεν σ αφηνει να τη χουφτωσεις...αβυσσος.

Μου θυμιζει μια παντρεμενη που πηδιοταν κανονικα αλλα δεν εκανε πιπα επειδη...σεβοταν τον αντρα της

Παίζουν και άλλα κουλά σκηνικά. Όπως, περίπτωση που θυμάμαι στη Σόφια, όπου βίζιτα (και μάλιστα καλή)
έδινε αυστηρώς  και μόνο κώλο, διότι είχε ζηλιάρη γκόμενο-νταβά, ο οποίος δεν ανεχόταν με τίποτα,
να την παίρνουν οι πελάτες κανονικά...  :tooth:
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Παίζουν και άλλα κουλά σκηνικά. Όπως, περίπτωση που θυμάμαι στη Σόφια, όπου βίζιτα (και μάλιστα καλή)
έδινε αυστηρώς  και μόνο κώλο, διότι είχε ζηλιάρη γκόμενο-νταβά, ο οποίος δεν ανεχόταν με τίποτα,
να την παίρνουν οι πελάτες κανονικά...  :tooth:

Χρονιαρες μερες τι αλλο κουλο (οχι φυσικα απο το καθηγητη κ.Popov, οτι λεει ο καθηγητης είναι εγγύηση) θα ακουσουμε απο αυτα που συμβαινουν στη γειτονα χωρα.
Σε λιγες μερες που θα ξαναπαω ελπιζω να μην μου κάτσει καμμια φαση σαν αυτη που προαναφεραν οι συναγωνιστες.
Υ.Γ.  Την προηγουμενη φορα που είχα παει στη Φιλιπουπολη χτύπησα αυτο το τεμαχιo
μιλαει Ελληνικα (αλλα οχι αγγλικα να ακομα ένα κουλο) με την σαβουρα που κυκλοφορεί πρεπει να ειμαι ικανοποιημενος.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
20
Like
1.748
Πόντοι
5.015
Παίζουν και άλλα κουλά σκηνικά. Όπως, περίπτωση που θυμάμαι στη Σόφια, όπου βίζιτα (και μάλιστα καλή)
έδινε αυστηρώς  και μόνο κώλο, διότι είχε ζηλιάρη γκόμενο-νταβά, ο οποίος δεν ανεχόταν με τίποτα,
να την π

αίρνουν οι πελάτες κανονικά...  :tooth:

Popov χαιρομαι που σε ξαναβλεπω στα post..x other επισης...αχχχ θελω κι εγω ν ανεβω συντομα πανω μου ελειψε..

Χρονια πολλα σε ολους
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Popov χαιρομαι που σε ξαναβλεπω στα post..x other επισης...αχχχ θελω κι εγω ν ανεβω συντομα πανω μου ελειψε..

Χρονια πολλα σε ολους

Απλώς κατ' εξαίρεση και λόγω της γενικής ευθυμίας των ημερών, είπα να αναφέρω το πιπεράτο αυτό σκηνικό.
Τίποτε περισσότερο. Με την ευκαιρία, θα ήθελα να ευχηθώ σε όλους τους φίλους
καλές γιορτές με υγεία! Καλή συνέχεια σε όλους και πάντα με προσοχή!  :hi:
 

ylly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
18
Κριτικές
6
Like
217
Πόντοι
280
Σκέφτομαι ένα χαλαρωτικό 2ημερο στα Σόφια .Hotel με σπα και λέω να προτιμήσω κάποιες από ladytravel /  zari,anι,mirela .Τι λέτε αξίζουν?Να προτιμήσω το longdate ή να μείνω στο 2h?Έχετε κάποια εναλλακτική πρόταση?
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
20
Like
1.748
Πόντοι
5.015
Σκέφτομαι ένα χαλαρωτικό 2ημερο στα Σόφια .Hotel με σπα και λέω να προτιμήσω κάποιες από ladytravel /  zari,anι,mirela .Τι λέτε αξίζουν?Να προτιμήσω το longdate ή να μείνω στο 2h?Έχετε κάποια εναλλακτική πρόταση?

Ειναι καλες...Ανι ισως ενα κλικ παραπανω στο σερβις...τωρα για το long date δεν ξερω...εγω μετα το δυωρο βαριεμαι. Παντως τα κοριτσια ξερουν αγγλικα οποτε κατι θα εχεις να πεις

Εναλλακτικα αν παρεις 2ωρο τις παραπανω βαλε και καποιες που εχουν προταθει σε προηγουμενα ποστ απο το alo ...ετσι για να εχεις ποικιλια
 
  • Like
Αντιδράσεις: ylly

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Ειναι καλες...Ανι ισως ενα κλικ παραπανω στο σερβις...τωρα για το long date δεν ξερω...εγω μετα το δυωρο βαριεμαι. Παντως τα κοριτσια ξερουν αγγλικα οποτε κατι θα εχεις να πεις

Εναλλακτικα αν παρεις 2ωρο τις παραπανω βαλε και καποιες που εχουν προταθει σε προηγουμενα ποστ απο το alo ...ετσι για να εχεις ποικιλια

Xαιρετω τον εκλεκτο συναγωνιστη SalonikaM, απο lady travel αν σας αρεσουν τα milf νομίζω οτι πολυ καλη επιλογη είναι η Stella που προσφέρει full program, μιλαει καλα Αγγλικα κλπ κλπ
Δίωρο max τρεις ώρες είναι αρκετα μεγάλο χρονικό διάστημα.
Καλα να περνάμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: ylly

ylly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
18
Κριτικές
6
Like
217
Πόντοι
280
Xαιρετω τον εκλεκτο συναγωνιστη SalonikaM, απο lady travel αν σας αρεσουν τα milf νομίζω οτι πολυ καλη επιλογη είναι η Stella που προσφέρει full program, μιλαει καλα Αγγλικα κλπ κλπ
Δίωρο max τρεις ώρες είναι αρκετα μεγάλο χρονικό διάστημα.
Καλα να περνάμε

Η Στέλλα δεν μου πολύ γυαλίζει.Η mari φαίνεται δυνατό με βυζάρες,όμως φοβάμαι θα πέσουν στο πάτωμα.Για το alo φοβάμαι μην φάω πάπα,(έλα εσύ,φύγε εσύ και χάσω χρόνο)αν και έχει κάποιες καλές και ποιο οικονομικές.
Το ταξίδι γενικότερα θα είναι ένα δώρο σε μένα,με τα spa και τα massaz και στο δωμάτιο ή να γίνεται παρέλαση ή ένα party! με 2,3 μαζί για 4+ ώρες,με σχετικά καλές υπηρεσίες και¨καλή παρέα"(αυτό περισσότερο μου αρέσει) και ας γαμάω τις 2Η και τις υπόλοιπες να τις χαϊδεύω το μουνί και να μου γαργαλάνε τα αρχίδια και ας μην μιλάμε(Μονό να μην παίζουμε με τα κινητά)

Απο alo βρηκα αυτες,ομως δεν γνωριζω










δεν ξέρω αν ψάχνω σωστά
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
20
Like
1.748
Πόντοι
5.015
Αν θελεις τετοια φαση προτεινω να το πεις στην ιβελινα και να στο φτιαξει...απο το αλο δεν νομιζω να βγαλεις ακρη...οπως το περιεγραψες...μας εφτιαξες..
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
20
Like
1.748
Πόντοι
5.015
Κι οταν το κανεις πες μας πως οργανωθηκε και πως περασες...θα ειναι φοβερη γνωση για ολους μας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom