Νέα

Βιζιτες- Εσκορτς- Προτάσεις- Σόφια - Βουλγαρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 577
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ylly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
18
Κριτικές
6
Like
217
Πόντοι
280
Κι οταν το κανεις πες μας πως οργανωθηκε και πως περασες...θα ειναι φοβερη γνωση για ολους μας

δυστυχώς η ίωση και η γαστρεντερίτιδα δεν με άφησε να πάω.Σίγουρα θα αναφέρω τις λεπτομέρειες όταν πραγματοποιηθεί στο μέλλον.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
20
Like
1.736
Πόντοι
5.015
Επίσκεψη σ'αυτές τις δύο 

Απογοήτευση και οι δύο. Γράφω κριτικές στο Forum :Βουλγαρία ένας επίγειος παράδεισος
Τι να πω. Τα φώτα σας συναγωνιστές...

Για κοπελα με χωρο δοκιμαστε αυτη εχει καλες συστασεις...δεν εχω δοκιμασει...
 

kostaschaniaaa

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Για κοπελα με χωρο δοκιμαστε αυτη εχει καλες συστασεις...δεν εχω δοκιμασει...
Για κοπελα με χωρο δοκιμαστε αυτη εχει καλες συστασεις...δεν εχω δοκιμασει...
Την έχω στα υπόψιν, βέβαια μπορούν να σβήνουν τα σχόλια που δεν τους αρέσουν και να μπλοκάρουν τον χρήστη που τα έγραψε..Οπότε δεν έχουμε ακριβή εικόνα.
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Την έχω στα υπόψιν, βέβαια μπορούν να σβήνουν τα σχόλια που δεν τους αρέσουν και να μπλοκάρουν τον χρήστη που τα έγραψε..Οπότε δεν έχουμε ακριβή εικόνα.


το εχω ξαναγραψει Εδω μπορεις να βρεις σχολια στα Βουλγαρικα που δεν σβυνονται 
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
20
Like
1.736
Πόντοι
5.015

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ωραιο κι αυτο...σ αφηνει να την πηδηξεις δεν σ αφηνει να τη χουφτωσεις...αβυσσος.

Μου θυμιζει μια παντρεμενη που πηδιοταν κανονικα αλλα δεν εκανε πιπα επειδη...σεβοταν τον αντρα της
την επαθα στην βουδαπεστη με τετεια.εδωσα σαν μαλακασ σε μια που βρηκα στον δρομο 100 ευρο.
δεν με αφηνε να την αγγιξω η να γλειψω.μου εσπασε και τα νευρα δεν μπορουσα να καβλωσω και την εδιωξα.
επρεπε να της ριξω χαστουκια και να την διωξω χωρις λεφτα.
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.070
Κριτικές
33
Like
5.207
Πόντοι
4.096
καλησπέρα στους κυριους :hi:

από τραβελ λειντυ  Meri,Stella,Anya,Mona,Elektra,Ani,η Ilona??

βοηθειστε παρακαλω
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
20
Like
1.736
Πόντοι
5.015
καλησπέρα στους κυριους :hi:

από τραβελ λειντυ  Meri,Stella,Anya,Mona,Elektra,Ani,η Ilona??

βοηθειστε παρακαλω

Ολες καλες ειναι ποια σου αρεσει εμφανισιακα

Ανι ηλεκτρα ιλονα στελλα αριστο σερβις

Τις αλλες απλα δεν εχω δοκιμασει...αλλα η ιβελινα τις εχει δασκαλεμενες καλα


Ποσο σου χρεωνει την ωρα;
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
20
Like
1.736
Πόντοι
5.015
Γρηγορη αναφορα απο προσφατη επισκεψη


Εμυ...καλο σωμα μετριο προσωπο...πανω απο 30...δεκτικη προθυμη θα κανετε την δουλεια σας μια χαρα. Σερβις πανω απο τον μεσο ορο για τα δεδομενα της Βουλγαριας παντα. Βαλτε την στην ατζεντα ως λυση αν δεν βρισκετε κατι καλυτερο. Μιλαει καλα αγγλικα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: popov

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
20
Like
1.736
Πόντοι
5.015
2η δοκιμη η παρακατω


Κοντουλα αλλα...κορμι θανατηφορο προσωπο ομορφο δερμα μεταξι με το που την βλεπεις σου σηκωνεται...αλλα

Στη βουλγαρια παντα υπαρχει το αλλα

Προσπαθησε να παρει περισσοτερα χρηματα οταν πληρωθηκε σε ευρω..φυσικα δεν τα πηρε

Στο σερβις χρυση μετριοτητα..για εναν γερολυκο οταν εχεις τετοιο πιπινι στα χερια σου ειναι η μιση αποζημιωση...η αλλη μιση ηταν λιγη αλλα...


Αντε γραψτε για κανενα νεο πιπινι..vlassis περιμενουμε τα νεα σου
 

kostaschaniaaa

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Γρηγορη αναφορα απο προσφατη επισκεψη


Εμυ...καλο σωμα μετριο προσωπο...πανω απο 30...δεκτικη προθυμη θα κανετε την δουλεια σας μια χαρα. Σερβις πανω απο τον μεσο ορο για τα δεδομενα της Βουλγαριας παντα. Βαλτε την στην ατζεντα ως λυση αν δεν βρισκετε κατι καλυτερο. Μιλαει καλα αγγλικα.

Πρόσωπο μέτριο προς κακό θα έλεγα.. Σέρβις αρκετά καλό. Λύση ανάγκης και για μένα, συμφωνώ!
 

taraxias

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
218
Κριτικές
8
Like
19
Πόντοι
1
2η δοκιμη η παρακατω


Κοντουλα αλλα...κορμι θανατηφορο προσωπο ομορφο δερμα μεταξι με το που την βλεπεις σου σηκωνεται...αλλα

Στη βουλγαρια παντα υπαρχει το αλλα

Προσπαθησε να παρει περισσοτερα χρηματα οταν πληρωθηκε σε ευρω..φυσικα δεν τα πηρε

Στο σερβις χρυση μετριοτητα..για εναν γερολυκο οταν εχεις τετοιο πιπινι στα χερια σου ειναι η μιση αποζημιωση...η αλλη μιση ηταν λιγη αλλα...


Αντε γραψτε για κανενα νεο πιπινι..vlassis περιμενουμε τα νεα σου

200 λεβα την ωρα λεει κι ερχεται κ στο χωρο σου. Μιλαει αγγλικα να φανταστω, απο στηθος τι λεει?
 

Jepp

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2018
Μηνύματα
356
Like
19
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Θα είμαι Σόφια σύντομα με συναδέλφους τη δουλειά. Δε θέλω όμως να δώσω δικαίωμα για κουβέντες, ή φοβάμαι το κουτσομπολιό πες τε το οπως θέλετε - και δε θα καλέσω κοπέλα στο δωμάτιο του ξενοδοχείου που μένουμε όλοι. Υπάρχει κάποιο χοτέλι ημιδιαμονής στη Σόφια για να κάνω τη δουλειά μου;
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
20
Like
1.736
Πόντοι
5.015
200 λεβα την ωρα λεει κι ερχεται κ στο χωρο σου. Μιλαει αγγλικα να φανταστω, απο στηθος τι λεει?

Στηθος μετριο πετρα..ολα πετρα...αγγλικα μετρια..μια συνενοηση την κανεις
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
Οποίο φιλαράκι θέλει να βοηθήσει έναν καλό συναγωνιστή που θα είναι σοφια το σουκου ας στείλει ένα πμ η ας προτείνει κάτι καλό.. δεν έχω θέμα να είναι στο χώρο μου αρκεί να δέχονται στο coop
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom