Νέα

Βιζιτες- Εσκορτς- Προτάσεις- Σόφια - Βουλγαρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 577
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.452
Κριτικές
20
Like
1.738
Πόντοι
5.015
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Ενα δειγμα, μην τσιτωνεσαι γιατι εχω ενα κολλητο στην Σοφια που μ εμαθε τα κολπα



Λοιπόν, άλλη φορά είναι καλό να προσέχεις που πουλάς παραμύθια διότι γίνεσαι γελοίος.
Η κυρία Ζένι, στην πρώτη αγγελία της Σόφιας, πρώτον δεν μιλάει καθόλου αγγλικά και δεύτερον
ποτέ της δεν πήγαινε και δεν πηγαίνει outcall σε ξενοδοχεία ή διευθύνσεις. Δουλεύει αποκλειστικά
και μόνο σε δικό της χώρο. Μίλησα προ ολίγου μαζί της στο τηλέφωνο και μου το επιβεβαίωσε.

Η άλλη κοπέλα της δεύτερης αγγελίας στο Πλόβντιβ, η κοκκινομάλλα που τάχα έχεις πάρει, και παρουσιάζεται σαν Βερόνικα χρησιμοποιεί τηλέφωνο 0886 446 981. Στο ίδιο νούμερο, παίζουν και άλλες τρείς διαφορετικές κοκκινομάλλες:

Η Ελένα (γνωστή θρασύτατη φολάρα, γυρολόγος που παίζει συνήθως σε Βάρνα, Μπουργκάς και Πλόβντιβ με έναν άθλιο νταβά
που ξέρω ότι έχει κάνει φασαρίες και έχει χτυπήσει και συναδέλφους)


κάποια Σαμάνθα, επίσης κοκκινομάλλα ( :rolleyes: )


και κάποια Τίφανυ (επίσης κοκκινομάλλα  :rolleyes:):


Οπότε μαζί με την "δική" σου κοκκινομάλλα μας βγαίνουν τέσσερις στον αριθμό με το ίδιο νούμερο. Αν ο "κολλητός" είχε ιδέα
για τα κόλπα που τάχα σου μάθαινε, θα σου πρότεινε τουλάχιστον να ψαχτείς στο alo.bg και όχι στο adamieva.




 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.452
Κριτικές
20
Like
1.738
Πόντοι
5.015
Λοιπόν, άλλη φορά είναι καλό να προσέχεις που πουλάς παραμύθια διότι γίνεσαι γελοίος.
Η κυρία Ζένι, στην πρώτη αγγελία της Σόφιας, πρώτον δεν μιλάει καθόλου αγγλικά και δεύτερον
ποτέ της δεν πήγαινε και δεν πηγαίνει outcall σε ξενοδοχεία ή διευθύνσεις. Δουλεύει αποκλειστικά
και μόνο σε δικό της χώρο. Μίλησα προ ολίγου μαζί της στο τηλέφωνο και μου το επιβεβαίωσε.

Η άλλη κοπέλα της δεύτερης αγγελίας στο Πλόβντιβ, η κοκκινομάλλα που τάχα έχεις πάρει, και παρουσιάζεται σαν Βερόνικα χρησιμοποιεί τηλέφωνο 0886 446 981. Στο ίδιο νούμερο, παίζουν και άλλες τρείς διαφορετικές κοκκινομάλλες:

Η Ελένα (γνωστή θρασύτατη φολάρα, γυρολόγος που παίζει συνήθως σε Βάρνα, Μπουργκάς και Πλόβντιβ με έναν άθλιο νταβά
που ξέρω ότι έχει κάνει φασαρίες και έχει χτυπήσει και συναδέλφους)


κάποια Σαμάνθα, επίσης κοκκινομάλλα ( :rolleyes: )


και κάποια Τίφανυ (επίσης κοκκινομάλλα  :rolleyes:):


Οπότε μαζί με την "δική" σου κοκκινομάλλα μας βγαίνουν τέσσερις στον αριθμό με το ίδιο νούμερο. Αν ο "κολλητός" είχε ιδέα
για τα κόλπα που τάχα σου μάθαινε, θα σου πρότεινε τουλάχιστον να ψαχτείς στο alo.bg και όχι στο adamieva.

Πες τα ρε popov. Εχου φαει κι εχουμε φαει φολες μεχρι να βρουμε κατι καλο
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
Ψιλοασχετο αλλά αξίζει τον κόπο

Λονδίνο πριν 6-7 χρονιά

Ψωνίζω από αγγελια σε σάιτ, βγαίνει Βούλγαρος νταβατζης. Με παραμυθιαζει για την κοπέλα και μου τη στέλνει.
Ε, περίμενε έξω από το δωμάτιο να του δώσει τα λεφτά η κοπέλα πριν καν αρχίσουμε.
Έπαθα πλάκα με τον τύπο και το ποσό σκατονταβαδες είναι.
Και για την ιστορία, η κοπέλα ήταν φοβισμένη τόσο που νομίζω ότι δεν τη γαμησα καν...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Ψιλοασχετο αλλά αξίζει τον κόπο

Λονδίνο πριν 6-7 χρονιά

Ψωνίζω από αγγελια σε σάιτ, βγαίνει Βούλγαρος νταβατζης. Με παραμυθιαζει για την κοπέλα και μου τη στέλνει.
Ε, περίμενε έξω από το δωμάτιο να του δώσει τα λεφτά η κοπέλα πριν καν αρχίσουμε.
Έπαθα πλάκα με τον τύπο και το ποσό σκατονταβαδες είναι.
Και για την ιστορία, η κοπέλα ήταν φοβισμένη τόσο που νομίζω ότι δεν τη γαμησα καν...

Φίλε, το 2014 στη Σόφια, νταβάς γνωστής εργαζόμενης που πλέον δουλεύει στη Μαύρη Θάλασσα,
είχε σκοτώσει πελάτη, επειδή το έπαιζε εξυπνάκιας και έκανε παζάρια κλπ.. Σο νοσοκομείο εξέπνευσε
ο τύπος μόλις τον πήγαν με το ασθενοφόρο. Τι να λέμε τώρα...


 

Geo12S

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2017
Μηνύματα
145
Like
16
Πόντοι
1
Λοιπόν, άλλη φορά είναι καλό να προσέχεις που πουλάς παραμύθια διότι γίνεσαι γελοίος.
Η κυρία Ζένι, στην πρώτη αγγελία της Σόφιας, πρώτον δεν μιλάει καθόλου αγγλικά και δεύτερον
ποτέ της δεν πήγαινε και δεν πηγαίνει outcall σε ξενοδοχεία ή διευθύνσεις. Δουλεύει αποκλειστικά
και μόνο σε δικό της χώρο. Μίλησα προ ολίγου μαζί της στο τηλέφωνο και μου το επιβεβαίωσε.

Η άλλη κοπέλα της δεύτερης αγγελίας στο Πλόβντιβ, η κοκκινομάλλα που τάχα έχεις πάρει, και παρουσιάζεται σαν Βερόνικα χρησιμοποιεί τηλέφωνο 0886 446 981. Στο ίδιο νούμερο, παίζουν και άλλες τρείς διαφορετικές κοκκινομάλλες:

Η Ελένα (γνωστή θρασύτατη φολάρα, γυρολόγος που παίζει συνήθως σε Βάρνα, Μπουργκάς και Πλόβντιβ με έναν άθλιο νταβά
που ξέρω ότι έχει κάνει φασαρίες και έχει χτυπήσει και συναδέλφους)


κάποια Σαμάνθα, επίσης κοκκινομάλλα ( :rolleyes: )


και κάποια Τίφανυ (επίσης κοκκινομάλλα  :rolleyes:):


Οπότε μαζί με την "δική" σου κοκκινομάλλα μας βγαίνουν τέσσερις στον αριθμό με το ίδιο νούμερο. Αν ο "κολλητός" είχε ιδέα
για τα κόλπα που τάχα σου μάθαινε, θα σου πρότεινε τουλάχιστον να ψαχτείς στο alo.bg και όχι στο adamieva.

Additional information:
Unique woman 38g.ti offers its gentle company and scorching sex, and 100% will seek me again. The pictures are mine! I do not want to lose both your and my vreme.Diskreten terrain is easy reach, convenient parkirane.Rabotya ot10ch.do21ch.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Additional information:
Unique woman 38g.ti offers its gentle company and scorching sex, and 100% will seek me again. The pictures are mine! I do not want to lose both your and my vreme.Diskreten terrain is easy reach, convenient parkirane.Rabotya ot10ch.do21ch.

Τι ακριβώς θέλεις να μας πείς.
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
385
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
1
Καλημέρα!!  Ρε παιδιά εσείς που γνωρίζετε τα της Βουλγαρίας, ξέρετε αν υπάρχει τίποτα κοντά στα σύνορα με Κομοτηνή?? π.χ  Κίρτζαλι ??
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Φίλε, το 2014 στη Σόφια, νταβάς γνωστής εργαζόμενης που πλέον δουλεύει στη Μαύρη Θάλασσα,
είχε σκοτώσει πελάτη, επειδή το έπαιζε εξυπνάκιας και έκανε παζάρια κλπ.. Σο νοσοκομείο εξέπνευσε
ο τύπος μόλις τον πήγαν με το ασθενοφόρο. Τι να λέμε τώρα...


Ωραία χώρα.
Καλά κάνω που σε χώρες του πρώην υπαρκτού (εκτός ουγγαρία, τσεχία, πολωνία)
δεν στέλνω ούτε φωτογραφία μου.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Ωραία χώρα.
Καλά κάνω που σε χώρες του πρώην υπαρκτού (εκτός ουγγαρία, τσεχία, πολωνία)
δεν στέλνω ούτε φωτογραφία μου.

Κύριε Λάκη, βλέπω πάλι αρχίσατε τις γενικεύσεις και τα συμπεράσματα...
Η χώρα είναι όντως ωραία, και οι άνθρωποι επίσης.
Δεν σας υποχρεώνει, λοιπόν, κανείς να ταξιδεύετε όπου δεν επιθυμείτε
με βάση τα όσα έχετε προκατασκευάσει στο μυαλό σας.
Τα άλλα, αφήστε τα καλύτερα για τους αληθινούς ταξιδευτές του κόσμου. Καλή σας ημέρα.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.452
Κριτικές
20
Like
1.738
Πόντοι
5.015
Συντομη αναφορα απο το ταξιδι μου στη Σοφια
Τιμηθηκαν 2 κοριτσια της Ιβελινας (ladies travel)

1. Ani. Ομορφουλα συμπαθητικο προσωπο αδυνατη και μικροκαμωμενη....εμενα μ αρεσει ετσι. Πολυ καλη στον αγωνα χωρις μα και μου. Φιλιά βαθια πιπα βαθια χχωριπροφυλακτικο ς σεξ σε ολες τις στασεις cim. Μια πολυ καλη συνευρεση με το σημαντικο συν οτι μιλαει καλα αγγλικα.

2. Mantalena. Προσωπο πολυ μετριο αλλα σωμα καλο. Αγγλικα λιγα. Στον αγωνα δεν λεει οχι πουθενα. Ολες οι στασεις δαχτυλα παντου ..της αρεσει. Φιλια συνεχως και πολυ βαθια. Θελει και τα μπατσακια στα κωλομερια και κανενα τραβηγμα στο μαλλι και στο τελος cim.

Η ιβελινα απ οτι φαινεται προσφερει με αυτες τις κοπελες οι οποιες ειναι ερασιτεχνες ενα καλο πακετο για τα δεδομενα της Βουλγαριας σε τσιμπημενη ομως τιμη 100 ευρω η μια ωρα και συν 50 η καθε επομενη. Προτεινεται ομως γιατι τα φθηνα πουτανακια ειναι αθλια.

Εγινε προσπαθεια να παω για nuru massage συμφωνα με τις οδηγιες του φιλου popov αλλα δεν μπορεσα να κλεισω..ουτε καν να συνεννοηθω μια και δεν μιλουσαν αγγλικα.

Εγινε επισης προσπαθεισ συνευρεσης με Μασα αλλα δεν απαντησε στο τηλ...μαλλον ηταν πολυ απασχολημενη.

Αυτα τα ολιγα και ελπιζω κατατοπιστικα.

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Δεν με εκπλήσσει το γεγονός ότι με τη Ρωσίδα Μάσα δεν μπόρεσες καν να μιλήσεις.
Η Μάσα ήταν περιζήτητη έτσι κι αλλιώς, καθώς θεωρείται το Νο.1 στη Σόφια (όπως είχα μάθει
παίζει incognito πελάτης της και κάποιος υπουργός  :grin:). Τώρα, έχει γίνει ακόμα πιο
περιζήτητη και δυσεύρετη από πριν, για δύο βασικούς λόγους: α) διότι τον Δεκέμβριο που είχε πάει στη Μόσχα
έβαλε βύζους και ωστόσο δεν ανέβασε τιμή β) διότι πλέον δεν δουλεύει μόνο στον χώρο της αλλά
κάνει και outcall. Επίσης, έχει σταθερούς και αφοσιωμένους πελάτες που είναι λογικό να παίρνουν
προτεραιότητα. Γι' αυτό, προτείνω προκαταβολική αναζήτηση και συνεννόηση αρκετή ώρα νωρίτερα
για να μην πώ κλείσιμο από την προηγούμενη. Τα αγγλικά της, είναι μια χαρά.
Συνιστάται ανεπιφύλακτα, ως κορυφαίο GFE και ως περίπτωση που δικαιολογεί απολύτως όσα ζητάει
για δεδομένα Βουλγαρίας, καθώς είναι αρκετές κατηγορίες πιο πάνω από όλες τις υπόλοιπες προτάσεις
σε αυτή την (τσιμπημένη) τιμή. Αξίζει όμως... :hi:

 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.452
Κριτικές
20
Like
1.738
Πόντοι
5.015
Αξίζει όμως... :hi:

[/quote]

Αντε ας παρει καποιος τη Μασα να μας πει πως ειναι
 

DocHollywood

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
213
Κριτικές
5
Like
18
Πόντοι
1
Επισκέφθηκα αυτά τα κορίτσια, κέντρο κοντά στο δικαστήριο, αληθινές φωτογραφίες, τα μαλιά στη φωτό είναι περούκα.


Επιλογή ανάμεσα σε δυο κορίτσια, η μία μελαχροινή γύρω στα 20-25, ψηλή αλλά φαρδοκώλα, η άλλη αδύνατη ξανθιά 30-35, η πιο πρόσχαρη από της δύο οπότε την επέλεξα --ονοματάκι που είπε Ελένα

Πολύ όμορφο αδύνατο κορμί, στήθος λεμονάκι, δέρμα βελούδινο, με έτριβε για μία ώρα ακόπιαστα, αλοιφή με έκανε, δεν έφερνε αντίρρηση στα πιασίματα (δακτυλοεξερευνήσεις δεν επιχείρησα), μόνο αρνητικό ότι μου ζήτησε 90 λέβα αντί των 60 που γράφει η αγγελία, της λέω θα'ναι body to body, μου λέει περίπου, και πράγματι περίπου ήταν, απλώς ακουμπούσε ολόκληρη στην πλάτη μου όταν απλωνόταν να μου τρίψει τους ώμους.

Οπότε μπορώ να πω ότι μου τον έπιασε λίγο τον κώλο, αλλά δε βαριέσαι, τουλάχιστον ήταν πολύ γλυκιά κι έκανε κι ωραίο μασάζ (που είναι το ζητούμενο, αλλά όχι πάντα δεδομένο νομίζω).
 

megalos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2010
Μηνύματα
73
Κριτικές
24
Like
309
Πόντοι
290
Συντομη αναφορα απο το ταξιδι μου στη Σοφια
Τιμηθηκαν 2 κοριτσια της Ιβελινας (ladies travel)

1. Ani. Ομορφουλα συμπαθητικο προσωπο αδυνατη και μικροκαμωμενη....εμενα μ αρεσει ετσι. Πολυ καλη στον αγωνα χωρις μα και μου. Φιλιά βαθια πιπα βαθια χχωριπροφυλακτικο ς σεξ σε ολες τις στασεις cim. Μια πολυ καλη συνευρεση με το σημαντικο συν οτι μιλαει καλα αγγλικα.

2. Mantalena. Προσωπο πολυ μετριο αλλα σωμα καλο. Αγγλικα λιγα. Στον αγωνα δεν λεει οχι πουθενα. Ολες οι στασεις δαχτυλα παντου ..της αρεσει. Φιλια συνεχως και πολυ βαθια. Θελει και τα μπατσακια στα κωλομερια και κανενα τραβηγμα στο μαλλι και στο τελος cim.

Η ιβελινα απ οτι φαινεται προσφερει με αυτες τις κοπελες οι οποιες ειναι ερασιτεχνες ενα καλο πακετο για τα δεδομενα της Βουλγαριας σε τσιμπημενη ομως τιμη 100 ευρω η μια ωρα και συν 50 η καθε επομενη. Προτεινεται ομως γιατι τα φθηνα πουτανακια ειναι αθλια.

Εγινε προσπαθεια να παω για nuru massage συμφωνα με τις οδηγιες του φιλου popov αλλα δεν μπορεσα να κλεισω..ουτε καν να συνεννοηθω μια και δεν μιλουσαν αγγλικα.

Εγινε επισης προσπαθεισ συνευρεσης με Μασα αλλα δεν απαντησε στο τηλ...μαλλον ηταν πολυ απασχολημενη.

Αυτα τα ολιγα και ελπιζω κατατοπιστικα.
Φίλε SalonicaM την Ani την είχα δοκιμάσει πριν χρόνια και ήταν πράγματι καλή. Th magdalena την είχα πάρει πέρσυ και ήταν ίσως ότι χειρότερο έχω πάρει σε αυτή τη χώρα. μου είχει έρθει μαστουρωμένη και ήταν εωτελώς ασεξουαλική. το μόνο που κατάφερα ήταν να την παίξω μια φορά. την έδιωξα γιατί δεν την άντεχα. μετά από 1 ώρα μου στέλνει SMS η ιβελίνα και με ρωτάει πως πέρασα. την έκραξα και μου είπε ότι δε θα την ξαναχρησιμοποιήσει. από τότε βέβαια μου την έχει προτείνει 2-3 φορές (προφανώς το ξέχασε).
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.452
Κριτικές
20
Like
1.738
Πόντοι
5.015
Φίλε SalonicaM την Ani την είχα δοκιμάσει πριν χρόνια και ήταν πράγματι καλή. Th magdalena την είχα πάρει πέρσυ και ήταν ίσως ότι χειρότερο έχω πάρει σε αυτή τη χώρα. μου είχει έρθει μαστουρωμένη και ήταν εωτελώς ασεξουαλική. το μόνο που κατάφερα ήταν να την παίξω μια φορά. την έδιωξα γιατί δεν την άντεχα. μετά από 1 ώρα μου στέλνει SMS η ιβελίνα και με ρωτάει πως πέρασα. την έκραξα και μου είπε ότι δε θα την ξαναχρησιμοποιήσει. από τότε βέβαια μου την έχει προτείνει 2-3 φορές (προφανώς το ξέχασε).


Τι να σου πω..μ εμενα ηταν φιλοτιμη...για την ακριβεια την ειχα επι μια ωρα στο πηδημα..το ελληξα στο 60+ οποτε δεν προλαβα ουτε γεια να πω...στο σερβις ηταν καλη..εμφανισιακα δεν μ αρεσε...

Η αληθεια ειναι οτι στο παρελθον κι εγω την εχω κραξει αγρια την ιβελινα οποτε τωρα μου ερχονται δασκαλεμενες..ivelina told us what to do.

Το κακο ηταν οτι τις μερες που πηγσ μονο αυτες οι 2 ηταν διαθεσιμες
 

CTonDuty

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2016
Μηνύματα
148
Κριτικές
8
Like
316
Πόντοι
281
Κυριε popov και λοιποι συναδελφοι που ειστε μονιμα βουλγαρια οποτε βρειτε χρονο να βοηθησετε ενα καινουριο μελος σε μερικες ερωτησεις....;;;
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.452
Κριτικές
20
Like
1.738
Πόντοι
5.015
Ακρα του ταφου σιωπη στο θρεντ βασιλευει...ουτε κι αυτοι που ρωταν με πμ δεν κανουν τον κοπο να γραψουν κατι.

Σε κανενα 20ημερο θα ανεβω μια βολτα...θα φερω κανενα νεο. Ισως βρω την Μασα η θα παρω κανενα κοριτσι της Ιβελινας για σιγουρια. Εκτος κι αν ο popov μας εχει κανενα νεο αστερακι.

Αυτη η εσκορτιρα με τρωει αλλα...ειναι πολλα τα λεφτα..
 

DocHollywood

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
213
Κριτικές
5
Like
18
Πόντοι
1
Χαιρετώ τους αγωνιστές της ενημέρωσης, κανένα καλό μασαζάκι με φουλ έξτρα, ή τουλάχιστον με ρουφηχτό στο τελείωμα, έχουμε να προτείνουμε;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Ακρα του ταφου σιωπη στο θρεντ βασιλευει...ουτε κι αυτοι που ρωταν με πμ δεν κανουν τον κοπο να γραψουν κατι.

Σε κανενα 20ημερο θα ανεβω μια βολτα...θα φερω κανενα νεο. Ισως βρω την Μασα η θα παρω κανενα κοριτσι της Ιβελινας για σιγουρια. Εκτος κι αν ο popov μας εχει κανενα νεο αστερακι. (a)

Αυτη η εσκορτιρα με τρωει αλλα...ειναι πολλα τα λεφτα].. (b)

a)
(Λυπάμαι φίλε που δεν μπόρεσες να κανονίσεις το κονέ με τη Μαρί. Με τέτοιο φούλ πρόγραμμα και bonus
από τις καλύτερες αυτή τη στιγμή σε πιπίνι. Next time, ίσως, με λίγη βοήθεια... ;) )

b) Σε τρώει, δεν σε τρώει, τώρα η φίλη σου είναι στο Sunny Beach και μια χαρά τους τα τρώει στα 250λβ
(από 170 στη Σόφια). Οι φορτωμένοι Ρώσοι να είν' καλά... :grin: :grin: :grin:

 

(200λβ για μιασάωρο... :jerking:) - χώρια τα +50 και +50 για το κάθετι... :jerking:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom