Νέα

Βιβλική καταστροφή στην Ιαπωνία, σε συναγερμό χώρες στον ωκεανό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.843
Κριτικές
1
Like
31.640
Πόντοι
8.006
μωρή μαλάκω είναι δυνατόν να κάνουμε διάλογο για λαό που πληρώ μια περιουσία να νοικιάσει ένα κουτί για δωμάτιο ξενοδοχείου στο Τόκυο ή που πηγαίνει την κυριακή για ψάρεμα με το γιο όπου μετά την ψαριά τα ψάρια τα ρίχνουν ξανά στη δεξαμενή και το χρεώνουν αυτό οικογενειακή διασκέδαση;

Λαος λοβοτομημενος. Γνωστο. Το οτι καποιοι το θαυμαζουν αυτο, ειναι λυπηρο.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Λαος λοβοτομημενος. Γνωστο. Το οτι καποιοι το θαυμαζουν αυτο, ειναι λυπηρο.
γάματα.
μενουν 5 άτομα σε σπίτι 20 τετραγωνικά και αυτό το λένε πολιτισμική επιλογή.
αααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
μωρή μαλάκω είναι δυνατόν να κάνουμε διάλογο για λαό που πληρώ μια περιουσία να νοικιάσει ένα κουτί για δωμάτιο ξενοδοχείου στο Τόκυο ή που πηγαίνει την κυριακή για ψάρεμα με το γιο όπου μετά την ψαριά τα ψάρια τα ρίχνουν ξανά στη δεξαμενή και το χρεώνουν αυτό οικογενειακή διασκέδαση;

επίσης έχουν παράδοση να πηγαίνουν οικογενειακώς να παρακολουθούν τις κερασιές να ανθίζουν και να έχουν ειδικό δελτίο κερασιών για να ξέρεις πού θα ανθίσουν αυτή την περίοδο για να πας να τις δεις και δεν παίρνουν ποτέ ρεπό γιατί φοβούνται τι θα πουν οι συνάδελφοί τους.
είπαμε, είναι τρελοί αυτοί οι ιάπωνες. θεότρελοι. αυτοί γουστάρουν έτσι, τι να κάνουμε.

αλλά είναι τρελός όποιος θεωρεί αξιοθαύμαστο να προστατεύεις τα εμπορεύματα στο σεισμό αντί να προστατεύσεις εσένα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.843
Κριτικές
1
Like
31.640
Πόντοι
8.006
επίσης έχουν παράδοση να πηγαίνουν οικογενειακώς να παρακολουθούν τις κερασιές να ανθίζουν και να έχουν ειδικό δελτίο κερασιών για να ξέρεις πού θα ανθίσουν αυτή την περίοδο για να πας να τις δεις και δεν παίρνουν ποτέ ρεπό γιατί φοβούνται τι θα πουν οι συνάδελφοί τους.
είπαμε, είναι τρελοί αυτοί οι ιάπωνες. θεότρελοι. αυτοί γουστάρουν έτσι, τι να κάνουμε.

αλλά είναι τρελός όποιος θεωρεί αξιοθαύμαστο να προστατεύεις τα εμπορεύματα στο σεισμό αντί να προστατεύσεις εσένα.

Η μαλακια που δερνει τον εγκεφαλο τους, φαινεται και απο τα απιστευτα τηλεπαιχνιδια τους.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Μπουμπιτσα, το τριβεις πανω κατω ή αριστερα δεξια?

α, είσαι μαλάκας




δεν ξέρω αν είναι λοβοτομημένος λαός, έχει εντελώς διαφορετική νοοτροπία, η οποία ούτε εμένα μου αρέσει. δεν είναι καλύτεροι από μας, ούτε χειρότεροι.
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Μονον ΗΛΙΘΙΟΙ θα μπορουσαν να πιστεψουν οτι ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΣΕΙΣΜΟΥ ΤΩΝ 9 ΡΙΧΤΕΡ οι υπαλληλοι σε ενα σουπερμαρκετ της Ιαπωνιας θα κοιταζαν να σωσουν τα εμπορευματα...
+
Και μαλλον σκλαβους θα τους χαρακτηριζα, παρα αξιους θαυμασμου

Το BBC ανέφερε ότι οι πεζοί που έφευγαν από τα κατεστραμμένα κτίρια παρ' όλα αυτά σταματούσαν στο κόκκινο ανθρωπάκι στις διαβάσεις και περίμεναν να γίνει πράσινο για να περάσουν.

(Και τώρα περιμένω τον πρώτο που θα πεί: "Α, τους μαλάκες".)
:jerking: :jerking: :jerking:

Πανω απο ολα ειμαστε κορεκτ, ακομα και οταν πρεπει να τρεξουμε για τη ζωη μας....Δεν ξερω για σενα αλλα προσωπικα γουσταρω ανθρωπους που ειναι λιγο πιο αυθορμητοι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.843
Κριτικές
1
Like
31.640
Πόντοι
8.006
α, είσαι μαλάκας




δεν ξέρω αν είναι λοβοτομημένος λαός, έχει εντελώς διαφορετική νοοτροπία, η οποία ούτε εμένα μου αρέσει. δεν είναι καλύτεροι από μας, ούτε χειρότεροι.

Ευχαριστω.
Ναι, δεν ειναι χειροτεροι.
Ειναι ΑΣΥΓΚΡΙΤΑ χειροτεροι.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αλλά είναι τρελός όποιος θεωρεί αξιοθαύμαστο να προστατεύεις τα εμπορεύματα στο σεισμό αντί να προστατεύσεις εσένα.
δεν ξέρω εάν αυτός είναι τρελλός.
αυτός που με 9 ρίχτερ πάντως κρατάει τα ράφια ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΤΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΜΕ  Π Ε Ρ Ι Κ Ε Φ Α Λ Α Ι Α.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Πανω απο ολα ειμαστε κορεκτ, ακομα και οταν πρεπει να τρεξουμε για τη ζωη μας....Δεν ξερω για σενα αλλα προσωπικα γουσταρω ανθρωπους που ειναι λιγο πιο αυθορμητοι.

έλα ρε με τα ζώα. ξεχνάει η μαλακω τι γίνεται με το κυνήγι φάλαινας κάθε χρόνο.
όχι ζώα απλά. δε θα πρεπε καν να συγκαταλέγονται στο ανθρώπινο γένος.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
γάματα.
μενουν 5 άτομα σε σπίτι 20 τετραγωνικά και αυτό το λένε πολιτισμική επιλογή.
αααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ιαπωνία δεν είναι μόνο το τόκιο
επιλογή δεν ξέρω, άλλος πολιτισμός από τον δικό σου και το δικό μου όμως σίγουρα.



Ευχαριστω.
Ναι, δεν ειναι χειροτεροι.
Ειναι ΑΣΥΓΚΡΙΤΑ χειροτεροι.

χουατέβερ τίκελς γιορ πίκελς
εγώ δεν έχω καμία ανάγκη να πω κανέναν χειρότερο.
μου αρκεί ότι δε θα ζούσα ποτέ εκεί γιατί δε μου ταιριάζει.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
δεν ξέρω εάν αυτός είναι τρελλός.
αυτός που με 9 ρίχτερ πάντως κρατάει τα ράφια ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΤΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΜΕ  Π Ε Ρ Ι Κ Ε Φ Α Λ Α Ι Α.

φακ γιες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.843
Κριτικές
1
Like
31.640
Πόντοι
8.006
ιαπωνία δεν είναι μόνο το τόκιο
επιλογή δεν ξέρω, άλλος πολιτισμός από τον δικό σου και το δικό μου όμως σίγουρα.



χουατέβερ τίκελς γιορ πίκελς
εγώ δεν έχω καμία ανάγκη να πω κανέναν χειρότερο.
μου αρκεί ότι δε θα ζούσα ποτέ εκεί γιατί δε μου ταιριάζει.

Ναι, την νιωθω την αναγκη, επειδη καποιοι θελουν να με κανουν να νιωσω ενοχές επειδη δεν τους μοιαζω.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ιαπωνία δεν είναι μόνο το τόκιο
επιλογή δεν ξέρω, άλλος πολιτισμός από τον δικό σου και το δικό μου όμως σίγουρα.



χουατέβερ τίκελς γιορ πίκελς
εγώ δεν έχω καμία ανάγκη να πω κανέναν χειρότερο.
μου αρκεί ότι δε θα ζούσα ποτέ εκεί γιατί δε μου ταιριάζει.

σιγά μη χρεώσουμε και πολιτισμό στον τζένγκινς χαν μαρή.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
έλα ρε με τα ζώα. ξεχνάει η μαλακω τι γίνεται με το κυνήγι φάλαινας κάθε χρόνο.
όχι ζώα απλά. δε θα πρεπε καν να συγκαταλέγονται στο ανθρώπινο γένος.

του καρχαρία να δεις
πού να δεις και πώς παίρνουν τα πτερύγια

έχω πολλές διαφωνίες με τους ιάπωνες, με την κουλτούρα τους και με τις πολιτικές τους
είναι υπεύθυνοι για τρομακτικές πράξεις, μην ξεχνάς και τα πειράματα στον β'ππ.


πάρ'το χαμπάρι, ο άνθρωπος είναι ικανός για καταπληκτικά και για τρομερά πράγματα.
ή πιστεύεις ότι αν επιτρεπόταν εδώ το κυνήγι φάλαινας (και ειδικά αν ήταν βιομηχανία δισεκατομμυρίων) θα έλεγαν οι ευρωπαίοι όχι όχι, δε γίνεται, δε μου πάει καρδιά?
κάποιοι θα το έλεγαν
κάποιοι όχι.

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.843
Κριτικές
1
Like
31.640
Πόντοι
8.006
σιγά μη χρεώσουμε και πολιτισμό στον τζένγκινς χαν μαρή.


Πιθανον και οι κανιβαλοι να μην ειναι χειροτεροι απο εμας μωρε, επειδη τρωνε ανθρωπινο συκωτακι.
Θεμα διαφορετικοτητας πολιτισμου ειναι.
Μωρε τι θα ακουσουμε ακομη. Γιατι ντρεπομαστε να πουμε οτι ειμαστε ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ απο καποιους, και οχι απλα ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
του καρχαρία να δεις
πού να δεις και πώς παίρνουν τα πτερύγια

έχω πολλές διαφωνίες με τους ιάπωνες, με την κουλτούρα τους και με τις πολιτικές τους
είναι υπεύθυνοι για τρομακτικές πράξεις, μην ξεχνάς και τα πειράματα στον β'ππ.


πάρ'το χαμπάρι, ο άνθρωπος είναι ικανός για καταπληκτικά και για τρομερά πράγματα.
ή πιστεύεις ότι αν επιτρεπόταν εδώ το κυνήγι φάλαινας (και ειδικά αν ήταν βιομηχανία δισεκατομμυρίων) θα έλεγαν οι ευρωπαίοι όχι όχι, δε γίνεται, δε μου πάει καρδιά?
κάποιοι θα το έλεγαν
κάποιοι όχι.
στ αρχίδια μου τι θα έλεγαν οι ευρωπαίοι.
όποιος πούστης θεωρεί νόμιμο το προηγούμενο βίντεο για οποιοδήποτε λόγο ΜΠΑΜ ΚΑΙ ΚΑΤΩ.
γιαπόνια για σαπούνι. χειρότερη ράτσα κι απ τους εβραίους. τελεία.
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
έλα ρε με τα ζώα. ξεχνάει η μαλακω τι γίνεται με το κυνήγι φάλαινας κάθε χρόνο.
όχι ζώα απλά. δε θα πρεπε καν να συγκαταλέγονται στο ανθρώπινο γένος.

Και δελφινια...Μην τα ισωπεδωνες κατα τα αλλα, οι γκομενες ειναι σουπερ!  :2funny:

Ασχετο ισως, αλλα μια και κυριως ασχολουμαι με τετοια, ειδα μια ταινια ντοκυμαντερ για την μεταλ μουσικη ανα τον πλανητη (global metal 2010) και οταν εφτασε η καμερα στην Ιαπωνια ο παρουσιαστης αναρωτηθηκε πως η αντικομφορμιστικη ροκ συμπεριφορα ενσωματωθηκε σε εναν λαο τοσο πειθαρχημενο και υπακουο στο κρατος σαν αυτους. Απο την ερευνα προεκυψε οτι οι (πααααρα πολλοι) ιαπωνες μεταλαδες-ροκαδες νιωθουν σαν τετοιοι μονο στις συναυλιες!!! Μολις αυτες τελειωσουν, πατανε το κουμπι και ξαναγινονται οι τυπικοι προβατε Ιαπωνες. :o :uglystupid: :think: :headbang: :jerking: Μα γινονται αυτα???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom