Νέα

VIP όργια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Μεγαλοψωλης123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mpourdeliarisss

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2005
Μηνύματα
47
Like
46
Πόντοι
0
Εμενα μεγαλογιατρος μου χει πει οτι στα νοσοκομεια γινεται της πουτανας απο σεξ
Γιατροι νοσοκομες ολοι
Και μου το εχει εξηγησει, οτι επειδη ερχονται προσωπο με προσωπο με το θανατο καθε μερα, οι αναστολες χανονται, αφου σου λεει σημερα ειμαστε αυριο δεν ειμαστε...

ναι τον θανατο λενε οχι οτι οι γνωριμια και τα πηδηματα με γιατρους τις κανουν ατρωτες στο Νοσοκομειο! Γλειψιματα παντου για καλυτερη μεταχειριση και ταξιδακια με κανεναν γιατρο στα συνεδρια! χα χα χα
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.330
Πόντοι
3.936
Εμενα μεγαλογιατρος μου χει πει οτι στα νοσοκομεια γινεται της πουτανας απο σεξ
Γιατροι νοσοκομες ολοι
Και μου το εχει εξηγησει, οτι επειδη ερχονται προσωπο με προσωπο με το θανατο καθε μερα, οι αναστολες χανονται, αφου σου λεει σημερα ειμαστε αυριο δεν ειμαστε...
Kι υστερα ξυπνησε. Ναι, σπρωχνουν τοσο πολυ σε παρτυ με ουζα που στο τελος παντρευνται κατι τελειωμενες νοσοκομες με δυο παιδια. Αστον να λεει, αυτες τις μ@λακιες τις ακουγαμε απο τοτε που ειμασταν στο γυμνασιο.
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
305
Like
342
Πόντοι
21
Πάρτι που να καταλήγουν σε όργια φυσικά και γίνονται, αν και ο όρος VIP είναι σχετικός, γιατί έχει να κάνει μόνο με ένα συγκεκριμένο τύπο τέτοιων πάρτι.

Το να πάρεις μέρος δεν είναι εύκολο, αλλά δεν είναι και ακατόρθωτο (εκτός αν ψάχνεις για πραγματικό VIP, που σημαίνει πως δύσκολα θα γίνεις δεκτός σε ένα τέτοιο κύκλωμα αν οι καταθέσεις σου δεν είναι τουλάχιστον οκταψήφιο νούμερο). Χρειάζεσαι να έχεις ξεκαθαρίσει το τι είδους καταστάσεις ψάχνεις, να έχεις ή να κάνεις τις σωστές γνωριμίες και να είσαι ρεαλιστής.

Εγώ το μόνο που θέλω είναι να με πάρουν για να καθαρίσω το μέρος μετά τα όργια.... να μαζεύω προφυλακτικά και να σφουγγαρίζω χύσια :angel:

υγ. στο cam4 πριν κάποια χρόνια, έκανε live μετάδοση ένας από κάποιο ωραίο σπίτι όπου μαζεύονταν πολλά ζευγάρια φορώντας μάσκες (του ζορο) ή και όχι όποιος/α ήθελε και μετά γαμιόντουσταν όλοι μαζί, και στο τέλος κάποιος τα καθάριζε.
ίσως είναι αυτό που ανέφερε κάποιος παραπάνω για 20+ ζευγάρια.

Επίσης σε ένα επεισόδιο που είχα πετύχει (μόνο 2-3 φορές είχα πετύχει βιντεάκι του live) είχε στη μέση του δωματίου και έναν που έκανε tattoo :embarrased:
Δηλαδή τριγύρω του γαμιόντουσταν στα πατώματα όλοι γυμνοί και εκεί στη μέση ήταν ένας επαγγελματίας με κρεβάτι/πολυθρόνα που άραζε κάποιος/α και του έκανε κανονικά tattoo
σουρεάλ αλλά και πρωτότυπο... αυτά σου μένουν... εμπειρίες ζωής.

υγ2. μπορούμε να μαζευτούμε όλοι εμείς εδώ μέσα που θέλουμε να πάρουμε μέρος σε τέτοια φάση, να μας δώσει σπίτι/χώρο ο διευθύνοντας σύμβουλος του bou (που με έχει βάλει στο μάτι :angry:), να φορέσουμε όλοι καρτελάκια που θα γράφουν vip :confused:, να πληρώσουμε συμμετοχή με φασόλια :confused: ή πόντους bourdela.com :2funny:
και τέλος!
Πλέον η φαντασίωση μας θα έχει γίνει πραγματικότητα :upsidedown::thumbsup:
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
593
Κριτικές
1
Like
1.277
Πόντοι
206
Εμενα μεγαλογιατρος μου χει πει οτι στα νοσοκομεια γινεται της πουτανας απο σεξ
Γιατροι νοσοκομες ολοι
Και μου το εχει εξηγησει, οτι επειδη ερχονται προσωπο με προσωπο με το θανατο καθε μερα, οι αναστολες χανονται, αφου σου λεει σημερα ειμαστε αυριο δεν ειμαστε...
Δε μιλαγε για τον εαυτο του ομως
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.417
Κριτικές
8
Like
11.253
Πόντοι
3.786
Εγώ το μόνο που θέλω είναι να με πάρουν για να καθαρίσω το μέρος μετά τα όργια.... να μαζεύω προφυλακτικά και να σφουγγαρίζω χύσια :angel:

υγ. στο cam4 πριν κάποια χρόνια, έκανε live μετάδοση ένας από κάποιο ωραίο σπίτι όπου μαζεύονταν πολλά ζευγάρια φορώντας μάσκες (του ζορο) ή και όχι όποιος/α ήθελε και μετά γαμιόντουσταν όλοι μαζί, και στο τέλος κάποιος τα καθάριζε.
ίσως είναι αυτό που ανέφερε κάποιος παραπάνω για 20+ ζευγάρια.

Επίσης σε ένα επεισόδιο που είχα πετύχει (μόνο 2-3 φορές είχα πετύχει βιντεάκι του live) είχε στη μέση του δωματίου και έναν που έκανε tattoo :embarrased:
Δηλαδή τριγύρω του γαμιόντουσταν στα πατώματα όλοι γυμνοί και εκεί στη μέση ήταν ένας επαγγελματίας με κρεβάτι/πολυθρόνα που άραζε κάποιος/α και του έκανε κανονικά tattoo
σουρεάλ αλλά και πρωτότυπο... αυτά σου μένουν... εμπειρίες ζωής.

υγ2. μπορούμε να μαζευτούμε όλοι εμείς εδώ μέσα που θέλουμε να πάρουμε μέρος σε τέτοια φάση, να μας δώσει σπίτι/χώρο ο διευθύνοντας σύμβουλος του bou (που με έχει βάλει στο μάτι :angry:), να φορέσουμε όλοι καρτελάκια που θα γράφουν vip :confused:, να πληρώσουμε συμμετοχή με φασόλια :confused: ή πόντους bourdela.com :2funny:
και τέλος!
Πλέον η φαντασίωση μας θα έχει γίνει πραγματικότητα :upsidedown::thumbsup:
καταλαβαίνω γιατί εσένα ένα τέτοιο πάρτι σου φαίνεται η τέλεια ιδέα, δεν είμαι σίγουρος ότι θα βρεις πολλούς εθελοντές να έρθουν
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
10
Like
5.375
Πόντοι
2.816
Ας κάνει το βου.κομ ένα πάρτυ για τα μέλη του... Και άμα καταλήξει σε όργιο μια χαρά
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
Ας κάνει το βου.κομ ένα πάρτυ για τα μέλη του... Και άμα καταλήξει σε όργιο μια χαρά
....ειχε οργανωθει ενα παρτυ παλιοτερα (εποχη χαλκου) απο το Μπου, αλλα μαλλον δν πηγε κ πολυ καλα!!!! :confused::confused::confused:
Ειναι κανας παλιος που ειχε παει να μας πει?!?!? :think:
 
Τελευταία τροποποίηση:

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.429
Κριτικές
5
Like
5.580
Πόντοι
1.056
Εμενα μεγαλογιατρος μου χει πει οτι στα νοσοκομεια γινεται της πουτανας απο σεξ
Γιατροι νοσοκομες ολοι
Και μου το εχει εξηγησει, οτι επειδη ερχονται προσωπο με προσωπο με το θανατο καθε μερα, οι αναστολες χανονται, αφου σου λεει σημερα ειμαστε αυριο δεν ειμαστε...
Ρε εδώ σου λέω πηδάνε δωδεκάχρονα!
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.429
Κριτικές
5
Like
5.580
Πόντοι
1.056
Κι υστερα ξυπνησε.
Ναι το βραδι ειδικα στις εφημεριες που γινεται της Ποπης απο περιστατικα στα εξωτερικα ιατρεια δεν προλαβαινουν να γκαμανε. Να τους γκαμανε μαλλον απο την πολλη δουλεια.
Τι λετε ωρε παιδια, ενας τολμησε καποτε να κανει κατι τετοιο με εναν φιλο του και μια νοσοκομα μεσα στο χωρο ενος νοσοκομειου και περασε πειθαρχικο. Ισως να του εχουν αφαιρεσει και την αδεια απο τοτε.
Ρε ποιος σου είπε ότι γίνονται στον χώρο της δουλειάς τους αυτά;; Σε βίλες τα ΣΚ γίνονται.
 

Socrates009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2023
Μηνύματα
287
Like
4.047
Πόντοι
441
Πως και δεν γύρισε ταινία, ο μέγιστος Κάρπεντερ, όλα όσα γράφονται, είναι ιδανικά για σενάριο ταινίας, Καλιγούλας και βάλε!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.505
Like
65.450
Πόντοι
11.956
Κάποια στιγμή είχα φασώσει νεαρά ιατρό.
Κατά τα λεγόμενά της, οι μεγαλογιατροί κάνουν τέτοιου είδους συγκεντρώσεις ομαδικού σεξ, όπου συμμετέχουν και ανήλικα.
Και τελικά ούτε η γιατρός κατάφερε να σε κάνει καλά ...μουφα γιατρός ήταν!!!!!!
 

john doeropoulos

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
6
Like
90
Πόντοι
0
Τι VIP και κουραφέξαλα; Δεν θυμάστε την Τούνη που την πήδαγε η παρέα της στο αυτοκίνητο και μετα ανέβασε το video; Η Αλεξανδράκη είχε κολλήσει με τον Hayate μόνο και μόνο επειδή της έκανε κάποια live stream. Πολλές αφου καταλήξανε να γυρίσουν τσόντες για να βγάλουν κανά φράγκο, μετά καταλήξανε σε γραφεία απ'οπου μπορεί να τις έχει όποιος θέλει. Συνεπώς, ψάξε λίγο στα site, βάλε κανά φράγκο στην άκρη και μπορείς να έχεις όποια θέλεις!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom