Νέα

Βίκυ Χατζηβασιλείου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 913
  • Εμφανίσεις 340K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
0
Πόντοι
16
αφού θεωρείται κατόρθωμα και επίτευγμα να είσαι μέλος πάνελ οποιουδήποτε - άδικου.Το πιο γελοίο είναι, όταν παίρνουν περισπούδαστο και σοβαρό ύφος αναλύοντας θέματα του κώλου.
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Μια μέρα όπως χάζευα τα περιοδικά στα περίπτερα, την είχε ένα φάτσα κάρτα (νομίζω ότι ήταν για fitness :think:). Σκάλωσα για λίγο είναι η αλήθεια, γιατί είχε κορμάρα.

Είναι έτσι όντως? Δεν την έχω δει ποτέ στην τηλεόραση - κατά 99% βλέπω ΕΡΤ. :S
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
την γαμουσα χαλαρα παντως.....
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
0
Πόντοι
16
Μια μέρα όπως χάζευα τα περιοδικά στα περίπτερα, την είχε ένα φάτσα κάρτα (νομίζω ότι ήταν για fitness :think:). Σκάλωσα για λίγο είναι η αλήθεια, γιατί είχε κορμάρα.

Είναι έτσι όντως? Δεν την έχω δει ποτέ στην τηλεόραση - κατά 99% βλέπω ΕΡΤ. :S
και επλίζω ΕΤ3 γαμώ τα κανάλια
 

Επισκέπτης
νταξει παραδεχομαι οτι την εσκιζα αλλα θα προτιμουσα να της σβηνω τσιγαρα στη μαπα
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
και επλίζω ΕΤ3 γαμώ τα κανάλια
Στάνταρ - παλιότερα ο Δερμετζόγλου προλόγιζε πολύ καλύτερες ταινίες απ' ότι σήμερα. Έχει τραβήξει τη δικιά της πορεία η ΕΤ3 με εκπομπές για την περιφέρεια κλπ - χρήσιμα πράγματα. Μαλακία-ξεμαλακία :rolleyes: ελάχιστα πράγματα βλέπω απ' τα ιδιωτικά - Πρετεντέρη Δευτέρα βράδυ κυρίως που γίνεται τζέρτζελο... :jerking:
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
0
Πόντοι
16
Στάνταρ - παλιότερα ο Δερμετζόγλου προλόγιζε πολύ καλύτερες ταινίες απ' ότι σήμερα. Έχει τραβήξει τη δικιά της πορεία η ΕΤ3 με εκπομπές για την περιφέρεια κλπ - χρήσιμα πράγματα. Μαλακία-ξεμαλακία :rolleyes: ελάχιστα πράγματα βλέπω απ' τα ιδιωτικά - Πρετεντέρη Δευτέρα βράδυ κυρίως που γίνεται τζέρτζελο... :jerking:
καλή η εκπομπή του Σαββίδη με το μουστακι και του Ασλανίδη
 

spyroSSS_

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
σου αρεσει τυπε μου?

Ναι λέμε!

Έχετε καμιά photo,που είναι στην παραλία; :lheel:

και να λεει ο αυτιας...τσιμπουκακι πισοκολλητο ελευθερα πιασιματα 40 ευρω.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τσατσά η Βίκυ και πουτάνα ο Αυτιάς...πως θα σου φαινόταν; :birdman:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
καλή η εκπομπή του Σαββίδη με το μουστακι και του Ασλανίδη
:offtopic:

Ανιχνεύσεις - δεν τη χάνω ποτέ. Σε σχέση με την υπόλοιπη τηλεόραση είναι όαση. Νομίζεις ότι βρίσκεσαι σε άλλη χώρα - όλες οι εκπομπές λόγου πχ στη Γαλλία έτσι είναι. ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
0
Πόντοι
16
:offtopic:

Ανιχνεύσεις - δεν τη χάνω ποτέ. Σε σχέση με την υπόλοιπη τηλεόραση είναι όαση. Νομίζεις ότι βρίσκεσαι σε άλλη χώρα - όλες οι εκπομπές λόγου πχ στη Γαλλία έτσι είναι. ;)
μία εκπομπή που οι ομλητές ολοκληρώνουν το λόγο τους ούτε μιλάει ό ένας πάνω στο άλλο και ο μαμαλάκης με τις ιστορικές του εκπομπές είνια ωραίος
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
0
Πόντοι
16
50 € Αυτιάς χωρίς γυαλιά,60 € Αυτιάς με γυαλιά!!! :dancing:
μώρε αυτός είνια ικάνος να κάνει όλα τα προγράμματα, αν του υπόσχονταν υψηλά ποσοστά τηλεθέασης αυτός πηδιόταν και με κατσίκα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom