Νέα

Βίκυ από Studio De Paris κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Hostos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 620
  • Εμφανίσεις 102K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
τη να το κανεισ μαρακι μου απ εξω κουκλα και απο μεσα πανουκλα!!!!!!!! σαν κι εσενα καμια εσενα ειναι καθαρη και η ψυχη σου το πιο σημαντικο

τι ενοας φιλε ? :think:
μαπα σερβις  ?
 

dragon32

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
580
Like
0
Πόντοι
6
οχι δεν ενοο αυτο απλα εγω ρωτησα κατι τησ εκανα κολακευτικο σχολιο για τισ υπηρεσιεσ τησ κι αυτη ειπε την κοτσανα τησ απο υπηρεσιεσ ειναι πολλυ καλη σε σχεση με αλλεσ ετσι ειπα και στραβωσε ο βαγγελαρασ
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Μαρακι μου εγω σε προειδοποιησα!!! :rolleyes:




 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
οχι δεν ενοο αυτο απλα εγω ρωτησα κατι τησ εκανα κολακευτικο σχολιο για τισ υπηρεσιεσ τησ κι αυτη ειπε την κοτσανα τησ απο υπηρεσιεσ ειναι πολλυ καλη σε σχεση με αλλεσ ετσι ειπα και στραβωσε ο βαγγελαρασ

αα αυτο ναι .. και μενα με ειχε κραξει κανα δυο σελιδες ποιο πριν
Δεν εχω καποιο προβλημα με τρανς κλτ , αλλα μου την δινει η κοροιδια
συμφωνω οτι μπορει να ειναι ποιο ομορφη μια τρανς ( δε μιλαω συγκεκριμενα ) απο μια γκομενα
και να σε κανει να περασεις καλυτερα  , αλλα πες το μου να το ξερω , ρε πουστη , μη με δουλευεις ...

Τεςπα θα κατεβω Αθηνα σε κανα μηνα και εψαχνα που να χτυπησω γιαυτο ασχοληθηκα...
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.411
Like
1.847
protimo pou mou to egegan ta pontikia kai eimai etsi wpos eimai para na eimai xalia san merikes merikes pou kontevoun na paroun suntaksei k den kanoun oute sefte.as aposur8oune h as pane metaksourgiou na doune ligo xara.
να γράφεις με ελληνική γράμματά να σε καταλάβουμε εδώ είναι ΕΛΛΆΔΑ άστα λατινικά!  
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
ωχ φυλαχτείτε

425.the.incredible.hulk.033108.jpg


 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μαρια εισαι και συ του επαγγελματος ?  :think:
 

dragon32

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
580
Like
0
Πόντοι
6
Τρέμουν τα δόντια μου από φόβο :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:  

ιδία γίνετε ρε ζίλι την λυπάμαι για την συμπεριφορά της .......
μην ασχολεισαι αλλο μαρια δεινεισ αξια εκει που δεν πρεπει εσυ εισαι ΚΥΡΙΑ και θα παραμεινεισ για παντα
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
ιδία γίνετε ρε ζίλι την λυπάμαι για την συμπεριφορά της .......
Τι να πω εγω.....τη συμπεριφορα της την εχω δει μονο στο δωματιο μεσα και το μονο που μπορω να πω ειναι οτι ειναι αριστη!!!
 

prigkhpas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
156
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
11
παραταγουδα σε ολους το μεγαλειο ......................
η κοπελα δεν εχει αναγκη τα λεφτα σας που με κοπο τα βγαζετε δεν τα υπολογιζει , αν αυτο δεν σας πειραζει που σας το λεει και σας υποτιμα τοτε τι να πω .
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Προς Μαρία και Βίκυ: Γιατί αυτά τα αλληλοκαρφώματα; Δεν έχετε μάθει τι θα πει "συναδελφική αλληλεγγύη"; 
 

thanasis33

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι τραβελι

ο μπαρμπας του Πραξιιτελη
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Θες να μαθεις και για τον Maradona η αυριο καλυτερα να το κρατησουμε για εκπληξη !!! :think:

Εννοείς ότι η γνωστή κορασίς Μαντόνα που παίζει σε κάποιο από τα στούντιο και στα πόδια της σφάζονται παλικάρια, είναι και αυτή...Μαραντόνα? :S
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Προς Μαρία και Βίκυ: Γιατί αυτά τα αλληλοκαρφώματα; Δεν έχετε μάθει τι θα πει "συναδελφική αλληλεγγύη"; 

Μπροστά στο χρήμα δεν υπάρχει ούτε συναδελφική αλληλεγγύη ούτε τίποτα άλλο!!
Πάντως η Μαρία είναι πολύ καλή επαγγελματίας, κάτι που δεν θα μπορούσα να πω για τη(ο)ν Βίκυ(ο)!!
 

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
Εννοείς ότι η γνωστή κορασίς Μαντόνα που παίζει σε κάποιο από τα στούντιο και στα πόδια της σφάζονται παλικάρια, είναι και αυτή...Μαραντόνα? :S

εχω την ενυπωση ότι η Μαντόνα δεν ειναι Μαραντόνα.

εχει καποιες ατελειες όπως πχ κυταριτιδα πολύ λίγο όμως κατι που το θεωρω καλό γιατί ειναι το εμφανες στο ότι ειναι γυναικα εκ γεννετής, τωρα αν κάνω λάθος τί να πω...αλλωστε δε μπόρω να αναιρεσω ότι ήταν απο τα καλύτερα πηδηματα ever

και η φωνη της ήταν θυληκότατη επίσης σημαντικό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom