Νέα

Βίκυ από Studio De Paris κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Hostos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 620
  • Εμφανίσεις 101K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Αμα δινει κουλουρακι σταρχιδια μας....
 

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
ξερω πείτε με μαλακα και επαναλαμβανόμενο αλλά δείτε τις φωτο αυτές.
δηλαδή ρε μαγκες αυτό το ΜΟΥΝΙ είναι trans?  :headbang: εσείς δηλαδή όταν βλέπετε τετοια πιπινια ειναι δυνατον να μην αναρωτιέστε?



 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ξερω πείτε με μαλακα και επαναλαμβανόμενο αλλά δείτε τις φωτο αυτές.
δηλαδή ρε μαγκες αυτό το ΜΟΥΝΙ είναι trans?  :headbang: εσείς δηλαδή όταν βλέπετε τετοια πιπινια ειναι δυνατον να μην αναρωτιέστε?
το θέμα είναι πώς είναι από κοντά ρε αδερφέ...
και από μηλαράκι πώς πάει;;;
 

βικυ

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
το θέμα είναι πώς είναι από κοντά ρε αδερφέ...
και από μηλαράκι πώς πάει;;;
επειδει πας εσυ με πατσαβουρες δεν θα πεις εμενα επειδει ειμαι ετσι τρανς.κ σοθ ειπε κανενας να ερθεις να με γαμησεις.κ να βγουνε η φοτο μου απο το συγκεκριμενω ποστ δεν της εβγαλα για εδω να μπωρουν να της εμφανιζουν
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.156
Κριτικές
5
Like
58.738
Πόντοι
12.056
επειδει πας εσυ με πατσαβουρες δεν θα πεις εμενα επειδει ειμαι ετσι τρανς.κ σοθ ειπε κανενας να ερθεις να με γαμησεις.κ να βγουνε η φοτο μου απο το συγκεκριμενω ποστ δεν της εβγαλα για εδω να μπωρουν να της εμφανιζουν


Λες κακιες τωρα... :s&m_1:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
επειδει πας εσυ με πατσαβουρες δεν θα πεις εμενα επειδει ειμαι ετσι τρανς.κ σοθ ειπε κανενας να ερθεις να με γαμησεις.κ να βγουνε η φοτο μου απο το συγκεκριμενω ποστ δεν της εβγαλα για εδω να μπωρουν να της εμφανιζουν
τρανς ορθογραφία??
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Πάλι αγρίεψες Βικούλα!!! ¨Άραγε τι να σου συμβαίνει; :think: :think: :think: :think: :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μετα απορουμε γιατι πευτουμε σε στραβες πουτανες ,
το κοριτσι εχει βαρδια απ οτι δειχει το μπανερ και τωρα το πειραζετε και θα νευριασει , σκευτειτε τον επομενο συναγωνιστη ...

Βικυ κλεισε το νετβοκ , και αντε να κανεις καμια πιπα  γιατι μετα θα λενε οτι δεν εισαι και καλη πιπατζου μεσα σ ολα τ αλλα  :pipa1:

Γεκικα απο εμφανιση οντως λεει..  τωρα αν ειναιη οχι τρανς , δε μπορω να ξερω
(βασικα απ οτι καταλαβα για τις τρανς ο ορος τρανς δεν παιζει , υπαρχουν γυναικες και αντρες , και αυτες ειναι γυναικες ... το λεει και η ταυτοτητα  :- )



 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Ρε παιδιά ψάχνω να πετύχω την Βίκυ πολύ καιρό σε κάποιο στούντιο και τώρα ακούω ότι τρανς;..Μιλάμε για ΤΟ ξενέρωμα... :headbang:
 

βικυ

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Μετα απορουμε γιατι πευτουμε σε στραβες πουτανες ,
το κοριτσι εχει βαρδια απ οτι δειχει το μπανερ και τωρα το πειραζετε και θα νευριασει , σκευτειτε τον επομενο συναγωνιστη ...

Βικυ κλεισε το νετβοκ , και αντε να κανεις καμια πιπα  γιατι μετα θα λενε οτι δεν εισαι και καλη πιπατζου μεσα σ ολα τ αλλα  :pipa1:

Γεκικα απο εμφανιση οντως λεει..  τωρα αν ειναιη οχι τρανς , δε μπορω να ξερω
(βασικα απ οτι καταλαβα για τις τρανς ο ορος τρανς δεν παιζει , υπαρχουν γυναικες και αντρες , και αυτες ειναι γυναικες ... το λεει και η ταυτοτητα  :- )                                                                                                       
δεν μας παρατας κ εσυ.οσο θελω θα νευριαζω.δεν κανω τιποτα καλο ουτε πιπα ουτε γαμηση μεθε την κομενα σου με ενα καφε να σου τα κανει ολα.να βγουν η φοτο μου απο εδω
δεν μας παρατας κ εσυ.οσο θελω θα νευριαζω.δεν κανω τιποτα καλο ουτε πιπα ουτε γαμηση.μαθε την γκομενα σου με ενα καφε να σου τα κανει ολα.να βγουν η φοτο μου τωρα
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
Η Συγκεκριμενη φραση της θα μεινει στην ιστορια  :2funny: :2funny:
Όσο δικιο και να ειχε για προσβλητικές εκφρασεις που μπορει να εγραψαν συναγωνιστες, το γάμησε  :zfuck: :zfuck:

Βικυ, ζουμε στο φυλης99 να σε δουμε  :2funny: :2funny:
 

βικυ

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Η Συγκεκριμενη φραση της θα μεινει στην ιστορια  :2funny: :2funny:
Όσο δικιο και να ειχε για προσβλητικές εκφρασεις που μπορει να εγραψαν συναγωνιστες, το γάμησε  :zfuck: :zfuck:

Βικυ, ζουμε στο φυλης99 να σε δουμε  :2funny: :2funny:
μια περουκα κ πηγαινε
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
δεν μας παρατας κ εσυ.οσο θελω θα νευριαζω.δεν κανω τιποτα καλο ουτε πιπα ουτε γαμηση.μαθε την γκομενα σου με ενα καφε να σου τα κανει ολα.να βγουν η φοτο μου τωρα

Σορρυ δεν ειπα κατι κακοπροερετα , αυτο με την πιπα μπορει αν ακουστηκε καπως , αλλα δε το ειπα για προσβολη :-
Τις φωτο δεν τις εβαλα εγω , στειλε μυνημα σε καποιον διαχειρηστη

Σας παραταω αφου το θελετε ...
Συγνωμη , και καληνυχτα
 

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
να βγουν η φοτο μου τωρα

λοιπόν χαλαρωσε λίγο αν εχεις την καλοσυνη, οι φωτο σου βγήκανε

στη τελική μη βαζεις καν φωτο. δηλαδή αν έλεγα ΄΄δειτε τις καινουργιες φωτό΄΄και εβαζα τη διευθυνση της σελίδας θα αλλαζε κάτι?

ταχουμε ξαναπεί εισαι μουνί τριφασικό...μη τρελλαίνεσαι...εκανε η φυση λαθος και η επιστήμη το θαύμα της...

και πολύ καλα εκανες
 

βικυ

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
λοιπόν χαλαρωσε λίγο αν εχεις την καλοσυνη, οι φωτο σου βγήκανε

στη τελική μη βαζεις καν φωτο. δηλαδή αν έλεγα ΄΄δειτε τις καινουργιες φωτό΄΄και εβαζα τη διευθυνση της σελίδας θα αλλαζε κάτι?

ταχουμε ξαναπεί εισαι μουνί τριφασικό...μη τρελλαίνεσαι...εκανε η φυση λαθος και η επιστήμη το θαύμα της...

και πολύ καλα εκανες
   χαλαρωσε να πεις καμια αλλη οχι εμενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom