Νέα

Video Show... το καλύτερο για μαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vadimit
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 969
  • Εμφανίσεις 304K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

69fil

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
93
Like
138
Πόντοι
0
θα παει αποψε καποιος να θελει να ρουφηξει ωριμο 55αρη και να τα πιει ολα στειλτε πμ
 

Angeloshe

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
18
Like
28
Πόντοι
0
Ποιος γουστάρει απόψε το βράδυ κατά τις 12 για μαλακία αλληλομαλακια.
 

Horny_36

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2021
Μηνύματα
102
Like
90
Πόντοι
1
Ρε παιδιά υπάρχει κάποιος σοβαρός να ξέρει τι θέλει?θέλω συνάντηση με κάποιον να τον τσιμπουκωσω και να με χυσει στο πρόσωπο.Παω στα τσοντοσινεμα που όλοι πάνε γι'αυτό το σκοπό....κάθονται κοιτάνε πιάνουν το πουτσο τους και μόλις κανείς κίνηση σου λένε όχι τώρα...Σε άλλες εφαρμογές σου δίνουν ραντεβού δεν εμφανίζονται ποτέ.Τι γίνεται???????
 

Sagkaflias

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
0
Ρε παιδιά υπάρχει κάποιος σοβαρός να ξέρει τι θέλει?θέλω συνάντηση με κάποιον να τον τσιμπουκωσω και να με χυσει στο πρόσωπο.Παω στα τσοντοσινεμα που όλοι πάνε γι'αυτό το σκοπό....κάθονται κοιτάνε πιάνουν το πουτσο τους και μόλις κανείς κίνηση σου λένε όχι τώρα...Σε άλλες εφαρμογές σου δίνουν ραντεβού δεν εμφανίζονται ποτέ.Τι γίνεται???????
Δεν θέλουν όλη το ίδιο, μπορεί να θέλει να κάνει σεξ ο άλλος όχι μόνο πίπα ...
 

nickos_20

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
111
Πόντοι
0
Ρε παιδιά υπάρχει κάποιος σοβαρός να ξέρει τι θέλει?θέλω συνάντηση με κάποιον να τον τσιμπουκωσω και να με χυσει στο πρόσωπο.Παω στα τσοντοσινεμα που όλοι πάνε γι'αυτό το σκοπό....κάθονται κοιτάνε πιάνουν το πουτσο τους και μόλις κανείς κίνηση σου λένε όχι τώρα...Σε άλλες εφαρμογές σου δίνουν ραντεβού δεν εμφανίζονται ποτέ.Τι γίνεται???????
Αν θες μόνο πίπα δύσκολα. Αυτοί που έχω πετύχει να θέλουν μόνο πίπα, θέλουν χωρίς προφυλακτικό. Άρα άκυρο από εμένα. Αν βλέπεις ότι δεν κάνουν κίνηση πάνω, θα σου έλεγα να δοκιμάσεις τις καμπίνες με τα glory hole κατω. Εγώ πάω γδύνομαι και ολο και καποιος ερχεται :)
 

Andriana

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2019
Μηνύματα
57
Like
86
Πόντοι
0
Παραδόξως οι καλύτερες φάσεις μου είχαν τύχει στο Αβέρωφ, δυστυχώς το video show ενώ έχει καλό χώρο σπάνια πετυχαίνεις κάποιους που να είναι πρόθυμοι να γαμησουν στους καναπέδες
 
  • Like
Αντιδράσεις: OMSA20

Horny_36

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2021
Μηνύματα
102
Like
90
Πόντοι
1
Κανείς για σήμερα το απογευματάκι?γουστάρω να πιπωσω σήμερα.
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
316
Like
302
Πόντοι
21
Ρε παιδιά υπάρχει κάποιος σοβαρός να ξέρει τι θέλει?θέλω συνάντηση με κάποιον να τον τσιμπουκωσω και να με χυσει στο πρόσωπο.Παω στα τσοντοσινεμα που όλοι πάνε γι'αυτό το σκοπό....κάθονται κοιτάνε πιάνουν το πουτσο τους και μόλις κανείς κίνηση σου λένε όχι τώρα...Σε άλλες εφαρμογές σου δίνουν ραντεβού δεν εμφανίζονται ποτέ.Τι γίνεται???????
Και εδω μεσα και απο οτι λες και εξω τα ιδια συνβαινουν.Κανεις δεν εχει τα αρχηδια να προσπαθηση να βρουμε μια μεση λυση για να βρεθουμαι να γηνει φαση.
Και εγω εδω και πολυ καιρο το ιδιο προβλημα αντυμετοπηζω.
Πολυ με απορηπτουν χωρης καν να εχουμαι βρεθη απο κοντα.Ολοι στην Ελλαδα ειναι κομπλεξηκη πραγμα που δεν υπαρχει εξω...
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
484
Like
955
Πόντοι
81
Αν θες μόνο πίπα δύσκολα. Αυτοί που έχω πετύχει να θέλουν μόνο πίπα, θέλουν χωρίς προφυλακτικό. Άρα άκυρο από εμένα. Αν βλέπεις ότι δεν κάνουν κίνηση πάνω, θα σου έλεγα να δοκιμάσεις τις καμπίνες με τα glory hole κατω. Εγώ πάω γδύνομαι και ολο και καποιος ερχεται :)
πιπα με καποτα ρε φιλε?παρε ενα παριζακι απτον σκλαβενιτη και θα ειναι το ιδιο
 

Angeloshe

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
18
Like
28
Πόντοι
0
Κανείς για τσοντοσινεμά να αραξουμε για αλληλομαλακια και γούστα
 

Angeloshe

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
18
Like
28
Πόντοι
0
Κανείς για το video show κατά τις 12 το μεσημέρι για αλληλομαλακια αλληλοτσιμπουκια και χυσιδια
 

Horny_36

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2021
Μηνύματα
102
Like
90
Πόντοι
1
Καλημέρα στην ομάδα.Ξερει κανείς που μπορώ να γλύψω κανέναν μαύρο?γτ από Έλληνες άστα να πάνε.
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
316
Like
302
Πόντοι
21
Καλημέρα στην ομάδα.Ξερει κανείς που μπορώ να γλύψω κανέναν μαύρο?γτ από Έλληνες άστα να πάνε.
Απλα φοβουνται και δεν ασχολουνται πολυ με εμας για να μας συναντησουν και μετα οτι προκυψη ,ακομα και εδω μεσα σε γραφουναι και δεν απαντουν ασε που πολυ πρεπει να εχουν πολλα προφυλ!
 

Horny_36

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2021
Μηνύματα
102
Like
90
Πόντοι
1
Μιας και στο atraxx δεν είχε τίποτα κατέληξα video show.Κυριος περί τα 50 με χοντρή ψωλαρα μου τον έδωσε στο στόμα...
Απλά τρομερός και αν είναι εδώ μέσα τον ευχαριστώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom